Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Fristil distans
2014-03-22
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Wilma Westerlund
Pargas IF
12:22.74100
2
Inga Skjevdal
Röros IL
13:08.78700
+46.4500
3
Alva Björk
Orsa SK
13:17.79600
+55.5400
4
Märta Anderson
Dala-Järna IK
13:26.80500
+1:04.6300
5
Ebba Karlsson
Täby IS SK
13:41.82000
+1:19.7800
6
Elina Franzén
Idre SK
13:44.82300
+1:22.8100
7
Josefin Lindström
Högbo GOIF
13:45.82400
+1:23.8200
8
Emma Eriksson
Filipstads SF
13:46.82500
+1:24.8300
9
Klara Andersson
Dala-Järna IK
14:01.84000
+1:39.9800
10
Klara Andersson
Domnarvets GOIF
14:21.86000
+1:59.11800
11
Elin Schönborg
Delsbo IF
14:39.87800
+2:17.13600
12
Andrea Aulin
Eksjö SOK
14:41.88000
+2:19.13800
13
Kajsa Rapp
SK Leksand
14:44.88300
+2:22.14100
14
Eva Christine Gullikstad
Röros IL
14:50.88900
+2:28.14700
15
Enja Jonsson
Ytterhogdals IK
14:50.88900
+2:28.14700
16
Anna Rönning
Röros IL
14:52.89100
+2:30.14900
17
Clara Lundqvist
Gillberga SK
14:55.89400
+2:33.15200
18
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
15:03.90200
+2:41.16000
19
Agnes Hammargård
Svegs IK
15:06.90500
+2:44.16300
20
Lova Broström
Sya SK
15:08.90700
+2:46.16500
21
Elin Westh
SK Bore
15:10.90900
+2:48.16700
22
Linda Forsby
Årjängs IF
15:26.92500
+3:04.18300
23
Lovisa Brink
Delsbo IF
15:38.93700
+3:16.19500
24
Lisa Nystedt
Täby IS SK
15:43.94200
+3:21.20000
25
Thula Olskims
Delsbo IF
16:03.96200
+3:41.22000
26
Helene Moe
Röros IL
16:12.97100
+3:50.22900
27
Lisa Ekberg
Nacka Värmdö SK
16:20.97900
+3:58.23700
28
Maria Eidhagen Harrouch
Högbo GOIF
16:30.98900
+4:08.24700
29
Elin Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
16:32.99100
+4:10.24900
30
Wilma Björn
SK Bore
16:41.100000
+4:19.25800
31
Elsa Klingberg
Falu IK
16:49.100800
+4:27.26600
32
Louisa Sjöholm
Sundbybergs IK
16:50.100900
+4:28.26700
33
Hilma Hindsberg
Domnarvets GOIF
17:20.103900
+4:58.29700
34
Amanda Norrby Rydin
Länghems IF
17:27.104600
+5:05.30400
35
Johanna Forsberg
Hybo AIK
17:43.106200
+5:21.32000
36
Clara Johansson
Bengtsfors Bois
17:44.106300
+5:22.32100
37
Liv Åkerman
Älvdalens IF SK
17:52.107100
+5:30.32900
38
Sara Ingard
IK Rex
18:03.108200
+5:41.34000
39
Amanda Martinsson
Älvdalens IF SK
18:45.112400
+6:23.38200
40
Hannah Forsman
Valbo Aif
18:52.113100
+6:30.38900
41
Lisa Åkerlöf
Öregrunds IK
19:50.118900
+7:28.44700
42
Ebba Hedlöf
Sundbybergs IK
20:33.123200
+8:11.49000
43
Julia Hillgren
Korsnäs IF SK
32:02.192100
+19:40.117900
-
Saga Fältenhag
Högbo GOIF
23:59:58.8639700
-
Malin Olofsson-bierfeldt
Torshälla-Nyby IS
23:59:59.8639800
-
Emilia Brangefält
Västerås Skidklubb
23:59:59.8639800
-
Ebba Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
23:59:59.8639800
-
Hannah Sundin
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
-
Cornelia Ivarsson
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
-
Tilda Ström
Dala-Järna IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)