Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA-Loppet
2011-02-12
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Sofia Bleckur
IFK Mora SK
2:23:43.862200
76.7p
2
Therese Svensson
Åsarna IK
2:30:22.902100
+6:39.39800
72.6p
3
Laila Kveli
Lierne IL
2:31:46.910500
+8:03.48200
71.8p
4
Linda Danvind Malm
IFK Umeå
2:39:09.954800
+15:26.92500
67.9p
5
Frida Hallquist
Åsarna IK
2:39:09.954800
+15:26.92500
67.9p
6
Sanna Hallberg
Åsarna IK
2:41:17.967600
+17:34.105300
66.8p
7
Petra Nilsson
Åsarna IK
2:43:17.979600
+19:34.117300
65.8p
8
Catrin Fjällström
Lycksele IF
2:43:56.983500
+20:13.121200
65.5p
9
Ida Indahl
Camp Södergren SC
2:44:09.984800
+20:26.122500
65.4p
10
Ylva Andersson
Jämtkraft IF
2:46:35.999400
+22:52.137100
64.3p
11
Lisa K Svensson
Åsarna IK
2:48:21.1010000
+24:38.147700
63.5p
12
Lena Gavelin
Trångsvikens IF
2:52:48.1036700
+29:05.174400
61.6p
13
Therese Sahlin
Ragunda IF
2:53:42.1042100
+29:59.179800
61.2p
14
Eva Johansson
Linköpings SK
3:03:05.1098400
+39:22.236100
57.6p
15
Marie Ohlsson
Fältjägarnas IF
3:06:18.1117700
+42:35.255400
56.4p
16
Monika Lund
Fältjägarnas IF
3:06:18.1117700
+42:35.255400
56.4p
17
Jenny Kling
Selånger SOK
3:08:38.1131700
+44:55.269400
55.6p
18
Emma Jonasson
Älvros IK
3:09:30.1136900
+45:47.274600
55.3p
19
Åsa Handler
Åsarna IK
3:14:09.1164800
+50:26.302500
53.8p
20
Linda Eriksson
Spikbodarnas IK
3:20:31.1203000
+56:48.340700
51.9p
21
Lena Nilsson
Åsarna IK
3:42:46.1336500
+1:19:03.474200
46.0p
22
Åsa Persson Kjellgren
Järpens SK
3:44:05.1344400
+1:20:22.482100
45.7p
23
Birgitta Haraldsson
Tandsbyns IF
3:54:41.1408000
+1:30:58.545700
43.4p
24
Anneli Hellstrand
Duveds IF
4:02:49.1456800
+1:39:06.594500
41.8p
25
Marieanne Persson
Stuguns SOK Gjurd
4:04:06.1464500
+1:40:23.602200
41.5p
26
Frida Grahn
Jämtkraft IF
4:05:42.1474100
+1:41:59.611800
41.2p
27
Karin Ström
Undersåkers IF
4:10:25.1502400
+1:46:42.640100
40.4p
28
Monica Eriksson
Myssjö-Ovikens IF
4:29:46.1618500
+2:06:03.756200
37.2p
-
Elin Simonsson
Landöns IF
23:59:58.8639700
-
-
Kristina Petri
Storgatans Sportsklubb Östersund
23:59:58.8639700
-
-
Emma Östberg
Jalles Tc Umeå
23:59:59.8639800
-
-
Tilda Gottås
Tandsbyns IF
23:59:59.8639800
-
-
Helena Nilsson
Storfors SK
23:59:59.8639800
-
-
Ullis Odén
Börtnans Fjällvattenfisk
23:59:59.8639800
-
-
Maria Ragnarsson
Bodsjöböle SK
23:59:59.8639800
-
-
Ingela Mahlberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-