Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2010-04-18
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
1km, Längdskidor, Skicross, Fristil
1
Gabriella Pålsson
Utrikes SK
2:56.17518
2
Katrin Sjödén
Älvdalens IF SK
2:59.17820
+3.202
3
Mathilde Lillevold
IL Varden
3:08.18717
+11.1099
4
Ragnhild Lund Tangen
IL Varden
3:09.18832
+13.1214
5
Elsa Forsberg
Kramfors Alliansen
3:20.19905
+23.2287
6
Berit Sjoevold
Röros IL
3:22.20187
+26.2569
7
Marit Moelmann Riddervold
Röros IL
3:23.20283
+27.2665
8
Anna Backman
Hede SK
3:24.20313
+27.2695
9
Hanna Näslund
Spikbodarnas IK
3:24.20330
+28.2712
10
Andrea Gloetheim
Röros IL
3:27.20645
+31.3027
11
Anna Johansson
Undersåkers IF
3:28.20712
+31.3094
12
Julie Sonflå
IL Varden
3:28.20767
+32.3149
13
Tilde Bångman
Offerdals SK
3:29.20870
+33.3252
14
Leneli Grönoset
Näsvikens IK
3:30.20915
+33.3297
15
Elin Sundin
Kramfors Alliansen
3:30.20987
+34.3369
16
Lovisa Kvarnström
Hede SK
3:31.21056
+35.3438
17
Lisa Nilsson
Brunflo IF
3:37.21643
+41.4025
18
Agnes Stjerna
Utrikes SK
3:39.21859
+43.4241
19
Lisa Nystedt
Funäsdalens IF
3:39.21896
+43.4278
20
Frida Johansson
Domnarvets Goif
3:40.21942
+44.4324
21
Märta Rosenberg
Duveds IF
3:40.21951
+44.4333
22
Ida Wasell
Mörsils IF
3:46.22527
+50.4909
23
Ida Lundgren
Täfteå IK
3:47.22623
+51.5005
24
Magda Aspholm
Spikbodarnas IK
3:49.22814
+52.5196
25
Ida Dahlgren
Spikbodarnas IK
3:50.22936
+54.5318
26
Ida Norman
Kramfors Alliansen
3:53.23286
+57.5668
27
Tilde Zetterström
Funäsdalens IF
3:55.23401
+58.5783
28
Ida Wickberg
Hägglunds Iofk
4:10.24905
+1:13.7287
29
Eirin Larsson Myhr
Funäsdalens IF
4:11.25090
+1:15.7472
30
Lizette Sundling
Tvärålunds IF
4:11.25096
+1:15.7478
31
Ylva Olsson
Mörsils IF
4:20.25944
+1:24.8326
32
Maren Sofie Berg
Leksvik IL
4:31.27005
+1:34.9387
33
Matilda Mattsson
Fränsta IK
4:38.27763
+1:42.10145
34
Wera Finn Eriksson
Domnarvets Goif
4:42.28141
+1:46.10523
35
Jennifer Björk
Kramfors Alliansen
4:44.28398
+1:48.10780
36
Ida Dahlkvist
Årsunda IF
4:45.28425
+1:49.10807
37
Hanna Winge
Leksvik IL
4:52.29115
+1:55.11497
38
Elina Franzén
Idre SK
4:55.29471
+1:59.11853
39
Englalo Norrby
Kramfors Alliansen
4:57.29631
+2:01.12013
40
Emilia Pettersson
Kramfors Alliansen
5:05.30421
+2:09.12803
41
Agnes Hammargård
Svegs IK
5:08.30713
+2:11.13095
42
Anna Jonsson
Duveds IF
5:11.31089
+2:15.13471
43
Anna Harborg
Röros IL
5:16.31506
+2:19.13888
44
Tove Ericsson
Stockviks SF
5:19.31897
+2:23.14279
45
Nora Hegdahl
Steinkjer SK
5:22.32183
+2:26.14565
46
Gry Dahlgren
Spikbodarnas IK
5:26.32552
+2:30.14934
47
Emma Höglund
Kramfors Alliansen
5:35.33428
+2:39.15810
48
Hanna Stenmark
Stockviks SF
6:49.40833
+3:53.23215
49
Frida Styffe
Funäsdalens IF
10:31.63048
+7:35.45430
-
Maja Hagelbeck
Duveds IF
23:59:59.8639800
-
Margrethe Saeter
Röros IL
23:59:59.8639800
-
Elsa Eriksson
Husums IF SK
23:59:59.8639800
-
Cornelia Hörnqvist
Hägglunds Iofk
23:59:59.8639800
-
Thella Norrby
Kramfors Alliansen
23:59:59.8639800
-
Elin Törnkvist
IFK Moras SK
23:59:59.8639800
-
Frida Svedberg
Stockviks SF
23:59:59.8639800
-
Alva Thyren
Trönö IK
23:59:59.8639800