Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2010-04-18
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 16
1km, Längdskidor, Skicross, Fristil
1
Lotten Sjödén
Älvdalens IF SK
2:21.14039
2
Maja Dahlqvist
Domnarvets Goif
2:22.14119
+0
3
Mikaela Vedin
Stockviks SF
2:25.14413
+3.274
4
Emma Strömberg
Remsle SK
2:25.14497
+4.358
5
Julia Nyström
Kramfors Alliansen
2:26.14529
+4.390
6
Jackline Lockner
Nätra SK
2:27.14669
+6.530
7
Jonna Sundling
Tvärålunds IF
2:29.14861
+8.722
8
Anna Dyvik
Leksands SK
2:30.14926
+8.787
9
Sofia Myhr
Funäsdalens IF
2:32.15148
+11.1009
10
Helene A Dahlen
Ekne IL
2:32.15156
+11.1017
11
Hedda Bångman
Offerdals SK
2:33.15226
+11.1087
12
Elin Sundberg
Stockviks SF
2:34.15384
+13.1245
13
Charlotte Myhre
IL Varden
2:35.15415
+13.1276
14
Sanna Svanebo
Alnö SK
2:35.15470
+14.1331
15
Lina Kardin
Offerdals SK
2:36.15577
+15.1438
16
Vendela Westin
Remsle SK
2:38.15702
+16.1563
17
Moa Molander Kristiansen
Domnarvets Goif
2:39.15822
+17.1683
18
Ida Sonflå
IL Varden
2:39.15827
+17.1688
19
Ida Helen Svindland
Sundbybergs IK
2:40.15905
+18.1766
20
Lovisa Pettersson
Årsunda IF
2:41.16054
+20.1915
21
Emma Rusth
Alnö SK
2:44.16310
+22.2171
22
Matilda Andersson
Häggenås SK
2:47.16689
+26.2550
23
Sofia Hörnblad
Hägglunds Iofk
2:48.16723
+26.2584
24
Maja Eriksson
Domnarvets Goif
2:48.16744
+27.2605
25
Kristin Persson
Hedesunda IF
2:49.16889
+28.2750
26
Ellen Von Horn
Duveds IF
2:50.16919
+28.2780
27
Ida Jonsson
Duveds IF
2:50.16924
+28.2785
28
Julia Johansson
Duveds IF
2:50.16959
+29.2820
29
Linnéa Öberg
Bergeforsens SK
2:51.17006
+29.2867
30
Moa Lönneborg
Östersunds SK
2:52.17110
+30.2971
31
Erika Forslin
Hudiksvalls IF
2:53.17210
+31.3071
32
Maja Karlsson
Järpens SK
2:53.17268
+32.3129
33
Evelina Nyberg
Anundsjö IF
2:55.17499
+34.3360
34
Vilde Schei Bakkhuag
Mosvik IL
2:56.17518
+34.3379
35
Olivia Eriksson
Hägglunds Iofk
3:11.19021
+49.4882
36
Sanna Engström
Nätra SK
3:12.19198
+51.5059
37
Jessika Persson
Hede SK
3:13.19284
+52.5145
38
Johanna Sundqvist
Bjuråkers GIF
3:14.19326
+52.5187
39
Johanna Bergman
Svegs IK
3:15.19468
+54.5329
40
Emma Åsberg
Duveds IF
3:39.21832
+1:17.7693
41
Amanda Torgrimsson
Junsele IF
3:44.22337
+1:22.8198
42
Moa Lindberg
Robertsfors IK
4:54.29303
+2:32.15164
-
Linnéa Björn
Norbergs SK
23:59:59.8639800
-
Lina Fastesson
Östersunds SK
23:59:59.8639800
-
Isabelle Persson
Stockviks SF
23:59:59.8639800
-
Josefin Jonsson
Delsbo IF
23:59:59.8639800
-
Felicia Lindqvist
Hede SK
23:59:59.8639800