Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen - Fristil distans
2015-03-21
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emma Eriksson
Filipstads SF
9:30.56900
2
Wilma Westerlund
Pargas IF
9:37.57600
+7.600
2
Märta Rosenberg
Duveds IF
9:37.57600
+7.600
4
Elina Franzén
Idre SK
9:43.58200
+13.1200
5
Alva Björk
Orsa SK
9:46.58500
+16.1500
6
Lova Broström
Sya SK
9:47.58600
+17.1600
7
Kajsa Rapp
SK Leksand
9:48.58700
+18.1700
8
Klara Andersson
Dala-Järna IK
9:54.59300
+24.2300
9
Tilda Ström
Dala-Järna IK
9:57.59600
+27.2600
10
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
10:11.61000
+41.4000
11
Andrea Aulin
Eksjö SOK
10:16.61500
+46.4500
12
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
10:17.61600
+47.4600
13
Josefin Lindström
Högbo GOIF
10:23.62200
+53.5200
14
Eva Christine Gullikstad
Röros IL
10:29.62800
+59.5800
15
Julia Löfström
Månkarbo IF
10:30.62900
+1:00.5900
16
Anna Rönning
Röros IL
10:41.64000
+1:11.7000
17
Thula Olskims
Delsbo IF
10:48.64700
+1:18.7700
18
Ebba Karlsson
Täby IS SK
10:50.64900
+1:20.7900
19
Klara Andersson
Domnarvets GOIF
10:51.65000
+1:21.8000
20
Emelie Englund
Bergeforsens SK
10:53.65200
+1:23.8200
21
Clara Lundqvist
Gillberga SK
10:56.65500
+1:26.8500
22
Louisa Sjöholm
Sundbybergs IK
10:57.65600
+1:27.8600
23
Helene Moe
Röros IL
10:58.65700
+1:28.8700
24
Elin Schönborg
Delsbo IF
11:01.66000
+1:31.9000
25
Lovisa Brink
Delsbo IF
11:02.66100
+1:32.9100
26
Hanna Rydén
Öregrunds IK
11:04.66300
+1:34.9300
26
Elin West
SK Bore
11:04.66300
+1:34.9300
28
Lisa Ekberg
Nacka Värmdö SK
11:05.66400
+1:35.9400
29
Lisa Nystedt
Täby IS SK
11:22.68100
+1:52.11100
29
Hanna Johansson
Ekshärads SF
11:22.68100
+1:52.11100
31
Emilia Brangefält
Västerås Skidklubb
11:23.68200
+1:53.11200
32
Hanna Kolberg
Köla AIK
11:27.68600
+1:57.11600
33
Clara Johansson
Bengtsfors BOIS
11:29.68800
+1:59.11800
33
Linda Forsby
Årjängs IF
11:29.68800
+1:59.11800
35
Ebba Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
11:42.70100
+2:12.13100
36
Elin Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
11:46.70500
+2:16.13500
37
Hannah Sundin
Högbo GIF
11:52.71100
+2:22.14100
38
Elsa Klingberg
Falu IK
12:07.72600
+2:37.15600
39
Ellen Bylund
Gimo IF SK
12:13.73200
+2:43.16200
40
Maria Eidhagen Harrouch
Högbo GIF
12:24.74300
+2:54.17300
41
Liv Åkerman
Älvdalens IF SK
12:44.76300
+3:14.19300
42
Elsa Forsgren
Norrbärke SK
12:58.77700
+3:28.20700
43
Amanda Martinsson
Älvdalens IF SK
13:05.78400
+3:35.21400
44
Wilma Tudén
Boxholm-Ekeby Skidklubb
13:57.83600
+4:27.26600
-
Saga Fältenhag
Högbo GIF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)