Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tour De Ski Östergötland
2012-01-06
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
D 8
Final
1
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
2
Tuva Malm
Linköpings SK
3
Ellen Trofast
Borensbergs IF SK
B-Final
1
Agnes Åsberg
Boxholm-Ekeby SK
2
Ebba Gran
Linköpings SK
3
Alva Larsson
Sya SK
D 10
Final
1
Lova Broström
Sya SK
2
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
3
Lina Samuelsson
Boxholm-Ekeby SK
B-Final
1
Malva Tengvall
Boxholm-Ekeby SK
2
Alicia Nygren
Sya SK
3
Julia Fridh
Boxholm-Ekeby SK
4
Ellen Waldau
No Club
C-Final
1
Emma-lisa Björeman
Kimstad GOIF
2
Tuva Wessman
Vreta Skid o Mk
3
Alice Pettersson
Kimstad GOIF
4
Matilda Andersson
Boxholm-Ekeby SK
5
Tuva Forsell
No Club
D 12
Final
1
Karin Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
2
Tove Pettersson
Vreta Skid o Mk
3
Ida Johansson
Boxholm-Ekeby SK
4
Sandra Bergqvist
Boxholm-Ekeby SK
B-Final
1
Linnea Johansson
Linköpings SK
2
Filippa Svensson
Ödeshögs SK
3
Linnea Larsson
Sya SK
D 14
Final
1
Emma Pettersson
Vreta Skid o Mk
2
Kristina Axelsson
Sya SK
3
Lovisa Lindqvist
Boxholm-Ekeby SK
B-Final
1
Anna Wagne
Linköpings SK
2
Julia Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
D 16
Final
1
Ida Dahl
Sya SK
2
Ebba Eriksson
Sya SK
3
Ida Wånggren
Motala Aif SK
B-Final
1
Sanna Tykesson
Sya SK
2
Madeleine Forsell
Linköpings SK
3
Johanna Hansson
Sya SK
D 21
Final
1
Elsa Eriksson
Sya SK
2
Ulrika Axelsson
Sya SK
3
Pernilla Malmström
Sya SK
D 45
Final
1
Ulrika Wånggren
Sya SK
H 8
Final
1
Karl Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
2
Ludvig Leek
Ödeshögs SK
3
Wilhelm Carlander
Sya SK
4
Oliver Nielsen
Linköpings SK
B-Final
1
Olle Johansson
Boxholm-Ekeby SK
2
Lukas Rudberg
No Club
3
Hugo Braam
Kimstad GOIF
4
Wiking Nordin
SK Ringen
C-Final
1
Loke Nordin
SK Ringen
2
Gabriel Tinghed
Sya SK
3
Jesper Wentzell
No Club
4
Morgan Pettersson
No Club
5
Zebactian Berntsson Andersson
Kimstad GOIF
6
Oliver Fridh
Boxholm-Ekeby SK
H 10
Final
1
Viktor Lindqvist
Boxholm-Ekeby SK
2
Oscar Carlsson
Sya SK
3
Johan Nordin
SK Ringen
4
Arvid Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
B-Final
1
Jonas Weber
Vreta Skid o Mk
2
Alexander Thudeen
Sya SK
3
Gustaf Kullberg
Björkfors GOIF
4
Sven Weber
No Club
H 12
Final
1
Edvin Rösliden
Linköpings SK
2
Jacob Thellsén
Vreta Skid o Mk
3
Albin Johansson
Linköpings SK
4
Ludvig Carlsson
Sya SK
B-Final
1
Erik Wagne
Linköpings SK
2
Oskar Pettersson
Boxholm-Ekeby SK
3
Anton Nygren
Sya SK
4
Joel Wessman
Vreta Skid o Mk
C-Final
1
Oliver Tykesson
Sya SK
2
Jacob Larsson
Sya SK
3
Oskar Bülow
Ödeshögs SK
4
Rasmus Rudberg
No Club
5
Sam Tinghed
Sya SK
6
Simon Appelholm Schäfer
No Club
H 14
Final
1
Erik Gran
Linköpings SK
2
Kasper Nordenram
Linköpings SK
3
Alexander Nyberg
Ödeshögs SK
4
Erik Malm
Linköpings SK
H 16
Final
1
Oscar Johansson
Linköpings SK
2
Adam Thellsén
Vreta Skid o Mk
3
Andreas Jansson
Borensbergs IF SK
H 21
Final
1
Ludvig Nordqvist
Sya SK
2
Rasmus Andersson
Falun Borlänge SK
3
Jonas Braam
Kimstad GOIF
4
Jimmy Andersson
Kimstad GOIF