Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen - Fristil distans
2015-03-21
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Malin Oskarsson
SK Leksand
10:26.62500
2
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
10:53.65200
+27.2600
3
Ellen Björk
Orsa SK
10:57.65600
+31.3000
4
Yrla Abrahamsson
IK Stern
10:58.65700
+32.3100
5
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
11:01.66000
+35.3400
6
Ida Garfvè
IFK Mora SK
11:09.66800
+43.4200
7
Elin Näslund
Vårby IK
11:11.67000
+45.4400
8
Lilly Engman
Dala-Järna IK
11:20.67900
+54.5300
9
Elin Björklind
IFK Västerås SK
11:25.68400
+59.5800
10
Erika Lavén
Täby IS SK
11:27.68600
+1:01.6000
11
Nora Westerlund
Vårby IK
11:30.68900
+1:04.6300
12
Matilda Bandefur
Idre SK
11:35.69400
+1:09.6800
13
Alice Eriksson Björling
Domnarvets GOIF
11:48.70700
+1:22.8100
13
Astrid Kolberg
Köla AIK
11:48.70700
+1:22.8100
15
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
11:50.70900
+1:24.8300
16
Elsa Carling
Falu IK
11:54.71300
+1:28.8700
17
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
12:08.72700
+1:42.10100
17
Tea Hedlund
Stockviks SF
12:08.72700
+1:42.10100
19
Terese Terent
Näsvikens IK
12:13.73200
+1:47.10600
20
Ronja Jägmo
Dala-Järna IK
12:23.74200
+1:57.11600
21
Klara Forslund
Stockviks SF
12:30.74900
+2:04.12300
22
Kajsa Hindsberg
Domnarvets GOIF
12:32.75100
+2:06.12500
23
Alva Dahlin
Kovlands IF
12:33.75200
+2:07.12600
24
Linnea Hedin
Brandsbols SK
12:35.75400
+2:09.12800
25
Elsa Granholm
Stockviks SF
12:36.75500
+2:10.12900
26
Emelie Eriksson
Dala-Järna IK
12:38.75700
+2:12.13100
27
Liv Mattiasdottr Sjölund
Östersunds SK
12:44.76300
+2:18.13700
28
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
12:52.77100
+2:26.14500
29
Louise Hallander
Linköpings SK
12:53.77200
+2:27.14600
29
Tilde Marsch
Näsvikens IK
12:53.77200
+2:27.14600
31
Tomina Ripa
Idre SK
12:55.77400
+2:29.14800
32
Elsa Björkman
Sya SK
12:59.77800
+2:33.15200
33
Klara Ersson
Falu IK
13:04.78300
+2:38.15700
34
Julie Gullikstad
Röros IL
13:15.79400
+2:49.16800
35
Alva Klockare
Kvarnsvedens GOIF SK
13:23.80200
+2:57.17600
36
Lovisa Mases
Domnarvets GOIF
13:27.80600
+3:01.18000
37
Fanny Sundin
Orsa SK
13:34.81300
+3:08.18700
38
Alice Frisk
IFK Hedemora SK
13:39.81800
+3:13.19200
39
Tilde Josefsson
Täby IS SK
13:45.82400
+3:19.19800
40
Ylva Sandström
Stockviks SF
14:13.85200
+3:47.22600
41
Caroline Svensson
Orsa SK
14:14.85300
+3:48.22700
-
Alma Olsson
Garphyttans IF
23:59:58.8639700
-
Sjöholm Thu
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
Signe Schagerström
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
-
Bella Prtic
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
Moa Hansson
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
-
Greta Perers
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)