Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Värmdöloppet
2011-02-06
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
H 21 Motion
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Holger Larsen
No Club
2:39:15.955440
62.6p
2
Emil Olsson
Proact Atletklubb
2:40:06.960510
+50.4970
62.2p
3
Camilo Sjödin
No Club
2:41:32.969100
+2:16.13560
61.5p
4
Jan Erik Jones
No Club
2:42:12.973150
+2:57.17610
61.2p
5
Magnus Karlsson
Axa SC
2:46:23.998220
+7:07.42680
59.3p
6
Rikard Henriksson
No Club
2:47:44.1006320
+8:28.50780
58.7p
7
Per Rosenblad
No Club
2:48:06.1008580
+8:51.53040
58.5p
8
Erik Lundström
No Club
2:50:38.1023760
+11:23.68220
57.5p
9
Jesper Nilsson
No Club
2:50:50.1024950
+11:35.69410
57.4p
10
Per Ahlström
Axa SC
2:53:17.1039680
+14:02.84140
56.4p
11
Antti Suua
No Club
2:53:25.1040460
+14:10.84920
56.4p
12
Christer Johansson
S E Bankens IF Sthlm
2:53:42.1042130
+14:26.86590
56.3p
13
Jonas Ahlman
Nacka Värmdö SK
2:53:59.1043860
+14:44.88320
56.2p
14
Janne Forsberg
No Club
2:54:18.1045700
+15:02.90160
56.0p
15
Daniel Lundholm
No Club
2:54:25.1046400
+15:09.90860
56.0p
16
Rikard Eriksson
Axa SC
2:54:55.1049490
+15:40.93950
55.8p
17
Mikael Magnér
Axa SC
2:56:22.1058150
+17:07.102610
55.2p
18
Hans Rosenqvist
Täby IS SK
2:56:38.1059740
+17:23.104200
55.1p
19
Mikael Lindell
Ica-Handlarnas IF
2:57:20.1063930
+18:04.108390
54.9p
20
Marcus Sandberg
Skellefteå SK
2:57:32.1065120
+18:16.109580
54.8p
21
Ernst Isaksson
No Club
2:57:59.1067880
+18:44.112340
54.6p
22
John Skantze
Nacka Värmdö SK
2:58:08.1068730
+18:52.113190
54.6p
23
Mattias Gustafson
Axa SC
2:59:00.1073990
+19:45.118450
54.3p
24
Richard Armandt
Ingarö IF
3:01:01.1086080
+21:46.130540
53.5p
25
Mathias Hasselgren
No Club
3:01:10.1086950
+21:55.131410
53.5p
26
Johan Schönning
Axa SC
3:01:55.1091430
+22:39.135890
53.2p
27
Per Frennberg
Alecta Kf
3:02:38.1095770
+23:23.140230
53.0p
28
Amit Paul
Vasaloppur SK
3:02:43.1096270
+23:28.140730
52.9p
29
John Wiklund
No Club
3:03:07.1098620
+23:51.143080
52.8p
30
Anders Lindberg
Vaxholms RF
3:04:14.1105310
+24:58.149770
52.4p
31
Henrik Arnell
Vaxholms Kanotsällskap
3:04:19.1105810
+25:03.150270
52.4p
32
Niclas Ward
No Club
3:04:26.1106520
+25:10.150980
52.4p
33
Carl Nathanson
No Club
3:05:20.1111990
+26:05.156450
52.0p
34
Karan Partovi
Yuppie Ski Club
3:05:52.1115100
+26:36.159560
51.9p
35
Andreas Allström
Sweco IF
3:05:58.1115740
+26:43.160200
51.8p
36
Thomas Lindberg
Vaxholms RF
3:06:25.1118470
+27:10.162930
51.7p
37
Mikael Olsson
Sya SK
3:06:47.1120610
+27:31.165070
51.6p
38
Boris Amsköld
Boo IF
3:07:56.1127550
+28:41.172010
51.2p
39
Martin Florin
No Club
3:08:37.1131670
+29:22.176130
51.0p
40
Jonas Pontén
Ikj Haninge
3:08:55.1133440
+29:40.177900
50.9p
41
Igor Kourinnoi
Nacka Värmdö SK
3:09:11.1135010
+29:55.179470
50.8p
42
Carl Johan Hane
Nacka Värmdö SK
3:09:22.1136170
+30:07.180630
50.7p
43
Martin Andersson
Axa SC
3:10:10.1140980
+30:55.185440
50.5p
44
Magnus Lundevall
Ericsson IK
3:10:16.1141580
+31:01.186040
50.4p
45
Stefan Larsson
Axa SC
3:10:23.1142220
+31:07.186680
50.4p
46
Magnus Landare
Alecta Kf
3:10:40.1143960
+31:25.188420
50.3p
47
Patrik Birgander
Axa SC
3:12:07.1152620
+32:51.197080
49.9p
48
Fredrik Ljung
No Club
3:14:23.1166260
+35:08.210720
49.2p
49
Jonas Fredriksson
Mälarö SOK
3:14:51.1169080
+35:36.213540
49.0p
50
Martin Fageus
No Club
3:15:00.1169980
+35:45.214440
49.0p
51
Jonas Andersson
No Club
3:15:03.1170200
+35:47.214660
49.0p
52
Mikael Ranhagen
Vägverket Fritidsför CF
3:16:14.1177360
+36:59.221820
48.6p
53
Oskar Birkne
No Club
3:16:40.1179920
+37:24.224380
48.5p
54
Fredrik Antevik
Axa SC
3:16:53.1181250
+37:38.225710
48.4p
55
Per Edlundh
No Club
3:17:34.1185350
+38:19.229810
48.3p
56
Olof Nilsson
Vattenfalls IF Trollhättan
3:17:47.1186640
+38:32.231100
48.2p
57
Per Andre
Handelsbankens IF
3:17:53.1187210
+38:37.231670
48.2p
58
Johan Bergström
Swedbank IF
3:18:16.1189510
+39:00.233970
48.1p
59
Simon Hallbäck
Ikj Haninge
3:19:15.1195480
+40:00.239940
47.8p
60
Ronny Kjellgren
Möja IF
3:20:21.1202050
+41:06.246510
47.5p
61
Anders Örtengren
IK Stern
3:20:23.1202290
+41:08.246750
47.5p
62
Anders Lundholm
Stockholms SIF
3:20:30.1202900
+41:14.247360
47.4p
63
Nils Wallhed
Nacka Värmdö SK
3:20:43.1204260
+41:28.248720
47.4p
64
Mats Larsson
No Club
3:20:46.1204560
+41:31.249020
47.3p
65
Johan Sandberg
Q-gruppen LF
3:21:08.1206730
+41:52.251190
47.2p
66
Elias Sjöström
No Club
3:21:52.1211190
+42:37.255650
47.0p
67
Jan Eric Jansson
No Club
3:23:02.1218120
+43:46.262580
46.7p
68
Kjell Andersson
No Club
3:23:19.1219860
+44:04.264320
46.6p
69
Gunnar Ågren
Åkersberga SK
3:24:22.1226150
+45:07.270610
46.4p
70
Ola Jönsson
No Club
3:24:25.1226440
+45:10.270900
46.4p
71
Axel Ståhlbom
No Club
3:24:42.1228160
+45:27.272620
46.3p
72
Emanuel Hjertzén
No Club
3:25:07.1230660
+45:52.275120
46.2p
73
Anders Ahlberg
No Club
3:26:04.1236390
+46:49.280850
45.9p
74
Philip Pettersson
Nacka Värmdö SK
3:26:09.1236860
+46:54.281320
45.9p
75
Anders Zachrisson
No Club
3:26:12.1237110
+46:56.281570
45.9p
76
Åke Nord
Södertälje IF
3:26:14.1237360
+46:59.281820
45.9p
77
Fredrik Johnsson
No Club
3:26:17.1237670
+47:02.282130
45.9p
78
Mattias Ekesiöö
Saltsjöbadens SLK
3:26:38.1239730
+47:22.284190
45.8p
78
Erik Nordfeldt
Saltsjöbadens SLK
3:26:38.1239730
+47:22.284190
45.8p
80
Mats Johansson
Axa SC
3:27:16.1243580
+48:01.288040
45.6p
81
Samuel Alteborg
Scania IF
3:27:24.1244370
+48:09.288830
45.6p
82
Björn Gustavsson
No Club
3:27:41.1246050
+48:26.290510
45.5p
83
Anders Björefors
No Club
3:27:48.1246750
+48:33.291210
45.5p
84
Jonas Svärdström
OK Ravinen
3:27:51.1247050
+48:36.291510
45.5p
85
Mark Wennerström
No Club
3:28:02.1248100
+48:46.292560
45.4p
86
Mikael Bengs
Söders SOL Tyresö
3:28:09.1248820
+48:53.293280
45.4p
87
Marcus Holmberg
No Club
3:28:33.1251200
+49:17.295660
45.3p
88
David Frykman
Stakarna
3:29:00.1253950
+49:45.298410
45.2p
89
Henry Elvén
Axa SC
3:29:51.1259000
+50:35.303460
45.0p
90
Joakim Nilsson
Sundbybergs IK
3:30:09.1260890
+50:54.305350
44.9p
91
Fredrik Svensson
Västberga PF
3:30:22.1262160
+51:07.306620
44.8p
92
Fredrik Stromholm
No Club
3:30:27.1262630
+51:11.307090
44.8p
93
Johannes Gehlin
Axa SC
3:30:30.1262970
+51:15.307430
44.8p
94
Kalle Kjerstadius
Saltsjöbadens SLK
3:30:33.1263280
+51:18.307740
44.8p
95
Enar Warfvinge
Nacka Värmdö SK
3:30:50.1264910
+51:34.309370
44.7p
96
Håkan Skillius
No Club
3:31:03.1266240
+51:48.310700
44.7p
97
Fredrik Stridsman
Kalix SK
3:31:33.1269250
+52:18.313710
44.5p
98
Mattias Fridström
Telia IF, Farsta
3:32:11.1273030
+52:55.317490
44.4p
99
Andrij Chernin
No Club
3:32:41.1276060
+53:26.320520
44.3p
100
Peter Lind
No Club
3:32:47.1276630
+53:31.321090
44.2p
101
Pelle Asplund
Bonbiz SK
3:33:07.1278670
+53:52.323130
44.2p
102
Gustaf Backemar
Väsby SK
3:33:22.1280150
+54:07.324610
44.1p
103
Lars Wall
American Express SK
3:33:23.1280280
+54:08.324740
44.1p
104
Håkan Wall
No Club
3:33:29.1280850
+54:14.325310
44.1p
105
Magnus Nilsson
Arboga Alpina
3:34:10.1284920
+54:54.329380
43.9p
106
Daniel Engström
Ericsson IK
3:34:29.1286880
+55:14.331340
43.8p
107
Åke Krantz
Nacka Värmdö SK
3:35:49.1294890
+56:34.339350
43.5p
108
Erik Malmberg
IF Hallby SOK
3:36:41.1300050
+57:26.344510
43.3p
109
Christer Karlsson
No Club
3:36:50.1300980
+57:35.345440
43.3p
110
Fabian Sjöblom
Sundbybergs IK
3:37:13.1303210
+57:57.347670
43.2p
111
Stefan Rosendahl
Bollsta IK
3:37:30.1304960
+58:15.349420
43.1p
112
Rune Milestad
Axa SC
3:37:57.1307610
+58:41.352070
43.0p
113
Jascha Buckholt
Dagens Nyh/Expressen IF
3:38:11.1309080
+58:56.353540
43.0p
114
Christian Trahn
Handelsbankens IF
3:38:18.1309770
+59:03.354230
42.9p
115
Per Zetterberg
Sundbybergs IK
3:38:30.1310960
+59:15.355420
42.9p
116
Stefan Svensson
Abb IF SK
3:38:33.1311200
+59:17.355660
42.9p
117
Mark Hallquisth
Axa SC
3:38:48.1312750
+59:33.357210
42.8p
118
Alexander Solórzano Osterman
Axa SC
3:39:23.1316200
+1:00:07.360660
42.7p
119
Martin Lindblom
Boo IF
3:39:26.1316590
+1:00:11.361050
42.7p
120
Janne Koivuperä
No Club
3:39:28.1316730
+1:00:12.361190
42.7p
121
Gustaf Nyrén
Stockholm Långdistansklubb
3:39:36.1317590
+1:00:21.362050
42.6p
122
Joakim Gustafson
Nacka Värmdö SK
3:39:48.1318700
+1:00:32.363160
42.6p
123
Johan Lettström
Västberga PF
3:39:50.1318960
+1:00:35.363420
42.6p
124
Lars Thür
Skatteverket Solna
3:39:52.1319140
+1:00:37.363600
42.6p
126
Erik Penton
Axa SC
3:40:07.1320600
+1:00:51.365060
42.5p
127
Karl Axnäs
Bromma Vällingby SOK
3:40:19.1321860
+1:01:04.366320
42.5p
128
Arvid Lindqvist
Horn-Hycklinge IF
3:41:01.1326010
+1:01:45.370470
42.3p
129
Niklas Lundqvist
Nacka Värmdö SK
3:41:11.1327090
+1:01:56.371550
42.3p
130
Johan Lindersson
Ericsson IK
3:41:12.1327190
+1:01:57.371650
42.3p
131
Lars Bergman
Bodens SK
3:41:19.1327860
+1:02:04.372320
42.3p
132
Daniel Wikman
No Club
3:41:55.1331400
+1:02:39.375860
42.1p
133
Niklas Gehlin
No Club
3:42:02.1332130
+1:02:46.376590
42.1p
134
Erik Björck
Turebergs IF
3:42:25.1334470
+1:03:10.378930
42.0p
135
Erik von Hofsten
No Club
3:42:49.1336830
+1:03:33.381290
41.9p
136
Robert Johansson
Rångedala IK
3:43:08.1338710
+1:03:52.383170
41.9p
138
Martin Strömberg
Axa SC
3:44:04.1344340
+1:04:49.388800
41.7p
139
Joel Berglund
No Club
3:44:42.1348160
+1:05:27.392620
41.5p
140
Johan Söderholm
No Club
3:44:59.1349890
+1:05:44.394350
41.5p
141
Mikael Petterson
Ericsson IK
3:45:02.1350190
+1:05:47.394650
41.5p
142
Petter Lindberg
No Club
3:45:11.1351050
+1:05:56.395510
41.4p
143
Mathias Lang
Djurgårdens IF Af
3:47:25.1364470
+1:08:10.408930
41.0p
144
Patrik Söderberg
Nacka Värmdö SK
3:48:41.1372000
+1:09:25.416460
40.7p
145
Mattias Svensson
No Club
3:49:12.1375150
+1:09:57.419610
40.6p
146
Oscar Hammarfjord
No Club
3:49:12.1375190
+1:09:57.419650
40.6p
147
Erik Heneby
Stockholm Långdistansklubb
3:49:21.1376030
+1:10:05.420490
40.6p
148
Mats Kihlström
Borensbergs IF SK
3:49:43.1378290
+1:10:28.422750
40.5p
149
Marcus Jönsson
Regeringskansliets IF
3:50:18.1381740
+1:11:03.426200
40.4p
150
Thomas Bergström
Q-gruppen LF
3:50:50.1384940
+1:11:35.429400
40.3p
151
Peter Skoglund
Axa SC
3:51:08.1386730
+1:11:52.431190
40.2p
152
Niclas Lundström
Hammarby IF SF
3:51:29.1388860
+1:12:14.433320
40.1p
153
Göran Hasselgren
No Club
3:52:04.1392390
+1:12:49.436850
40.0p
154
Stefan Einarsson
Venjans AIK
3:52:09.1392830
+1:12:53.437290
40.0p
155
Bo Öqvist
Mälarö SOK
3:52:27.1394660
+1:13:12.439120
39.9p
156
Stefan Palmqvist
Nacka Värmdö SK
3:53:08.1398740
+1:13:53.443200
39.8p
157
Johan Näsman
No Club
3:53:28.1400790
+1:14:13.445250
39.7p
158
Stefan Hjälte
Täby IS SK
3:53:40.1401980
+1:14:25.446440
39.7p
159
Per Ängsås
Stockholms RK
3:54:29.1406880
+1:15:14.451340
39.5p
160
Morgan Skogh
Länsförsäkringar IF
3:54:32.1407100
+1:15:16.451560
39.5p
161
Lukas Carlsson
No Club
3:54:42.1408160
+1:15:27.452620
39.5p
162
Herman Klose
Camfil IF
3:54:52.1409190
+1:15:37.453650
39.5p
163
Per Lundkvist
Axa SC
3:55:29.1412820
+1:16:13.457280
39.3p
164
Andreas Englund
No Club
3:55:54.1415350
+1:16:39.459810
39.3p
165
Niclas Karlsson
No Club
3:55:58.1415730
+1:16:42.460190
39.3p
166
Anders Magnusson
No Club
3:56:01.1416090
+1:16:46.460550
39.2p
167
Per Killiner
IK Livsnerven
3:56:43.1420230
+1:17:27.464690
39.1p
168
Fredrik Josefsson
No Club
3:56:56.1421530
+1:17:40.465990
39.1p
169
Fredrik Enestad
Väsby SK
3:57:23.1424230
+1:18:07.468690
39.0p
170
Johan Gustafsson
Sunderby SK
3:57:45.1426400
+1:18:29.470860
38.9p
171
Jonatan Lindell
Nacka Värmdö SK
3:57:47.1426600
+1:18:31.471060
38.9p
172
Björn Wallgren
Stockholms Landstings IF
3:57:48.1426730
+1:18:32.471190
38.9p
173
Christian Lilja
Boo IF
3:59:11.1435040
+1:19:56.479500
38.7p
174
Roger Åhlin
Sundbybergs IK
3:59:46.1438540
+1:20:31.483000
38.5p
175
Mikael Wohlgemuth
Sundbybergs IK
3:59:46.1438570
+1:20:31.483030
38.5p
176
Magnus Fröblom
Boo IF
3:59:48.1438740
+1:20:33.483200
38.5p
177
Johan Jannung
Axa SC
4:04:13.1465200
+1:24:57.509660
37.7p
178
Jürg Hengstler
Stockholms SIF
4:06:58.1481780
+1:27:43.526240
37.3p
179
Lubbe Kjerstadius
Saltsjöbadens SLK
4:07:19.1483870
+1:28:04.528330
37.2p
180
Tommi Linder
Ikj Haninge
4:07:36.1485530
+1:28:20.529990
37.2p
181
Claes Wiberg
Ericsson IK
4:08:14.1489360
+1:28:59.533820
37.0p
182
Peter Gardell
Bålsta SK
4:10:40.1503990
+1:31:25.548450
36.6p
183
Bosse Centerfall
S E Bankens IF Sthlm
4:12:59.1517830
+1:33:43.562290
36.3p
184
Marcus Rydberg
No Club
4:13:56.1523560
+1:34:41.568020
36.1p
185
Erik Karlsson
Bodens SK
4:14:57.1529620
+1:35:41.574080
35.9p
186
Måns Jälevik
Hässleby SOK
4:15:02.1530180
+1:35:47.574640
35.9p
187
Ulf Lesley
Arlanda-Märsta SK
4:15:21.1532060
+1:36:06.576520
35.9p
188
Johan Stadler
Axa SC
4:15:25.1532470
+1:36:10.576930
35.9p
189
Stefan Andersson
S E Bankens IF Sthlm
4:15:26.1532590
+1:36:11.577050
35.9p
190
Roger Axö
Nacka Värmdö SK
4:15:28.1532780
+1:36:13.577240
35.9p
191
Nicklas Storåkers
IFK Mora SK
4:15:54.1535380
+1:36:39.579840
35.8p
192
David Strömberg
No Club
4:16:41.1540040
+1:37:26.584500
35.7p
193
Göran Engquist
No Club
4:18:03.1548210
+1:38:47.592670
35.5p
194
Roland Svensk
Trygg Hansa FF
4:18:15.1549430
+1:38:59.593890
35.4p
195
Jörgen Karlsson
Nacka Värmdö SK
4:18:24.1550360
+1:39:09.594820
35.4p
196
Dag Ljungwe
Storfors SK
4:20:58.1565760
+1:41:43.610220
35.0p
197
Ludwig Andrén
Axa SC
4:22:13.1573280
+1:42:58.617740
34.8p
198
Martin Taarnhoj
No Club
4:24:39.1587890
+1:45:24.632350
34.5p
199
Ats Joorits
No Club
4:30:50.1624950
+1:51:35.669410
33.6p
200
Robert Laul
Indals-Lidens SK
4:32:30.1634980
+1:53:15.679440
33.3p
201
Björn Jernberg
Axa SC
4:35:48.1654740
+1:56:33.699200
32.9p
202
Emil Johansson
No Club
4:37:51.1667000
+1:58:35.711460
32.6p
Logga in för att slippa de här annonserna
203
Franklin Wood
No Club
4:38:39.1671850
+1:59:24.716310
32.5p
204
Olof Örtqvist
Axa SC
4:41:45.1690410
+2:02:29.734870
32.1p
205
Markus Waldin
No Club
4:45:30.1712910
+2:06:14.757370
31.6p
-
Mikael Ström
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Olle Beckérus
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Lars Corneer
IK Nocout.se
23:59:58.8639700
-
-
Daniel Dersén
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Axel Colin
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Eriksson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Forsberg
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Fredrik Hallstan
Ericsson IK
23:59:58.8639700
-
-
Zdravko Ilic
Friskis och Svettis
23:59:58.8639700
-
-
Gunnar Karlsson
Boo IF
23:59:58.8639700
-
-
Fredrik Karlsson
Boo IF
23:59:58.8639700
-
-
Christofer Larsson
Vattenfalls IF Trollhättan
23:59:58.8639700
-
-
Eddie Ljungwe
Storfors SK
23:59:58.8639700
-
-
Anders Lundmark
Postens IF Södertälje
23:59:58.8639700
-
-
Andres Hall
Kalls IF
23:59:58.8639700
-
-
Olle Mårtensson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Fredrik Nilsson
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Bertil Olsson
Logia IF
23:59:58.8639700
-
-
Jesper Skoglund
Astrazeneca IF
23:59:58.8639700
-
-
Anders Sundström
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
-
John Tersman Toll
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Carl Johan Thorell
OK Ravinen
23:59:58.8639700
-
-
Mats Westerlund
Accenture IF
23:59:58.8639700
-
-
Markus Winfridsson
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Erik Wyke
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
-
Tomas Zaring
Scania IF
23:59:58.8639700
-
-
Mats Nyberg
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Robert Foss
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Widenholm
Sim o IK Hellas
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Adamsson
Handelsbankens IF
23:59:59.8639800
-
-
Erik Adlén
Scania IF
23:59:59.8639800
-
-
Torgny Ahlfors
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Ahlström
Stockholms SIF
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Arnberg
Svenskt Näringslivs IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Duintjer
Scania IF
23:59:59.8639800
-
-
Olof Edvinsson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Mattias Engholm
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Engström
Djurgårdens IF Af
23:59:59.8639800
-
-
Per Ericson
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Tomas Eriksson
Jm-Konc IF
23:59:59.8639800
-
-
Martin Fassl
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Johansson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Patrik Höök
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Ulf Johansson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Lars Johnsson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Jesper Jonsson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Styrbjörn Kalling
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Per Kihlblom
Huddinge Ais
23:59:59.8639800
-
-
Johan Lagermalm
Täby IS SK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Lanvald
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Lindgren
Peab Fritid
23:59:59.8639800
-
-
Joakim Lundin
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Ola Millnert
Accenture IF
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Pettersson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Rickard Redendal
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Erik Rosengren
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Sjölin
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Sjöstrand
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Marcus Söderström
Ernst & Young SK
23:59:59.8639800
-
-
Börje Tulldahl
Ikj Haninge
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Wallin
Peab Fritid
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Wickman
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Mathias Wikland
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Linus Åberg
Riddarnas IF
23:59:59.8639800
-