Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Vintermilen
2011-01-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Anika Berggren
OK Kolmården
41:04.246300
61.2p
2
Karin Westerberg
Norrköpings SK
44:10.264900
+3:06.18500
56.9p
3
Emma Andersson
Ärla IF
44:14.265300
+3:10.18900
56.8p
4
Margareta Larsson
OK Kolmården
45:28.272700
+4:24.26300
55.3p
5
Eva Hansson
Krokek
45:34.273300
+4:30.26900
55.2p
6
Petra Edling
Bråvikens KK
46:09.276800
+5:05.30400
54.5p
7
Nina Törling
IK Hakarpspojkarna
46:41.280000
+5:37.33600
53.9p
8
Malin Spångberg
Norrköpings SK
47:02.282100
+5:58.35700
53.5p
9
Tina Leinonen
OK Kolmården
47:39.285800
+6:35.39400
52.8p
10
Caroline Karlsson
OK Kolmården
48:50.292900
+7:46.46500
51.5p
11
Linda Hansen
Söderköpings SK
50:43.304200
+9:39.57800
49.6p
12
Märta Berggren
OK Kolmården
52:15.313400
+11:11.67000
48.1p
13
Lisa Berggren
OK Kolmården
52:52.317100
+11:48.70700
47.6p
14
Inger Heinemark
No Club
53:19.319800
+12:15.73400
47.2p
15
Malin Brönnert
Åby
53:45.322400
+12:41.76000
46.8p
16
Birgitta Larson
No Club
54:04.324300
+13:00.77900
46.5p
17
Pia Johansson
Norrköpings SK
54:29.326800
+13:25.80400
46.2p
18
Anna Eldh
No Club
56:08.336700
+15:04.90300
44.8p
19
Berit Berg
Svärtinge
56:28.338700
+15:24.92300
44.5p
20
Tina Pettersson
No Club
57:08.342700
+16:04.96300
44.0p
21
Lena Pettersson
No Club
57:09.342800
+16:05.96400
44.0p
22
Marita Fager
Krokek
57:53.347200
+16:49.100800
43.4p
23
A K Båvemyr
Vikbolandet
58:54.353300
+17:50.106900
42.7p
24
Christina Zetterman
Norrköpings SK
59:30.356900
+18:26.110500
42.3p
25
Anne Lingfors Larsson
Ntt
1:02:49.376800
+21:45.130400
40.0p
26
Inger Rosen Wronka
OK Kolmården
1:02:58.377700
+21:54.131300
39.9p
27
Kristina Hagfalk
Ålberga GOIF
1:03:12.379100
+22:08.132700
39.8p
28
Eva Sundelin
Söderköpings SK
1:04:34.387300
+23:30.140900
38.9p
29
Karin Renberg
OK Kolmården
1:05:04.390300
+24:00.143900
38.6p
30
Ann Björkman
No Club
1:06:26.398500
+25:22.152100
37.9p
31
Tilde Levander
Järfälla OK
1:07:04.402300
+26:00.155900
37.5p
32
Stina Levander
Järfälla OK
1:08:52.413100
+27:48.166700
36.5p
33
Ina Gruffman
No Club
1:11:06.426500
+30:02.180100
35.4p
34
Pernilla Cederberg
Åby
1:12:24.434300
+31:20.187900
34.7p
35
Frida Landqvist
No Club
1:14:46.448500
+33:42.202100
33.6p
36
Helen Lundberg
No Club
1:14:51.449000
+33:47.202600
33.6p
37
Marie Karlsson
Norrköping Skate
1:14:56.449500
+33:52.203100
33.6p
38
Sofi Sjöberg
No Club
1:15:06.450500
+34:02.204100
33.5p
39
Margareta Lundell
Norrköpings SK
1:15:16.451500
+34:12.205100
33.4p
40
Linda Söderberg
Råssla Fritidsgård
1:44:38.627700
+1:03:34.381300
24.0p
41
Mickis Karlsson Råssla
Fritidsgård
1:47:40.645900
+1:06:36.399500
23.4p
42
Martina Andrén
Norrköpings SK
1:48:21.650000
+1:07:17.403600
23.2p