Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS
2012-02-11
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 14
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Alicia Persson
Stockviks SF
8:50.52900
2
Frida Peterson
Älvdalens IF SK
9:09.54800
+19.1800
3
Sofie Oskarsson
Leksands SK
9:15.55400
+25.2400
4
Lisa Johansson
Tranemo IF
9:18.55700
+28.2700
5
Carolina Olsson
Älvdalens IF SK
9:30.56900
+40.3900
6
Emma Larsson
Kvarnsvedens GOIF SK
9:42.58100
+52.5100
6
Matilda Jarl
Zinkgruvans IF
9:42.58100
+52.5100
8
Jonna Marsch
Näsvikens IK
9:43.58200
+53.5200
9
Evelina Lax
Nässjö SF
9:51.59000
+1:01.6000
10
Frida Lögdberg
IK Rex
9:54.59300
+1:04.6300
11
Madelene Melin
Malungs IF
9:57.59600
+1:07.6600
12
Emma Samuelsson
IFK Grängesberg SK
9:59.59800
+1:09.6800
13
Hannah Bassek
Falu IK
10:13.61200
+1:23.8200
14
Johanna Sömskar
Norbergs SK
10:14.61300
+1:24.8300
15
Julia Berglund
Töcksfors IF
10:21.62000
+1:31.9000
16
Ebba Brink
Bjuråkers GOIF
10:22.62100
+1:32.9100
17
Tilda Magnusson
Gävle SK
10:23.62200
+1:33.9200
18
Ida Danielsson
Garphyttans IF
10:31.63000
+1:41.10000
19
Anna Alm
Sundbybergs IK
10:33.63200
+1:43.10200
20
Moa Westh
SK Bore
10:34.63300
+1:44.10300
21
Tova Olsson
Sågmyra SK
10:47.64600
+1:57.11600
22
Sophia Björnlinger
IK Vista
10:54.65300
+2:04.12300
22
Matilda Melén
Falu IK
10:54.65300
+2:04.12300
24
Johanna Andersson
Falu IK
10:57.65600
+2:07.12600
25
Lina Sundqvist
Tranemo IF
11:14.67300
+2:24.14300
26
Julia Ström
Ulricehamns IF
11:45.70400
+2:55.17400
27
Ellen Svensson
Äspereds IF
11:56.71500
+3:06.18500
28
Cecilia Djerf
Källbottens IK
11:57.71600
+3:07.18600
29
Magdalena Larsson
Sätra IF
12:08.72700
+3:18.19700
30
Jennie Börjesson
Storviks IF
13:10.78900
+4:20.25900
-
Lovisa Åsberg
Storvreta IK
23:59:58.8639700
-
Amelia Furunäs
IFK Grängesberg SK
23:59:59.8639800
-
Elin Theander
Äppelbo AIK
23:59:59.8639800
-
Johanna Börjesson
Storviks IF
23:59:59.8639800
-
Ida Melén
Filipstads SF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)