Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Stora Fjälltopploppet
2018-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Ebba Andersson
Sollefteå Skidor IF
1:33:06.558550
86.8p
2
Stina Nilsson
IFK Mora SK
1:37:54.587370
+4:48.28720
83.2p
3
Ida Ingemarsdotter
Åsarna IK
1:38:10.588930
+5:03.30280
83.0p
4
Linn Sömskar
IFK Umeå
1:39:02.594150
+5:56.35500
82.4p
5
Elina Rönnlund
IFK Umeå
1:39:02.594180
+5:56.35530
82.4p
6
Lisa Vinsa
Piteå Elit SK
1:40:22.602110
+7:15.43460
81.4p
7
Emma Wikén
Åsarna IK
1:41:59.611800
+8:52.53150
80.3p
8
Maria Nordström
Ulricehamns IF
1:42:03.612280
+8:57.53630
80.3p
9
Emma Ribom
Piteå Elit SK
1:42:17.613600
+9:10.54950
80.1p
10
Frida Hallquist
Åsarna IK
1:42:19.613800
+9:12.55150
80.1p
11
Evelina Settlin
Hudiksvalls IF
1:44:53.629200
+11:46.70550
78.5p
12
Ida Dahl
IFK Mora SK
1:45:34.633360
+12:28.74710
78.0p
13
Elisabeth Högberg
Biathlon Östersund IF
1:46:41.640020
+13:34.81370
77.3p
14
Frida Erkers
IFK Mora SK
1:47:47.646610
+14:40.87960
76.6p
15
Lotte Lie
Skatval Skilag
1:48:34.651380
+15:28.92730
76.2p
16
Hanna Falk
Ulricehamns IF
1:48:45.652420
+15:38.93770
76.1p
17
Lisa K Svensson
Åsarna IK
1:48:57.653690
+15:51.95040
75.9p
18
Julie Myhre
Byåsen IL Team Veidekke Midt Norge
1:49:04.654320
+15:57.95670
75.9p
19
Jennie Jirhed
Östersunds SK
1:49:48.658770
+16:42.100120
75.4p
20
Ida Lindkvist
IFK Mora SK
1:50:47.664630
+17:40.105980
74.9p
21
Johanna Skottheim
Sälens IF
1:51:05.666430
+17:58.107780
74.7p
22
Emma Ivarsson
Årsunda IF
1:52:35.675460
+19:29.116810
73.8p
23
Mathilda Björn
Östersunds SK
1:53:35.681420
+20:28.122770
73.3p
24
Johanna Åström
Lucksta IF
1:54:02.684170
+20:56.125520
73.0p
25
Helena Lundkvist
Kalix SK
1:55:15.691440
+22:08.132790
72.4p
26
Sara Wadman
IFK Mora SK
1:55:39.693810
+22:32.135160
72.1p
27
Jackline Lockner
Hudiksvalls IF
1:55:57.695660
+22:51.137010
72.0p
28
Maria Jonasson
Östersunds SK
1:59:23.716210
+26:16.157560
70.2p
29
Moa Olsson
Falun Borlänge SK
1:59:23.716290
+26:17.157640
70.2p
30
Cajsa Grape
IFK Mora SK
2:00:04.720350
+26:58.161700
69.8p
31
Silje Glötheim
Röros IL
2:04:17.745650
+31:11.187000
67.8p
32
Cajsa Martinsson
Östersunds SK
2:05:04.750370
+31:58.191720
67.4p
33
Sofie Björklund
Trillevallens Sportklubb
2:05:50.754970
+32:44.196320
67.0p
34
Ida Hallquist
Åsarna IK
2:12:50.796970
+39:44.238320
63.9p
35
Elin Karlsson
OK Borgen
2:17:50.826910
+44:43.268260
61.9p
36
Magdalena Eliasson
Edsele AIK
2:26:41.880040
+53:34.321390
58.6p