Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Distans
2013-03-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tove Ericsson
Stockviks SF
6:43.40200
2
Sara Andersson
IFK Mora SK
7:15.43400
+32.3100
3
Frida Poromaa
Fränsta IK
7:22.44100
+39.3800
4
Lina Hennings
Östersunds SK
7:30.44900
+47.4600
5
Linn Palmberg
Högbo GIF
7:41.46000
+58.5700
6
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
7:49.46800
+1:06.6500
7
Josefin Ahnbrink
Sundbybergs IK
7:57.47600
+1:14.7300
7
Moa Petersson
Boxholm-ekeby Skidklubb
7:57.47600
+1:14.7300
9
Ellen Hedeberg
SK Bore
8:01.48000
+1:18.7700
10
Maja Unger
Sågmyra SK
8:03.48200
+1:20.7900
11
Emma Lindberg
Funäsdalens IF
8:04.48300
+1:21.8000
12
Filippa Lundgren-wikström
Grava SK
8:07.48600
+1:24.8300
13
Jenny Persson
Sälens IF
8:11.49000
+1:28.8700
13
Rebecka Westlund
Sunne Slf
8:11.49000
+1:28.8700
15
Alice Modin
Vassunda IF
8:12.49100
+1:29.8800
16
Hannah Bengtsson
Hagfors SF
8:13.49200
+1:30.8900
16
Julia Näslund
Högbo GIF
8:13.49200
+1:30.8900
18
Ebba Wulcan
Åmåls OK
8:20.49900
+1:37.9600
19
Emma Fogelström
Häverödals SK
8:21.50000
+1:38.9700
19
Hanna Hodin
Årsunda IF
8:21.50000
+1:38.9700
21
Isabelle Gruvborg
Töcksfors IF
8:26.50500
+1:43.10200
22
Ellen Karlsson
Årjängs IF
8:27.50600
+1:44.10300
23
Maja Bergqvist
Korsnäs IF SK
8:29.50800
+1:46.10500
24
Alba Johansson
Sundbybergs IK
8:34.51300
+1:51.11000
25
Amanda Pallin
Alnö SK
8:35.51400
+1:52.11100
26
Fanny Jönsson
Falu IK
8:50.52900
+2:07.12600
27
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
8:56.53500
+2:13.13200
28
Elin Törnqvist
Garphyttans IF
9:03.54200
+2:20.13900
29
Olivia Löfgren
Alnö SK
9:09.54800
+2:26.14500
30
Frida Johansson
Bengtsfors Bois
9:13.55200
+2:30.14900
31
Agnes Krüger
Falu IK
9:16.55500
+2:33.15200
32
Alva Holm
Falu IK
9:19.55800
+2:36.15500
33
Ronja Hillman
Kungsgårdens SK
9:23.56200
+2:40.15900
33
Malin Ryss
IFK Mora SK
9:23.56200
+2:40.15900
35
Emma Olaspers
Orsa SK
9:28.56700
+2:45.16400
36
Alma Wallman
IFK Grängesberg SK
9:30.56900
+2:47.16600
37
Tilde Ingvarsson
Svegs IK
9:31.57000
+2:48.16700
38
Tilde Friberg
Korsnäs IF SK
9:38.57700
+2:55.17400
39
Miriam Bassek
Falu IK
9:51.59000
+3:08.18700
40
Lova Busk
Svegs IK
10:00.59900
+3:17.19600
41
Alma Birklin
Falu IK
10:01.60000
+3:18.19700
42
Lykke Kyllingstad
Häverödals SK
10:08.60700
+3:25.20400
43
Elina Thorslund
Kungsgårdens SK
10:14.61300
+3:31.21000
44
Kajsa Nordlund
Falu IK
10:32.63100
+3:49.22800
45
Vilma Eriksson
IFK Grängesberg SK
12:40.75900
+5:57.35600
-
Maja Andersson
Orsa SK
23:59:59.8639800
-
Vendela Söderqvist
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Emilia Johnsson
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Astrid Duvander
Falu IK
23:59:59.8639800
-
Thea Fröberg
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
-
Nora Andersson
Landsbro IF SK
23:59:59.8639800
-
Malin Sjöström
Svegs IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)