2023-04-23 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Enya Daabach | Åsarna IK | 2:07.12680 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Walter Lekman | Åsarna IK | 3:06.18530 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Scott Svelander | Åsarna IK | 2:43.16260 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
54 | Elliot Engrund | Åsarna IK | 2:46.16540 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 2:05.12490 | |||||
41 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 2:19.13890 | |||||
2023-04-22 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 1:51:38.669770 | 76.2p | ||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
13 | Edvin Anger | Åsarna IK | 1:33:22.560150 | 87.3p | ||||
16 | Lars Nelson | Åsarna IK | 1:34:33.567200 | 86.5p | ||||
22 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 1:36:42.580180 | 85.1p | ||||
23 | Gustav Kvarnbrink | Åsarna IK | 1:36:53.581220 | 85.0p | ||||
26 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 1:38:12.589120 | 84.1p | ||||
36 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 1:43:25.620470 | 80.8p | ||||
38 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 1:44:17.625610 | 80.3p | ||||
50 | Jens Burman | Åsarna IK | 1:49:33.657250 | 77.3p | ||||
51 | John Leander | Åsarna IK | 1:49:33.657280 | 77.3p | ||||
52 | William Poromaa | Åsarna IK | 1:49:39.657810 | 77.3p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Enya Daabach | Åsarna IK | 1:45:35.633400 | 69.0p | ||||
- | Ella Hyttinen | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
17 | Irma Östberg | Åsarna IK | 1:50:33.663220 | 66.5p | ||||
- | Flisa Ravald | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Axel Eriksson | Åsarna IK | 1:28:11.529010 | 79.4p | ||||
2023-04-22 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 14:55.89420 | |||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 14:07.84670 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
26 | Elliot Engrund | Åsarna IK | 14:00.83980 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Scott Svelander | Åsarna IK | 10:00.59950 | |||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Walter Lekman | Åsarna IK | 8:25.50410 | |||||
2023-04-01 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:53:37.1041600 | 66.0p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 2:16:54.821300 | 85.7p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Anders Lindroos | Åsarna IK | 2:11:34.789300 | 73.8p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 15:10.90990 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 14:53.89240 | |||||
2023-03-19 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:13:01.798000 | 74.2p | ||||
2023-02-18 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Moa Lundgren | Åsarna IK | 2:14:03.804200 | 82.3p | ||||
9 | Irma Östberg | Åsarna IK | 2:46:14.997300 | 63.2p | ||||
11 | Klara Göransson | Åsarna IK | 2:54:40.1047900 | 59.6p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Åsa Handler | Åsarna IK | 3:59:49.1438800 | 41.3p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 2:11:50.790900 | 84.0p | ||||
6 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 2:12:28.794700 | 83.5p | ||||
16 | Gustav Kvarnbrink | Åsarna IK | 2:14:48.808700 | 81.7p | ||||
17 | John Leander | Åsarna IK | 2:16:19.817800 | 80.6p | ||||
19 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 2:17:47.826600 | 79.5p | ||||
21 | Jesper Persson | Åsarna IK | 2:19:31.837000 | 78.3p | ||||
30 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 2:26:45.880400 | 73.5p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Jesper Daabach | Åsarna IK | 2:55:48.1054700 | 59.1p | ||||
29 | Erik Kärrfelt | Åsarna IK | 3:08:03.1128200 | 54.6p | ||||
36 | Joachim Sahlin | Åsarna IK | 3:36:45.1300400 | 46.3p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Peter Thor | Åsarna IK | 2:49:01.1014000 | 62.0p | ||||
23 | Urban Kärrfelt | Åsarna IK | 3:34:38.1287700 | 46.9p | ||||
26 | Jan-Olof Berglin | Åsarna IK | 4:05:31.1473000 | 40.2p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Bo Göransson | Åsarna IK | 2:45:15.991400 | 63.7p | ||||
7 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 2:53:21.1040000 | 60.1p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:41:20.967900 | 64.1p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:30:36.903500 | 69.8p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:00:48.724700 | 72.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Bo Göransson | Åsarna IK | 2:22:45.856400 | 59.1p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Klara Göransson | Åsarna IK | 2:34:16.925550 | 54.3p | ||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Peter Göransson | Åsarna IK | 2:34:17.925680 | 54.3p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:04:11.745000 | 72.2p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Peter Jigler | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2023-02-01 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Jens Burman | Åsarna IK | 31:52.191170 | 87.3p | ||||
13 | Jesper Persson | Åsarna IK | 32:37.195600 | 85.6p | ||||
15 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 32:44.196310 | 85.3p | ||||
18 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 32:50.196990 | 85.1p | ||||
26 | John Leander | Åsarna IK | 33:16.199550 | 84.1p | ||||
27 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 33:18.199730 | 84.1p | ||||
49 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 35:10.210920 | 80.2p | ||||
66 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 35:40.213910 | 79.2p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 25:24.152320 | 73.1p | ||||
16 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 26:19.157870 | 70.6p | ||||
30 | Ida Nilsson | Åsarna IK | 27:37.165600 | 67.5p | ||||
32 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 27:58.167770 | 66.6p | ||||
45 | Enja Jonsson | Åsarna IK | 31:36.189560 | 59.2p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:07:30.764900 | 63.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 1:38:09.588800 | 86.6p | ||||
19 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 1:41:26.608500 | 83.1p | ||||
35 | Jens Burman | Åsarna IK | 1:44:46.628500 | 79.9p | ||||
83 | Viktor Medén | Åsarna IK | 1:55:27.692600 | 71.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
95 | Daniel Detterfelt | Åsarna IK | 2:25:31.873000 | 54.1p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Klara Göransson | Åsarna IK | 3:03:33.1101200 | 55.8p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Peter Göransson | Åsarna IK | 3:03:34.1101300 | 55.8p | ||||
2023-01-15 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
78 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:07:37.765600 | 69.9p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Peter Jigler | Åsarna IK | 1:12:38.435700 | 59.5p | ||||
2023-01-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 21:52.131110 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Scott Svelander | Åsarna IK | 9:05.54470 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
34 | Ella Hyttinen | Åsarna IK | 1:16:08.456770 | 67.2p | ||||
38 | Irma Östberg | Åsarna IK | 1:17:13.463290 | 66.3p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Eddie Pettersson | Åsarna IK | 1:02:15.373400 | 81.3p | ||||
2023-01-07 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 29:16.175570 | 87.2p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 18:32.111140 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Ella Hyttinen | Åsarna IK | 34:41.208080 | 65.1p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Flisa Ravald | Åsarna IK | 32:31.195070 | 69.0p | ||||
29 | Irma Östberg | Åsarna IK | 35:55.215420 | 63.1p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Eddie Pettersson | Åsarna IK | 27:08.162740 | 81.3p | ||||
2022-12-27 | ||||||||
5.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ella Anger Hyttinen | Åsarna IK | 15:53.95200 | 54.5p | ||||
2022-09-25 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 4:46:55.1721400 | 57.6p | ||||
2022-08-27 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
36 | Edvin Anger | Åsarna IK | 1:48:58.653700 | 92.6p | ||||
2022-08-27 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
93 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 2:25:13.871200 | 57.0p | ||||
2022-04-23 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
23 | Filippa Persson | Åsarna IK | 21:21.128080 | |||||
25 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 23:15.139480 | |||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 15:14.91330 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Elliot Engrund | Åsarna IK | 13:54.83300 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 11:01.66000 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
55 | Tomas Kjellin | Åsarna IK | 1:55:10.690920 | 47.5p | ||||
2022-04-23 | ||||||||
27km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
15 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 1:37:53.587280 | 66.9p | ||||
27km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | William Poromaa | Åsarna IK | 1:08:18.409720 | 88.4p | ||||
12 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 1:11:18.427750 | 85.6p | ||||
18 | Lars Nelson | Åsarna IK | 1:13:10.438960 | 83.9p | ||||
29 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 1:16:21.458000 | 81.3p | ||||
32 | Jesper Persson | Åsarna IK | 1:17:15.463450 | 80.6p | ||||
42 | Niclas Hägglund | Åsarna IK | 1:23:51.503060 | 75.6p | ||||
24km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
32 | Elin Morlind | Åsarna IK | 1:35:34.573310 | 57.4p | ||||
24km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Edvin Anger | Åsarna IK | 1:00:07.360630 | 87.0p | ||||
5 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 1:01:37.369640 | 85.1p | ||||
2022-04-10 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
17 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 56:03.336290 | 68.6p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
27 | Jesper Persson | Åsarna IK | 45:45.274470 | 80.3p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
32 | Elin Morlind | Åsarna IK | 50:40.303910 | 65.6p | ||||
34 | Irma Östberg | Åsarna IK | 50:55.305420 | 65.3p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
17 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 48:48.292790 | 68.2p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
25 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 42:05.252450 | 79.4p | ||||
- | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2022-04-09 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
25 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 45:56.275540 | 69.8p | ||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Jesper Persson | Åsarna IK | 38:38.231750 | 81.7p | ||||
54 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 42:18.253750 | 75.3p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
34 | Irma Östberg | Åsarna IK | 23:47.142680 | 66.5p | ||||
37 | Elin Morlind | Åsarna IK | 23:56.143550 | 66.1p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 23:03.138250 | 68.5p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 19:35.117450 | 80.1p | ||||
74 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 23:51.143040 | 66.3p | ||||
2022-04-08 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Elin Morlind | Åsarna IK | ||||||
22 | Irma Östberg | Åsarna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Wilma Johansson | Åsarna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | ||||||
68 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
28 | Jesper Persson | Åsarna IK | ||||||
34 | Linus Jonsson | Åsarna IK | ||||||
2022-04-03 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:29:09.894800 | 71.2p | ||||
2022-04-02 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:57:01.1062000 | 65.2p | ||||
2022-03-20 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:12:00.791900 | 70.3p | ||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 1:50:26.662500 | 84.7p | ||||
2022-03-19 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 44:42.268190 | 49.1p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 25:29.152860 | 85.1p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 19:46.118560 | |||||
20 | Filippa Persson | Åsarna IK | 20:18.121770 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 15:50.94900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 15:30.92920 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Scott Svelander | Åsarna IK | 7:09.42870 | |||||
2022-03-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 21:56.131580 | 87.1p | ||||
35 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 24:33.147280 | 77.4p | ||||
79 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 27:45.166450 | 68.1p | ||||
83 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 28:39.171810 | 65.8p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Elin Morlind | Åsarna IK | 14:02.84140 | 67.0p | ||||
45 | Irma Östberg | Åsarna IK | 15:08.90790 | 61.9p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 13:37.81640 | 69.1p | ||||
2022-03-10 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | ||||||
6 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | ||||||
77 | Elias Pedersen | Åsarna IK | ||||||
1.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
16 | Elin Morlind | Åsarna IK | ||||||
17 | Irma Östberg | Åsarna IK | ||||||
1.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
31 | Wilma Johansson | Åsarna IK | ||||||
2022-03-09 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 51:55.311460 | 86.2p | ||||
13 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 54:53.329210 | 82.0p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 51:48.310770 | 66.8p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
25 | Elin Morlind | Åsarna IK | 33:33.201240 | 65.1p | ||||
27 | Irma Östberg | Åsarna IK | 33:36.201550 | 65.0p | ||||
2022-02-20 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:23:36.861500 | 64.6p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 1:57:31.705000 | 83.3p | ||||
36 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:13:32.801100 | 70.7p | ||||
2022-02-19 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
44 | Filippa Persson | Åsarna IK | ||||||
47 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
3 | Enya Daabach | Åsarna IK | ||||||
2022-02-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:11:30.788900 | 70.9p | ||||
5 | Petra Nilsson Björklund | Åsarna IK | 2:53:03.1038200 | 50.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
21 | Erik Sonesson | Åsarna IK | 2:39:52.959100 | 55.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Fredrik Göransson | Åsarna IK | 2:20:14.841300 | 65.4p | ||||
2022-02-18 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Enya Daabach | Åsarna IK | 31:03.186290 | |||||
2022-02-12 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:22:36.855510 | 75.2p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Agnes Petersen | Åsarna IK | 3:56:29.1418830 | 41.7p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 2:08:39.771810 | 85.4p | ||||
15 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 2:12:41.796090 | 82.1p | ||||
16 | John Leander | Åsarna IK | 2:12:43.796250 | 82.1p | ||||
18 | Axel Åslund | Åsarna IK | 2:13:37.801620 | 81.4p | ||||
25 | Emil Talsi | Åsarna IK | 2:18:13.829270 | 78.1p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Fredrik Göransson | Åsarna IK | 2:34:50.928970 | 68.1p | ||||
27 | Jakob Petersen | Åsarna IK | 3:56:28.1418790 | 41.7p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Anders Lindroos | Åsarna IK | 2:32:09.912800 | 69.5p | ||||
17 | Urban Kärrfelt | Åsarna IK | 3:36:20.1297920 | 46.1p | ||||
23 | Måns Bjuggren | Åsarna IK | 4:17:56.1547560 | 37.8p | ||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 2:49:31.1017030 | 61.1p | ||||
17km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Josefina Sundman | Åsarna IK | 51:21.308040 | 73.5p | ||||
4 | Elin Morlind | Åsarna IK | 52:39.315850 | 71.4p | ||||
6 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 53:27.320650 | 70.2p | ||||
7 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 53:29.320800 | 70.1p | ||||
23 | Anna Olofsson | Åsarna IK | 1:55:06.690550 | 30.0p | ||||
17km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Gustav Kvarnbrink | Åsarna IK | 43:50.262950 | 88.6p | ||||
2 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 44:04.264330 | 88.1p | ||||
5 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 47:09.282890 | 81.2p | ||||
6 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 47:11.283020 | 81.2p | ||||
14 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 55:03.330290 | 67.8p | ||||
16 | Jesper Daabach | Åsarna IK | 56:14.337380 | 66.2p | ||||
18 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 1:01:05.366400 | 60.2p | ||||
26 | Pierre Hägnestrand | Åsarna IK | 1:22:10.492940 | 43.3p | ||||
29 | Kjell Olofsson | Åsarna IK | 1:48:53.653250 | 31.9p | ||||
6.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Lina Hallquist | Åsarna IK | 27:18.163760 | 57.3p | ||||
3 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 28:31.171080 | 54.9p | ||||
4 | Charlotte Bjuggren | Åsarna IK | 49:53.299230 | 31.4p | ||||
6.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Marcus Bjuggren | Åsarna IK | 37:03.222290 | 42.2p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:19:13.835240 | 63.6p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Peter Jigler | Åsarna IK | 1:11:54.431320 | 60.7p | ||||
2022-02-09 | ||||||||
9.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 25:00.149900 | 81.8p | ||||
6.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 20:44.124300 | |||||
2022-02-06 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:23:10.858900 | 65.7p | ||||
2022-02-05 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
16 | Elin Morlind | Åsarna IK | ||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
14 | Wilma Johansson | Åsarna IK | ||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | ||||||
2022-02-04 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 30:57.185600 | 87.9p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
33 | Elin Morlind | Åsarna IK | 21:43.130290 | 64.9p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
18 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 20:57.125640 | 67.5p | ||||
2022-01-29 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:01:25.728400 | 69.9p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:16:55.821400 | 75.0p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | BO Göransson | Åsarna IK | 2:49:46.1018500 | 55.6p | ||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Fredrik Göransson | Åsarna IK | 1:13:45.442400 | 65.9p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:11:06.786500 | 61.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
78 | Viktor Medén | Åsarna IK | 1:58:39.711800 | 70.9p | ||||
2022-01-16 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 2:07:47.766610 | 68.9p | ||||
17.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 45:58.275760 | 87.1p | ||||
3 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 47:55.287430 | 83.5p | ||||
4 | Axel Åslund | Åsarna IK | 47:57.287610 | 83.5p | ||||
9 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 51:47.310650 | 77.3p | ||||
2022-01-16 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 1:18:46.472520 | 86.5p | ||||
10 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 1:20:53.485200 | 83.6p | ||||
- | Elias Pedersen | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
51 | Irma Östberg | Åsarna IK | 49:14.295300 | 63.1p | ||||
73 | Elin Morlind | Åsarna IK | 51:16.307540 | 60.2p | ||||
- | Wilma Johansson | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2022-01-15 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
22 | Irma Östberg | Åsarna IK | ||||||
24 | Elin Morlind | Åsarna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
16 | Wilma Johansson | Åsarna IK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
2 | Edvin Anger | Åsarna IK | ||||||
7 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | ||||||
2022-01-14 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
18 | Irma Östberg | Åsarna IK | 35:23.212240 | 64.7p | ||||
59 | Elin Morlind | Åsarna IK | 39:20.235950 | 57.2p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 34:10.204980 | 67.3p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 27:04.162360 | 89.0p | ||||
14 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 29:16.175550 | 81.0p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 2:21:05.846400 | 62.1p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 1:54:17.685600 | 84.1p | ||||
115 | Viktor Medén | Åsarna IK | 2:14:40.807900 | 66.2p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Peter Jigler | Åsarna IK | 1:16:52.461100 | 56.5p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
3 | Enya Daabach | Åsarna IK | 16:18.97790 | |||||
2022-01-08 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Enya Daabach | Åsarna IK | 15:27.92600 | |||||
2022-01-05 | ||||||||
9.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 27:17.163690 | |||||
6.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Irma Östberg | Åsarna IK | 21:30.128960 | 64.3p | ||||
4 | Elin Morlind | Åsarna IK | 22:28.134710 | 61.3p | ||||
7 | Frida Eriksson | Åsarna IK | 24:33.147270 | 55.7p | ||||
9 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 29:54.179380 | 45.2p | ||||
6.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 21:39.129810 | 63.8p | ||||
6.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 21:30.128940 | 64.3p | ||||
5.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 15:58.95770 | |||||
3.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Filippa Persson | Åsarna IK | 13:20.79900 | |||||
10 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 15:37.93620 | |||||
3.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Elliot Engrund | Åsarna IK | 15:57.95630 | |||||
3.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 11:03.66220 | |||||
3.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 10:30.62910 | |||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Lilly Forsberg | Åsarna IK | 15:42.94180 | |||||
1.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Scott Svelander | Åsarna IK | 7:38.45760 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
5.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Irma Östberg | Åsarna IK | 16:28.98700 | 60.3p | ||||
3 | Elin Morlind | Åsarna IK | 16:48.100700 | 59.1p | ||||
8 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 21:43.130200 | 45.7p | ||||
5.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 15:47.94600 | 62.9p | ||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Filippa Persson | Åsarna IK | 10:07.60600 | |||||
10 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 10:31.63000 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 7:35.45400 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 7:34.45300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Lilly Forsberg | Åsarna IK | 13:28.80700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Elliot Engrund | Åsarna IK | 8:31.51000 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 6:01.36000 | |||||
1.35km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Scott Svelander | Åsarna IK | 5:56.35500 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Filippa Persson | Åsarna IK | 10:53.65200 | |||||
10 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 11:15.67400 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 8:05.48400 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Irma Östberg | Åsarna IK | 8:09.48800 | 60.7p | ||||
2 | Elin Morlind | Åsarna IK | 8:11.49000 | 60.4p | ||||
9 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 10:48.64700 | 45.1p | ||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 7:39.45800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 7:45.46400 | 64.0p | ||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Elliot Engrund | Åsarna IK | 10:09.60800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 6:58.41700 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Lilly Fjäll Forsberg | Åsarna IK | 10:53.65200 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Scott Svelander | Åsarna IK | 4:56.29500 | |||||
2022-01-02 | ||||||||
11km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 23:26.140520 | 84.2p | ||||
2021-12-29 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 21:29.128850 | 81.3p | ||||
5 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 26:58.161760 | 59.3p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 20:10.120910 | 89.3p | ||||
2 | Gustav Kvarnbrink | Åsarna IK | 20:13.121230 | 89.0p | ||||
11 | Jesper Persson | Åsarna IK | 20:43.124220 | 85.8p | ||||
12 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 20:49.124830 | 85.2p | ||||
18 | John Leander | Åsarna IK | 21:12.127100 | 83.0p | ||||
19 | Sven Leander | Åsarna IK | 21:12.127110 | 83.0p | ||||
22 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 21:37.129630 | 80.6p | ||||
26 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 22:28.134740 | 76.3p | ||||
8.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Elin Morlind | Åsarna IK | 19:55.119410 | 65.6p | ||||
8.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 17:22.104100 | 75.2p | ||||
5 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 17:27.104610 | 74.8p | ||||
7 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 18:47.112630 | 69.5p | ||||
10 | Petra Nilsson Björklund | Åsarna IK | 21:48.130750 | 59.9p | ||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Enya Daabach | Åsarna IK | 13:09.78890 | |||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 12:30.74970 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 6:38.39730 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Scott Svelander | Åsarna IK | 5:04.30370 | |||||
2021-12-28 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Sven Leander | Åsarna IK | 25:15.151400 | 82.9p | ||||
2021-12-27 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Axel Åslund | Åsarna IK | 24:14.145300 | 76.8p | ||||
2021-12-19 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Edvin Anger | Åsarna IK | 38:20.229920 | 86.8p | ||||
9 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 39:48.238790 | 82.4p | ||||
78 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 48:20.289940 | 63.7p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Markus Ruus | Åsarna IK | 38:42.232140 | 85.7p | ||||
4 | Jesper Persson | Åsarna IK | 38:58.233750 | 84.8p | ||||
18 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 40:37.243690 | 80.1p | ||||
28 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 41:59.251850 | 76.6p | ||||
31 | Axel Åslund | Åsarna IK | 42:15.253400 | 76.0p | ||||
- | Jens Burman | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
27 | Irma Östberg | Åsarna IK | 31:07.186690 | 64.5p | ||||
29 | Elin Morlind | Åsarna IK | 31:22.188110 | 63.9p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
36 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 32:02.192110 | 62.4p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 27:22.164130 | 75.1p | ||||
5 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 28:34.171340 | 71.4p | ||||
2021-12-18 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Edvin Anger | Åsarna IK | 23:32.141190 | 84.7p | ||||
26 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 24:38.147710 | 79.8p | ||||
89 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 28:34.171340 | 66.0p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 22:58.137750 | 87.5p | ||||
2 | Jens Burman | Åsarna IK | 23:01.138080 | 87.2p | ||||
10 | Jesper Persson | Åsarna IK | 23:44.142380 | 83.7p | ||||
14 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 24:08.144700 | 82.0p | ||||
41 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 26:50.160940 | 71.4p | ||||
45 | Axel Åslund | Åsarna IK | 27:03.162200 | 70.7p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Elin Morlind | Åsarna IK | 22:13.133210 | 65.4p | ||||
41 | Irma Östberg | Åsarna IK | 22:42.136100 | 63.7p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 21:20.127900 | 68.9p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 19:36.117500 | 76.8p | ||||
4 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 20:30.122990 | 72.4p | ||||
2021-12-12 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 53:31.321070 | 63.7p | ||||
- | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 41:25.248400 | 86.3p | ||||
15 | Jesper Persson | Åsarna IK | 42:17.253660 | 84.1p | ||||
19 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 42:55.257450 | 82.6p | ||||
32 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 44:49.268820 | 78.5p | ||||
40 | Sven Leander | Åsarna IK | 46:10.276940 | 75.7p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 34:37.207630 | 66.0p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 33:07.198600 | 68.9p | ||||
11 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 34:39.207840 | 66.0p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
20 | Elin Morlind | Åsarna IK | 26:58.161740 | 60.8p | ||||
22 | Irma Östberg | Åsarna IK | 27:09.162850 | 60.4p | ||||
2021-12-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Edvin Anger | Åsarna IK | 39:02.234110 | |||||
6.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
3 | Enya Daabach | Åsarna IK | 39:48.238720 | |||||
2021-12-11 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Elin Morlind | Åsarna IK | ||||||
20 | Irma Östberg | Åsarna IK | ||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Wilma Johansson | Åsarna IK | ||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | ||||||
4 | Frida Hallquist | Åsarna IK | ||||||
10 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | ||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Jesper Persson | Åsarna IK | ||||||
24 | Linus Jonsson | Åsarna IK | ||||||
26 | Sven Leander | Åsarna IK | ||||||
30 | Emil Talsi | Åsarna IK | ||||||
2021-10-10 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Enya Daabach | Åsarna IK | 13:03.78220 | |||||
2021-09-19 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Sofia Reyier Österling | Åsarna IK | 6:44:55.2429400 | 35.1p | ||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
53 | He Qinghang | Åsarna IK | 3:34:47.1288600 | 79.4p | ||||
66 | Niclas Andersson | Åsarna IK | 3:41:18.1327700 | 76.1p | ||||
121 | Matthias Fugger | Åsarna IK | 3:55:34.1413300 | 69.8p | ||||
134 | Niclas Hägglund | Åsarna IK | 4:01:43.1450200 | 67.4p | ||||
152 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 4:07:10.1482900 | 65.4p | ||||
162 | Hans Petter Stenhag | Åsarna IK | 4:11:24.1508300 | 63.9p | ||||
166 | Rickard Kjelkenes | Åsarna IK | 4:12:34.1515300 | 63.5p | ||||
223 | Isak Åhström | Åsarna IK | 4:41:04.1686300 | 55.2p | ||||
289 | Fredrik Bryntesson | Åsarna IK | 5:48:14.2089300 | 42.2p | ||||
2021-09-11 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Axel Åslund | Åsarna IK | 1:44:35.627400 | 65.9p | ||||
2021-09-05 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 1:46:29.638850 | 68.6p | ||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 1:30:53.545280 | 86.8p | ||||
13 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 1:32:51.557040 | 84.0p | ||||
20 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 1:36:00.575980 | 79.9p | ||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 1:52:22.674130 | 63.6p | ||||
2021-08-28 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
32 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 1:54:27.686600 | 90.6p | ||||
- | William Poromaa | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-08-28 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
103 | Gunnar Nylander | Åsarna IK | 2:26:02.876100 | 56.1p | ||||
2021-06-16 | ||||||||
27.4km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
49 | Niclas Hägglund | Åsarna IK | 1:14:48.448700 | 60.7p | ||||
2021-02-14 | ||||||||
13km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 33:43.202270 | 84.1p | ||||
5 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 35:11.211050 | 80.6p | ||||
20 | Wilhelm Daabach | Åsarna IK | 40:15.241450 | 70.4p | ||||
27 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 42:29.254850 | 66.7p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 31:31.189080 | 65.2p | ||||
12 | Irma Östberg | Åsarna IK | 34:01.204070 | 60.4p | ||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 21:57.131650 | |||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 28:26.170540 | |||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Anton Nordgren | Åsarna IK | 21:24.128380 | |||||
3.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 12:48.76750 | |||||
8 | Filippa Persson | Åsarna IK | 13:03.78290 | |||||
3.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Arvid Carlsson | Åsarna IK | 10:15.61490 | |||||
2021-02-07 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Enya Daabach | Åsarna IK | 20:30.122900 | |||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Anton Nordgren | Åsarna IK | 19:52.119100 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 9:30.56900 | |||||
2021-02-06 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Niclas Hägglund | Åsarna IK | 1:47:26.644500 | 77.9p | ||||
2021-01-30 | ||||||||
15km, Längdskidor | ||||||||
3 | Edvin Anger | Åsarna IK | 40:00.239900 | 87.1p | ||||
2021-01-24 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 36:09.216850 | 90.5p | ||||
23 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 38:56.233560 | 83.8p | ||||
54 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 41:08.246750 | 79.1p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 29:34.177310 | 70.4p | ||||
72 | Elin Morlind | Åsarna IK | 34:23.206280 | 60.7p | ||||
- | Frida Poromaa | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-01-23 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 2:57.17640 | |||||
16 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 3:12.19120 | |||||
26 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 3:14.19370 | |||||
86 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 3:40.21900 | |||||
97 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 3:53.23250 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
26 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 3:16.19530 | |||||
48 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 3:23.20210 | |||||
66 | Irma Östberg | Åsarna IK | 3:28.20740 | |||||
68 | Elin Morlind | Åsarna IK | 3:29.20840 | |||||
2021-01-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 29:32.177100 | 66.2p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Edvin Anger | Åsarna IK | 1:00:42.364110 | 86.7p | ||||
48 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 1:06:07.396670 | 79.4p | ||||
81 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 1:19:22.476140 | 65.7p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
36 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 51:20.307970 | 67.5p | ||||
51 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 53:09.318800 | 65.1p | ||||
55 | Irma Östberg | Åsarna IK | 53:50.322930 | 64.2p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 2:00:44.724300 | 85.3p | ||||
20 | Niclas Hägglund | Åsarna IK | 2:03:40.741900 | 82.5p | ||||
2021-01-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Edvin Anger | Åsarna IK | 31:27.188660 | 86.0p | ||||
45 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 33:53.203270 | 79.8p | ||||
95 | Elias Pedersen | Åsarna IK | 40:31.243050 | 66.6p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 18:34.111330 | 70.5p | ||||
59 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 19:56.119560 | 65.4p | ||||
2020-12-28 | ||||||||
20km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | John Leander | Åsarna IK | 49:49.298860 | 87.9p | ||||
17 | Jesper Persson | Åsarna IK | 52:05.312450 | 83.7p | ||||
18 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 52:07.312620 | 83.7p | ||||
21 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 52:26.314500 | 83.1p | ||||
27 | Sven Leander | Åsarna IK | 53:20.319950 | 81.6p | ||||
41 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 55:48.334790 | 77.7p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Wikén | Åsarna IK | 27:25.164410 | 77.2p | ||||
12 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 30:14.181320 | 70.4p | ||||
2020-12-27 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Elin Jonsson | Åsarna IK | 31:43.190280 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 17:59.107810 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Enya Daabach | Åsarna IK | 14:34.87370 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Vilmer Wikström | Åsarna IK | 14:33.87230 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 14:12.85170 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Anton Nordgren | Åsarna IK | 14:09.84880 | |||||
2020-10-03 | ||||||||
26km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Edvin Anger | Åsarna IK | 1:01:35.369490 | 81.2p | ||||
2020-08-09 | ||||||||
16km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Mathilda Ruus | Åsarna IK | 34:56.209500 | 70.3p | ||||
2020-03-11 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Ossian Rosenberg | Åsarna IK | 58:06.348500 | 84.9p | ||||
29 | Jesper Persson | Åsarna IK | 59:58.359720 | 82.4p | ||||
30 | Sven Leander | Åsarna IK | 1:00:16.361560 | 82.0p | ||||
38 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 1:01:26.368580 | 80.5p | ||||
60 | Kasper Wiken | Åsarna IK | 1:06:50.400930 | 74.4p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 44:51.269070 | 83.6p | ||||
78 | Wilhelm Dabach | Åsarna IK | 55:17.331670 | 69.4p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 34:31.207060 | 69.1p | ||||
25 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 35:06.210570 | 68.0p | ||||
65 | Klara Göransson | Åsarna IK | 40:45.244430 | 58.6p | ||||
- | Enja Jonsson | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 29:21.176090 | 82.7p | ||||
- | Elias Pedersen | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | William Poromaa | Åsarna IK | 25:36.153570 | 93.1p | ||||
18 | Ossian Rosenberg | Åsarna IK | 29:01.174010 | 83.6p | ||||
37 | Linus Jonsson | Åsarna IK | 30:42.184140 | 79.6p | ||||
- | Jesper Persson | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Kasper Wiken | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Sven Leander | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
16 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 18:16.109580 | 71.8p | ||||
34 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 20:00.119970 | 66.9p | ||||
- | Enja Jonsson | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
15km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
33 | Emil Talsi | Åsarna IK | 44:48.268710 | 84.7p | ||||
36 | Victor Hallquist | Åsarna IK | 44:57.269610 | 84.5p | ||||
46 | John Leander | Åsarna IK | 46:40.279960 | 82.1p | ||||
49 | Gustav Rotvold | Åsarna IK | 46:54.281310 | 81.8p | ||||
55 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 48:20.289910 | 80.0p | ||||
- | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 23:59:58.8639700 | |||||
10km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
13 | Emma Wikén | Åsarna IK | 35:28.212730 | 78.3p | ||||
16 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 36:14.217340 | 77.0p | ||||
23 | Josefina Sundman | Åsarna IK | 38:49.232890 | 73.0p | ||||
25 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 39:58.239750 | 71.4p | ||||
28 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 40:13.241230 | 71.0p | ||||
29 | Signe Rosenberg | Åsarna IK | 40:15.241400 | 71.0p | ||||
- | Josefine AUGUSTSSON | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Ida Hallquist | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
81 | Rasmus Vonschoultz | Åsarna IK | 3:05:55.1115400 | 55.0p | ||||
2020-02-15 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | William Poromaa | Åsarna IK | 1:10:06.420510 | 92.0p | ||||
31 | Oskar Algotsson | Åsarna IK | 1:19:00.473910 | 82.6p | ||||
- | Jesper Persson | Åsarna IK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Frida Poromaa | Åsarna IK | 43:16.259520 | 72.4p | ||||
56 | Wilma Johansson | Åsarna IK | 47:15.283480 | 66.9p | ||||
2020-02-15 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Emil Talsi | Åsarna IK | 35:06.210570 | 89.0p | ||||
29 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 35:19.211870 | 88.6p | ||||
40 | Victor Hallquist | Åsarna IK | 35:49.214810 | 87.5p | ||||
46 | Gustav Rotvold | Åsarna IK | 36:07.216600 | 86.9p | ||||
47 | John Leander | Åsarna IK | 36:08.216700 | 86.9p | ||||
62 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 37:16.223560 | 84.5p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Emma Wikén | Åsarna IK | 26:56.161540 | 77.1p | ||||
16 | Frida Hallquist | Åsarna IK | 27:07.162660 | 76.6p | ||||
21 | Josefina Sundman | Åsarna IK | 27:43.166240 | 74.9p | ||||
29 | Lisa K Svensson | Åsarna IK | 28:47.172640 | 72.2p |