Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fjälltopploppet
2009-04-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 18
26km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Kari Øyre Slind
Norway
1:14:21.446080
71.1p
2
Vilde Haugan Buhrkall
Mosvik IL
1:15:45.454410
+1:23.8230
69.7p
3
Maria Nordström
Gävle SK
1:16:04.456320
+1:42.10140
69.3p
4
Ingela Andersson
IFK Arvidsjaur SK
1:16:13.457220
+1:51.11040
69.2p
5
Sandra Schuetzova
Czech Republic
1:16:38.459750
+2:16.13570
68.8p
6
Evelina Settlin
Hudiksvalls IF
1:16:53.461240
+2:31.15060
68.5p
7
Lisa Dahl
Offerdals SK
1:17:19.463840
+2:57.17660
68.1p
8
Vendula Janouskova
Czech Republic
1:18:34.471330
+4:12.25150
66.9p
9
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
1:19:30.476950
+5:08.30770
66.0p
10
Lina Hultin
Garphyttans IF
1:19:35.477400
+5:13.31220
65.9p
11
Anna Svedin Thunström
Bergeforsens SK
1:19:38.477780
+5:17.31600
65.9p
12
Cajsa Grape
Domnarvets GOIF
1:19:41.478070
+5:19.31890
65.8p
13
Maria Nordström
Camp Södergren SC
1:19:42.478180
+5:21.32000
65.8p
14
Evelina Lundqvist
Bolidens SK
1:19:44.478380
+5:23.32200
65.8p
15
Marika Sundin
Delsbo IF
1:21:26.488550
+7:04.42370
64.2p
16
Bente Rost
Edsbyns SK
1:21:41.490020
+7:19.43840
64.0p
17
Malin Nilsson
Malungs IF
1:22:25.494400
+8:03.48220
63.4p
18
Anna Österberg
Graninge-Alliansen
1:22:28.494750
+8:06.48570
63.3p
19
Lovisa Ottosson
Åsarna IK
1:24:36.507550
+10:14.61370
61.6p
20
Erika Oskarsson
Camp Södergren SC
1:27:01.522090
+12:40.75910
59.7p
21
Louise Persson
Stockviks SF
1:28:25.530450
+14:03.84270
58.6p
22
Olivia Lundström
Stockviks SF
1:29:40.537910
+15:18.91730
57.7p
23
Elin Axlund
Hudiksvalls IF
1:38:02.588190
+23:41.142010
52.3p
24
Malin Fredriksson
Lycksele IF
1:38:58.593790
+24:37.147610
51.8p