Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
DM fristil Uppland/ UNT-cupen
2014-01-26
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
3km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Lisa Åkerlöf
Öregrunds IK
10:12.61100
2
Ebba Karlsson
Täby IS SK
10:21.62000
+9.800
3
Lisa Nystedt
Täby IS SK
10:28.62700
+16.1500
4
Lisa Ekberg
Nacka Värmdö SK
10:40.63900
+28.2700
5
Josefin Ahnbrink
Sundbybergs IK
10:57.65600
+45.4400
6
Alice Modin
Vassunda IF
10:59.65800
+47.4600
7
Alma Nordström
Vassunda IF
11:07.66600
+55.5400
8
Leanda Björkvall
Häverödals IF
11:11.67000
+59.5800
9
Ebba Wickman
Tierps IF
11:13.67200
+1:01.6000
10
Hanna Rydén
Öregrunds IK
11:18.67700
+1:06.6500
11
Julia Löfström
Månkarbo IF
11:26.68500
+1:14.7300
12
Alba Johansson
Sundbybergs IK
11:27.68600
+1:15.7400
13
Emma Fogelström
Häverödals IF
11:47.70600
+1:35.9400
14
Lina Sjöberg
Gimo IF SK
11:48.70700
+1:36.9500
15
Emilia Bergström
Öregrunds IK
11:50.70900
+1:38.9700
16
Louisa Sjöholm
Sundbybergs IK
11:52.71100
+1:40.9900
16
Sara Ingard
IK Rex
11:52.71100
+1:40.9900
18
Lina Åhnberg
Storvreta IK
12:10.72900
+1:58.11700
19
Ellen Bylund Holmgren
Gimo IF SK
12:13.73200
+2:01.12000
20
Josefine Melin
Tierps IF
12:18.73700
+2:06.12500
21
Moa Wallenborg
IK Rex
12:25.74400
+2:13.13200
22
Lykke Kyllingstad
Häverödals IF
12:34.75300
+2:22.14100
23
Josefine Söderqvist
Bälinge IF
12:39.75800
+2:27.14600
24
Nicandra Norrby
Storvreta IK
13:04.78300
+2:52.17100
25
Tilde Boström
Gimo IF SK
13:09.78800
+2:57.17600
26
Hanna Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
14:06.84500
+3:54.23300
27
Jessica Borg
Storvreta IK
15:10.90900
+4:58.29700
-
Embla Åhlen
Vassunda IF
23:59:59.8639800
-
Ebba Hedlöf
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)