15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Martin Jansson | Gimo IF SK | 52:26.314500 | 61.1p | |
2 | Robert Pettersson | Storvreta IK | 56:02.336100 | 57.2p | |
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Peter Ettling | Skogspojkarnas OK | 44:05.264400 | 72.7p | |
2 | Claes Malm | Skogspojkarnas OK | 47:11.283000 | 67.9p | |
3 | Henrik Jutterdal | Vreta Skid o Mk | 48:13.289200 | 66.5p | |
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Per Ek | Nyköpings OK | 46:44.280300 | 68.6p | |
2 | Jonas Nilsson | Vreta Skid o Mk | 49:55.299400 | 64.2p | |
3 | Olov Wagne | Linköpings SK | 56:28.338700 | 56.8p | |
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Lisa Andersson | Ärla IF | 35:41.214000 | ||
2 | Matilda Jonsson | Sya SK | 39:58.239700 | ||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Sara Westerström Mangs | Kimstad GOIF | 33:44.202300 | ||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Emma Pettersson | Vreta Skid o Mk | 23:28.140700 | ||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Kasper Nordenram | Linköpings SK | 20:48.124700 | ||
2 | Ludvig EK | Nyköpings OK | 21:55.131400 | ||
3 | August Mollén | Kimstad GOIF | 22:56.137500 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Lova Broström | Sya SK | 12:27.74600 | ||
2 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 12:58.77700 | ||
3 | Jensine Svensson | Finspångs SOK | 14:43.88200 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Karin Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 11:10.66900 | ||
2 | Tove Pettersson | Vreta Skid o Mk | 11:41.70000 | ||
3 | Linnea Johansson | Linköpings SK | 12:17.73600 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Viktor Lindqvist | Boxholm-Ekeby SK | 11:33.69200 | ||
2 | David Borg | Oxvretens SK | 11:36.69500 | ||
3 | David Rosén | Sya SK | 11:47.70600 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Albin Johansson | Linköpings SK | 10:13.61200 | ||
2 | Ludvig Carlsson | Sya SK | 10:40.63900 | ||
3 | Jacob Thellsén | Vreta Skid o Mk | 10:55.65400 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Alice Westerberg | Kuddby IF | 10:38.63700 | ||
2 | Ella Beronius | Boxholm-Ekeby SK | 10:41.64000 | ||
3 | Alice Enetjärn | Nyköpings OK | 10:54.65300 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Tilda Thudèn | Boxholm-Ekeby SK | 8:16.49500 | ||
2 | Ellen Holm | Vreta Skid o Mk | 8:24.50300 | ||
3 | Klara Borg | Oxvretens SK | 8:29.50800 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Hugo Braam | Kimstad GOIF | 9:45.58400 | ||
2 | Miron Weber | Vreta Skid o Mk | 10:14.61300 | ||
3 | Albin Fransson | Boxholm-Ekeby SK | 10:49.64800 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Sebastian Fransson | Boxholm-Ekeby SK | 8:13.49200 | ||
2 | Karl Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 8:21.50000 | ||
3 | Elias Thellsén | Vreta Skid o Mk | 8:32.51100 |