Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2010-04-18
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
1km, Längdskidor, Skicross, Fristil
1
Sigrid Aune
Steinkjer SK
2:32.15131
2
Sanna Sjödén
Älvdalens IF SK
2:35.15498
+3.267
3
Alicia Persson
Stockviks SF
2:39.15882
+7.651
4
Amanda Holst
Stockviks SF
2:42.16128
+9.897
5
Mirelle Andersson
Remsle SK
2:43.16207
+10.976
6
Hulda Forsberg
Kramfors Alliansen
2:45.16417
+12.1186
7
Ellen Zetterström
Remsle SK
2:45.16450
+13.1219
8
Moa Lundgren
Täfteå IK
2:45.16482
+13.1251
9
Lovisa Lind
Hudiksvalls IF
2:48.16700
+15.1469
10
Johanna Fjerdingen Moan
Röros IL
2:51.17098
+19.1867
11
Emma Wasell
Mörsils IF
2:53.17200
+20.1969
12
Karin Österberg
Remsle SK
2:53.17216
+20.1985
13
Sofie Oskarsson
Leksands SK
2:54.17363
+22.2132
14
Sanna Johansson
Kramfors Alliansen
2:56.17515
+23.2284
15
Tilda Johansson
Duveds IF
2:56.17567
+24.2336
16
Ida Melén
Filipstads SF
2:57.17651
+25.2420
17
Moa Larsson
Hede SK
3:01.18004
+28.2773
18
Tua Dahlgren
Spikbodarnas IK
3:01.18086
+29.2855
19
Julia Nyberg
Anundsjö IF
3:02.18155
+30.2924
20
Anna Bodin
Hägglunds Iofk
3:04.18350
+32.3119
21
Lisa Lagerlöf
Agnäs IK
3:06.18503
+33.3272
22
Sofia I Eriksson
Stora Tuna IK SK
3:06.18530
+33.3299
23
Roennaug Stav
IL Varden
3:10.18925
+37.3694
24
Elin Backén
Svegs IK
3:10.18935
+38.3704
25
Fanny Johansson
IF Strategen
3:12.19150
+40.3919
26
Astrid Stav
IL Varden
3:13.19239
+41.4008
27
Ella Halvarsson
Stora Tuna IK SK
3:14.19321
+41.4090
28
Emmy Nygren
Alnö SK
3:14.19343
+42.4112
29
Tuvalisa Norrby
Kramfors Alliansen
3:14.19391
+42.4160
30
Ragnhild Mogstad
Surnadal IL
3:17.19635
+45.4404
31
Magdalena Mixter Schönningsson
spikbodarnas IK
3:17.19699
+45.4468
32
Linnea Sahlin
Ragunda IF
3:19.19888
+47.4657
33
Emilia Ståhlhandske
Hede SK
3:20.19973
+48.4742
34
Wilma Norberg
Fränsta IK
3:21.20030
+48.4799
35
Cecilia Djerf
Källbottens IK
3:26.20562
+54.5331
36
Alicia Saur
Åsarna IK
3:27.20630
+54.5399
37
Felicia Berglund
Duveds IF
3:29.20800
+56.5569
38
Jonna Marsch
Näsvikens IK
3:34.21330
+1:01.6099
39
Anna Eriksson
IFK Moras SK
3:34.21373
+1:02.6142
40
Emelie Törnkvist
IFK Moras SK
3:35.21463
+1:03.6232
41
Emma Pettersson
Nätra SK
3:45.22441
+1:13.7210
42
Agnes Sondell
Hägglunds Iofk
3:46.22502
+1:13.7271
43
Johanna Björk
Kramfors Alliansen
3:51.23000
+1:18.7769
44
Isa Halvarsson
Stora Tuna IK SK
3:56.23566
+1:24.8335
45
Beatrice Hörnquist
Hägglunds Iofk
4:11.25012
+1:38.9781
46
Helene Werkland
IL Varden
4:31.27077
+1:59.11846
-
Ebba Brink
Bjuråkers GIF
23:59:59.8639800
-
Frida Karlsson
Remsle SK
23:59:59.8639800
-
Louice Sjödin
Graninge Alliansen
23:59:59.8639800
-
Mirjam Rindeskog
Hägglunds Iofk
23:59:59.8639800
-
Elina Grubb
Hede SK
23:59:59.8639800