Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fjälltopploppet
2009-04-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 9
2km, Längdskidor, Fristil
1
Katrin Sjödén
Älvdalens IF SK
10:45.64410
2
Gabriella Pålsson
Utrikes SK
11:06.66540
+21.2030
3
Marit M Riddervold
Röros IL
11:39.69820
+54.5310
4
Elin Sundin
Kramfors Alliansen
11:40.69920
+55.5410
5
Anna Backman
Hede SK
12:09.72850
+1:24.8340
6
Anna Lovise Solli
Röros IL
12:21.74080
+1:36.9570
7
Andrea Gloetheim
Röros IL
12:23.74270
+1:38.9760
8
Mikaela Näsman
Njutångers IF
12:31.75090
+1:46.10580
9
Julia Sonflå
Varden Il,
12:32.75130
+1:47.10620
10
Elsa Forsberg
Kramfors Alliansen
12:57.77680
+2:12.13170
11
Berit Sjoevold
Röros IL
12:58.77720
+2:13.13210
12
Margrete Saeter
Röros IL
13:02.78170
+2:17.13660
13
Ragnhild Lund Tangen
Varden Il,
13:03.78220
+2:18.13710
14
Hanna Näslund
Spikbodarnas IK
13:12.79120
+2:27.14610
15
Anne Elisabeth Gullikstad
Röros IL
13:34.81310
+2:49.16800
16
Lisa Lindgren
Kramfors Alliansen
13:36.81550
+2:51.17040
17
Frida Johansson
Domnarvets GOIF
13:38.81750
+2:53.17240
18
Ida Dahlgren
Spikbodarnas IK
13:53.83270
+3:08.18760
19
Matilda Mattsson
Fränsta IK
13:54.83380
+3:09.18870
20
Anna Harborg
Röros IL
13:58.83790
+3:13.19280
21
Linnea Berge
Funäsdalens IF
13:59.83850
+3:14.19340
22
Evelina Persson
Åsarna IK
14:47.88670
+4:02.24160
23
Johanna Nordqvist
Ramsele IK
14:54.89310
+4:09.24800
24
Ida Dahlkvist
Årsunda IF
15:07.90640
+4:22.26130
25
Alice Lundholm
Ramsele IK
15:30.92910
+4:45.28400
26
Moa Ivarsson
Åmots SK
15:47.94650
+5:02.30140
27
Anna Grande
Leksvik IL
16:18.97730
+5:33.33220
28
Karolina Djerf
Källbottens IK
18:29.110830
+7:44.46320
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)