Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
XL-Byggslingan
2014-02-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 21
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Robert Eriksson
Björkfors GOIF
2:04:31.747060
77.8p
2
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
2:06:08.756790
+1:37.9630
76.5p
3
Gustaf Niord
Boxholm-Ekeby Skidklubb
2:07:48.766740
+3:16.19580
75.3p
4
Dennis Lindberg
Grytgöls IK
2:09:10.774970
+4:39.27810
74.3p
5
Johan Myhr
Nacka Värmdö SK
2:09:24.776330
+4:52.29170
74.1p
6
Simon Undemar
Karlslunds IF SF
2:09:25.776430
+4:53.29270
74.1p
7
David Olofsson
IFK Skövde SK
2:12:10.792990
+7:39.45830
72.2p
8
Sebastian Torstensson
Karlslunds IF SF
2:12:29.794870
+7:58.47710
72.0p
9
Henrik Albertsson
Sya SK
2:12:42.796140
+8:10.48980
71.8p
10
Jesper Halvarsson
Björkfors GOIF
2:13:54.803350
+9:22.56190
71.0p
11
Martin Eklöf
Björkfors GOIF
2:14:13.805210
+9:41.58050
70.8p
12
Markus Bäck
Yuppie Ski Club
2:14:35.807460
+10:04.60300
70.6p
13
Martin Damm
Björkfors GOIF
2:14:44.808300
+10:12.61140
70.5p
14
Tomas Hagström
Sya SK
2:15:50.814920
+11:18.67760
69.8p
15
Peter Ettling
Skogspojkarnas OK
2:16:26.818510
+11:54.71350
69.4p
16
Simon Solsjö
Ölmstads IS
2:17:02.822110
+12:30.74950
69.0p
17
Thomas Nordman
IK NocOut.se
2:17:18.823700
+12:46.76540
68.9p
18
Niclas Andersson
SK Ringen
2:18:11.829040
+13:39.81880
68.3p
19
Nicklas Eriksson
Gamleby OK
2:19:10.834900
+14:38.87740
67.7p
20
Oskar Lundqvist
Nybro Skidklubb
2:19:13.835250
+14:41.88090
67.7p
21
Pär Forsell
Sya SK
2:19:29.836850
+14:57.89690
67.5p
22
Daniel Danielsson
Sya SK
2:20:07.840600
+15:35.93440
67.2p
23
Jonas Hägglund
Sya SK
2:20:53.845270
+16:22.98110
66.7p
24
Joakim Svensson
Hultsfreds LK
2:22:26.854570
+17:55.107410
65.8p
25
Henrik Danielsson
Sya SK
2:22:42.856140
+18:10.108980
65.7p
26
Oskar Grangert
IK NocOut.se
2:22:44.856340
+18:12.109180
65.7p
27
Magnus Elwin
Nacka Värmdö SK
2:24:55.869400
+20:23.122240
64.5p
28
Henrik Jutterdal
Vreta Skid o MK
2:25:14.871370
+20:43.124210
64.3p
29
HG Arvidsson
Sya SK
2:25:17.871690
+20:46.124530
64.2p
30
Rikard Knutsson
Kumla SF
2:25:27.872610
+20:55.125450
64.2p
31
Erik Borg
Horn-Hycklinge IF
2:25:28.872710
+20:56.125550
64.2p
32
Jonas Löwendahl
Linköpings SK
2:25:45.874450
+21:13.127290
64.0p
33
Peter Larsson
Nacka Värmdö SK
2:25:50.874910
+21:18.127750
64.0p
34
David Kasselstrand
Gamleby OK
2:26:26.878560
+21:55.131400
63.6p
35
John Hillman
Linköpings SK
2:26:40.879900
+22:08.132740
63.5p
36
Niclas Åberg
Finspång
2:27:13.883260
+22:42.136100
63.2p
37
Jonas Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
2:28:37.891640
+24:05.144480
62.5p
38
Patrik Lundqvist
Nybro Skidklubb
2:28:41.892060
+24:10.144900
62.5p
39
Tommy Holgersson
Forssa IK
2:28:46.892520
+24:14.145360
62.4p
40
Dan Larsson
Karlslunds IF
2:28:52.893160
+24:21.146000
62.4p
41
Martin Hammarlund
Motala AIF SK
2:29:35.897420
+25:03.150260
62.0p
42
Marcus Johansson
Bredaryds SOK
2:29:43.898220
+25:11.151060
62.0p
43
Mats Ahl
Boxholm-Ekeby Skidklubb
2:30:51.905040
+26:19.157880
61.4p
44
Henrik Jaensson
AXA SC
2:31:24.908370
+26:53.161210
61.1p
45
Jakob Karlsson
IK NocOut.se
2:31:55.911400
+27:23.164240
60.9p
46
Johan Malmkvist
Högsjö GF
2:31:57.911650
+27:25.164490
60.9p
47
Ken Flydalen
Finspångs SOK
2:32:33.915280
+28:02.168120
60.6p
48
Isac Björklund
Korsnäs IF Skidklubb
2:34:05.924400
+29:33.177240
59.8p
49
Johan Hagman
Hällbybrunns IF
2:34:05.924440
+29:33.177280
59.8p
50
Tommy Jonsson
Broby Skidklubb
2:34:53.929240
+30:21.182080
59.5p
51
Richard Hansson
Skillingaryds FK
2:34:54.929310
+30:22.182150
59.5p
52
Göran Karlsson
ödeshög SK
2:35:38.933780
+31:07.186620
59.1p
53
Börje Torstensson
Linköpings SK
2:36:41.940030
+32:09.192870
58.7p
54
Johan Fagerberg
Finspångs AIK
2:37:05.942480
+32:34.195320
58.5p
55
Per Olof Johansson
Nynäs IK
2:38:10.948990
+33:39.201830
58.0p
56
Roger Lindell
Södra Vi IF
2:38:26.950510
+33:54.203350
57.9p
57
Mikael Billevik
AXA SC
2:39:54.959320
+35:22.212160
57.3p
58
Karl-Johan Karlsson
Gamleby OK
2:40:31.963010
+35:59.215850
57.0p
59
Christer Johansson
Linköpings skidklubb
2:40:37.963690
+36:06.216530
56.9p
60
Oskar Peterson
Finspångs SOK
2:41:16.967520
+36:44.220360
56.7p
61
Robert Maras
OK Kolmården
2:41:19.967800
+36:47.220640
56.7p
62
Tomas Boman
Sya SK
2:41:20.967960
+36:49.220800
56.6p
63
Lars Karlsson
Ödeshögs SK
2:41:54.971340
+37:22.224180
56.4p
64
Sebastian Lembke
IK Westmannia
2:42:26.974500
+37:54.227340
56.2p
65
Benjamin Lembke
IK Westmannia
2:42:30.974930
+37:58.227770
56.2p
66
Stephan Mølvig
Københavns Skiklub
2:43:17.979670
+38:46.232510
55.8p
67
Emil Tiberg
Björke SK
2:43:17.979690
+38:46.232530
55.8p
68
Thomas Orrenius
Ödeshögs SK
2:43:34.981360
+39:03.234200
55.7p
69
Mattias Magnusson
Sya SK
2:43:48.982740
+39:16.235580
55.6p
70
Karl-Johan Thuressom
Kilsmo IK
2:44:38.987780
+40:07.240620
55.3p
71
Niklas Unosson
Misterhults AIS
2:45:09.990820
+40:37.243660
55.1p
72
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:45:12.991160
+40:41.244000
55.1p
73
Anders Hammer
Lidköpings VSK
2:45:15.991440
+40:43.244280
55.1p
74
Linus Bornmar
IK NocOut.se
2:45:17.991630
+40:45.244470
55.0p
75
Fredrik Malmfors
Skogspojkarnas OK
2:45:23.992230
+40:51.245070
55.0p
76
John Harrysson
Skillingaryds FK
2:45:25.992420
+40:53.245260
55.0p
77
Christian Tennstedt
Orsa SK
2:46:10.996950
+41:38.249790
54.7p
78
Leif Engelholm
Nybro Skidklubb
2:46:37.999620
+42:05.252460
54.5p
79
Håkan Svensson
IK Vista
2:47:45.1006440
+43:13.259280
54.1p
80
Henrik Engström
Stadium IF
2:48:06.1008540
+43:34.261380
54.0p
81
Fredrik Danielsson
Sya SK
2:48:37.1011660
+44:06.264500
53.8p
82
Michael Hübsch
OK 64 Torpa
2:48:41.1012040
+44:09.264880
53.7p
83
Björn Rydberg
Söderköpings SK
2:48:47.1012610
+44:15.265450
53.7p
84
Peter Calderon
OK Kolmården
2:48:59.1013820
+44:27.266660
53.6p
85
Rickard Stark
Lekeryd-Svarttorps SK
2:51:49.1030860
+47:18.283700
52.6p
86
Patrik Meijer
Linköpings SK
2:52:04.1032330
+47:32.285170
52.5p
87
Kenneth Karlsson
Kimstad GoIF
2:53:14.1039330
+48:42.292170
52.1p
88
Tomas Kasselstrand
Björkfors GOIF
2:53:21.1040070
+48:50.292910
52.0p
89
Otto Carlander
Sya SK
2:53:30.1040940
+48:58.293780
52.0p
90
Roger Johansson
OK Vargen
2:53:32.1041100
+49:00.293940
52.0p
91
Per Nobrant
Vreta Skid o MK
2:53:52.1043120
+49:20.295960
51.9p
92
Per Lundquist
Linköpings skidklubb
2:53:54.1043370
+49:23.296210
51.8p
93
Johan Tell
IK NocOut.se
2:54:13.1045230
+49:41.298070
51.7p
94
Anders Westerberg
Kuddby IF
2:55:00.1049910
+50:28.302750
51.5p
95
Thomas Johansson
OK Kolmården
2:55:04.1050330
+50:32.303170
51.4p
96
Andreas Schløer Madsen
Københavns Skiklub
2:55:06.1050550
+50:34.303390
51.4p
97
Tobias Johansson
IF Hallby SOK
2:55:07.1050620
+50:35.303460
51.4p
98
Henrik Andersson
Nybro Skidklubb
2:55:51.1055000
+51:19.307840
51.2p
99
Mårten Elfström
Linköpings SK
2:55:59.1055880
+51:28.308720
51.1p
100
Tomas Byström
Linköpings SK
2:56:11.1057080
+51:40.309920
51.0p
101
Albin Eklöf
IK Nocout
2:56:31.1059010
+51:59.311850
50.9p
102
Jonas Detterfelt
Vreta Skid o MK
2:56:44.1060370
+52:13.313210
50.9p
103
Hampus Johansson
OK Alehof
2:57:04.1062360
+52:33.315200
50.8p
104
Fredrik Sylvan
Vreta SoM
2:58:11.1069010
+53:39.321850
50.4p
105
Mats Rudlund
Byske SK
2:58:14.1069360
+53:43.322200
50.4p
106
Joachim Stille
Kimstad GoIF
2:58:26.1070520
+53:54.323360
50.3p
107
Fredrik Johansson
Hultsfreds LK
2:58:54.1073300
+54:22.326140
50.1p
108
Per Rudin
Sya SK
2:59:08.1074740
+54:36.327580
50.1p
109
Joachim Berglert
Sya SK
2:59:18.1075710
+54:46.328550
50.0p
110
Arne Westerlund
Nyköpings OK
2:59:35.1077400
+55:03.330240
49.9p
111
Thomas Murtnes
vreta somk
2:59:37.1077620
+55:05.330460
49.9p
112
Kristoffer Hammarström
IFK Österbymo
2:59:54.1079300
+55:22.332140
49.8p
113
Per Marklund
Skogspojkarnas OK
3:00:06.1080520
+55:34.333360
49.8p
114
William Blomkvist
Mullsjö SOK
3:00:31.1083060
+56:00.335900
49.6p
115
Morgan Lindstam
Sya SK
3:00:48.1084760
+56:17.337600
49.5p
116
Stefan Johansson
Tidaholm SOK Sisu
3:01:18.1087740
+56:46.340580
49.4p
117
Josef Rundqvist
Borensbergs IF SK
3:01:30.1088970
+56:59.341810
49.3p
118
Claes Jansson
Sundbybergs IK
3:01:36.1089520
+57:04.342360
49.3p
119
Anders Hedliden
Linköpings SK
3:01:53.1091240
+57:21.344080
49.2p
120
Axel Andersson
Borensbergs IF CK
3:02:35.1095480
+58:04.348320
49.0p
121
Simon Milton
Södra Vi IF
3:02:36.1095500
+58:04.348340
49.0p
122
Mattias Bergström
Norrköpings SK
3:02:40.1095960
+58:09.348800
48.9p
123
Mattias Ekström
Kimstad GoIF
3:02:42.1096180
+58:11.349020
48.9p
124
Henrik Toräng
Vreta Skid och Motionsklubb
3:02:54.1097310
+58:22.350150
48.9p
125
Arvid Rudberg
Gamleby OK
3:02:57.1097600
+58:25.350440
48.9p
126
Jonas Hallstensson
Enebybergs if
3:03:11.1099000
+58:39.351840
48.8p
127
Martin Hed
Hultsfreds LK
3:03:34.1101310
+59:02.354150
48.7p
128
Erik Malmfors
Skogspojkarnas OK
3:03:55.1103400
+59:23.356240
48.6p
129
Mattias Blomqvist
OK Roslagen
3:04:00.1103990
+59:29.356830
48.5p
130
Tom Dolk
Brännebrona SK
3:04:02.1104140
+59:30.356980
48.5p
131
Ulrik Abelson
Åtvidabergs IF
3:04:44.1108360
+1:00:13.361200
48.3p
132
Björn Holm
Sya SK
3:05:02.1110140
+1:00:30.362980
48.2p
133
Samuel Johansson
Sya SK
3:05:06.1110530
+1:00:34.363370
48.2p
134
Håkan Rindegren
Linköping SK
3:05:38.1113720
+1:01:06.366560
48.0p
135
August Andersson
Borensbergs IF CK
3:07:21.1124050
+1:02:49.376890
47.5p
136
Marcus Kindbom
Sya SK
3:07:25.1124470
+1:02:54.377310
47.5p
137
Magnus Ljung
Ericsson IK
3:07:28.1124710
+1:02:56.377550
47.5p
138
Kåre-Ivar Skaro
Väaterviks Ok
3:07:37.1125630
+1:03:05.378470
47.4p
139
Martin Blomberg
Ödeshögs Skidklubb
3:09:09.1134880
+1:04:38.387720
47.0p
140
Lars-Olof Lundquist
Nybro Skidklubb
3:09:21.1136090
+1:04:50.388930
46.9p
141
Thomas Pihl
Kimstad GoIF
3:09:33.1137230
+1:05:01.390070
46.9p
142
Henrik Runnander
Sya SK
3:09:47.1138670
+1:05:16.391510
46.8p
143
Kenneth Kågemyr
Linköpings SK
3:09:52.1139190
+1:05:21.392030
46.8p
144
Anders Svensson
Ljusfallshammars Sk
3:10:11.1141080
+1:05:40.393920
46.7p
145
Gustav Ekberg
Borensbergs SK
3:11:13.1147250
+1:06:41.400090
46.4p
146
Per Ekenger
Gamleby OK
3:12:04.1152390
+1:07:33.405230
46.2p
147
David Granath
Godegårds SK
3:12:11.1153060
+1:07:40.405900
46.1p
148
Kent-Åke Molin
Linköpings skidklubb
3:12:31.1155060
+1:08:00.407900
46.1p
149
Mats Marklund
Helsingborgs SOK
3:12:40.1155930
+1:08:08.408770
46.0p
150
Stefan Jonsson
Sya SK
3:13:30.1160980
+1:08:59.413820
45.8p
151
Håkan Pettersson
Kimstad GoIF
3:14:43.1168250
+1:10:11.421090
45.5p
152
Leif Graaf
AXA SC
3:16:12.1177170
+1:11:41.430010
45.1p
153
Göran Fahlström
LSK
3:16:56.1181570
+1:12:25.434410
44.9p
154
Bobby Granath
IFK Österbymo
3:18:05.1188400
+1:13:33.441240
44.6p
155
Thorbjörn Lagerström
Nyköpings OK
3:19:12.1195180
+1:14:41.448020
44.3p
156
Remi Skillingsås
Borensbergs IF SK
3:19:17.1195610
+1:14:45.448450
44.3p
157
Jonas Rundqvist
BorensbergCSK
3:19:17.1195620
+1:14:45.448460
44.3p
158
Martin Jakobsson
axa sports club
3:20:47.1204670
+1:16:16.457510
43.9p
159
Christer Cederlund
Ericsson IK
3:21:29.1208820
+1:16:57.461660
43.7p
160
Staffan Berglund
Scania if
3:23:03.1218290
+1:18:32.471130
43.3p
161
MATTIAS BENGTSSON
Ödeshögs SK
3:23:57.1223620
+1:19:25.476460
43.1p
162
Nicklas Adamovic
Sya SK
3:25:46.1234540
+1:21:14.487380
42.7p
163
Daniel Kågemalm
Linköpings SK
3:26:58.1241760
+1:22:27.494600
42.4p
164
Victor Jansson
Sundbybergs IK
3:27:28.1244700
+1:22:56.497540
42.3p
165
Tobias Dahlberg
Norrköpings SK
3:27:30.1244940
+1:22:58.497780
42.3p
166
Henrik Arkåsen
Västerviks OK
3:28:05.1248420
+1:23:33.501260
42.1p
167
Johan Liljebjörn
Nybro Skidklubb
3:28:50.1252910
+1:24:18.505750
41.9p
168
Jimmy Widfeldt
Kimstad GoIF
3:30:13.1261250
+1:25:41.514090
41.6p
169
erik sjöstedt
Linköpings SK
3:30:42.1264180
+1:26:11.517020
41.5p
170
Urban Eliasson
Nybro Skidklubb
3:31:33.1269280
+1:27:02.522120
41.3p
171
Linus Björk
IK NocOut.se
3:31:55.1271490
+1:27:24.524330
41.3p
172
Martin Silstrand
axa sports club
3:32:14.1273330
+1:27:42.526170
41.2p
173
Bengt Werstén
Sya SK
3:32:22.1274180
+1:27:51.527020
41.2p
174
Bengt rundqvist
Borensbergs IF SK
3:32:44.1276360
+1:28:13.529200
41.1p
175
Marcus Nyström
Sya SK
3:33:13.1279270
+1:28:42.532110
41.0p
176
Roger Strömqvist
Kimstad GoIF
3:33:16.1279530
+1:28:44.532370
41.0p
177
Konstantin Petrov
Axa Sportclub
3:34:19.1285830
+1:29:47.538670
40.7p
178
Jonas Eilertsen
Linköpings SK
3:37:03.1302240
+1:32:31.555080
40.1p
179
Tobias Björk
Mälarö SOK
3:37:12.1303110
+1:32:40.555950
40.1p
180
Martin Sundqvist
Sya SK
3:40:51.1325010
+1:36:19.577850
39.4p
181
Tobias Lindroth
Kimstad GoIF
3:42:18.1333790
+1:37:47.586630
39.1p
182
Wiktor Johansson
Berga SOK
3:45:28.1352780
+1:40:57.605620
38.5p
183
Christian Björkman
AXA SC
3:46:03.1356230
+1:41:31.609070
38.3p
184
Per Emanuelsson
SOK Viljan
3:46:51.1361040
+1:42:19.613880
38.2p
185
Anders Nordgaard
Linjköpings Skidklubb
3:47:57.1367610
+1:43:25.620450
38.0p
186
Göran Lissel
Scania if
3:48:54.1373370
+1:44:23.626210
37.8p
187
Erik Kockum
SWE
3:49:20.1375980
+1:44:49.628820
37.7p
188
Mattias Fahlén
SYA kör med XL-Bygg
3:52:17.1393650
+1:47:45.646490
37.2p
189
Peter Varma
Kimstad GoIF
3:52:20.1393960
+1:47:49.646800
37.2p
190
Henric Lindahl
Norrköpings SK
3:55:31.1413070
+1:51:00.665910
36.6p
191
Lars Nilsson
Västerviks OK
3:57:06.1422570
+1:52:35.675410
36.3p
192
Johan Berkius
Nervens IK
3:58:44.1432390
+1:54:13.685230
36.1p
193
Anders Hellsten
Linköping SK
4:03:48.1462790
+1:59:17.715630
35.2p
194
Pär Rosenqvist
Skogspojkarnas OK
4:06:07.1476610
+2:01:35.729450
34.9p
195
Martin Hammar
Linköpings skidklubb
4:06:39.1479810
+2:02:07.732650
34.8p
196
Magnus Dahlgren
Broby Goif
4:28:03.1608250
+2:23:31.861090
31.7p
197
Martin Söderberg
Axa Sportsclub
4:30:00.1619950
+2:25:28.872790
31.4p
198
Christer Broström
OK Denseln
4:42:26.1694530
+2:37:54.947370
29.9p
-
erik bengtsson
Linköpings skidklubb
23:59:57.8639600
-
-
Torsten Yden
klubblös
23:59:57.8639600
-
Logga in för att slippa de här annonserna
-
Anders Jonsson Wiberg
axa sports club
23:59:57.8639600
-
-
Johan Nyman
Ulricehamns IF
23:59:58.8639700
-
-
Peter Tunek
Södra Vi IF
23:59:58.8639700
-
-
Rasmus Ax
Boxholm-Ekeby Skidklubb
23:59:58.8639700
-
-
Claes Malm
Skogspojkarnas OK
23:59:58.8639700
-
-
Jonas Folkesson
Godegårds SK
23:59:58.8639700
-
-
Jonathan Anderson
Kexholms SK
23:59:58.8639700
-
-
Jörgen Svejd
Sya SK
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Andersson
Söderköpings SK
23:59:58.8639700
-
-
Gustav Lidén
Sya SK
23:59:58.8639700
-
-
Fredrik Nilsson
Enklaresport SK
23:59:58.8639700
-
-
Mats Malmehed
Linköpings SK
23:59:58.8639700
-
-
Markus Isaksson
Sya SK
23:59:58.8639700
-
-
Daniel Persson
Tidaholm SOK Sisu
23:59:58.8639700
-
-
Bo Willyson
Telia IoFF
23:59:58.8639700
-
-
Ulf Jonsson
Björkforsgoif Goif
23:59:58.8639700
-
-
Pedro Gustafsson
Motala AIF
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Zenòb
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Emil Lundborg
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Munther
Baggetorps if
23:59:59.8639800
-
-
Gustav Stiernlund
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Schollin-Borg
Baggetorps if
23:59:59.8639800
-
-
Tobias Adamovic
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
michael hedlund
OK Kolmården
23:59:59.8639800
-
-
Patrik Hjalmarsson
Motala AIF
23:59:59.8639800
-
-
Karl Hallgren
AXA SC
23:59:59.8639800
-
-
Oscar Johansson
Regna IF
23:59:59.8639800
-
-
Jon-Erik Bäckström
Linköpings SK
23:59:59.8639800
-
-
Urban Svensson
Kuddby IF
23:59:59.8639800
-
-
Mats Fredrikson
Färjestaden Motion
23:59:59.8639800
-
-
Yngve Larsen
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Lars Hagrot
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Lundberg
Vreta Skid o MK
23:59:59.8639800
-
-
Carl-Johan Dyverfeldt
Stockholm LK
23:59:59.8639800
-
-
Oskar Ax
Ödeshög
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Nyström
Sya SK
23:59:59.8639800
-
-
Jan Ingeson
Skogspojkarnas OK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Ottosson
Örserums ik
23:59:59.8639800
-
-
Jerker Hagman
SOK Viljan
23:59:59.8639800
-
-
Peter Warlich
Linköpings SK
23:59:59.8639800
-
-
Mats Hammarström
IFK Österbymo
23:59:59.8639800
-