Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fjälltopploppet
2010-04-17
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 669[
1
2
]
33km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 21
Anders Södergren
Östersunds SK
1:24:28.506780
92.2p
2
H 21
Daniel Rickardsson
Hudiksvalls IF
1:25:33.513290
+1:05.6410
91.3p
3
H 21
Petter JR Northug
Strindheim IL
1:27:13.523250
+2:44.16370
89.9p
4
H 21
Martin Koukal
Dukla Liberec
1:27:56.527530
+3:27.20650
89.3p
5
H 21
Tiio Söderhielm
Åsarna IK
1:28:29.530810
+4:00.23930
88.8p
6
H 21
Kristian Rennemo Tettli
Leksvik IL
1:29:17.535690
+4:49.28810
88.1p
7
H 21
Jens Eriksson
Dala-Floda IF
1:29:22.536170
+4:53.29290
88.1p
8
H 21
Anton Sjöholm
Östersunds SK
1:30:04.540370
+5:35.33490
87.5p
9
H 21
Lars Nelson
Funäsdalens IF
1:30:06.540560
+5:37.33680
87.5p
10
H 21
Björn Gund
Åsarna IK
1:30:08.540790
+5:40.33910
87.4p
11
H 21
Jonatan Thoresson
Östersunds SK
1:30:44.544340
+6:15.37460
87.0p
12
H 21
Erik Andersson
Malungs IF
1:31:03.546240
+6:34.39360
86.7p
13
H 21
Anders Högberg
IFK Umeå
1:32:09.552840
+7:40.45960
85.9p
14
H 21
Gustav Nordström
Gävle SK
1:32:15.553440
+7:46.46560
85.8p
15
H 21
Gunnar Hammarberg
Östersunds SK
1:32:16.553550
+7:47.46670
85.8p
16
H 21
Ole Marius Bach
Byåsen IL
1:32:44.556370
+8:15.49490
85.4p
17
H 21
Anders Svanebo
Stockviks SF
1:33:07.558680
+8:39.51800
85.1p
18
H 21
Daniel Tynell
Grycksbo IF OK
1:33:09.558890
+8:41.52010
85.1p
19
H 21
Hampus Lindblom
Åsarna IK
1:33:22.560120
+8:53.53240
84.9p
20
H 21
Anders Jonsson
Stockviks SF
1:34:49.568850
+10:20.61970
83.8p
21
H 21
Adam Johansson
IFK Mora SK
1:36:21.578070
+11:52.71190
82.7p
22
H 21
Peter Jönsson
Ramsele IK
1:37:39.585870
+13:10.78990
81.8p
23
H 21
Jim Åhl
Bodens SK
1:37:40.585950
+13:11.79070
81.8p
24
H 21
Patrik Karlsson
Garphyttans IF
1:40:39.603840
+16:10.96960
79.8p
25
H 21
Samuel Norlén
Dala-Järna IK
1:41:19.607850
+16:50.100970
79.3p
26
H 21
Timothy Whiton
Bowdoin Collage Ski Team
1:45:05.630410
+20:36.123530
76.9p
27
H 21
Daniel Johansson
IFK Umeå
1:45:56.635590
+21:28.128710
76.4p
28
H 21
Per Egil Bjoergen
Norway
1:50:59.665840
+26:30.158960
73.4p
29
H 21
Tore Berdal Bjørseth
Byåsen IL
1:52:09.672880
+27:41.166000
72.8p
30
H 21
Simen Smiseth
Hommelvik IL
1:54:52.689180
+30:24.182300
71.3p
31
H 21
Björn Henninen
Åmots SK
1:55:30.692950
+31:01.186070
70.9p
26km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 18
Daniel Svensson
IFK Mora SK
1:10:59.425840
86.0p
2
H 18
Martin Bergström
Strömnäs GIF
1:11:24.428340
+25.2400
85.5p
3
H 18
Oscar Ivars
Dala-Järna IK
1:11:30.428940
+31.3000
85.4p
4
H 18
Carl Quicklund
Östersunds SK
1:11:52.431110
+52.5170
85.0p
5
H 20
Fredrik Jonsson
Hudiksvalls IF
1:12:19.433860
+1:20.7920
84.4p
6
H 20
Tomas Northug
Strindheim IL
1:12:20.433940
+1:21.8000
84.4p
7
H 20
Gustav Eriksson
IK Jarl Rättvik
1:12:24.434310
+1:24.8370
84.3p
8
H 20
Morten Vannebo
Steinkjer Skl
1:12:34.435300
+1:34.9360
84.1p
9
H 20
Emil Iversen
Varden Il,
1:12:42.436160
+1:43.10220
83.9p
10
H 18
Niklas Persson
Falu IK
1:12:45.436450
+1:46.10510
83.9p
11
H 20
Simon Andersson
Domnarvets GOIF
1:12:51.437040
+1:52.11100
83.8p
12
H 20
Erik Silfver
Burträsk SK
1:13:34.441360
+2:35.15420
82.9p
13
H 20
Simon Hallström
Idre SK
1:13:38.441740
+2:39.15800
82.8p
14
H 20
Ola Berg Fines
Mosvik IL
1:13:43.442250
+2:44.16310
82.7p
15
H 20
Adrian Bergström
Strömnäs GIF
1:13:44.442320
+2:44.16380
82.7p
16
H 20
Marcus Svelander
Åsarna IK
1:13:51.443000
+2:51.17060
82.6p
17
H 18
Håkan Emilsson
Offerdals SK
1:13:57.443640
+2:58.17700
82.5p
18
H 20
Anton Karlsson
Åsarna IK
1:15:08.450710
+4:08.24770
81.1p
19
H 18
Rasmus Hörnfeldt
IFK Strömsund
1:15:13.451280
+4:14.25340
81.0p
20
H 21 Motion
Ola Rawald
Funäsdalens IF
1:15:26.452530
+4:26.26590
80.8p
21
H 20
Johan Lövgren
Vännäs SK
1:15:27.452600
+4:27.26660
80.8p
22
H 18
Viktor Brännmark
Älvsby IF SK
1:15:30.452960
+4:31.27020
80.7p
23
H 18
Karl Edenroth
Strömnäs GIF
1:15:34.453370
+4:35.27430
80.6p
24
H 20
Emil Johansson
IK Jarl Rättvik
1:15:45.454410
+4:45.28470
80.4p
25
H 20
Johan Eriksson
Åsarna IK
1:15:45.454420
+4:45.28480
80.4p
26
H 18
Hallvard Fjone Riseth
Steinkjer Skl
1:15:46.454590
+4:47.28650
80.4p
27
H 20
Magnus Gjemse
Varden Il,
1:16:17.457610
+5:17.31670
79.9p
28
H 18
Karl Johan Dyvik
Leksands SK
1:16:23.458240
+5:24.32300
79.8p
29
H 18
Elias Alvebro
Häggenås SK
1:16:42.460140
+5:43.34200
79.4p
30
H 20
Per Lindgren
Kalix SK
1:16:46.460560
+5:47.34620
79.3p
31
D 21
Emma Wikén
Åsarna IK
1:16:49.460880
+5:50.34940
79.3p
32
D 21
Lina Korsgren
Falun Borlänge SK
1:16:49.460890
+5:50.34950
79.3p
33
H 20
Marcus Wiseth
Steinkjer Skl
1:16:59.461880
+6:00.35940
79.1p
34
H 20
Kalle Eriksson
Domnarvets GOIF
1:17:01.462060
+6:02.36120
79.1p
35
D 21
Tuva Toftdahl Staver
Heming IL
1:17:03.462250
+6:04.36310
79.0p
36
H 20
Fredrik Karlsson
Idre SK
1:17:04.462370
+6:05.36430
79.0p
37
D 21
Helene Söderlund
IFK Mora SK
1:17:11.463020
+6:11.37080
78.9p
38
H 18
Jakob Sundin
Nordingrå SK
1:17:14.463310
+6:14.37370
78.8p
39
D 21
Marthe Kristoffersen
Varden Il,
1:17:14.463330
+6:14.37390
78.8p
40
H 21 Motion
Colin Delaney
New York Ski Foundation
1:17:14.463380
+6:15.37440
78.8p
41
H 20
Claes Rosenqvist
IFK Bergvik
1:17:16.463520
+6:16.37580
78.8p
42
H 45 Motion
Runar Floenes
Orkanger IF
1:17:16.463540
+6:17.37600
78.8p
43
H 21 Motion
Robert Åström
Hägglunds IOFK
1:17:18.463740
+6:19.37800
78.8p
44
H 18
Peppe Femling
Högbo GOIF
1:17:25.464460
+6:26.38520
78.6p
45
H 18
Johan Forsberg
IFK Umeå
1:17:27.464650
+6:28.38710
78.6p
46
H 20
Jordan Buetow
Burke Mountain Academy Nordic Team
1:17:31.465010
+6:31.39070
78.6p
47
H 18
Johan Häggström
Kalix SK
1:17:32.465110
+6:32.39170
78.5p
48
H 18
Victor Olsson
Hudiksvalls IF
1:17:37.465650
+6:38.39710
78.4p
48
H 18
Paal Troean Aune
Steinkjer Skl
1:17:37.465650
+6:38.39710
78.4p
50
H 18
Olof Andersson
Häggenås SK
1:17:43.466260
+6:44.40320
78.3p
51
H 18
Pierre Bryntesson
Rossöns IF
1:17:54.467380
+6:55.41440
78.1p
52
H 18
Joacim Lindstedt
Domnarvets GOIF
1:18:00.467930
+7:00.41990
78.0p
53
H 20
Patrik Tallbom
Östersunds SK
1:18:17.469640
+7:18.43700
77.8p
54
H 20
Tobias Nilsson
IFK Umeå
1:18:38.471790
+7:39.45850
77.4p
55
D 21
Hanna Seppas
Eksjö SOK
1:18:39.471810
+7:39.45870
77.4p
56
D 21
Ida Ingemarsdotter
Åsarna IK
1:19:03.474240
+8:04.48300
77.0p
57
H 20
Espen Kveli
Lierne IL
1:19:29.476870
+8:30.50930
76.5p
58
H 20
Patrick Joslin
Burke Mountain Academy Nordic Team
1:19:30.476960
+8:31.51020
76.5p
59
H 20
Carl Olander
OK Landehof
1:19:32.477180
+8:33.51240
76.5p
60
H 18
Victor Hallquist
Åsarna IK
1:20:24.482370
+9:25.56430
75.6p
61
H 20
Andreas Allerhed
IFK Mora SK
1:20:26.482580
+9:27.56640
75.6p
62
H 20
Johan Daniels
Orsa SK
1:20:27.482640
+9:28.56700
75.6p
63
H 18
Niklas Niska
Pajala IF
1:20:33.483200
+9:33.57260
75.5p
64
H 18
Jesper Arnesson
Idre SK
1:20:45.484460
+9:46.58520
75.3p
65
H 18
Alexander Engström
Nätra SK
1:20:56.485540
+9:57.59600
75.1p
66
H 20
Torsten Kempe
Tynderö IK
1:20:57.485690
+9:58.59750
75.1p
67
H 18
Oscar Kardin
Offerdals SK
1:21:00.485970
+10:01.60030
75.1p
68
H 20
Douglas Amos
Stratton Mountain School
1:21:26.488500
+10:26.62560
74.7p
69
D 21
Sofie Jonsson
Hudiksvalls IF
1:21:29.488870
+10:30.62930
74.6p
70
D 21
Nina Lintzén
Årsunda IF
1:21:33.489240
+10:34.63300
74.5p
71
H 21 Motion
Trond Morten Gloetheim
Röros IL
1:21:39.489870
+10:40.63930
74.4p
72
H 45 Motion
Arne Moholdt
Ålen IL
1:21:45.490410
+10:45.64470
74.4p
73
H 20
Johan Ilhamn
Östersunds SK
1:21:49.490860
+10:50.64920
74.3p
74
H 21 Motion
Sven Persson
Årsunda IF
1:21:50.490950
+10:51.65010
74.3p
75
H 18
Frode Aas Strandvik
Steinkjer Skl
1:22:01.492070
+11:02.66130
74.1p
76
H 18
Nils Persson
Östersunds SK
1:22:04.492330
+11:04.66390
74.1p
77
H 21 Motion
Stefan Jeleby
IF Linden
1:22:08.492720
+11:08.66780
74.0p
78
D 20
Silje Dahl Benum
Byåsen IL
1:22:14.493370
+11:15.67430
73.9p
79
H 18
Ben Oerjan Lillemark
Steinkjer Skl
1:22:19.493830
+11:19.67890
73.8p
80
H 20
Christoffer Olsson
Hudiksvalls IF
1:22:23.494290
+11:24.68350
73.8p
81
D 20
Maria Ström Nakstad
Byåsen IL
1:22:30.494950
+11:31.69010
73.6p
82
H 20
Marcus Svalsjö
OK Landehof
1:22:37.495600
+11:37.69660
73.5p
83
H 18
Torin Thucker
Usa
1:22:56.497520
+11:56.71580
73.3p
84
H 18
Anton Olofsson
Malmbergets Aif
1:23:06.498530
+12:06.72590
73.1p
85
H 18
Daniel Holmgren
IFK Umeå
1:23:07.498650
+12:08.72710
73.1p
86
H 18
Philip Burland
Bergeforsens SK
1:23:12.499170
+12:13.73230
73.0p
87
H 18
Johan Persson
Järpens SK
1:23:33.501250
+12:34.75310
72.7p
88
D 20
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
1:24:22.506150
+13:23.80210
72.0p
89
H 18
Evan Martell
Burke Mountain Academy Nordic Team
1:24:52.509190
+13:53.83250
71.5p
90
H 18
Mathias Jonasson
Lucksta IF
1:25:05.510410
+14:05.84470
71.3p
91
D 21
Katja Schwartz
Åsarna IK
1:25:06.510540
+14:07.84600
71.3p
92
H 45 Motion
Lars-Olof Sarenmark
Leksands SK
1:25:17.511630
+14:17.85690
71.2p
93
D 20
Frida Hallquist
Åsarna IK
1:25:20.511910
+14:20.85970
71.1p
94
H 20
Linus Karlsson
Filipstads SF
1:25:30.512950
+14:31.87010
71.0p
95
D 20
Emma Sjölander
Strömnäs GIF
1:25:31.513090
+14:32.87150
71.0p
96
H 45 Motion
Leonid Kuzmin
Kuzmin Ski Tech
1:25:42.514150
+14:43.88210
70.8p
97
H 45 Motion
Jarle Thonstad
Heimdal Ski
1:25:54.515360
+14:55.89420
70.6p
98
D 20
Karin Wasell
Graninge-Alliansen
1:25:59.515860
+15:00.89920
70.6p
99
H 20
Tobias Björklund
IK Jarl Rättvik
1:26:00.515990
+15:01.90050
70.6p
100
H 21 Motion
Patrik Persson
Storumans IK
1:26:02.516100
+15:02.90160
70.5p
101
H 21 Motion
Christoffer Storck
Månkarbo IF
1:26:03.516230
+15:03.90290
70.5p
102
H 21 Motion
Mattias Rawald
Funäsdalens IF
1:26:09.516810
+15:09.90870
70.4p
103
H 21 Motion
Tom Dyborn
Funäsdalens SLK
1:26:25.518470
+15:26.92530
70.2p
104
D 18
Julia Svan
Vansbro AIK SK
1:26:32.519150
+15:33.93210
70.1p
105
H 45 Motion
Lars Gloetvold
Röros IL
1:26:33.519290
+15:34.93350
70.1p
106
D 18
Lisa Dahl
Offerdals SK
1:26:34.519360
+15:35.93420
70.1p
107
D 20
Maria Nordström
Gävle SK
1:26:41.520080
+15:42.94140
70.0p
108
D 20
Elin Mohlin
Graninge-Alliansen
1:26:49.520870
+15:50.94930
69.9p
109
H 20
Marcus Beldt Karlsson
Bergeforsens SK
1:26:51.521050
+15:52.95110
69.8p
110
D 20
Emilia Lindstedt
Domnarvets GOIF
1:27:01.522090
+16:02.96150
69.7p
111
H 45 Motion
Anders Solin
Remsle SK
1:27:12.523100
+16:12.97160
69.6p
112
D 18
Stina Nilsson
Malungs IF
1:27:35.525420
+16:35.99480
69.2p
113
H 18
Anthony Sorsa
Gellivare SK
1:27:42.526180
+16:43.100240
69.1p
114
D 20
Tina Boegseth
Steinkjer Skl
1:27:51.527000
+16:51.101060
69.0p
115
D 18
Evelina Settlin
Hudiksvalls IF
1:28:14.529330
+17:14.103390
68.7p
116
D 20
Eva Johansson
Linköpings SK
1:28:21.530050
+17:22.104110
68.6p
117
H 21 Motion
Håvard Dahl
Röros IL
1:28:33.531260
+17:34.105320
68.5p
118
D 20
Lina Hultin
Garphyttans IF
1:28:36.531520
+17:36.105580
68.4p
119
H 21 Motion
Linus Palolampi
Tynderö IK
1:28:38.531700
+17:38.105760
68.4p
120
H 18
Tobias Palolampi
Tynderö IK
1:28:43.532230
+17:43.106290
68.3p
121
H 45 Motion
Kasper Myhr
Klæbu IL
1:29:04.534300
+18:04.108360
68.1p
122
D 18
Maria Sundström
Strömnäs GIF
1:29:18.535740
+18:19.109800
67.9p
123
D 18
Berit Mogstad
Surnadal IL
1:29:25.536450
+18:26.110510
67.8p
124
H 21 Motion
Peter Asp
Funäsdalens IF
1:29:30.536910
+18:30.110970
67.7p
125
D 18
Sara Nordstrand
Hägglunds IOFK
1:29:36.537510
+18:36.111570
67.6p
126
H 20
Even Kvemo
Lierne IL
1:29:38.537760
+18:39.111820
67.6p
127
D 20
Lisa Hallberg
IFK Mora SK
1:29:56.539510
+18:56.113570
67.4p
128
H 45 Motion
Hans Jansson
Club Ski & Run
1:29:59.539840
+19:00.113900
67.3p
129
H 18
Erik Strindlund
Östersunds SK
1:30:38.543720
+19:38.117780
66.9p
130
D 21
Linnéa Hedlund
Hägersta GF
1:30:51.545040
+19:52.119100
66.7p
131
D 20
Petra Nilsson
Åsarna IK
1:30:54.545330
+19:54.119390
66.6p
132
H 20
Daniel Karlsson
Östersunds SK
1:30:55.545430
+19:55.119490
66.6p
133
H 21 Motion
Jan Lindell
Stockviks SF
1:31:00.545950
+20:01.120010
66.6p
134
H 45 Motion
Elis Åberg
Strömsbergs IF
1:31:02.546140
+20:03.120200
66.5p
135
H 21 Motion
Göran Wikström
Kramfors Alliansen
1:31:13.547250
+20:14.121310
66.4p
136
H 45 Motion
Nikolaj Krupnov
Kuzmin Ski Tech
1:31:17.547620
+20:17.121680
66.4p
137
D 18
Ida Clareus
Offerdals SK
1:31:29.548810
+20:29.122870
66.2p
138
D 18
Viktoria Brink
Njutångers IF
1:31:35.549400
+20:35.123460
66.1p
139
D 18
Katarina Olsson
Fränsta IK
1:31:47.550650
+20:48.124710
66.0p
140
H 18
Simon Svanebo
Alnö SK
1:31:47.550660
+20:48.124720
66.0p
141
H 45 Motion
Terje Schjoelberg
Röros IL
1:31:57.551660
+20:58.125720
65.9p
142
H 45 Motion
Lars Bengtsson
Årsunda IF
1:32:13.553230
+21:13.127290
65.7p
143
H 18
Carl Rapp
Linköpings SK
1:32:15.553410
+21:15.127470
65.6p
144
D 20
Malin Eriksson
Söderala AIK
1:32:29.554820
+21:29.128880
65.5p
145
D 20
Anna Nystedt
Stockviks SF
1:32:50.556990
+21:51.131050
65.2p
146
H 45 Motion
Kjell-Erik Sahlin
Ragunda IF
1:32:59.557810
+21:59.131870
65.1p
147
H 45 Motion
Claes Eriksson
Hägglunds IOFK
1:33:11.559040
+22:12.133100
65.0p
148
D 18
Sigrid Haugnes
Frol IL
1:33:12.559130
+22:12.133190
65.0p
149
D 21 Motion
Ingeranne Stroem Nakstad
Byåsen IL
1:33:13.559270
+22:14.133330
64.9p
150
H 21 Motion
Tommy Gunnar Karlsson
Forssa IK
1:33:24.560310
+22:24.134370
64.8p
151
H 45 Motion
Erik Eriksson
Svegs IK
1:33:29.560840
+22:30.134900
64.8p
152
H 18
Jonas Langman
Leksands SK
1:33:32.561180
+22:33.135240
64.7p
153
H 20
Emil Wiklund
Bjuråkers GOIF
1:33:42.562100
+22:42.136160
64.6p
154
D 21 Motion
Sara Tynell
Grycksbo IF OK
1:33:51.563020
+22:51.137080
64.5p
155
D 18
Lina Karlsson
Östersunds SK
1:33:56.563560
+22:57.137620
64.4p
156
H 20
Sebastian Högdahl
Hudiksvalls IF
1:34:01.564020
+23:01.138080
64.4p
157
D 21
Lisa K Svensson
Åsarna IK
1:34:03.564260
+23:04.138320
64.3p
158
D 18
Caroline Glännerud
Domnarvets GOIF
1:34:08.564720
+23:08.138780
64.3p
159
H 45 Motion
Patrik Sandell
Camp Södergren SC
1:34:49.568810
+23:49.142870
63.8p
160
H 18
Marcus Axelsson
Töcksfors IF
1:34:58.569730
+23:58.143790
63.7p
161
D 18
Louise Persson
Stockviks SF
1:35:36.573570
+24:37.147630
63.3p
162
D 18
Agnes Åsander Grahn
Hudiksvalls IF
1:36:21.578040
+25:22.152100
62.8p
163
D 20
Emma Wikberg
Funäsdalens IF
1:36:24.578360
+25:25.152420
62.7p
164
D 18
Lovisa Sundin
Delsbo IF
1:36:49.580870
+25:50.154930
62.5p
165
H 21 Motion
Christoffer Strömberg
Kramfors Alliansen
1:37:12.583100
+26:12.157160
62.2p
166
H 45 Motion
Geir Riddervold
Röros IL
1:37:13.583260
+26:14.157320
62.2p
167
H 21 Motion
Magnus Strömberg
Remsle SK
1:37:31.585090
+26:32.159150
62.0p
168
H 21 Motion
Christen Gullikstad
Röros IL
1:37:36.585540
+26:37.159600
61.9p
169
H 21 Motion
Karl Anders Eriksson
Forsa IF
1:37:44.586380
+26:45.160440
61.9p
Logga in för att slippa de här annonserna
170
D 18
Anna Österberg
Graninge-Alliansen
1:38:14.589360
+27:15.163420
61.5p
171
H 45 Motion
Jon Inge Breen
Ålen IL
1:38:36.591520
+27:36.165580
61.3p
172
H 21 Motion
Sondre Johnsen
Norway
1:38:40.591940
+27:41.166000
61.3p
173
H 21 Motion
Otto Lampinen
Remsle SK
1:39:05.594420
+28:05.168480
61.0p
174
D 18
Sara Hallquist
Åsarna IK
1:39:13.595280
+28:14.169340
60.9p
175
D 21
Magdalena Mattes
Edsbyns SK
1:40:06.600550
+29:07.174610
60.4p
176
H 45 Motion
Per Thorsell
Hässleby SOK
1:40:41.604090
+29:42.178150
60.0p
177
D 21 Motion
Jennie Magnusson
Hägglunds IOFK
1:41:01.606000
+30:01.180060
59.8p
178
D 18
Sofia Lindberg
Robertsfors IK
1:41:18.607790
+30:19.181850
59.6p
179
H 45 Motion
Jan Olof Nilsson
Funäsdalens IF
1:41:20.607920
+30:20.181980
59.6p
180
D 18
Sofie Eriksson
Malmbergets Aif
1:41:27.608690
+30:28.182750
59.5p
181
D 18
Olivia Lundström
Stockviks SF
1:41:34.609340
+30:35.183400
59.5p
182
H 21 Motion
Lennart Wassell
Mörsils IF
1:41:54.611320
+30:54.185380
59.3p
183
D 20
Lina Öberg
Bergeforsens SK
1:42:12.613180
+31:13.187240
59.1p
184
D 18
Madeleine Bohlin
Svegs IK
1:42:16.613540
+31:17.187600
59.0p
185
D 18
Emma Ivarsson
Årsunda IF
1:44:17.625620
+33:17.199680
57.9p
186
D 18
Marika Vikberg Elmkvist
Ytterhogdals IK
1:45:20.631900
+34:20.205960
57.3p
187
H 21 Motion
Magnus Carneling
Forssa IK
1:45:36.633500
+34:36.207560
57.1p
188
D 18
Julia Dahl
Sya SK
1:46:36.639560
+35:37.213620
56.6p
189
D 18
Sofia Rylander
IFK Mora SK
1:46:36.639570
+35:37.213630
56.6p
190
H 21 Motion
Mathias Haglund
Brunflo IF
1:46:39.639870
+35:40.213930
56.6p
191
H 21 Motion
Jonas Sundell
Umeå OK
1:46:44.640350
+35:45.214410
56.5p
192
D 21 Motion
Irene Larsson
Njurunda SK
1:46:47.640620
+35:47.214680
56.5p
193
H 21 Motion
John Birger Tronsaune
Röros IL
1:46:52.641160
+35:53.215220
56.4p
194
D 18
Patricia Nyberg
Anundsjö IF
1:47:21.644020
+36:21.218080
56.2p
195
D 18
Malin Fredriksson
Lycksele IF
1:47:40.645930
+36:40.219990
56.0p
196
H 21 Motion
Mattias Thunman
Funäsdalens IF
1:48:05.648410
+37:05.222470
55.8p
197
H 45 Motion
Johan Nylander
Stockviks SF
1:55:02.690180
+44:03.264240
52.3p
198
D 21 Motion
Sofia Sepänmaa
Selånger SOK
1:56:32.699170
+45:33.273230
51.7p
199
D 21 Motion
Hanna Slotte
Falu IK
2:01:51.731010
+50:51.305070
49.4p
200
H 45 Motion
Lennart Tång
Trollhättans SOK
2:01:58.731730
+50:58.305790
49.3p
201
H 21 Motion
Robert Strömberg
Kramfors Alliansen
2:07:09.762800
+56:09.336860
47.3p
202
D 20
Moa Forsberg
IFK Mora SK
2:16:38.819770
+1:05:39.393830
43.9p
203
D 20
Ida Lindkvist
IFK Mora SK
2:16:38.819780
+1:05:39.393840
43.9p
204
D 21 Motion
Anna Janjons
Domnarvets GOIF
2:19:40.837990
+1:08:41.412050
42.9p
204
D 21 Motion
Malin Janjons
Domnarvets GOIF
2:19:40.837990
+1:08:41.412050
42.9p
206
H 45 Motion
Björn Nyberg
Friskis och Svettis
2:20:06.840530
+1:09:06.414590
42.8p
207
H 21 Motion
Markku Liedes
Kramfors Alliansen
2:22:04.852330
+1:11:04.426390
42.2p
208
H 45 Motion
Kennet Sepänmaa
Selånger SOK
2:26:09.876810
+1:15:09.450870
41.0p
209
H 45 Motion
Peter Dyvik
Nybro Ski
2:27:19.883830
+1:16:19.457890
40.7p
210
H 45 Motion
Kenneth Svensson
Nybro Ski
2:32:06.912590
+1:21:07.486650
39.4p
211
H 45 Motion
Leif Ehn
Skidkamraterna
2:36:30.938930
+1:25:30.512990
38.2p
212
D 21 Motion
Frida Harju
Funäsdalens IF
2:49:48.1018700
+1:38:48.592760
35.2p
6.7km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 16
Anton Hedlund
Åshammars IK
17:21.104080
2
H 16
Håvard Nymoen
Tolga IL
17:22.104110
+0
3
H 16
Truls Torvik
Varden Il,
17:25.104410
+3.230
4
H 16
Adam Clareus
Offerdals SK
17:25.104490
+4.310
5
H 16
Jens Burman
Åsarna IK
17:26.104530
+4.350
6
H 16
Viktor Eriksson
Domnarvets GOIF
17:27.104690
+6.510
7
H 16
Olle Olsson
Tullus Sg
17:42.106120
+20.1940
8
H 16
Per Buttingsrud Aas Eng
Tolga IL
17:42.106150
+20.1970
9
H 15
Martin Aune
Skogn IL
17:58.107700
+36.3520
10
H 16
Simon Åslin
Stockviks SF
18:04.108360
+42.4180
11
H 15
Lars Gunnar Skjevdal
Röros IL
18:05.108410
+43.4230
12
H 15
Lukas Johansson
IK Jarl Rättvik
18:06.108540
+44.4360
13
H 16
Emil Svensson
Östersunds SK
18:15.109400
+53.5220
14
H 15
Even Northug
Mosvik IL
18:20.109950
+58.5770
15
H 15
Viktor Lindmark
Remsle SK
18:21.110000
+59.5820
16
H 15
Hannes Stenström
Järpens SK
18:22.110160
+1:00.5980
17
H 15
Jonathan Grahn
Bergeforsens SK
18:22.110190
+1:01.6010
18
H 15
Torben Svensson
Järpens SK
18:23.110210
+1:01.6030
19
H 15
Marcus Stenberg
Svegs IK
18:26.110540
+1:04.6360
20
H 15
Henrik Ottosson
Åsarna IK
18:27.110670
+1:05.6490
21
H 16
Emil Andersson
Domnarvets GOIF
18:28.110760
+1:06.6580
22
H 15
William Strömberg
Täfteå IK
18:34.111340
+1:12.7160
23
H 16
Lars Erik Grande
Leksvik IL
18:42.112130
+1:20.7950
24
H 15
Anders Reitan
Ålen IL
18:44.112300
+1:22.8120
25
H 16
Sture Ramdal
Leksvik IL
18:45.112410
+1:23.8230
26
H 15
Felix Hopstadius
Storumans IK
18:57.113610
+1:35.9430
27
H 15
Erling Flataker
Hommelvik IL
19:02.114130
+1:40.9950
28
H 16
Johan Bergman
Remsle SK
19:03.114210
+1:41.10030
29
H 16
Gustav Lundholm
Ramsele IK
19:04.114330
+1:42.10150
30
H 15
Jon Kristian Trøen
Ålen IL
19:18.115730
+1:56.11550
31
D 16
Lotten Sjödén
Älvdalens IF SK
19:22.116110
+2:00.11930
32
D 16
Jonna Sundling
Tvärålund IF
19:22.116170
+2:00.11990
33
H 15
Elias Persson
Storumans IK
19:23.116200
+2:01.12020
34
H 15
Fredrik Göransson
Stockviks SF
19:26.116530
+2:04.12350
35
H 16
Anders Vedin
Stockviks SF
19:29.116800
+2:07.12620
36
D 16
Jackline Lockner
Nätra SK
19:31.117050
+2:09.12870
37
H 16
Axel Jonsson
Duveds IF
19:34.117330
+2:12.13150
38
H 15
Martin Emilsson
Offerdals SK
19:35.117480
+2:14.13300
39
H 15
Martin Johansson
Linköpings SK
19:36.117580
+2:15.13400
40
H 16
Andreas Karlstrand
Tullus Sg
19:38.117760
+2:16.13580
41
D 16
Anna Dyvik
Leksands SK
19:40.117960
+2:18.13780
42
H 15
Sebastian Olsson
Stockviks SF
19:40.117970
+2:18.13790
43
D 16
Linnéa Björn
Norbergs SK
19:41.118010
+2:19.13830
44
D 16
Isabelle Persson
Stockviks SF
19:44.118300
+2:22.14120
45
D 16
Lina Kardin
Offerdals SK
19:44.118370
+2:22.14190
46
H 15
Erik Wickberg
Hägglunds IOFK
19:47.118680
+2:26.14500
47
D 16
Mikaela Wedin
Stockviks SF
19:50.118930
+2:28.14750
48
H 16
Christoffer Wikström
Hägglunds IOFK
19:50.118940
+2:28.14760
49
H 16
Jonathan Ström
Hägglunds IOFK
19:56.119560
+2:34.15380
50
H 16
Gustav Wikman
Alnö SK
20:00.119960
+2:38.15780
51
D 15
Hedda Bångman
Offerdals SK
20:05.120440
+2:43.16260
52
D 15
Emma Rusth
Alnö SK
20:07.120670
+2:45.16490
53
D 15
Anna Emilie Kant
Hernes IL
20:14.121300
+2:52.17120
54
H 15
Wilhelm Finn Eriksson
Domnarvets GOIF
20:24.122360
+3:02.18180
55
H 15
Emil Persson
Östersunds SK
20:25.122400
+3:03.18220
56
H 15
Kåre Reitan
Ålen IL
20:37.123670
+3:15.19490
57
H 16
Kalle Elisson
Domnarvets GOIF
20:39.123880
+3:18.19700
58
D 15
Ida Helen Svindland
Sundbybergs IK
20:42.124190
+3:21.20010
59
H 15
Mårten Vänn
Stockviks SF
20:44.124310
+3:22.20130
60
H 15
Jesper Olsson
IK Jarl Rättvik
20:45.124430
+3:23.20250
61
D 15
Lovisa Pettersson
Årsunda IF
20:47.124670
+3:25.20490
62
H 15
Magnus Ekblom
Hudiksvalls IF
20:49.124860
+3:27.20680
62
H 15
Joakim Tangstad
Leksvik IL
20:49.124860
+3:27.20680
64
D 15
Moa Molander Kristiansen
Domnarvets GOIF
20:55.125470
+3:33.21290
65
D 16
Maja Dahlqvist
Domnarvets GOIF
21:05.126450
+3:43.22270
66
H 16
Erik Öman
Hägglunds IOFK
21:07.126660
+3:45.22480
67
H 15
Anders Sehlin
Töcksfors IF
21:21.128060
+3:59.23880
68
D 15
Julia Johansson
Duveds IF
21:29.128880
+4:08.24700
69
H 16
Jonas Björklund
Alnö SK
21:36.129520
+4:14.25340
70
D 16
Helene A Dahlen
Ekne IL
21:38.129730
+4:16.25550
71
H 16
Jonatan Höjlind
IFK Mora SK
21:45.130410
+4:23.26230
72
D 16
Matilda Andersson
Häggenås SK
21:45.130430
+4:23.26250
73
D 15
Evelina Nyberg
Anundsjö IF
21:52.131160
+4:30.26980
74
D 16
Ida Jonsson
Duveds IF
21:57.131600
+4:35.27420
75
D 15
Ida Meli Narbuvoll
Röros IL
22:08.132770
+4:46.28590
76
D 15
Vilde Schei Bakkhuag
Mosvik IL
22:12.133150
+4:50.28970
77
D 15
Vendela Westin
Remsle SK
22:14.133350
+4:52.29170
78
D 15
Sofia Myhr
Funäsdalens IF
22:22.134180
+5:01.30000
79
D 15
Ida Sonflå
Varden Il,
22:31.135020
+5:09.30840
80
D 15
Josefin Jonsson
Delsbo IF
22:36.135500
+5:14.31320
81
D 15
Erika Forslin
Hudiksvalls IF
22:41.136070
+5:19.31890
82
D 15
Johanna Bergman
Svegs IK
22:47.136610
+5:25.32430
83
D 15
Emma Åsberg
Duveds IF
22:51.137040
+5:29.32860
84
D 15
Emma Strömberg
Remsle SK
22:56.137580
+5:35.33400
85
D 16
Sara Zomlot
Leksvik IL
22:59.137840
+5:37.33660
86
D 15
Kaja Ramdal
Leksvik IL
23:01.138000
+5:39.33820
87
D 15
Sanna Svanebo
Alnö SK
23:04.138340
+5:42.34160
88
D 16
Maja Karlsson
Järpens SK
23:09.138810
+5:47.34630
89
D 16
Julia Nyström
Kramfors Alliansen
23:15.139440
+5:53.35260
90
D 15
Olivia Eriksson
Hägglunds IOFK
23:19.139860
+5:57.35680
91
D 16
Linnéa Öberg
Bergeforsens SK
23:21.140080
+6:00.35900
92
D 16
Kristin Persson
Hedesunda IF
23:30.140920
+6:08.36740
93
H 16
Mikal Johnsen
Varden Il,
23:37.141650
+6:15.37470
94
H 16
Daniel Johansson
Hägglunds IOFK
23:37.141680
+6:16.37500
95
D 16
Anna Billberg
Remsle SK
24:21.146040
+6:59.41860
96
D 16
Julia Källberg
Tynderö IK
24:50.148950
+7:28.44770
97
H 16
Emil Jaakkola
Zinkgruvans IF
25:10.150900
+7:48.46720
98
D 15
Hanna Forsberg
Bjurholms IF
25:24.152320
+8:02.48140
99
D 15
Sanna Engström
Nätra SK
25:27.152650
+8:05.48470
100
D 15
Amanda Torgrimsson
Junsele IF
26:01.156080
+8:40.51900
Logga in för att slippa de här annonserna
4.9km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 14
Magne Harborg
Röros IL
13:06.78520
2
H 14
Markus Fredriksson
Lycksele IF
13:06.78530
+0
3
H 14
Iver Anton Aune
Steinkjer Skl
13:11.79060
+5.440
4
H 14
Daniel Adolfsson
Täfteå IK
13:20.79900
+13.1280
5
H 14
Gaute Iversen
Varden Il,
13:31.81070
+25.2450
6
H 14
Roar Hatling Jystad
Steinkjer Skl
13:41.82080
+35.3460
7
H 14
Jan Thomas Jenssen
Hommelvik IL
13:56.83570
+50.4950
8
H 14
Nils Augustsson
IFK Mora SK
13:56.83590
+50.4970
9
H 13
Ole Morten Flataker
Hommelvik IL
13:58.83720
+52.5100
10
H 14
Elias Dahl
Offerdals SK
14:06.84560
+1:00.5940
11
H 14
Svein Berg Fines
Mosvik IL
14:13.85250
+1:07.6630
12
H 14
Jon Lund Kempe
Kramfors Alliansen
14:15.85470
+1:09.6850
13
H 14
Olle Strömbäck
Nätra SK
14:28.86760
+1:22.8140
14
H 13
Gustav Aflodal
Sundbybergs IK
14:32.87110
+1:25.8490
15
H 13
Jonas Eriksson
Stora Tuna IK SK
14:33.87290
+1:27.8670
16
H 14
Jakob Jansson
Månkarbo IF
14:36.87530
+1:30.8910
17
H 13
Sebastian Samuelsson
Remsle SK
14:37.87660
+1:31.9040
18
H 14
Max Novak
Offerdals SK
14:39.87870
+1:33.9250
19
H 14
Daniel Hägesten
Remsle SK
14:41.88010
+1:34.9390
20
H 14
Ola Rannem Brosveet
Henning Sl
14:42.88130
+1:36.9510
21
H 14
Kasper Gauslaa
Hägglunds IOFK
14:44.88360
+1:38.9740
22
D 14
Sara Wadman
IFK Mora SK
14:45.88410
+1:38.9790
23
H 14
Jens Selahn
Stockviks SF
14:45.88480
+1:39.9860
24
D 13
Olivia Persson
Storumans IK
14:52.89140
+1:46.10520
25
H 13
Mattias Sundin
Kramfors Alliansen
14:54.89350
+1:48.10730
26
D 13
Kristina Skjevdal
Röros IL
14:55.89480
+1:49.10860
27
H 13
Edvard Moelmann Riddervold
Röros IL
14:56.89510
+1:49.10890
28
H 14
Konrad Mattsson Myhr
Funäsdalens IF
14:56.89570
+1:50.10950
29
H 14
Ferry Svahn
Vansbro AIK SK
14:57.89630
+1:51.11010
30
H 14
Jesper Lind
Hudiksvalls IF
14:58.89700
+1:51.11080
31
D 14
Jenny Solin
Remsle SK
15:05.90440
+1:59.11820
32
D 14
Cajsa Martinsson
IFK Grängesberg SK
15:15.91440
+2:09.12820
33
H 13
Marcus Alvebro
Häggenås SK
15:17.91620
+2:11.13000
34
D 14
Mathilda Björn
Norbergs SK
15:20.91950
+2:14.13330
35
H 14
Gustav Rotvold
Åsarna IK
15:22.92170
+2:16.13550
36
H 13
Steffen Solhaug Saeter
Röros IL
15:26.92590
+2:20.13970
37
H 13
Jonas Åsander Grahn
Hudiksvalls IF
15:28.92790
+2:22.14170
38
H 13
David Larsson
Hudiksvalls IF
15:30.92970
+2:24.14350
39
H 14
Gabriel Hallquist
Åsarna IK
15:32.93100
+2:25.14480
40
H 13
Oscar Lindell
Stockviks SF
15:35.93430
+2:29.14810
41
H 13
Fredrik Arnberg
Alnö SK
15:36.93550
+2:30.14930
42
D 13
Ebba Andersson
Remsle SK
15:36.93590
+2:30.14970
43
D 14
Linda Ström
Hägglunds IOFK
15:47.94690
+2:41.16070
44
H 14
Victor Lindgren
Kramfors Alliansen
15:48.94720
+2:42.16100
45
D 13
Silje Gloetheim
Röros IL
15:49.94840
+2:43.16220
46
D 14
Ellen Sarenmark
Leksands SK
15:51.95030
+2:45.16410
47
H 14
John Magnus Haugen
Hommelvik IL
15:57.95680
+2:51.17060
48
D 13
Kristine W Hermo
Röros IL
15:58.95730
+2:52.17110
49
D 14
Maria Jonasson
Östersunds SK
15:59.95830
+2:53.17210
50
D 13
Emma Backén
Svegs IK
16:00.95900
+2:53.17280
51
D 13
Signe Rosenberg
Duveds IF
16:02.96190
+2:56.17570
52
D 13
Hanna Claréus
Östersunds SK
16:03.96270
+2:57.17650
53
H 14
August Spik
Leksands SK
16:03.96290
+2:57.17670
54
H 14
Emil Thyrèn
Trönö IK
16:04.96310
+2:57.17690
55
H 13
Mattias Wikström
Kramfors Alliansen
16:04.96320
+2:58.17700
56
H 14
Per Andersson
Häggenås SK
16:06.96580
+3:00.17960
57
D 14
Sara Östling
Svegs IK
16:07.96630
+3:01.18010
58
D 14
Jasmine Olsson
Söderala AIK
16:08.96710
+3:01.18090
59
D 14
Elina Rönnlund
IFK Umeå
16:08.96740
+3:02.18120
60
D 14
Ida Dahl
Sya SK
16:12.97140
+3:06.18520
61
D 14
Solveig Boegseth
Steinkjer Skl
16:13.97250
+3:07.18630
62
D 14
Anne Katrine Toenset
Röros IL
16:14.97310
+3:07.18690
63
D 14
Ida Kihlén
Domnarvets GOIF
16:14.97370
+3:08.18750
64
D 14
Anette Sundt
Röros IL
16:15.97400
+3:08.18780
65
H 13
Felix Meyer
Duveds IF
16:15.97410
+3:08.18790
66
H 14
Gabriel Höjlind
IFK Mora SK
16:22.98110
+3:15.19490
67
D 13
Elin Wickberg
Hägglunds IOFK
16:24.98390
+3:18.19770
68
D 13
Emma Thalin
Svegs IK
16:25.98470
+3:19.19850
69
H 13
Emil Sellsve
Järpens SK
16:25.98480
+3:19.19860
70
H 13
Emil Frölander
Nätra SK
16:26.98510
+3:19.19890
71
D 13
Viktoria Karlsson
Remsle SK
16:36.99500
+3:29.20880
72
H 14
Andreas Grande
Leksvik IL
16:36.99540
+3:30.20920
73
D 13
Moa Olsson
Vansbro AIK SK
16:36.99590
+3:30.20970
74
D 13
Wilma Jönsson
Östersunds SK
16:37.99660
+3:31.21040
75
D 13
Nora Johansson
IK Jarl Rättvik
16:39.99870
+3:33.21250
76
H 14
Ludvig Grytbakk Tronsaune
Röros IL
16:40.99920
+3:34.21300
77
D 14
Karin Björnlinger
IK Vista
16:43.100250
+3:37.21630
78
H 13
Filip Åslin
Stockviks SF
16:46.100550
+3:40.21930
79
D 14
Linnea Hägglund
Hägglunds IOFK
17:02.102120
+3:56.23500
80
D 14
Ida Mogstad
Surnadal IL
17:04.102310
+3:57.23690
80
D 14
Alice Burland
Alnö SK
17:04.102310
+3:57.23690
82
H 13
Alexander Hörnquist
Hägglunds IOFK
17:09.102860
+4:03.24240
83
D 13
Vanessa Sundling
Tvärålund IF
17:12.103140
+4:06.24520
84
H 13
Ludvig Hellstrand
Duveds IF
17:16.103590
+4:10.24970
85
H 14
Tobias Lampinen
Remsle SK
17:20.103900
+4:13.25280
86
H 13
Love Norrby
Kramfors Alliansen
17:21.104030
+4:15.25410
87
D 13
Karianne Holden
Röros IL
17:28.104740
+4:22.26120
88
D 13
Anna Hedström
Graninge-Alliansen
17:28.104750
+4:22.26130
89
H 13
Sivert Greni Breen
Ålen IL
17:32.105180
+4:26.26560
90
D 14
Klara Karlsson
Järpens SK
17:35.105410
+4:28.26790
91
D 14
Anna Saeter
Röros IL
17:37.105640
+4:31.27020
92
H 13
Göran Larsson
Svegs IK
17:38.105740
+4:32.27120
93
D 13
Moa Forsberg
Zinkgruvans IF
17:41.106090
+4:35.27470
94
D 13
Amanda Lindblad
Fränsta IK
17:45.106450
+4:39.27830
95
D 13
Ida Hallquist
Åsarna IK
17:49.106840
+4:43.28220
96
D 13
Kristine S Kjelsberg
Röros IL
17:52.107190
+4:46.28570
97
D 13
Ellionore Bäckman
Hede SK
17:56.107500
+4:49.28880
98
D 13
Emma Bengtsson
Årsunda IF
17:56.107560
+4:50.28940
99
D 13
Ilona Lusth
Åsarna IK
18:00.107960
+4:54.29340
100
D 13
Alva Lövgren
Vännäs SK
18:01.108070
+4:55.29450
101
D 14
Emma Persson
Korsnäs IF SK
18:08.108740
+5:02.30120
102
H 13
Martin Andersson
IFK Mora SK
18:13.109290
+5:07.30670
103
D 14
Sofie Nilsson
Delsbo IF
18:20.109990
+5:14.31370
104
D 13
Maja Olsson
IK Jarl Rättvik
18:21.110030
+5:15.31410
105
D 13
Klara Logård
Delsbo IF
18:23.110210
+5:16.31590
106
D 13
Louise Håkansson
Junsele IF
18:26.110570
+5:20.31950
107
D 14
Hanna Carlström
Svegs IK
18:28.110770
+5:22.32150
108
H 14
Jonas Persson
Trönö IK
18:29.110820
+5:23.32200
109
H 13
Lukas Sondell
Hägglunds IOFK
18:32.111180
+5:26.32560
110
H 13
Oscar Lindgren
Hägglunds IOFK
18:37.111600
+5:30.32980
111
D 14
Sara Björklund
Alnö SK
18:38.111700
+5:31.33080
112
D 14
Fanny Hermansson
Fränsta IK
18:39.111820
+5:33.33200
113
D 13
Oda Troen
Ålen IL
18:43.112280
+5:37.33660
114
D 13
Emma Jonsson
Åsarna IK
18:51.113050
+5:45.34430
115
H 13
Martin Persson
Årsunda IF
19:35.117400
+6:28.38780
116
H 14
Viktor Djerf
Källbottens IK
19:46.118500
+6:39.39880
117
D 13
Linn Kvarnström
Hede SK
19:55.119480
+6:49.40860
Logga in för att slippa de här annonserna
3.9km
Längdskidor, Fristil, Masstart
1
H 12
Arvid Jonsson
Duveds IF
11:42.70130
2
D 12
Moa Lundgren
Täfteå IK
12:03.72220
+20.1990
3
H 12
Elis Strömbäck
Nätra SK
12:07.72610
+24.2380
4
D 12
Sigrid Aune
Steinkjer Skl
12:11.73010
+28.2780
5
D 12
Alicia Persson
Stockviks SF
12:13.73210
+30.2980
6
D 12
Sofie Oskarsson
Leksands SK
12:13.73270
+31.3040
7
H 12
Viktor Strömberg
Täfteå IK
12:15.73400
+32.3170
8
H 12
Jonathan Modin
Remsle SK
12:21.74010
+38.3780
9
H 12
Simon Eriksson
Täfteå IK
12:24.74320
+41.4090
10
H 11
Axel Aflodal
Sundbybergs IK
12:25.74440
+43.4210
11
D 12
Sanna Sjödén
Älvdalens IF SK
12:30.74970
+48.4740
12
H 12
Magnus Horten
Röros IL
12:33.75240
+51.5010
13
H 12
Jacob Lund Tangen
Varden Il,
12:37.75620
+54.5390
14
H 12
Håvard Kne Galaaen
Röros IL
12:37.75680
+55.5450
15
H 12
Elliot Edvinsson
Brunflo IF
12:44.76300
+1:01.6070
16
H 11
Kristoffer Berset
Surnadal IL
12:45.76410
+1:02.6180
17
H 12
Carl Rotvold
Åsarna IK
12:46.76510
+1:03.6280
18
D 12
Hulda Forsberg
Kramfors Alliansen
12:47.76670
+1:05.6440
19
H 12
Pavel Häggström
Tynderö IK
12:49.76800
+1:06.6570
20
H 12
Herman Grytbakk Tronsaune
Röros IL
12:49.76890
+1:07.6660
21
D 12
Hanna Ericsson
Åsarna IK
12:51.77050
+1:09.6820
22
D 12
Tua Dahlgren
Spikbodarnas IK
13:02.78110
+1:19.7880
23
D 12
Lovisa Lind
Hudiksvalls IF
13:05.78470
+1:23.8240
24
H 12
Albin Eriksson
Husums IF SK
13:08.78720
+1:25.8490
25
H 11
Mathias Modin
Remsle SK
13:08.78750
+1:26.8520
26
H 11
Måns Olsson
Mörsils IF
13:08.78760
+1:26.8530
27
H 12
Tom Forsberg
Zinkgruvans IF
13:13.79290
+1:31.9060
28
H 12
Jacob Stark
Remsle SK
13:18.79780
+1:36.9550
28
H 11
Adam Westman
Alnö SK
13:18.79780
+1:36.9550
30
H 12
Henrik Werkland
Varden Il,
13:18.79790
+1:36.9560
31
H 12
Felix Hill
Svegs IK
13:20.79950
+1:38.9720
32
D 12
Karin Österberg
Remsle SK
13:21.80020
+1:38.9790
33
H 11
Oskar Kihlén
Domnarvets GOIF
13:23.80270
+1:41.10040
34
H 11
Samuel Björn
Norbergs SK
13:24.80350
+1:42.10120
35
D 12
Jonna Marsch
Näsvikens IK
13:27.80640
+1:45.10410
36
D 12
Tilda Johansson
Duveds IF
13:27.80650
+1:45.10420
37
D 12
Ellen Zetterström
Remsle SK
13:31.81020
+1:48.10790
38
H 12
Isak Augustsson
IFK Mora SK
13:34.81380
+1:52.11150
39
H 12
Alfred Nilsson
Täfteå IK
13:38.81700
+1:55.11470
40
D 12
Mirelle Andersson
Remsle SK
13:38.81760
+1:56.11530
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 669[
1
2
]