10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Harald Eklöf | IF Hallby SOK | 25:41.154000 | 79.8p | |
2 | Karl Stark | Vaggeryds SOK | 28:10.168900 | 72.1p | |
3 | Melker Elofsson | Landsbro IF SK | 29:03.174200 | 69.7p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Simon Jonsson | IF Hallby SOK | 24:29.146800 | 84.1p | |
2 | Linus Nygren | Ulricehamns IF | 24:46.148500 | 83.0p | |
3 | Elias Andersson | Landsbro IF SK | 25:33.153200 | 80.2p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Wilhelmsson | Lidköpings VSK | 23:47.142600 | 86.8p | |
2 | Markus Jönsson | Tranemo IF | 24:09.144800 | 85.4p | |
3 | Lasse Ericsson | Nybro Ski | 24:59.149800 | 82.2p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ragnar Thulin | Jönköping | 26:14.157300 | 77.9p | |
2 | Mattias Modeen | No Club | 31:46.190500 | 63.3p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonas Peterson | Borås GIF | 26:49.160800 | 76.1p | |
2 | Mikael Magnusson | Nybro Ski | 27:39.165800 | 73.6p | |
3 | Tomas Pettersson Hjelmkvist | IF Hallby SOK | 27:47.166600 | 73.2p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Anders Abrahamsson | Eksjö SOK | 31:19.187800 | 64.3p | |
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Cora Badh | Falköpings AIK SK | 20:25.122400 | ||
2 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 20:45.124400 | ||
3 | Emma Eriksson | Eksjö SOK | 21:00.125900 | ||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Moa Hansson | Landsbro IF SK | 17:26.104500 | 70.7p | |
2 | Hanna Abrahamsson | Eksjö SOK | 18:31.111000 | 66.6p | |
3 | Felicia Norrby | Tranemo IF | 20:41.124000 | 59.6p | |
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Olle Andersson | Tidaholm SOK Sisu | 16:49.100800 | ||
2 | Erik Fransson | Borås SK | 17:29.104800 | ||
3 | Hugo Sjögren | Tranemo IF | 17:30.104900 | ||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hampus Fyhr | SOK Aneby | 23:01.138000 | 53.6p | |
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tuva Karlén | IF Hallby SOK | 11:56.71500 | ||
2 | Maja Lax | Nässjö SF | 12:02.72100 | ||
2 | Matilda Grahn | IF Hallby SOK | 12:02.72100 | ||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lisa Lantz | Sya SK | 10:14.61300 | ||
2 | Alva Thudeen | Sya SK | 10:21.62000 | ||
3 | Ida Rosjö | IF Hallby SOK | 10:22.62100 | ||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Felix Frykfeldt | IK Hakarpspojkarna | 10:44.64300 | ||
2 | Joel Hoflund Martinsson | IK Hakarpspojkarna | 10:46.64500 | ||
3 | Arvid Trofast | Borensbergs IF SK | 10:51.65000 | ||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Gabriel Norder | IF Rigor | 8:27.50600 | ||
2 | Elliot Åkesson | IF Hallby SOK | 8:29.50800 | ||
3 | Edvin Elofsson | Boxholm-Ekeby SK | 8:33.51200 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lisa Ahlrik | Tidaholm SOK Sisu | 5:30.32900 | ||
2 | Isabell Fransson | Boxholm-Ekeby SK | 7:05.42400 | ||
3 | Ida Lundén | IF Hallby SOK | 8:28.50700 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ville Jutterdal | Vreta Skid o Mk | 5:13.31200 | ||
2 | Carl Sjögren | Tidaholm SOK Sisu | 5:43.34200 | ||
3 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 5:58.35700 |