Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Uppland
Uppland
Info
Resultat
Medlemmar
Information
Antal medlemmar: 7
Antal resultat: 1033
Karta
Senaste resultaten
Ski Team Ungdomscup Skicross
2023-03-11
D 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
5
Ebba Engman
Uppland
4:03.24230
70
Emma Andrae
Uppland
4:49.28840
77
Linnea Holm
Uppland
4:54.29300
99
Teresa-victoria Thalin Navia
Uppland
5:45.34410
D 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
9
Siri Colliander
Uppland
3:57.23630
18
Ethel Noppa
Uppland
4:04.24390
25
Ellen Tschöp
Uppland
4:12.25130
34
Edit Valman
Uppland
4:18.25730
35
Signe Thoresson
Uppland
4:18.25770
36
Moa Kjöraas
Uppland
4:20.25910
39
Ida Tschöp
Uppland
4:20.25940
44
Meja Bylund
Uppland
4:23.26220
51
Cajsa Persson
Uppland
4:30.26960
57
Lovis Backman
Uppland
4:34.27330
63
Elsa Ekblom
Uppland
4:38.27760
78
Ida Regnell
Uppland
4:58.29770
81
Freja Ahlepil
Uppland
5:03.30280
H 13
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
2
Elias Vikman
Uppland
3:45.22490
31
Walter Vikman
Uppland
4:11.25060
47
Lukas Johnsson
Uppland
4:24.26300
54
Lukas Björkman
Uppland
4:33.27280
74
Harald Lindqvist
Uppland
5:02.30160
80
Melker Karlsson
Uppland
5:21.32050
H 14
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
16
Oscar Persson
Uppland
3:38.21710
19
Elias Eklund
Uppland
3:43.22230
64
Nils Sjögren
Uppland
4:11.25070
65
Elton Johnsson
Uppland
4:12.25160
66
Melker Brodén
Uppland
4:17.25600
89
Axel Borell
Uppland
5:12.31150
90
Albin Larsson
Uppland
5:15.31440
92
Carl Thoresson
Uppland
5:19.31880
Logga in för att slippa de här annonserna
Ski Team Ungdomscup Sprint
2023-03-11
D 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
7
Ebba Engman
Uppland
2:59.17810
58
Emma Andrae
Uppland
3:25.20420
74
Linnea Holm
Uppland
3:32.21190
97
Teresa-victoria Thalin Navia
Uppland
3:53.23210
D 14
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
10
Ethel Noppa
Uppland
2:54.17310
17
Siri Colliander
Uppland
2:58.17710
31
Edit Valman
Uppland
3:04.18390
33
Ellen Tschöp
Uppland
3:05.18430
36
Ida Tschöp
Uppland
3:10.18920
38
Lovis Backman
Uppland
3:11.19080
40
Signe Thoresson
Uppland
3:12.19100
42
Meja Bylund
Uppland
3:12.19130
47
Moa Kjöraas
Uppland
3:15.19400
56
Cajsa Persson
Uppland
3:18.19760
62
Elsa Ekblom
Uppland
3:22.20160
70
Freja Ahlepil
Uppland
3:29.20890
87
Lotta Houtari
Uppland
3:43.22270
89
Ida Regnell
Uppland
3:48.22740
H 13
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
2
Elias Vikman
Uppland
2:45.16400
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Fler resultat
Bäst rankade medlemmarna
Längdskidor
Rullskidor
Listan är tom
Se hela listan
Medlemmar med flest resultat
Lovisa Lovisa Åsberg
3 st
Isabelle Fredriksson
3 st
Elton Johansson
3 st
Ola Andersson
1 st
Martin Herbert
1 st
Lotta Houtari
1 st