Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Rasmus Lövgren
Finspångs SOK
10:26.62500
2
Arvid Trofast
Borensbergs IF SK
10:33.63200
+7.600
2
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
10:33.63200
+7.600
4
Erik Danielsson
Dala-Järna IK
10:43.64200
+17.1600
5
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
10:47.64600
+21.2000
6
Oskar Olsson
Äspereds IF
10:48.64700
+22.2100
7
Olle Rune
Täby IS SK
10:58.65700
+32.3100
8
Pelle Anger
IFK Hedemora SK
11:11.67000
+45.4400
9
Linus Wedin
Garphyttans IF
11:26.68500
+1:00.5900
10
Viktor Östberg
Domnarvets GOIF
11:36.69500
+1:10.6900
11
Vegard Nordbrandt
Åsarna IK
11:37.69600
+1:11.7000
12
Anton Adill
Öregrunds IK
11:40.69900
+1:14.7300
13
Gustav Grändborn
Trönö IK
11:45.70400
+1:19.7800
14
Linus Granström
Funäsdalens IF
11:49.70800
+1:23.8200
15
Leon Kvistegården
Högbo GIF
12:06.72500
+1:40.9900
15
Atle Blomquist
Funäsdalens IF
12:06.72500
+1:40.9900
17
Hampus Hult
Norrbärke SK
12:11.73000
+1:45.10400
18
Hugo Enhörning
Täby IS SK
12:12.73100
+1:46.10500
19
Love Tholander
Sundbybergs IK
12:14.73300
+1:48.10700
20
Edvin Skytt
Falu IK
12:23.74200
+1:57.11600
21
Eric Åhl
Åmåls OK
12:31.75000
+2:05.12400
22
Anton Persson
Åmåls OK
12:34.75300
+2:08.12700
23
Fabian Bergqvist
Garphyttans IF
12:37.75600
+2:11.13000
24
Simon Åkerlind
Lofsdalens SK
12:40.75900
+2:14.13300
25
Fabian Larsson
Norabygdens SK
12:42.76100
+2:16.13500
26
Alfred Pedersen
Åsarna IK
12:47.76600
+2:21.14000
27
Ville Norling
Domnarvets GOIF
12:55.77400
+2:29.14800
27
Elias Wetterskog
Norrbärke SK
12:55.77400
+2:29.14800
29
Harald Strömblad
Täby IS SK
12:59.77800
+2:33.15200
30
Arvid Karlsson
Åsarna IK
13:04.78300
+2:38.15700
31
Albin Löv
Domnarvets GOIF
13:23.80200
+2:57.17600
32
Viktor Ågren
Sätra IF
13:38.81700
+3:12.19100
33
Pontus Nilsson
Åmåls OK
13:46.82500
+3:20.19900
33
Anton Hedmark
Täby IS SK
13:46.82500
+3:20.19900
35
Eskil Branzell
Vreta Skid o Mk
13:48.82700
+3:22.20100
36
Frode Montelius Risberg
Falu IK
13:57.83600
+3:31.21000
37
André Bergkvist
Källbottens IK
14:27.86600
+4:01.24000
37
Oskar Vesterlund
Finspångs SOK
14:27.86600
+4:01.24000
39
Oscar Alenius
IFK Hedemora SK
14:46.88500
+4:20.25900
39
Noa Arkebäck
Falu IK
14:46.88500
+4:20.25900
41
Olle Brandin
Falu IK
15:44.94300
+5:18.31700
42
Folke Helldén
Sundbybergs IK
16:12.97100
+5:46.34500
43
Axel Wikström
Lima IF
16:17.97600
+5:51.35000
44
Sebastian Whillans
Falu IK
19:51.119000
+9:25.56400
45
Helmer Mckee
Falu IK
20:12.121100
+9:46.58500
-
Edvin Mårtensson
Litsbygdens SK
23:59:59.8639800
-
Thijn Omblets
Sälens IF
23:59:59.8639800
-
Lukas Isacson
Sundborns GOIF
23:59:59.8639800
-
Erik Wiklund
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
Felix Almgren
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
Arvid Engberg
Årsunda IF
23:59:59.8639800
-
Elias Jeleby
Häverödals SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)