2023-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Helena Åström | IFK Strömsund | 3:09:18.1135700 | 42.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Conny Forne | Strömsund | 23:59:59.8639800 | |||||
2023-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
66 | Christoffer Jakobsson | IFK Strömsund | 3:54:44.1408300 | 34.1p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Martin Persson | IFK Strömsund | 2:23:06.858500 | 72.5p | ||||
2023-01-15 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Martin Persson | IFK Strömsund | 2:28:01.888030 | 73.2p | ||||
2022-04-23 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
28 | Stina Morin | IFK Strömsund | 25:39.153850 | |||||
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Melvin Morin | IFK Strömsund | 11:28.68780 | |||||
2022-02-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Conny Forne | IFK Strömsund | 2:47:49.1006800 | 52.6p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Kalle Lennartsson | IFK Strömsund | 1:00:44.364300 | 50.8p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Martin Persson | IFK Strömsund | 2:24:15.865480 | 74.1p | ||||
2021-12-29 | ||||||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Hanna Jonsson | IFK Strömsund | 6:26.38570 | |||||
2021-02-14 | ||||||||
3.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Lovisa Roos | IFK Strömsund | 12:49.76870 | |||||
3.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Nellie Annerstedt | IFK Strömsund | 12:14.73340 | |||||
7 | Venla Annerstedt | IFK Strömsund | 13:01.78070 | |||||
2020-12-27 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Lovisa Roos | IFK Strömsund | 19:36.117560 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 1:55:33.693200 | 82.3p | ||||
2020-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Pernilla Grip | IFK Strömsund | 3:07:02.1122100 | 49.5p | ||||
2020-02-08 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
21 | Vilda Book | IFK Strömsund | ||||||
2020-02-07 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Vilda Book | IFK Strömsund | 25:26.152550 | |||||
2020-02-02 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 2:13:44.802300 | 83.3p | ||||
2020-02-02 | ||||||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Lovisa Roos | IFK Strömsund | 10:20.61900 | |||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nellie Annerstedt | IFK Strömsund | 9:14.55300 | |||||
2 | Venla Annerstedt | IFK Strömsund | 9:24.56300 | |||||
2020-02-01 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Martin Persson | IFK Strömsund | 2:30:16.901500 | 73.2p | ||||
2020-01-25 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 1:47:09.642800 | 80.0p | ||||
2020-01-18 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Martin Persson | IFK Strömsund | 2:13:57.803600 | 64.6p | ||||
2020-01-18 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Vilda Book | IFK Strömsund | 22:12.133100 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Olle Book | IFK Strömsund | 13:02.78100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Lovisa Roos | IFK Strömsund | 11:30.68900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Olle Svanström | IFK Strömsund | 11:56.71500 | |||||
2020-01-11 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Vilda Book | IFK Strömsund | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Olle Book | IFK Strömsund | 10:13.61200 | |||||
2020-01-11 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 1:51:37.669600 | 84.2p | ||||
2020-01-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Vilda Book | IFK Strömsund | 16:03.96270 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Vilda Book | IFK Strömsund | 11:24.68350 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Martin Persson | IFK Strömsund | 2:31:28.908700 | 68.0p | ||||
2020-01-04 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Vilda Book | IFK Strömsund | 9:08.54700 | |||||
2020-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Vilda Book | IFK Strömsund | 8:34.51300 | |||||
2019-12-28 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 1:49:49.658800 | 82.8p | ||||
2019-12-14 | ||||||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Olle Book | IFK Strömsund | 10:49.64800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Olle Svanström | IFK Strömsund | 10:13.61200 | |||||
2019-12-12 | ||||||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Vilda Book | IFK Strömsund | 8:51.53030 | |||||
2019-04-14 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Vilda Book | IFK Strömsund | 16:54.101350 | |||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
23 | Olle Book | IFK Strömsund | 13:28.80730 | |||||
2019-04-06 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Magnus Näslund | IFK Strömsund | 1:50:16.661500 | 81.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Kalle Lennartsson | IFK Strömsund | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-12 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
12 | Frida Svanström | IFK Strömsund | 9:52.59100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Olle Book | IFK Strömsund | 8:48.52700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Nellie Annerstedt | IFK Strömsund | 9:08.54700 |
Eddie Edström | 184 st |
Kalle Lennartsson | 45 st |
Stina Morin | 31 st |
Anton Hammar | 30 st |
Martin Persson | 19 st |
Jan-Eric Ericson | 15 st |
Stig Engström | 13 st |
Henrik Bardosson | 12 st |
Olle Book | 12 st |
Michaela Hörnfeldt | 11 st |
Melvin Morin | 11 st |
Felicia Hörnfeldt | 10 st |
Veronica Karlsson | 9 st |
Lovisa Roos | 8 st |
Marion Marklund | 7 st |
Esbjörn Toresson | 7 st |
Per Karlsson | 6 st |
Jonas Jonsson | 6 st |
Conny Anjevall | 6 st |
Yngve Wiik | 6 st |
Flatarundan | 2010-12-04 |
Flatarundan - Engcon Cup | 2008-12-07 |
Flatarundan | 2007-12-02 |
Flatarundan | 2005-02-20 |