Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA-Loppet
2012-02-11
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
17km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Sanna Hallberg
Åsarna IK
48:34.291320
74.6p
2
Sofie Elebro
IFK Umeå
49:27.296690
+53.5270
73.0p
3
Hedda Bångman
Offerdals SK
49:28.296710
+53.5290
73.0p
4
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
49:31.297070
+57.5650
72.9p
5
Maria Jonasson
Östersunds SK
51:00.305950
+2:26.14530
70.6p
6
Evelina Bångman
Offerdals SK
52:16.313500
+3:41.22080
68.6p
7
Lisa K Svensson
Åsarna IK
53:23.320270
+4:49.28850
67.0p
8
Rebecka Sundin
Graninge-Alliansen
54:46.328520
+6:12.37100
65.2p
9
Erika Oskarsson
Camp Södergren SC
56:28.338790
+7:54.47370
63.0p
10
Signe Rosenberg
Duveds IF
56:49.340800
+8:14.49380
62.5p
11
Eva Johansson
Linköpings SK
57:08.342720
+8:34.51300
62.2p
12
Wilma Jönsson
Östersunds SK
57:21.344010
+8:46.52590
61.9p
13
Kristin Barkman
Bredaryds SOK
1:00:32.363140
+11:58.71720
58.3p
14
Julia Johansson
Duveds IF
1:00:33.363290
+11:59.71870
58.3p
15
Ingrid Hallquist
Åsarna IK
1:01:03.366210
+12:28.74790
57.8p
16
Emma Åsberg
Duveds IF
1:03:56.383520
+15:22.92100
54.9p
17
Gerd Eriksson
Offerdals SK
1:08:59.413890
+20:25.122470
50.5p
18
Gun Eriksson
Offerdals SK
1:09:00.413920
+20:26.122500
50.5p
19
Agneta Fjätström
Lillhärdals IF
1:09:05.414440
+20:31.123020
50.5p
20
Eivor Lindgren
Fåkers IK
1:11:08.426770
+22:34.135350
48.9p
21
Malena Berg
Brunflo IF
1:14:26.446500
+25:51.155080
46.5p
22
Katarina Danielsson
Fjällgymnasiet
1:14:52.449100
+26:17.157680
46.2p
23
Marie Zackrissin
Myssjö-Ovikens IF
1:15:22.452100
+26:47.160680
45.9p
24
Maria Berg
Brunflo IF
1:15:57.455600
+27:22.164180
45.5p
25
Nina Seger
Myssjö-Ovikens IF
1:17:40.465900
+29:05.174480
44.4p
26
Anneli Jeppsson
Myssjö-Ovikens IF
1:17:44.466370
+29:10.174950
44.4p
27
Ingrid Rinstad
Klövsjö
1:18:14.469310
+29:39.177890
44.1p
28
Anita Evaldsson
Gällö SK
1:18:23.470290
+29:49.178870
44.0p
29
Monica Svelander
Klövsjö
1:19:47.478680
+31:13.187260
43.2p
30
Torunn Holgersson
Åsarna IK
1:20:41.484030
+32:07.192610
42.7p
31
Anna Magnusson
Mobäcken-lindes
1:23:31.501040
+34:57.209620
41.1p
32
Annika Wilhelmsson
IF Livskvalité
1:24:19.505830
+35:45.214410
40.7p
33
Therese Martebo
Fjällgymnasiet
1:24:46.508510
+36:11.217090
40.5p
34
Erika Sundell
Åsarna IK
1:24:54.509330
+36:20.217910
40.4p
35
Kerstin Linnell
Myssjö-Ovikens IF
1:25:00.509900
+36:25.218480
40.3p
36
Sofie Persson
Hallens SK
1:27:30.524980
+38:56.233560
39.1p
37
Åsa Eklund
Åsarna IK
1:28:05.528480
+39:31.237060
38.8p
38
Anita Kårwik
Samhall
1:31:39.549820
+43:05.258400
37.2p
39
Ann Louise Morin
Åsarna IK
1:32:20.553990
+43:46.262570
36.9p
40
Kristina Olsson
IF Livskvalité
1:32:40.555930
+44:06.264510
36.8p
41
Evelina Persson
Åsarna IK
1:37:19.583880
+48:45.292460
34.9p
42
Erika Öhrnell
Åsarna IK
1:38:42.592140
+50:08.300720
34.4p
43
Malin Jonsson
Hackås
2:34:15.925480
+1:45:41.634060
21.5p
-
Moa Strömquist
Östersunds SK
23:59:59.8639800
-