Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Folksam Cup Tekniksprint
2013-03-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 16
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Moa Olsson
Dalarna
3:00.17916
2
Filippa Lindman
Medelpad
3:03.18298
+3.282
3
Johanna Engström
Norrbotten
3:10.18933
+10.917
4
Ebba Andersson
Ångermanland
3:11.19009
+10.993
5
Emma Thalin
Jämtland Härjedalen
3:15.19449
+15.1433
6
Wilma Jönsson
Jämtland Härjedalen
3:16.19524
+16.1508
7
Matilda Ruus
Värmland
3:17.19664
+17.1648
8
Matilda Widén
Dalarna
3:19.19810
+18.1794
9
Signe Rosenberg
Jämtland Härjedalen
3:19.19818
+19.1802
10
Annie Lindh
Småland
3:19.19833
+19.1817
11
Emma Backén
Jämtland Härjedalen
3:22.20132
+22.2116
12
Matilda Jönsson
Norrbotten
3:22.20199
+22.2183
13
Victoria Karlsson
Ångermanland
3:23.20268
+23.2252
14
Agnes Åstot
Västerbotten
3:23.20289
+23.2273
15
Amanda Lindblad
Medelpad
3:25.20480
+25.2464
16
Märta Torshage
Ångermanland
3:26.20536
+26.2520
17
Anna Larsson
Hälsingland
3:27.20681
+27.2665
18
Amanda Johansson
Västergötland
3:29.20865
+29.2849
19
Matilda Tagg
Hälsingland
3:31.21012
+30.2996
20
Amanda Mikko
Norrbotten
3:31.21036
+31.3020
21
Sofie Nilsson
Värmland
3:36.21559
+36.3543
22
Emma Persson
Hälsingland
3:37.21615
+36.3599
23
Louise Håkansson
Ångermanland
3:39.21857
+39.3841
24
Hanna Fritz
Bohuslän Dal
3:40.21945
+40.3929
25
Ida Wånggren
Östergötland
3:41.22025
+41.4009
26
Emma Bengtsson
Gästrikland
3:41.22030
+41.4014
27
Emma Höglund
Dalarna
3:41.22044
+41.4028
28
Jenny Bjärfot
Norrbotten
3:45.22409
+44.4393
29
Ellen Dahlberg
Värmland
3:46.22530
+46.4514
30
Madeleine Forsell
Östergötland
3:47.22668
+47.4652
31
Frida Johansson
Hälsingland
3:49.22800
+48.4784
32
Frida Nolåkers
Dalarna
3:49.22885
+49.4869
33
Klara Logård
Hälsingland
3:49.22889
+49.4873
34
Josefin Ellneskog
Västergötland
3:50.22983
+50.4967
35
Julia Jonsson
Göteborg
3:51.23020
+51.5004
36
Ebba Björk
Gästrikland
3:54.23352
+54.5336
37
Frida Lindqvist
Värmland
3:55.23441
+55.5425
38
Maja Wiik
Västergötland
3:55.23460
+55.5444
39
Emma Lindström
Gästrikland
3:56.23571
+56.5555
40
Johanna Hansson
Östergötland
4:03.24231
+1:03.6215
41
Klara Nordlund
Hälsingland
4:03.24286
+1:03.6270
42
Felicia Arousell
Hälsingland
4:04.24398
+1:04.6382
43
Sara Kindlund
Västergötland
4:18.25722
+1:18.7706
44
Ania Zagórska
Bohuslän Dal
4:33.27216
+1:33.9200
45
Andrea Drottenmyr
Gotland
5:01.30056
+2:01.12040
-
Linn Gustavsson
Värmland
23:59:59.8639800
-
Daniela Bjärmark
Örebro Län
23:59:59.8639800
-
Olivia Persson
Västerbotten
23:59:59.8639800