Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
SM Dubbeljakt
2012-01-25
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
15km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart
1
Charlotte Kalla
IFK Tärendö
41:24.248360
84.8p
2
Ida Ingemarsdotter
Åsarna IK
41:57.251680
+33.3220
83.5p
3
Sofia Bleckur
IFK Mora SK
41:59.251830
+34.3370
83.4p
4
Hanna Brodin
Åsarna IK
42:09.252840
+44.4380
83.0p
5
Emma Wikén
Åsarna IK
42:12.253190
+48.4730
82.9p
6
Sara Lindborg
Östersunds SK
43:16.259590
+1:52.11130
80.5p
7
Helene Söderlund
IFK Mora SK
43:23.260270
+1:59.11810
80.3p
8
Eva Svensson
IFK Mora SK
43:24.260300
+1:59.11840
80.2p
9
Maria Gräfnings
Falun Borlänge SK
43:25.260470
+2:01.12010
80.2p
10
Maria Rydqvist
Älvdalens IF SK
43:41.262010
+2:16.13550
79.6p
11
Anna Simberg
Piteå Elit SK
44:20.265960
+2:56.17500
78.2p
12
Linn Sömskar
IFK Umeå
44:23.266280
+2:59.17820
78.1p
13
Hanna Seppas
IFK Mora SK
44:29.266840
+3:04.18380
77.9p
14
Terese Andersson
Stockviks SF
44:48.268730
+3:23.20270
77.3p
15
Elin Mohlin
Sollefteå SK
45:11.271000
+3:46.22540
76.5p
16
Maria Nordström
Gävle SK
45:11.271050
+3:46.22590
76.5p
17
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
45:11.271080
+3:47.22620
76.5p
18
Linda Danvind Malm
IFK Umeå
45:26.272580
+4:02.24120
76.0p
19
Marika Sundin
Sollefteå SK
45:27.272600
+4:02.24140
76.0p
20
Sanna Hallberg
Åsarna IK
45:56.275550
+4:31.27090
75.1p
21
Jennie Jirhed
Östersunds SK
46:10.276930
+4:45.28470
74.6p
21
Mia Eriksson
Piteå Elit SK
46:10.276930
+4:45.28470
74.6p
23
Emma Sjölander
Piteå Elit SK
46:32.279180
+5:08.30720
73.9p
24
Emilia Lindstedt
Sundbybergs IK
46:36.279580
+5:12.31120
73.8p
25
Ida Indahl
Camp Södergren SC
46:51.281050
+5:26.32590
73.4p
26
Petra Nilsson
Åsarna IK
47:00.281950
+5:35.33490
73.1p
27
Frida Hallquist
Åsarna IK
47:55.287490
+6:31.39030
71.5p
28
Amanda Mattsson
Stockviks SF
48:06.288520
+6:41.40060
71.2p
29
Anna Janjons
Falun Borlänge SK
48:34.291310
+7:09.42850
70.4p
30
Karin Wasell
Graninge-Alliansen
49:14.295320
+7:49.46860
69.3p
31
Lina Hultin
Garphyttans IF
49:35.297460
+8:11.49000
68.7p
32
Eva Johansson
Linköpings SK
50:17.301670
+8:53.53210
67.6p
33
Catrin Fjällström
Lycksele IF
50:35.303420
+9:10.54960
67.2p
34
Hanna Slotte
Falu IK
59:42.358170
+18:18.109710
55.7p
-
Lisa Larsen
Sundbybergs IK
23:59:58.8639700
-
-
Maria Nordström
Camp Södergren SC
23:59:58.8639700
-
-
Jennie Öberg
Piteå Elit SK
23:59:59.8639800
-
-
Lisa Dahl
Offerdals SK
23:59:59.8639800
-
-
Lisa K Svensson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-