2023-04-01 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:32:51.917000 | 75.9p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 3:27:19.1243800 | 54.5p | ||||
2023-03-18 | ||||||||
0.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Simon Claesson | Öregrunds IK | ||||||
2023-02-19 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:53:12.679100 | 74.5p | ||||
89 | Niklas Agréus | Öregrunds IK | 2:39:31.957000 | 49.2p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Niklas Agréus | Öregrunds IK | 3:55:05.1410400 | 46.4p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Malin Mikic | Öregrunds IK | 4:34:53.1649200 | 38.5p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:19:23.836200 | 77.1p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 2:59:20.1075900 | 56.3p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:58:50.712900 | 76.2p | ||||
53 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:37:52.947100 | 54.4p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 12:36:10.4536900 | |||||
2023-01-28 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
21 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:09:23.776225 | 74.7p | ||||
- | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2023-01-22 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Johan Selander | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:44:12.625100 | 56.9p | ||||
2023-01-15 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:00:35.723400 | 74.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 2:38:52.953100 | 54.7p | ||||
2022-09-25 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Johan Selander | Öregrunds IK | 4:13:45.1522400 | 67.4p | ||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 5:08:24.1850300 | 52.7p | ||||
2022-09-11 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:32:42.556140 | 77.1p | ||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 1:02:49.376800 | 57.4p | ||||
2022-05-11 | ||||||||
25km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:03:57.383600 | 72.3p | ||||
2022-04-02 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:36:53.941200 | 75.1p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 3:16:48.1180700 | 57.8p | ||||
2022-02-20 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:10:42.784100 | 72.7p | ||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:42:15.973400 | 55.7p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Björn Lindberg | Öregrunds IK | 2:36:09.936880 | 53.4p | ||||
2022-02-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
42 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:51:54.671360 | 73.3p | ||||
172 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:25:30.872920 | 53.4p | ||||
2022-01-23 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:32:30.554900 | 69.3p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:52:58.677700 | 55.4p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
51 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:53:05.678400 | 76.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:28:23.890200 | 52.1p | ||||
2022-01-15 | ||||||||
7.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Johan Selander | Öregrunds IK | 19:58.119700 | 75.8p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
75 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:07:48.766700 | 71.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:45:41.994000 | 50.1p | ||||
2021-12-27 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 27:37.165600 | 67.4p | ||||
2021-08-24 | ||||||||
26km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:01:25.368400 | 72.9p | ||||
64 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:24:02.504100 | 49.2p | ||||
2021-08-04 | ||||||||
26.7km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:06:03.396200 | 66.8p | ||||
51 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:24:37.507600 | 49.1p | ||||
2021-06-16 | ||||||||
27.4km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:06:49.400800 | 70.7p | ||||
70 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:29:38.537700 | 48.0p | ||||
2021-06-02 | ||||||||
25km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
14 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:03:33.381200 | 68.9p | ||||
2021-05-19 | ||||||||
25km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
16 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:03:32.381100 | 68.3p | ||||
85 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 1:21:29.488800 | 49.2p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
59 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 54:12.325170 | 63.8p | ||||
2021-01-09 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
69 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 20:16.121530 | 64.3p | ||||
2020-10-03 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:53:51.683010 | 73.9p | ||||
2020-09-12 | ||||||||
20.5km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Johan Selander | Öregrunds IK | 50:19.301800 | 69.4p | ||||
31 | Elias Claesson | Öregrunds IK | 54:52.329100 | 61.7p | ||||
52 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:07:13.403200 | 47.5p | ||||
2020-03-11 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
57 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 38:12.229130 | 62.5p | ||||
2020-02-16 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
46 | Elias Claesson | Öregrunds IK | 2:41:02.966100 | 65.5p | ||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:53:09.1038800 | 59.9p | ||||
2020-02-02 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 32:21.194000 | 56.7p | ||||
2020-01-25 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
88 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | ||||||
2020-01-24 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
61 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 24:26.146580 | 65.7p | ||||
2020-01-18 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
84 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:58:09.708800 | 70.1p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:17:59.827800 | 58.0p | ||||
2020-01-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
82 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:50:19.661800 | 74.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:16:35.819400 | 57.0p | ||||
2019-12-22 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
58 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 34:14.205360 | 60.0p | ||||
2019-12-21 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
68 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | ||||||
2019-12-15 | ||||||||
16.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 1:04:33.387260 | 61.6p | ||||
2019-12-14 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 22:47.136660 | 61.9p | ||||
2019-10-06 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
21 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:00:04.720350 | 67.1p | ||||
2019-09-15 | ||||||||
51km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:22:37.855600 | 69.3p | ||||
2019-09-07 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
44 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:14:02.804100 | 64.0p | ||||
2019-06-08 | ||||||||
43km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
48 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:56:40.699900 | 67.8p | ||||
2019-04-07 | ||||||||
5.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
13 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 25:37.153600 | |||||
2019-04-06 | ||||||||
8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 30:04.180300 | |||||
3.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 11:14.67300 | |||||
2019-04-06 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
43 | Johan Selander | Öregrunds IK | 3:05:08.1110700 | 71.8p | ||||
79 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 3:41:01.1326000 | 58.3p | ||||
2019-03-30 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 17:57.107600 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Simon Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 12:34.75300 | |||||
2019-03-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
91 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 35:52.215140 | 72.7p | ||||
2019-03-07 | ||||||||
1.47km, Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kval | ||||||||
78 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 3:30.20916 | |||||
2019-03-06 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
58 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 44:09.264880 | 76.5p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
52km, Längdskidor | ||||||||
58 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:40:25.962400 | 67.2p | ||||
52km, Längdskidor | ||||||||
8 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 3:07:10.1122900 | 56.0p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 3:12:29.1154850 | 45.2p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:37:26.944500 | 63.9p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:52:16.1033500 | 56.8p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-09 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
52 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 2:56.17588 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
52 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
72 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 2:43.16272 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
72 | Simon Claesson | Öregrunds IK | ||||||
2019-02-08 | ||||||||
7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
51 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 23:00.137970 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
75 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 14:15.85420 | |||||
2019-02-03 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:45:12.991100 | 65.2p | ||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 3:14:47.1168600 | 53.9p | ||||
2019-01-27 | ||||||||
7.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Simon Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 12:48.76700 | |||||
2019-01-26 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
30 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 2:37:21.944000 | 51.4p | ||||
2019-01-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
87 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:54:52.1049190 | 55.3p | ||||
- | Johan Selander | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-01-20 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 2:52:20.1033920 | 49.3p | ||||
2019-01-20 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 25:57.155650 | |||||
2019-01-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:04:15.745400 | 66.9p | ||||
82 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:23:37.861600 | 56.1p | ||||
2019-01-13 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:43:07.618600 | 67.1p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:58:48.712700 | 56.8p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 23:07.138600 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 22:59.137800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 12:44.76300 | |||||
2019-01-12 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 15:54.95340 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 14:32.87180 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 9:18.55730 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Anton Adill | Öregrunds IK | 7:54.47320 | |||||
23 | Sixten Petersson | Öregrunds IK | 10:42.64140 | |||||
2019-01-06 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
20 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 21:13.127230 | |||||
2km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
16 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 8:30.50960 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
18 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 15:44.94360 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
17 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 7:10.42940 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
24 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 2:49.16800 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 1:25.8460 | |||||
2018-12-30 | ||||||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 14:06.84540 | |||||
2018-08-25 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
365 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:23:23.860200 | 57.3p | ||||
416 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 2:37:33.945240 | 51.1p | ||||
2018-08-04 | ||||||||
9.3km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 25:36.153500 | 67.8p | ||||
2018-06-09 | ||||||||
43km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
44 | Johan Selander | Öregrunds IK | 1:59:34.717300 | 64.6p | ||||
2018-04-14 | ||||||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
53 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 1:49:29.656870 | 66.9p | ||||
2018-04-07 | ||||||||
47km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
46 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:29:11.895000 | 73.5p | ||||
79 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:55:25.1052400 | 60.9p | ||||
2018-03-24 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 17:31.105000 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 15:24.92300 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Anton Adill | Öregrunds IK | 11:40.69900 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Simon Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 9:59.59800 | |||||
2018-02-18 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:48:49.1012860 | 69.2p | ||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 3:10:22.1142110 | 59.2p | ||||
2018-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 2:58:13.1069280 | 49.7p | ||||
2018-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:17:02.822100 | 68.3p | ||||
47 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:33:24.920300 | 58.9p | ||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 20:31.123000 | |||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 18:56.113500 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Alva Adill | Öregrunds IK | 14:03.84200 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Anton Adill | Öregrunds IK | 15:14.91300 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 13:27.80600 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Sixten Petersson | Öregrunds IK | 8:30.50900 | |||||
2018-02-03 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 39:45.238480 | 30.7p | ||||
2018-01-27 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
55 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:27:46.886580 | 63.7p | ||||
130 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:50:09.1020890 | 53.5p | ||||
2018-01-22 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
162 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:59:31.1077010 | 53.5p | ||||
2018-01-21 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:42:30.614900 | 57.6p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 17:12.103100 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 15:54.95300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ira Rosen | Öregrunds IK | 12:01.72000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 9:27.56600 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 8:28.50700 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 6:31.39000 | |||||
2018-01-20 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 16:19.97800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 14:32.87100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 9:38.57700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anton Adill | Öregrunds IK | 8:48.52700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 8:29.50800 | |||||
1.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 6:49.40800 | |||||
2018-01-14 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 16:20.97900 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 14:31.87000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Alva Adill | Öregrunds IK | 8:35.51400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Anton Adill | Öregrunds IK | 7:38.45700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 7:25.44400 | |||||
1.25km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 5:03.30200 | |||||
2018-01-13 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
26 | Fredrik Stahring | Öregrunds IK | 2:28:38.891700 | 52.2p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-01-06 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 27:24.164320 | 71.9p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 15:15.91440 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 10:28.62750 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Anton Adill | Öregrunds IK | 8:56.53550 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 8:17.49680 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 6:36.39590 | |||||
2017-09-16 | ||||||||
52km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Johan Selander | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2017-08-05 | ||||||||
15.9km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Hans-olov Claesson | Öregrunds IK | 53:55.323400 | 53.4p | ||||
4km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 12:20.73900 | |||||
2017-03-25 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
139 | Johan Selander | Öregrunds IK | 3:13:15.1159400 | 62.1p | ||||
156 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 3:20:17.1201600 | 60.0p | ||||
2017-03-18 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
41 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 11:12.67100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 9:13.55200 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
36 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 9:11.55000 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 7:57.47600 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Anton Adill | Öregrunds IK | 5:29.32800 | |||||
2017-02-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
84 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:59:03.1074200 | 48.4p | ||||
2017-02-19 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
40 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:32:23.914290 | 64.0p | ||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
103 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 3:32:27.1274650 | 43.7p | ||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:40:56.965520 | 60.0p | ||||
2017-02-12 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:26:12.877100 | 61.2p | ||||
2017-02-11 | ||||||||
4.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 16:50.100900 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Alva Adill | Öregrunds IK | 7:55.47400 | |||||
11 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 8:37.51600 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 7:30.44900 | |||||
2017-02-10 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
58 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 21:21.128070 | |||||
2017-02-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 3:04:11.1105000 | 49.0p | ||||
2017-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Johan Selander | Öregrunds IK | 2:10:20.781900 | 62.4p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Fredrik Stahring | Öregrunds IK | 2:21:38.849700 | 56.0p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:21:52.851100 | 55.9p | ||||
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 5:12.31100 | |||||
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 10:21.62000 | |||||
7 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 10:52.65100 | |||||
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 10:35.63400 | |||||
- | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 17:17.103600 | |||||
7 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 20:05.120400 | |||||
2017-01-29 | ||||||||
42km, Längdskidor | ||||||||
4 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:20:54.845308 | 56.4p | ||||
42km, Längdskidor | ||||||||
22 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 2:52:47.1036650 | 44.6p | ||||
2017-01-14 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 17:43.106290 | |||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 14:21.86040 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Alva Adill | Öregrunds IK | 8:04.48300 | |||||
10 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 8:35.51400 | |||||
12 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 8:40.51900 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 7:54.47300 | |||||
11 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 7:54.47310 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Ida Jansson | Öregrunds IK | 7:19.43860 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Anton Adill | Öregrunds IK | 4:56.29550 | |||||
2017-01-08 | ||||||||
9.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
31 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 30:00.179960 | |||||
2017-01-07 | ||||||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 14:52.89100 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Simon Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2016-04-03 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
12 | Alva Adill | Öregrunds IK | 10:00.59900 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
2 | Anton Adill | Öregrunds IK | 4:25.26400 | |||||
2016-04-02 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Alva Adill | Öregrunds IK | 8:21.50000 | |||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Anton Adill | Öregrunds IK | 3:48.22700 | |||||
2016-03-12 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
39 | Alva Adill | Öregrunds IK | 11:59.71800 | |||||
44 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 12:35.75400 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
42 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 13:27.80600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
36 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 11:19.67800 | |||||
37 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 11:34.69300 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
35 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 11:17.67600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
38 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 11:17.67600 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
37 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 10:34.63300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Anton Adill | Öregrunds IK | 7:41.46000 | |||||
2016-03-12 | ||||||||
Längdskidor, Sprint, Klassisk stil | ||||||||
Kval | ||||||||
- | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2016-03-11 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2016-03-05 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 17:16.103500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 11:26.68500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 10:48.64700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Anton Adill | Öregrunds IK | 5:29.32800 | |||||
2016-02-21 | ||||||||
43.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:35:35.933450 | 57.4p | ||||
43.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 3:19:09.1194840 | 43.0p | ||||
2016-02-07 | ||||||||
7.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 29:29.176890 | |||||
7.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 24:33.147284 | |||||
13 | William Ström | Öregrunds IK | 26:25.158427 | |||||
2016-01-30 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
100 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:26:20.877900 | 54.0p | ||||
129 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 2:34:50.928900 | 50.7p | ||||
2016-01-24 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 3:10:50.1144900 | 49.7p | ||||
2016-01-24 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
142 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 3:29:21.1256070 | 48.3p | ||||
2016-01-24 | ||||||||
29.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 1:49:20.655900 | 57.8p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 18:05.108400 | |||||
7 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 19:00.113900 | |||||
9 | William Ström | Öregrunds IK | 19:50.118900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 10:06.60500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 9:56.59500 | |||||
8 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 10:22.62100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 9:51.59000 | |||||
2016-01-23 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 16:26.98500 | |||||
6 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 16:54.101300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 9:33.57200 | |||||
8 | Idde Sundberg | Öregrunds IK | 11:52.71100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 9:25.56400 | |||||
9 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 9:39.57800 | |||||
17 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 10:56.65500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 8:47.52600 | |||||
13 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 9:29.56800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anton Adill | Öregrunds IK | 4:24.26300 | |||||
2016-01-16 | ||||||||
49km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 3:40:39.1323800 | 53.6p | ||||
34km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 3:11:20.1147900 | 41.7p | ||||
2016-01-10 | ||||||||
4.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 17:04.102300 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 9:49.58800 | |||||
3 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 11:16.67500 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 11:13.67200 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 10:41.64000 | |||||
2.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 9:40.57900 | |||||
9 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 9:59.59800 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anton Adill | Öregrunds IK | 5:01.30000 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Elvira Måg | Öregrunds IK | 6:40.39900 | |||||
4 | Ellen Måg | Öregrunds IK | 6:52.41100 | |||||
2015-12-20 | ||||||||
1.25km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Anton Adill | Öregrunds IK | 8:58.53770 | |||||
2015-12-19 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 8:28.50700 | |||||
1.25km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anton Adill | Öregrunds IK | 3:54.23300 | |||||
2015-08-29 | ||||||||
6km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 26:42.160100 | |||||
2015-08-22 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
494 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:46:34.999300 | 48.3p | ||||
2015-03-29 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
11 | Alva Adill | Öregrunds IK | 21:38.129700 | |||||
2015-03-28 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Intervallstart | ||||||||
8 | Alva Adill | Öregrunds IK | 10:01.60000 | |||||
2015-03-21 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 11:04.66300 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
38 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 12:20.73900 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
39 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 12:21.74000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 10:28.62700 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Anton Adill | Öregrunds IK | 4:35.27400 | |||||
2015-02-22 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Kicki Jansson | öregrund ik | 3:32:45.1276410 | 48.7p | ||||
- | Ulla Östling | öregrund ik | 23:59:59.8639800 | - | ||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
138 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 3:41:32.1329180 | 46.5p | ||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Björn Lindberg | öregrund ik | 2:55:26.1052510 | 60.9p | ||||
2015-02-15 | ||||||||
40km, Längdskidor | ||||||||
28 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:12:18.793700 | 62.4p | ||||
20km, Längdskidor | ||||||||
2 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 1:30:14.541300 | 49.6p | ||||
20km, Längdskidor | ||||||||
9 | Oskar Molarin | Öregrunds IK | 1:32:53.557200 | 48.2p | ||||
2015-02-08 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:56:03.1056200 | 63.8p | ||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 19:37.117600 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 13:58.83700 | |||||
7 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 14:13.85200 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 11:31.69000 | |||||
7 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 12:58.77700 | |||||
- | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 23:59:58.8639700 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 12:14.73300 | |||||
9 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 12:28.74700 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 12:07.72600 | |||||
10 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 12:41.76000 | |||||
- | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Martin Lindberg | Öregrunds IK | 2:15:41.814000 | 51.2p | ||||
2015-02-01 | ||||||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Ira Rosen | Öregrunds IK | 7:32.45100 | |||||
11 | Moyna Mattson | Öregrunds IK | 8:18.49700 | |||||
- | Marta Loboda | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 6:11.37000 | |||||
7 | Felicia Gustafsson | Öregrunds IK | 7:05.42400 | |||||
8 | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 7:10.42900 | |||||
- | Alva Adill | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 5:12.31100 | |||||
6 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 5:13.31200 | |||||
9 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 5:48.34700 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jennifer Jonsson | Öregrunds IK | 6:20.37900 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Axel Gårdmark | Öregrunds IK | 7:45.46400 | |||||
- | Douglas Eriksson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 5:33.33200 | |||||
7 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 5:46.34500 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 4:51.29000 | |||||
11 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 5:18.31700 | |||||
12 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 5:40.33900 | |||||
13 | Philip Ericsson | Öregrunds IK | 6:29.38800 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 5:05.30400 | |||||
2015-02-01 | ||||||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 3:42.22100 | |||||
7 | Felicia Gustafsson | Öregrunds IK | 4:17.25600 | |||||
- | Ebba Gårdmark | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Alva Adill | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 3:00.17900 | |||||
5 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 3:03.18200 | |||||
9 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 3:24.20300 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jennifer Jonsson | Öregrunds IK | 3:33.21200 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 3:21.20000 | |||||
7 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 3:25.20400 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 2:54.17300 | |||||
9 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 3:11.19000 | |||||
12 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 3:21.20000 | |||||
13 | Philip Eriksson | Öregrunds IK | 3:41.22000 | |||||
0.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 2:47.16600 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Ira Rosen | Öregrunds IK | 4:22.26100 | |||||
12 | Moyna Mattson | Öregrunds IK | 4:27.26600 | |||||
- | Marta Loboda | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
0.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Axel Gårdmark | Öregrunds IK | 4:06.24500 | |||||
- | Douglas Eriksson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-01-31 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
123 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:55:21.1052000 | 56.3p | ||||
176 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 3:11:16.1147500 | 50.3p | ||||
2015-01-25 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Marie Lindberg | Öregrunds IK | 3:29:18.1255700 | 39.9p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
51 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 3:01:44.1090300 | 47.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:29:08.894700 | 59.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Martin Lindberg | Öregrunds IK | 3:24:29.1226800 | 41.0p | ||||
2015-01-25 | ||||||||
43.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
84 | Martin Karlsson | Öregrunds ik | 3:24:19.1225890 | 48.8p | ||||
2015-01-24 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Anders Adill | Öregrunds IK | 37:21.224000 | 66.0p | ||||
3 | Ulf Bergström | Öregrunds IK | 37:25.224400 | 65.9p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 19:56.119500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Alva Adill | Öregrunds IK | 11:52.71100 | |||||
8 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 12:48.76700 | |||||
- | Frida Jansson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 10:56.65500 | |||||
10 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 12:00.71900 | |||||
16 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 14:18.85700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Simon Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 10:16.61500 | |||||
15 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 12:38.75700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Anton Adill | Öregrunds IK | 23:59:58.8639700 | |||||
2015-01-18 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 49:25.296400 | 60.4p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 16:42.100100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 10:34.63300 | |||||
- | Frida Jansson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 8:53.53200 | |||||
6 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 9:32.57100 | |||||
9 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 9:54.59300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 9:40.57900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 9:49.58800 | |||||
- | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-01-11 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Alva Adill | Öregrunds IK | 8:44.52360 | |||||
26 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 9:40.57930 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 8:05.48410 | |||||
36 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 9:46.58560 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 7:30.44930 | |||||
33 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 8:38.51730 | |||||
38 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 9:11.55030 | |||||
2015-01-04 | ||||||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Alva Adill | Öregrunds IK | 8:38.51700 | |||||
8 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 10:15.61400 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 8:02.48100 | |||||
6 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 10:00.59900 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 8:55.53400 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 8:03.48200 | |||||
2014-12-27 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Fanny Sjölander | Öregrunds IK | 10:24.62300 | |||||
2014-09-20 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
69 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 2:06:46.760500 | 52.8p | ||||
74 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:09:30.776900 | 51.4p | ||||
75 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 2:11:28.788700 | 50.4p | ||||
2014-04-06 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
11 | Alva Adill | Öregrunds IK | 10:49.64800 | |||||
2014-04-05 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Alva Adill | Öregrunds IK | 4:54.29300 | |||||
2014-03-22 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
41 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 19:50.118900 | |||||
2014-03-01 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 2:25.14400 | |||||
2 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 2:42.16100 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 1:57.11600 | |||||
3 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 2:10.12900 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 2:11.13000 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 2:26.14500 | |||||
6 | Anton Adill | Öregrunds IK | 2:48.16700 | |||||
10 | Axel Gårdmark | Öregrunds IK | 5:04.30300 | |||||
11 | Petter Gårdmark | Öregrunds IK | 6:21.38000 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 2:28.14700 | |||||
2014-02-16 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 9:00.53900 | |||||
2014-02-16 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Ola Östling | Öregrunds IK | 3:37:38.1305730 | 48.4p | ||||
2014-02-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Fredrik Stahring | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 7:57.47600 | |||||
2 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 8:36.51500 | |||||
5 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 9:33.57200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 8:26.50500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 9:58.59700 | |||||
- | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 8:14.49300 | |||||
- | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 4:36.27500 | |||||
7 | Idde Sundberg | Öregrunds IK | 6:07.36600 | |||||
- | Frida Jansson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 4:51.29000 | |||||
2014-02-08 | ||||||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 9:53.59230 | |||||
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Alva Adill | Öregrunds IK | 5:21.32090 | |||||
4 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 6:07.36690 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 4:34.27380 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 5:43.34210 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 5:20.31920 | |||||
11 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 5:31.33000 | |||||
- | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2014-02-02 | ||||||||
40.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 2:39:16.955500 | 62.2p | ||||
31 | Oskar Molarin | Öregrunds IK | 3:11:36.1149500 | 51.0p | ||||
2014-02-02 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 11:46.70580 | |||||
2014-02-01 | ||||||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 4:27.26600 | |||||
3 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 5:08.30700 | |||||
4 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 5:24.32300 | |||||
6 | Idde Sundberg | Öregrunds IK | 5:40.33900 | |||||
8 | Felicia Gustafsson | Öregrunds IK | 6:11.37000 | |||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 3:54.23300 | |||||
4 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 4:14.25300 | |||||
5 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 4:18.25700 | |||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
- | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
2 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 4:37.27600 | |||||
9 | Axel Gårdmark | Öregrunds IK | 9:17.55600 | |||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
9 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 4:28.26700 | |||||
10 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 4:37.27600 | |||||
12 | Philip Ericsson | Öregrunds IK | 5:05.30400 | |||||
- | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Fristil | ||||||||
4 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 3:42.22100 | |||||
8 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 4:03.24200 | |||||
2014-02-01 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Adill | Öregrunds IK | 2:00.11900 | |||||
2 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 2:16.13500 | |||||
4 | Fannie Sjölander | Öregrunds IK | 2:20.13900 | |||||
6 | Idde Sundberg | Öregrunds IK | 2:28.14700 | |||||
9 | Felicia Gustafsson | Öregrunds IK | 2:37.15600 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 2:09.12800 | |||||
3 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 2:29.14800 | |||||
8 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 2:34.15300 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 2:02.12100 | |||||
10 | Axel Gårdmark | Öregrunds IK | 4:19.25800 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 2:45.16400 | |||||
11 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 2:48.16700 | |||||
12 | Philip Ericsson | Öregrunds IK | 3:20.19900 | |||||
- | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 2:14.13300 | |||||
7 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 2:23.14200 | |||||
2014-02-01 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
142 | Pontus Mattsson | Öregrunds IK | 2:46:44.1000300 | 53.4p | ||||
198 | Martin Karlsson | Öregrunds IK | 3:14:23.1166200 | 44.7p | ||||
2014-01-26 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 10:12.61100 | |||||
10 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 11:18.67700 | |||||
15 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 11:50.70900 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 11:31.69000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 11:12.67100 | |||||
- | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 10:50.64900 | |||||
19 | Hampus Claesson | Öregrunds IK | 11:35.69400 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Frida Jansson | Öregrunds IK | 7:22.44100 | |||||
16 | Idde Sundberg | Öregrunds IK | 8:27.50600 | |||||
- | Alva Adill | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Simon Claesson | Öregrunds IK | 6:32.39100 | |||||
2014-01-25 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Björn Robert Lindberg | Öregrunds IK | 52:18.313700 | 59.9p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Susanne Jansson | Öregrunds IK | 19:14.115300 | 52.3p | ||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lisa Åkerlöf | Öregrunds IK | 9:50.58900 | |||||
3 | Hanna Rydén | Öregrunds IK | 11:02.66100 | |||||
7 | Emilia Bergström | Öregrunds IK | 11:34.69300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 10:40.63900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hampus Arnestrand | Öregrunds IK | 11:29.68800 | |||||
11 | Kevin Sjölander | Öregrunds IK | 11:54.71300 | |||||
- | Simon Arnestrand | Öregrunds IK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Axel Bergström | Öregrunds IK | 9:43.58200 |