Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
8:11.49000
2
Viola Grändborn
Trönö IK
8:21.50000
+10.900
3
Agnes Gustafsson
Åmåls OK
8:22.50100
+11.1000
4
Ella Nordanbro
Falu IK
8:25.50400
+14.1300
5
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
8:27.50600
+16.1500
6
Theresia Johansson
Pargas IF
8:44.52300
+33.3200
7
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
8:51.53000
+40.3900
8
Alice Jonasson
Valbo Aif
9:08.54700
+57.5600
9
Sophie Westberg
SK Bore
9:09.54800
+58.5700
10
Stella Vilhelmsson
Lidköpings VSK
9:15.55400
+1:04.6300
10
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
9:15.55400
+1:04.6300
12
Liv Kallur
Falu IK
9:18.55700
+1:07.6600
13
Lillan Einarsson
Årjängs IF
9:19.55800
+1:08.6700
13
Amelie Rostedt
IFK Mora SK
9:19.55800
+1:08.6700
15
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
9:20.55900
+1:09.6800
15
Mercedes Melbye
Årjängs IF
9:20.55900
+1:09.6800
17
Elin Fors
Dala-Järna IK
9:24.56300
+1:13.7200
18
Hennie Löfgren
Stora Tuna IK SK
9:27.56600
+1:16.7500
18
Alva Boman
Häverödals SK
9:27.56600
+1:16.7500
20
Maja Maxén
Stora Tuna IK SK
9:31.57000
+1:20.7900
20
Märta Nilsson
Sya SK
9:31.57000
+1:20.7900
22
Emma Bengtsson
Sya SK
9:33.57200
+1:22.8100
23
Wera Eckerbom
Svegs IK
9:34.57300
+1:23.8200
24
Hilma Dalin
Falu IK
9:38.57700
+1:27.8600
25
Malva Nisén
Svegs IK
9:39.57800
+1:28.8700
26
Agnes Andersson
IFK Hedemora SK
9:45.58400
+1:34.9300
27
Linnéa Rytter
Älvdalens IF SK
9:50.58900
+1:39.9800
28
Alicia Hedin
Norrbärke SK
9:58.59700
+1:47.10600
29
Ida Jansson
Öregrunds IK
9:59.59800
+1:48.10700
30
Nicole Einarsson
Årjängs IF
10:17.61600
+2:06.12500
31
Elsa Norgren
Domnarvets GOIF
10:18.61700
+2:07.12600
31
Lina Jernberg
Källbottens IK
10:18.61700
+2:07.12600
33
Elsa Mattsson
Lima IF
10:38.63700
+2:27.14600
34
Ellen Björklund
IFK Hedemora SK
10:48.64700
+2:37.15600
35
Anna Gustafsson
Täby IS SK
11:00.65900
+2:49.16800
36
Lovisa Hammare
Orsa SK
11:07.66600
+2:56.17500
37
Julia Helmersson-kareld
Kvarnsvedens GOIF SK
11:15.67400
+3:04.18300
38
Hanne Farup
Norabygdens SK
11:25.68400
+3:14.19300
39
Klara Jonsson
Falu IK
11:32.69100
+3:21.20000
40
Lovisa Pihel
Zinkgruvans IF
11:36.69500
+3:25.20400
41
Amanda Larsson
OK Landehof
11:40.69900
+3:29.20800
42
Hedvig Zetterlund
IFK Hedemora SK
11:42.70100
+3:31.21000
43
Nora Hinz
Källbottens IK
11:47.70600
+3:36.21500
44
Ellen Forsgren
Norrbärke SK
13:12.79100
+5:01.30000
45
Iris Gotte
Falu IK
13:30.80900
+5:19.31800
-
Isabella Ekhammer
Korsnäs IF SK
23:59:58.8639700
-
Ella Pettersson Råkil
Hallstahammars SK SOFK
23:59:59.8639800
-
Emma Norling
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Astrid Dotzauer
Högbo GIF
23:59:59.8639800
-
Lina Lingman
Trönö IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)