Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Mattila Ski Marathon
2008-02-03
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
21km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Lina Korsgren
Domnarvets GOIF
1:18:30.470900
69.5p
2
Malin Bragner
Frövi IK
1:25:00.509900
+6:30.38900
64.2p
3
Emiley Cedervärn
Tvärreds IF
1:25:53.515200
+7:23.44200
63.5p
4
Carolina Karlsson
Vansbro AIK SK
1:29:14.535300
+10:44.64300
61.1p
5
Kristin Jonsson
Arvika IS
1:29:22.536100
+10:52.65100
61.0p
6
Sara Jobs
Sågmyra SK
1:29:52.539100
+11:22.68100
60.7p
7
Elin Lundqvist
Arvika IS
1:33:06.558500
+14:36.87500
58.6p
8
Kerstin Holmstrand
Åmotfors IF
1:34:50.568900
+16:20.97900
57.5p
9
Matilda Svensson
Åmåls OK
1:36:56.581500
+18:26.110500
56.3p
10
Liselotte Eriksson
IK Jarl Rättvik
1:39:46.598500
+21:16.127500
54.7p
11
Gunilla Persson
SK Bore
1:48:06.648500
+29:36.177500
50.5p
12
Sara Granqvist
Grava SK
1:49:08.654700
+30:38.183700
50.0p
13
Inger Holt
Granli IL
1:49:37.657600
+31:07.186600
49.8p
14
Josefin Bertilsson
FK Herkules
1:49:47.658600
+31:17.187600
49.7p
15
Lisa Andersson
Ärla IF
1:49:58.659700
+31:28.188700
49.6p
16
Tove Fransson
Ärla IF
1:50:36.663500
+32:06.192500
49.3p
17
Camilla Lindström
IFK Likenäs
1:50:37.663600
+32:07.192600
49.3p
18
Sirpa Vedman Bragner
Frövi IK
1:52:48.676700
+34:18.205700
48.4p
19
Camilla Malm Olsson
SK Bore
1:55:43.694200
+37:13.223200
47.1p
20
Helena Olsson
Ernst & Young SK
1:59:38.717700
+41:08.246700
45.6p
21
Petra Bengtsson
OK Grane
1:59:39.717800
+41:09.246800
45.6p
22
Susanne Roos
Brännebrona SK
2:03:04.738300
+44:34.267300
44.3p
23
Karin Sjöbom
Gillberga SK
2:07:11.763000
+48:41.292000
42.9p
24
Karin Jägryd
Björnstorps IF
2:09:04.774300
+50:34.303300
42.3p
25
Greta Sjöbom
Gillberga SK
2:16:36.819500
+58:06.348500
39.9p
26
Jessica Cayna
Athletic Viking SK
2:24:03.864200
+1:05:33.393200
37.9p
27
Jessica Kjellgren
IK Stern
2:25:05.870400
+1:06:35.399400
37.6p
28
Karin Smeby Braskereid
Foss IL
2:25:15.871400
+1:06:45.400400
37.6p
29
Karin Joghed
Ernst & Young SK
2:26:51.881000
+1:08:21.410000
37.1p
30
Kersti Lindh
Säffle SK
2:32:57.917600
+1:14:27.446600
35.7p
31
Marie Korpela
Athletic Viking SK
2:41:10.966900
+1:22:40.495900
33.8p
32
Eva Frühwald
Lugi SK
2:47:30.1004900
+1:29:00.533900
32.6p
33
Britt-Marie Persson
Hestra IF
3:02:21.1094000
+1:43:51.623000
29.9p