Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Cup Riksfinal Sprint
2018-03-10
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
0.81km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Hugo Ström
Dalarna
1:49.10890
2
H 14
Erik Franzén
Dalarna
1:50.10930
+0
3
H 14
Elias Danielsson
Gästrikland
1:52.11120
+2.130
4
H 14
Arvid Törnblom
Västerbotten
1:52.11190
+3.200
5
H 14
Johan Borg
Hälsingland
1:53.11240
+3.250
6
H 14
Bosse Lövgren
Dalarna
1:54.11340
+4.350
6
H 14
Sebastian Svahn
Dalarna
1:54.11340
+4.350
8
H 14
Jonathan Hedberg
Värmland
1:54.11350
+4.360
9
D 14
Elin Näslund
Ångermanland
1:55.11430
+5.440
10
H 14
Pelle Boberg
Jämtland Härjedalen
1:55.11440
+5.450
11
H 14
Arvid Norberg
Hälsingland
1:56.11500
+6.510
11
H 14
Hilmer Grenedal
Hälsingland
1:56.11500
+6.510
13
H 14
Edvin Högman
Västergötland
1:56.11520
+6.530
14
H 14
Linus Antonsen
Norrbotten
1:56.11540
+6.550
15
H 13
Erik Bergström
Dalarna
1:56.11560
+6.570
16
H 14
Simon Claesson
Västergötland
1:56.11570
+6.580
16
H 14
Rikard Sjödin
Ångermanland
1:56.11570
+6.580
18
H 14
Victor Eriksson
Jämtland Härjedalen
1:56.11580
+6.590
18
H 14
Fabian Nordgren
Dalarna
1:56.11580
+6.590
20
H 13
Jonathan Lindberg
Dalarna
1:56.11590
+7.600
20
H 14
Isak Andersson Lind
Västerbotten
1:56.11590
+7.600
22
H 14
Edwin Nordmark
Västerbotten
1:57.11650
+7.660
23
H 14
Viktor Norberg
Dalarna
1:58.11730
+8.740
24
H 14
Edvin Schön
Uppland
1:58.11770
+8.780
25
H 14
Axel Broms
Halland
1:59.11820
+9.830
26
H 13
Gustav Skogsjö
Stockholm
1:59.11850
+9.860
27
H 14
Elliot Åkesson
Småland
1:59.11860
+9.870
27
H 14
Anton Grahn
Småland
1:59.11860
+9.870
29
H 14
Isac Lundblad
Ångermanland
1:59.11880
+9.890
30
H 14
Sebastian Höglund
Ångermanland
2:00.11910
+10.920
31
H 14
Wilhelm Sterner
Stockholm
2:00.11920
+10.930
31
H 14
Lukas Ejvinsson
Medelpad
2:00.11920
+10.930
31
H 14
Eskil Peterson
Västergötland
2:00.11920
+10.930
34
H 13
Oskar Höglund
Ångermanland
2:00.11930
+10.940
35
H 14
Hjalmar Oskarsson
Jämtland Härjedalen
2:00.11980
+10.990
36
H 13
Max Johansson
Jämtland Härjedalen
2:02.12120
+12.1130
36
H 14
Valter Eriksson
Norrbotten
2:02.12120
+12.1130
38
H 14
Filip Ragnvaldsson
Jämtland Härjedalen
2:02.12130
+12.1140
38
H 14
Adam Dahlgren
Västergötland
2:02.12130
+12.1140
40
D 14
Alva Hermansson
Dalarna
2:02.12140
+12.1150
41
H 14
Melker Hendén
Västergötland
2:02.12160
+12.1170
42
H 14
Alfons Wedin
Örebro Län
2:02.12170
+12.1180
43
D 14
Matilda Bandefur
Dalarna
2:03.12200
+13.1210
44
H 14
Erik Byström
Ångermanland
2:03.12210
+13.1220
45
H 14
Axel Mäkinen
Gästrikland
2:03.12230
+13.1240
46
D 14
Maja Boberg
Jämtland Härjedalen
2:03.12250
+13.1260
47
H 13
Martin Höiby
Göteborg
2:03.12270
+13.1280
47
D 14
Jonna Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
2:03.12270
+13.1280
49
H 14
Gabriel Norder
Halland
2:04.12300
+14.1310
50
H 14
Marcus Nilsson
Ångermanland
2:04.12350
+14.1360
51
H 13
Karl Bennet
Örebro Län
2:04.12370
+14.1380
52
H 14
Arvid Ekberg
Stockholm
2:04.12390
+15.1400
53
H 14
Martin Lundholm
Norrbotten
2:05.12400
+15.1410
54
H 13
Hugo Granström
Stockholm
2:05.12410
+15.1420
55
H 13
Tomas Holmgren
Medelpad
2:05.12420
+15.1430
55
D 14
Erika Lavén
Stockholm
2:05.12420
+15.1430
55
H 14
Jesper Lundholm
Norrbotten
2:05.12420
+15.1430
58
H 14
Filip Sundin
Värmland
2:05.12440
+15.1450
58
H 14
Ruben Tholander
Stockholm
2:05.12440
+15.1450
60
H 14
Albert Marjeta
Norrbotten
2:05.12480
+15.1490
61
H 14
Melker Åkerström
Västergötland
2:05.12490
+16.1500
62
H 13
Alexander Bjuredal
Dalarna
2:06.12510
+16.1520
62
D 14
Lisa Larsson
Norrbotten
2:06.12510
+16.1520
62
H 14
Benjamin Edman
Västerbotten
2:06.12510
+16.1520
65
H 14
Arvid Jonsson
Västerbotten
2:06.12520
+16.1530
66
D 14
Lina Rydén
Dalarna
2:06.12530
+16.1540
67
H 13
Axel Eriksson
Dalarna
2:06.12540
+16.1550
68
H 13
Alvin Noaksson
Jämtland Härjedalen
2:06.12550
+16.1560
69
D 14
Tuva Lundin
Medelpad
2:06.12560
+16.1570
69
D 14
Evelina Crüsell
Västerbotten
2:06.12560
+16.1570
71
D 14
Molly Furunäs
Dalarna
2:06.12580
+16.1590
71
H 14
Axel Arnesson
Jämtland Härjedalen
2:06.12580
+16.1590
73
D 14
Malin Oskarsson
Dalarna
2:07.12620
+17.1630
74
D 14
Elin Björklind
Västmanland
2:07.12630
+17.1640
74
H 14
Lukas Walther
Medelpad
2:07.12630
+17.1640
76
D 14
Tilde Josefsson
Stockholm
2:07.12650
+17.1660
77
H 13
Elias Malm
Västerbotten
2:07.12660
+17.1670
77
H 14
Sebastian Fransson
Östergötland
2:07.12660
+17.1670
79
H 14
Calle Gustafsson
Ångermanland
2:07.12670
+17.1680
80
H 13
Måns Bergqvist
Örebro Län
2:07.12680
+17.1690
81
H 13
Jim Blomqvist
Norrbotten
2:07.12690
+18.1700
82
H 13
Viking Olsson
Ångermanland
2:08.12710
+18.1720
83
H 14
Axel Rustas
Uppland
2:08.12730
+18.1740
84
D 14
Nora Westerlund
Ångermanland
2:08.12740
+18.1750
84
H 14
Henning Lindh Ten Berg
Jämtland Härjedalen
2:08.12740
+18.1750
86
H 14
Hugo Persson
Östergötland
2:08.12750
+18.1760
87
H 14
Valter Ljungdahl
Medelpad
2:08.12760
+18.1770
88
D 13
Sofia Pedersen
Jämtland Härjedalen
2:08.12770
+18.1780
88
H 13
Edvin Elofsson
Östergötland
2:08.12770
+18.1780
88
H 14
Joel Nilsson
Västerbotten
2:08.12770
+18.1780
91
D 14
Vilda Book
Jämtland Härjedalen
2:08.12780
+18.1790
92
D 13
Mira Göransson
Västergötland
2:09.12820
+19.1830
92
H 13
Elias Thellsén
Östergötland
2:09.12820
+19.1830
92
H 14
Johan Thulin
Uppland
2:09.12820
+19.1830
95
H 14
Linus Nilsson
Bohuslän Dal
2:09.12840
+19.1850
96
D 14
Astrid Kolberg
Värmland
2:09.12860
+19.1870
97
H 13
Gustav Ejnarsson
Dalarna
2:09.12870
+19.1880
97
H 14
Henrik Fladrich
Östergötland
2:09.12870
+19.1880
99
D 14
Gry Dahlgren
Jämtland Härjedalen
2:09.12880
+19.1890
99
H 14
Viggo Stein
Jämtland Härjedalen
2:09.12880
+19.1890
101
H 13
Casper Eriksson
Värmland
2:10.12900
+20.1910
102
D 14
Sara Henriksson
Medelpad
2:10.12920
+20.1930
103
D 14
Leia Bjursell
Västerbotten
2:10.12930
+20.1940
104
D 14
Moa Hansson
Gästrikland
2:10.12950
+20.1960
104
D 14
Maja Aronsson
Jämtland Härjedalen
2:10.12950
+20.1960
106
H 14
Kalle Sörling
Gästrikland
2:10.12960
+20.1970
107
H 14
Gabriel Claesson
Småland
2:10.12970
+20.1980
108
D 14
Alva Isaksson
Norrbotten
2:10.12990
+21.2000
109
H 13
Axel Wernersson
Småland
2:11.13000
+21.2010
109
H 14
Erik Josefsson
Norrbotten
2:11.13000
+21.2010
111
D 14
Ida Abrahamson
Västergötland
2:11.13010
+21.2020
111
H 14
Sebastian Pettersson
Östergötland
2:11.13010
+21.2020
113
D 13
Nelly Söderström
Dalarna
2:11.13030
+21.2040
114
H 14
Oskar Jäderblom
Uppland
2:11.13040
+21.2050
115
D 14
Greta Lind
Stockholm
2:11.13050
+21.2060
116
H 13
Tim Lundberg
Norrbotten
2:11.13060
+21.2070
117
D 13
Alva Nilsson
Medelpad
2:12.13100
+22.2110
117
H 13
Samuel Gustavsson
Bohuslän Dal
2:12.13100
+22.2110
119
H 13
Olle Börjesson
Östergötland
2:12.13120
+22.2130
120
H 13
Emil Berglund
Norrbotten
2:12.13170
+22.2180
121
H 13
Linus Ytterbom
Medelpad
2:13.13210
+23.2220
122
D 13
Elsa Brandt
Dalarna
2:13.13230
+23.2240
122
D 14
Ellen Holm
Östergötland
2:13.13230
+23.2240
124
D 14
Yrla Abrahamsson
Göteborg
2:13.13240
+23.2250
125
D 14
Ida Rosjö
Småland
2:13.13250
+23.2260
126
D 13
Nora Wallenius
Västerbotten
2:13.13260
+23.2270
127
D 14
Ida Garfvè
Dalarna
2:13.13270
+23.2280
128
D 14
Amanda Johansson
Västergötland
2:13.13280
+23.2290
128
H 14
Wiliam Björklin
Gästrikland
2:13.13280
+23.2290
130
H 13
Gustav Eriksson
Värmland
2:14.13310
+24.2320
131
H 13
Olle Långberg
Hälsingland
2:14.13320
+24.2330
132
H 13
Love Däldehög
Hälsingland
2:14.13330
+24.2340
132
H 14
Linus Grundström
Västerbotten
2:14.13330
+24.2340
134
D 14
Ronja Bjursell
Västerbotten
2:14.13360
+24.2370
134
D 14
Wilma Karlsson
Jämtland Härjedalen
2:14.13360
+24.2370
136
H 13
Emil Sehlstedt
Västerbotten
2:14.13370
+24.2380
136
H 14
Ludvig Wibom
Stockholm
2:14.13370
+24.2380
138
H 13
Jonathan Quick
Västergötland
2:14.13380
+24.2390
139
D 13
Emelie Melin
Uppland
2:14.13390
+25.2400
139
D 14
Kerstin Åberg
Stockholm
2:14.13390
+25.2400
139
H 14
Efraim Wiksten Melander
Medelpad
2:14.13390
+25.2400
142
H 13
Charlie Ahlmark
Ångermanland
2:15.13400
+25.2410
143
D 14
Ella Turesson
Norrbotten
2:15.13410
+25.2420
144
H 13
Albin Jeleby
Uppland
2:15.13430
+25.2440
144
H 13
Jason Blomqvist
Medelpad
2:15.13430
+25.2440
144
D 14
Linda Hedlund
Norrbotten
2:15.13430
+25.2440
147
H 13
Milton Loft
Jämtland Härjedalen
2:15.13440
+25.2450
147
H 13
Axel Tingelöf
Ångermanland
2:15.13440
+25.2450
147
H 14
Gustav Andersson
Jämtland Härjedalen
2:15.13440
+25.2450
150
H 13
Mattias Larsson
Medelpad
2:15.13450
+25.2460
150
D 14
Klara Forslund
Medelpad
2:15.13450
+25.2460
152
H 13
Björn Rönnestrand
Jämtland Härjedalen
2:15.13460
+25.2470
153
H 13
Noah Petersson
Småland
2:15.13470
+25.2480
154
D 14
Felicia Abelsson
Småland
2:15.13480
+25.2490
155
H 13
Samuel Johansson
Värmland
2:15.13490
+26.2500
156
D 13
Hedda Schulz
Norrbotten
2:16.13530
+26.2540
156
D 14
Emmi Nyberg
Uppland
2:16.13530
+26.2540
158
D 14
Belle Spets
Ångermanland
2:16.13580
+26.2590
159
H 13
Elias Nyqvist
Göteborg
2:16.13590
+27.2600
159
H 14
Johan Lindén
Medelpad
2:16.13590
+27.2600
161
H 13
Ivar Törnblom
Västerbotten
2:17.13600
+27.2610
162
D 14
Elsa Gustafsson
Stockholm
2:17.13620
+27.2630
163
D 14
Hanna Mårtensson
Jämtland Härjedalen
2:17.13640
+27.2650
163
D 14
Tilda Thudèn
Östergötland
2:17.13640
+27.2650
165
D 13
Linnea Björkman
Dalarna
2:17.13650
+27.2660
165
H 13
Albin Berglund
Norrbotten
2:17.13650
+27.2660
167
H 14
Axel Stenvall
Västerbotten
2:17.13670
+27.2680
168
H 13
Oliver Vesterlund
Östergötland
2:17.13690
+28.2700
168
D 14
Hedda Samuelsson
Jämtland Härjedalen
2:17.13690
+28.2700
170
H 13
Albert Alperud
Västergötland
2:18.13700
+28.2710
170
H 13
Elis Liukkonen
Medelpad
2:18.13700
+28.2710
172
D 13
Maja Axelsson
Göteborg
2:18.13710
+28.2720
172
H 13
Hjalmar Mood
Västerbotten
2:18.13710
+28.2720
174
D 13
Ebba Johansson
Skåne
2:18.13720
+28.2730
174
D 14
Nora Engström
Västerbotten
2:18.13720
+28.2730
176
H 13
Ceasar Funke
Småland
2:18.13740
+28.2750
176
D 14
Ninni Einarsson
Värmland
2:18.13740
+28.2750
178
D 14
HIlma Claesson
Stockholm
2:18.13750
+28.2760
179
H 13
Elias Bengtsson
Medelpad
2:18.13760
+28.2770
180
D 13
Evelina Eriksson
Värmland
2:18.13770
+28.2780
181
H 14
Michael Chao Pettersson
Göteborg
2:18.13780
+28.2790
182
D 13
Astrid Karlstedt
Jämtland Härjedalen
2:19.13820
+29.2830
182
H 13
Anton Wahlberg
Västergötland
2:19.13820
+29.2830
182
D 14
Ella Burman
Västerbotten
2:19.13820
+29.2830
182
D 14
Ella Johansson
Norrbotten
2:19.13820
+29.2830
186
D 13
Lisa Lantz
Östergötland
2:19.13840
+29.2850
187
H 13
Ludvig Brenter
Stockholm
2:19.13850
+29.2860
187
D 14
Maja Wallberg
Ångermanland
2:19.13850
+29.2860
189
D 13
Nelly Mårtensson
Örebro Län
2:19.13860
+29.2870
190
H 13
Anton Hedlöf
Stockholm
2:19.13870
+29.2880
191
D 13
Louise Wallin
Dalarna
2:19.13880
+29.2890
191
D 14
Tilda Rosander
Småland
2:19.13880
+29.2890
193
D 14
Alma Olsson
Örebro Län
2:19.13890
+30.2900
194
H 13
Kalle Öhlund
Småland
2:20.13900
+30.2910
195
H 13
Linus Pettersson
Ångermanland
2:20.13930
+30.2940
196
H 13
Alfred Johansson
Bohuslän Dal
2:20.13940
+30.2950
197
D 13
Vera Vennberg
Norrbotten
2:20.13950
+30.2960
197
D 13
Julia Björn
Värmland
2:20.13950
+30.2960
199
H 13
Wilgot Csiky
Västerbotten
2:20.13960
+30.2970
200
D 13
Moa Birkebaek
Dalarna
2:20.13980
+30.2990
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 13
Hampus Bergkvist
Medelpad
2:21.14010
+31.3020
201
H 14
Elof Karlsson
Västerbotten
2:21.14010
+31.3020
203
D 13
Elsa Palmberg
Gästrikland
2:21.14020
+31.3030
203
D 13
Hanna Östberg
Dalarna
2:21.14020
+31.3030
205
D 13
Felicia Westin
Norrbotten
2:21.14040
+31.3050
205
H 13
Erik Gustafsson
Stockholm
2:21.14040
+31.3050
205
D 14
MY Werner
Göteborg
2:21.14040
+31.3050
208
D 13
Agnes Hertz
Småland
2:21.14050
+31.3060
209
H 13
Elias Redman
Jämtland Härjedalen
2:22.14100
+32.3110
209
H 14
Erik Sundberg
Ångermanland
2:22.14100
+32.3110
211
D 13
Sofie Ettling
Östergötland
2:22.14110
+32.3120
212
D 13
Ida Erntsson
Östergötland
2:22.14140
+32.3150
212
D 13
Ida Bergfors
Medelpad
2:22.14140
+32.3150
212
H 13
Oskar Österlund
Västergötland
2:22.14140
+32.3150
215
D 13
Lovisa Isaksson
Norrbotten
2:22.14150
+32.3160
215
D 14
Klara Danielsson
Norrbotten
2:22.14150
+32.3160
217
D 13
Nora Feil Lindmark
Västerbotten
2:22.14170
+32.3180
217
D 13
Liv Persson
Ångermanland
2:22.14170
+32.3180
219
D 14
Stina Karlsson
Västergötland
2:23.14200
+33.3210
220
H 13
Allan Wahlström
Uppland
2:23.14220
+33.3230
220
D 14
Vera Edvardsson
Stockholm
2:23.14220
+33.3230
222
D 13
Emelie Olsson
Bohuslän Dal
2:23.14230
+33.3240
223
D 14
Elsa Granholm
Medelpad
2:23.14270
+33.3280
224
D 14
Wilma Nilsson
Ångermanland
2:23.14280
+33.3290
225
H 13
Eric Staaf
Jämtland Härjedalen
2:23.14290
+34.3300
226
H 14
Alexander Helmin
Södermanland
2:24.14300
+34.3310
227
D 14
Nanna Grönborg
Medelpad
2:24.14320
+34.3330
228
H 13
Nils Blomberg
Hälsingland
2:24.14330
+34.3340
229
H 13
Björn Östlund
Jämtland Härjedalen
2:24.14360
+34.3370
230
D 14
Emma Bengtsson
Västergötland
2:24.14370
+34.3380
231
D 13
Ida Bervenstål
Värmland
2:24.14380
+34.3390
231
D 14
Ylva Sandström
Medelpad
2:24.14380
+34.3390
233
H 13
Oscar Fältenhag
Gästrikland
2:25.14420
+35.3430
233
D 14
Tindra Wilhelmsson
Västergötland
2:25.14420
+35.3430
235
H 13
Isak Kettunen
Västerbotten
2:25.14430
+35.3440
235
D 14
Brule Gundale
Västerbotten
2:25.14430
+35.3440
235
D 14
Felicia Fyhr
Småland
2:25.14430
+35.3440
238
D 13
Ebba Hennings
Jämtland Härjedalen
2:25.14440
+35.3450
239
D 13
Philippa Sjöström Lönnback
Västerbotten
2:25.14460
+35.3470
240
D 13
Elsa Malmgren
Jämtland Härjedalen
2:25.14480
+35.3490
240
H 13
Helmer Nordvall
Medelpad
2:25.14480
+35.3490
242
D 13
Isabell Åberg
Norrbotten
2:25.14490
+36.3500
243
D 13
Ida Gotting
Västergötland
2:26.14500
+36.3510
243
D 14
Linnea Berglund
Norrbotten
2:26.14500
+36.3510
243
H 14
Albin Värnebjörk
Uppland
2:26.14500
+36.3510
246
D 13
Hanna Stenmark
Jämtland Härjedalen
2:26.14510
+36.3520
246
H 13
Viktor Westman
Ångermanland
2:26.14510
+36.3520
246
D 14
Wilma Lundqvist
Västerbotten
2:26.14510
+36.3520
249
H 13
Andreas Ersson
Hälsingland
2:26.14530
+36.3540
249
H 13
Hugo Fryxell
Stockholm
2:26.14530
+36.3540
249
H 13
Anton Lindberg
Västmanland
2:26.14530
+36.3540
252
D 13
Tea Nilsson
Västerbotten
2:26.14560
+36.3570
253
H 13
Knut Saitton
Ångermanland
2:26.14570
+36.3580
253
H 13
Simon Andersson Forså
Gästrikland
2:26.14570
+36.3580
255
D 13
Ebba Marklund
Norrbotten
2:26.14580
+36.3590
256
D 13
Vilja Åkerlund
Västerbotten
2:27.14600
+37.3610
257
D 13
Julia Byvall
Medelpad
2:27.14610
+37.3620
257
D 13
Anna Backlund
Gästrikland
2:27.14610
+37.3620
259
D 13
Ellen Norenius
Ångermanland
2:27.14620
+37.3630
259
H 13
Rasmus Vilhelmsson
Västerbotten
2:27.14620
+37.3630
261
H 14
Isak Bodin
Ångermanland
2:27.14640
+37.3650
262
D 13
Ella Larsson
Norrbotten
2:27.14650
+37.3660
263
D 13
Emma Strand
Medelpad
2:27.14680
+37.3690
263
H 13
Helmer Jöhnemark
Dalarna
2:27.14680
+37.3690
263
D 14
Emilia Johansson
Ångermanland
2:27.14680
+37.3690
266
D 13
Amanda Abrahamsson
Västergötland
2:28.14710
+38.3720
267
D 13
Tuva Åhlen
Uppland
2:28.14720
+38.3730
268
D 14
Alva Dahlin
Medelpad
2:28.14730
+38.3740
269
D 13
Emilia Hörnström
Norrbotten
2:28.14740
+38.3750
269
D 13
Ellen Berglund
Västerbotten
2:28.14740
+38.3750
271
D 14
Emilia Eriksson
Västergötland
2:28.14770
+38.3780
272
H 13
Oskar Strömblad
Stockholm
2:28.14790
+39.3800
273
D 13
Lizzie Sonnefelt
Jämtland Härjedalen
2:29.14800
+39.3810
274
D 13
Filippa Bernsten
Jämtland Härjedalen
2:29.14810
+39.3820
275
D 14
Signe Schagerström
Örebro Län
2:29.14840
+39.3850
276
H 14
Anton Larsson
Göteborg
2:29.14860
+39.3870
277
H 14
Sune Ögren
Norrbotten
2:29.14870
+39.3880
278
D 13
Frida Melin
Uppland
2:29.14880
+39.3890
278
D 13
Ida Georgsson
Småland
2:29.14880
+39.3890
278
H 13
Fredrik Westlund
Värmland
2:29.14880
+39.3890
278
D 14
Alva Adill
Uppland
2:29.14880
+39.3890
282
D 13
Filippa Hägglund
Ångermanland
2:29.14890
+40.3900
282
D 14
Thea Flogård
Göteborg
2:29.14890
+40.3900
284
H 14
Axel Svensson
Stockholm
2:30.14920
+40.3930
285
D 13
Emma Antonsen
Norrbotten
2:30.14940
+40.3950
285
D 14
Vilma Larsson
Örebro Län
2:30.14940
+40.3950
287
D 14
Vilja Björklund
Gästrikland
2:30.14950
+40.3960
288
D 13
Moa Flodin
Medelpad
2:30.14960
+40.3970
289
D 13
Ronja Nilsson
Ångermanland
2:30.14980
+40.3990
289
D 14
Ingrid Åstot
Västerbotten
2:30.14980
+40.3990
291
D 14
Moa Ingvarsson
Västmanland
2:31.15000
+41.4010
292
D 13
Matilda Lekberg
Göteborg
2:31.15020
+41.4030
293
D 13
Moa Blomgren
Jämtland Härjedalen
2:31.15060
+41.4070
294
H 13
Simon Stridh
Stockholm
2:31.15080
+41.4090
295
D 14
Ebba Andersson
Medelpad
2:32.15140
+42.4150
296
D 13
Ines Lignell
Medelpad
2:32.15170
+42.4180
297
H 13
Sixten Partanen
Gästrikland
2:33.15220
+43.4230
298
H 14
Lukas Karlén
Småland
2:33.15230
+43.4240
299
H 13
Arvid Tunell
Gästrikland
2:33.15270
+43.4280
300
D 13
Agnes Jansson Gripemo
Uppland
2:33.15280
+43.4290
301
D 14
Louise Hallander
Östergötland
2:33.15290
+44.4300
302
D 14
Elvira Bylund
Hälsingland
2:34.15340
+44.4350
302
D 14
Klara Skåninger
Stockholm
2:34.15340
+44.4350
304
H 13
Albin Wollbrand
Norrbotten
2:34.15350
+44.4360
305
D 14
Melke Björkman
Göteborg
2:34.15360
+44.4370
306
H 13
Linus Holmström
Västergötland
2:35.15410
+45.4420
307
D 14
Tilda Sahlberg
Hälsingland
2:35.15440
+45.4450
308
D 13
Ida Karlsson
Östergötland
2:35.15490
+46.4500
308
H 13
Simon Sandberg
Uppland
2:35.15490
+46.4500
310
D 13
Thea Eriksson
Värmland
2:36.15520
+46.4530
310
D 13
Ida Körle
Göteborg
2:36.15520
+46.4530
310
D 14
Linnea Hedin
Värmland
2:36.15520
+46.4530
313
D 13
Elvira Björnberg
Västmanland
2:36.15540
+46.4550
314
D 14
Elsa Larsson
Stockholm
2:36.15560
+46.4570
314
D 14
Kristina Vestman
Ångermanland
2:36.15560
+46.4570
316
H 13
Lukas Granberg
Norrbotten
2:36.15590
+47.4600
317
D 14
Agnes Nilsson
Norrbotten
2:37.15610
+47.4620
318
D 13
Alva Engström
Norrbotten
2:37.15660
+47.4670
319
D 13
Stina Ylipää
Stockholm
2:37.15680
+47.4690
320
D 13
Klara Eriksson
Gästrikland
2:38.15710
+48.4720
320
D 14
Wilma Åkebring
Medelpad
2:38.15710
+48.4720
322
D 13
Anna Karlsson
Värmland
2:38.15740
+48.4750
323
H 13
Holger Larsson
Västerbotten
2:38.15770
+48.4780
324
H 13
Viktor Halvardsson
Bohuslän Dal
2:38.15780
+48.4790
325
D 13
Lisa Östensson
Västergötland
2:39.15820
+49.4830
326
D 13
Emilia Belden
Hälsingland
2:39.15860
+49.4870
327
D 13
Kristina Lindmark
Norrbotten
2:39.15890
+50.4900
327
H 13
Axel Ericsson
Jämtland Härjedalen
2:39.15890
+50.4900
329
H 14
Folke Hultgårdh
Stockholm
2:40.15920
+50.4930
330
D 13
Anna Granås
Hälsingland
2:41.16080
+51.5090
331
D 14
Emma Johansson
Medelpad
2:42.16140
+52.5150
332
D 13
Majken Nilsson
Hälsingland
2:42.16150
+52.5160
332
H 13
Nils Johansson
Norrbotten
2:42.16150
+52.5160
334
D 14
Alva Nilsson
Västerbotten
2:43.16240
+53.5250
335
D 14
Wilma Bohm
Göteborg
2:44.16370
+54.5380
336
D 13
Elsa Bergqvist
Ångermanland
2:44.16380
+54.5390
336
H 13
Elis Wiklund
Västmanland
2:44.16380
+54.5390
338
D 14
Ingrid Dahlqvist
Stockholm
2:45.16400
+55.5410
339
D 13
Rebecca Norling
Göteborg
2:45.16470
+55.5480
340
D 14
Frida Jansson
Uppland
2:45.16490
+56.5500
341
D 13
Emeli Behr
Örebro Län
2:46.16500
+56.5510
342
D 13
Hedvig Lindqvist
Uppland
2:46.16510
+56.5520
343
D 13
Tilde Magnusson
Västerbotten
2:46.16540
+56.5550
344
D 14
Amanda Fredriksson
Uppland
2:46.16560
+56.5570
345
D 13
Alva Perbo
Ångermanland
2:47.16610
+57.5620
346
H 14
Anton Fredin
Uppland
2:47.16660
+57.5670
347
H 13
Erik Halvardsson
Bohuslän Dal
2:48.16700
+58.5710
348
D 13
Elin Sjöberg
Göteborg
2:49.16830
+59.5840
349
D 13
Nora Boström
Gästrikland
2:50.16970
+1:00.5980
350
D 13
Karolina Pölder
Västmanland
2:51.17010
+1:01.6020
351
D 13
Telina Tiare
Småland
2:51.17030
+1:01.6040
352
D 13
Lova Möller
Göteborg
2:54.17390
+1:05.6400
353
D 14
Linnea Nordström
Uppland
2:56.17580
+1:06.6590
354
H 14
Axel Sandberg
Göteborg
2:57.17610
+1:07.6620
355
D 13
Cornelia Lingblom
Västmanland
2:59.17840
+1:09.6850
356
D 14
Dorothea Petersson
Uppland
2:59.17880
+1:09.6890
357
H 14
Alexander Hägglund
Västerbotten
3:09.18840
+1:19.7850