Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Haldo Hanssons Minne
2012-02-19
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Lena Gavelin
Trångsvikens IF
2:30:07.900600
61.6p
2
Irina Persson
Lierne IL
2:32:59.917800
+2:52.17100
60.0p
3
Agnes Wredenberg
Ekshärads SF
2:34:34.927300
+4:27.26600
59.2p
4
Lina Hallin
Östersunds SK
2:40:23.962200
+10:16.61500
56.3p
5
Anne Lie Åslund
Åsarna IK
2:43:52.983100
+13:45.82400
54.7p
6
Maria Andersson
Häggenås SK
2:48:23.1010200
+18:16.109500
52.8p
7
Marie Lewholt
Östersunds SK
2:49:42.1018100
+19:35.117400
52.3p
8
Malin Elvseth
Lierne IL
2:54:28.1046700
+24:21.146000
50.4p
9
Ida Thuresson
Östersunds Telemarkskl.
2:56:17.1057600
+26:10.156900
49.7p
10
Irina Kero
Sveaskogs IF
2:57:55.1067400
+27:48.166700
49.1p
11
Charlotta Nilsson
Frösö IF
2:58:53.1073200
+28:46.172500
48.8p
12
Hanna Falkenström
Inlandsbanan
3:02:53.1097200
+32:46.196500
47.4p
13
Linda Arvidsson
Östersunds SK
3:04:53.1109200
+34:46.208500
46.8p
14
Tilda Gottås
Tandsbyns IF
3:05:27.1112600
+35:20.211900
46.6p
15
Birgitta Haraldsson
Tandsbyns IF
3:05:33.1113200
+35:26.212500
46.5p
16
Hanna Fjellner
Sorsele SK
3:06:21.1118000
+36:14.217300
46.3p
17
Åsa Pettersson
Biathlon Östersund IF
3:07:09.1122800
+37:02.222100
46.0p
18
Helen Jonsson
Undersåkers IF
3:08:56.1133500
+38:49.232800
45.5p
19
Emma Persson
Gräftåvallens SK
3:11:53.1151200
+41:46.250500
44.6p
20
Anneli Johansson
Brunflo IF
3:13:04.1158300
+42:57.257600
44.3p
21
Madeleine Asplund
Frösö IF
3:16:25.1178400
+46:18.277700
43.3p
22
Ulrika Dalkarls
Myssjö-Ovikens IF
3:16:26.1178500
+46:19.277800
43.3p
23
Agneta Ingvarsson
ÅS IL
3:17:32.1185100
+47:25.284400
43.0p
24
Caroline Olofsson
Gräftåvallens SK
3:18:27.1190600
+48:20.289900
42.7p
25
Anneli Hellstrand
Duveds IF
3:18:52.1193100
+48:45.292400
42.6p
26
Alicia Gustafsson
No Club
3:20:27.1202600
+50:20.301900
42.2p
27
Lena Johansson
Östersunds Telemarkskl.
3:28:10.1248900
+58:03.348200
40.3p
28
Majbritt Skåle
Lierne IL
3:42:18.1333700
+1:12:11.433000
37.1p
29
Ulla Warön
Trångsvikens IF
3:50:58.1385700
+1:20:51.485000
35.4p
30
Karin Stigh
Frösö IF
3:56:34.1419300
+1:26:27.518600
34.4p
31
Ingela Wiklund
Ytterån
3:56:35.1419400
+1:26:28.518700
34.4p
32
Jenny Öhgren
Inlandsbanan
3:57:56.1427500
+1:27:49.526800
34.2p
33
Cathrin Lindberg
No Club
3:59:43.1438200
+1:29:36.537500
33.9p
34
Pernilla Högberg
Järpens SK
4:10:06.1500500
+1:39:59.599800
32.2p