Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Alliansloppet
2017-08-26
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 1217[
1
2
3
]
D 21
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Maja Dahlqvist
Falun Borlänge SK
1:59:41.718000
72.5p
2
Maria Nordström
Ulricehamns IF
1:59:46.718500
+5.400
72.4p
3
Katerina Smutná
No club
1:59:46.718500
+5.400
72.4p
4
Maria Gräfnings
Karlslunds IF SK
1:59:48.718700
+7.600
72.4p
5
Laila Kveli
Team Swedemount Sportsclub
1:59:51.719000
+10.900
72.4p
6
Kari Vikhagen Gjeitnes
Henning Sl
1:59:51.719000
+10.900
72.4p
7
Britta Johansson Norgren
Sollefteå Skidor IF
1:59:51.719000
+10.900
72.4p
8
Lotta Udnes Weng
Nes Ski
1:59:54.719300
+13.1200
72.3p
9
Sandra Olsson
Malungs if Skidor
2:00:26.722500
+45.4400
71.9p
10
Frida Erkers
IFK Mora SK
2:00:56.725500
+1:15.7400
71.5p
11
Astrid Øyre Slind
Oppdal IL
2:01:38.729700
+1:57.11600
70.9p
12
Amalie Olsen Honerud
Mjøndalen IF
2:04:18.745700
+4:37.27600
68.9p
13
Seraina Boner
SAS
2:04:21.746000
+4:40.27900
68.9p
14
Jessica Wirth
Team Forever Nordic
2:05:10.750900
+5:29.32800
68.3p
15
Terhi Pollari
Ski Team Mäenpää
2:08:45.772400
+9:04.54300
65.7p
16
Rahel Imoberdorf
SAS
2:08:58.773700
+9:17.55600
65.6p
17
Heidi Widmer
SAS Bern
2:09:29.776800
+9:48.58700
65.2p
18
Karoline Næss
Bjerke IL
2:09:48.778700
+10:07.60600
65.0p
19
Lisa K Svensson
Åsarna IK
2:10:02.780100
+10:21.62000
64.9p
20
Ulrika Axelsson
Sya SK
2:10:29.782800
+10:48.64700
64.6p
21
Malin Börjesjö
Sundbybergs IK Skidor
2:14:45.808400
+15:04.90300
61.9p
22
Emma Ivarsson
Årsunda IF
2:16:10.816900
+16:29.98800
61.1p
23
Katerina Mondlova
Ski Klub Sumava
2:16:17.817600
+16:36.99500
61.0p
24
Elin Mccallan
Stockholms RK
2:16:23.818200
+16:42.100100
60.9p
25
Charlotte Andersson
Rembo IK
2:17:04.822300
+17:23.104200
60.5p
26
Jenni Ehn Gårdhage
Norbergs SK
2:17:11.823000
+17:30.104900
60.5p
27
Olivia Hansson
Karlslunds IF SF
2:18:10.828900
+18:29.110800
59.9p
28
Julia Angelsiöö
Storvreta IK
2:18:18.829700
+18:37.111600
59.8p
29
Helena Zingmark
Stockholms RK
2:18:19.829800
+18:38.111700
59.8p
30
Ladina Meier-Ruge
SC Obergoms
2:19:06.834500
+19:25.116400
59.4p
31
Olga Postnova
Kllg
2:19:31.837000
+19:50.118900
59.2p
32
Magdalena Maierhofer
SC Leogang
2:23:47.862600
+24:06.144500
56.9p
33
Moa Larsson
Falun Borlänge SK
2:24:09.864800
+24:28.146700
56.7p
34
Malin Källman
IF Brahe
2:32:11.913000
+32:30.194900
53.0p
35
Kajsa Werner
Iksu Multisport
2:40:23.962200
+40:42.244100
49.6p
-
Tina Willert
SV Lützel
23:59:58.8639700
-
Svenja Hoelzle
Drusberg
23:59:59.8639800
-
Lina Korsgren
Åre Längdskidklubb
23:59:59.8639800
-
Ane Langebjerg Lassen
Århus Skiklub
23:59:59.8639800
-
Tiril Udnes Weng
Nes Ski
23:59:59.8639800
-
Maria Backe
Stockholms RK
23:59:59.8639800
-
Evelina Bångman
Offerdals sk
23:59:59.8639800
-
Ulla Hornfeck
Tsv_Carlsgrün
23:59:59.8639800
-
Alexandra Jansson
Ölands SK
23:59:59.8639800
-
Sara Lindborg
Östersunds SK
23:59:59.8639800
-
Emilia Lindstedt
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800
-
Silje Øyre Slind
Oppdal IL
23:59:59.8639800
-
Helene Söderlund
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
Annika Wretling
Västerås
23:59:59.8639800
H 21
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Andreas Nygaard
Burfjord IL
1:41:36.609500
91.3p
2
Torgeir Skare Thygesen
IL Korlevoll
1:41:36.609500
91.3p
3
Karl-Johan Westberg
Borås SK
1:41:37.609600
+1
91.2p
4
Morten Eide Pedersen
Lillehammer SK
1:41:37.609600
+1
91.2p
5
Aleksander Ek
Baerums Verk og Hauger if
1:41:37.609600
+1
91.2p
6
Vinjar Skogsholm
Åslia Skilag
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
7
Ilya Chernousov
SKA
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
7
Thomas Gifstad
Team Forever Nordic
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
9
Anders Aukland
Oseberg Skilag
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
10
Simon Andersson
Falun-Borlänge
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
11
Stian Hoelgaard
Gjesdal Il
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
12
Alfred Buskqvist
IK Stern
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
13
Marcus Johansson
Ulricehamns IF
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
13
Vetle Thyli
Raufoss bedriftsidrettslag
1:41:38.609700
+2.100
91.2p
15
Alexis Jeannerod
Csrpontarlier
1:41:39.609800
+3.200
91.2p
16
Oskar Kardin
Östersund SK
1:41:39.609800
+3.200
91.2p
17
Anton Karlsson
Sockertoppen
1:41:40.609900
+4.300
91.2p
18
Torleif Syrstad
Lundamo Il
1:41:40.609900
+4.300
91.2p
19
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
1:41:40.609900
+4.300
91.2p
20
Kjetil Dammen
Rustad IL
1:41:41.610000
+5.400
91.2p
21
Victor Gustafsson
IFK Mora SK
1:41:41.610000
+5.400
91.2p
22
Robin Norum
IFK Umeå
1:41:41.610000
+5.400
91.2p
23
Johan Kjoelstad
Skogn IL
1:41:41.610000
+5.400
91.2p
24
Tord Asle Gjerdalen
Fossum IF
1:41:43.610200
+7.600
91.1p
25
Jens Eriksson
Dala-Floda IF
1:42:22.614100
+46.4500
90.3p
26
Petter Northug
Strindheim IL
1:42:25.614400
+49.4800
90.2p
27
Jan Srail
SK Nove Mesto Na Morave
1:42:35.615400
+59.5800
90.0p
28
Tore Berdal Bjørseth
Byåsen IL
1:42:36.615500
+1:00.5900
90.0p
29
Marcus Ottosson
Ulricehamns IF
1:42:55.617400
+1:19.7800
89.6p
30
Øyvind Moen Fjeld
Kjelsås IL
1:42:56.617500
+1:20.7900
89.6p
31
Andreas Svensson
Ulricehamns IF
1:42:56.617500
+1:20.7900
89.6p
32
Fredrik Byström
Orsa
1:42:56.617500
+1:20.7900
89.6p
33
Markus Vuorela
Jamin Janne
1:42:57.617600
+1:21.8000
89.5p
34
Bruno Debertolis
Sci Nordico Sportful
1:42:57.617600
+1:21.8000
89.5p
35
Johannes Ringsby
Sk Bore
1:42:57.617600
+1:21.8000
89.5p
36
Lars Ove Aunli
Strindheim IL
1:43:06.618500
+1:30.8900
89.3p
37
Mats Breda
Sande Sportsklubb
1:44:32.627100
+2:56.17500
87.6p
38
Runar Skaug Mathisen
Vinje IL
1:44:39.627800
+3:03.18200
87.4p
39
Vokuev Ermil
Dynamo Club
1:44:39.627800
+3:03.18200
87.4p
40
Kein Einaste
Joulu Skiclub
1:44:40.627900
+3:04.18300
87.4p
41
Jimmie Johansson
AXA Sports Club
1:44:40.627900
+3:04.18300
87.4p
42
Anders Høst
Lyn Ski
1:44:40.627900
+3:04.18300
87.4p
42
Verneri Suhonen
Hollolan Urheilijat-46
1:44:40.627900
+3:04.18300
87.4p
44
Lauri Lepistö
Kouvolan Hiihtoseura
1:44:41.628000
+3:05.18400
87.4p
45
Anton Persson
Sk Bore
1:44:42.628100
+3:06.18500
87.4p
46
Andreas Holmberg
IFK Mora SK
1:44:47.628600
+3:11.19000
87.3p
47
Anton Hedlund
Falun Borlänge SK
1:44:47.628600
+3:11.19000
87.3p
48
Tom Fahlén
Landsbro IF Skidklubb
1:44:48.628700
+3:12.19100
87.3p
49
Anton Lindblad
Hudiksvalls IF Skidor
1:44:49.628800
+3:13.19200
87.2p
50
Vegard Vinje
Lyn Ski
1:45:45.634400
+4:09.24800
86.1p
51
John Kristian Dahl
Strindheim IL
1:45:48.634700
+4:12.25100
86.1p
52
Markus Jönsson
Tranemo IF Skidor
1:45:48.634700
+4:12.25100
86.1p
53
Lukas Bauer
Dukla Liberec
1:45:50.634900
+4:14.25300
86.1p
54
Oscar Persson
Sk Bore
1:46:39.639800
+5:03.30200
85.1p
55
Dan Moberg
IFK Skövde SK
1:47:05.642400
+5:29.32800
84.6p
56
Michael Kuisle
Team Forever Nordic
1:47:05.642400
+5:29.32800
84.6p
57
Gabriel Strid
IFK Mora SK
1:47:16.643500
+5:40.33900
84.4p
58
Rikard Tynell
Grycksbo IF
1:47:17.643600
+5:41.34000
84.4p
59
Hugo Jacobsson
Falun Borlänge SK
1:47:18.643700
+5:42.34100
84.4p
60
Adam Fellner
Fenix Ski Team Jesenik
1:47:18.643700
+5:42.34100
84.4p
61
Simon Hammer
Zweisimmen
1:47:18.643700
+5:42.34100
84.4p
62
Marius Danuser
SC Vaettis
1:47:18.643700
+5:42.34100
84.4p
63
Simon Magnusson
OK Stigen
1:47:18.643700
+5:42.34100
84.4p
64
Adam Larsson
Falun Borlänge SK
1:47:29.644800
+5:53.35200
84.2p
65
Max Novak
Offerdals sk
1:48:39.651800
+7:03.42200
82.9p
66
Hans Mäenpää
Ski Team Mäenpää
1:48:42.652100
+7:06.42500
82.8p
67
Gabriel Thorn
Sk Bore
1:49:46.658500
+8:10.48900
81.7p
68
Simen Ramstad
Vind IL
1:50:04.660300
+8:28.50700
81.4p
69
Christoffer Lindvall
Ski Team Mäenpää
1:50:10.660900
+8:34.51300
81.3p
70
Gustaf Berglund
IFK Mora SK
1:50:11.661000
+8:35.51400
81.3p
71
Viktor Axelsson
Borås SK
1:50:14.661300
+8:38.51700
81.2p
72
Rasmus Blom
Sk Bore
1:50:17.661600
+8:41.52000
81.2p
73
Fredrik Andrée
Bengtsfors Bois
1:50:17.661600
+8:41.52000
81.2p
74
Marius Svendsby
Tistedalen-Fl
1:50:18.661700
+8:42.52100
81.2p
75
Oskar Svensson
Falun Borlänge SK
1:51:23.668200
+9:47.58600
80.1p
76
Pontus Hermansson
Sk Bore
1:51:26.668500
+9:50.58900
80.0p
77
Gabriel Höjlind
IFK Mora SK
1:51:26.668500
+9:50.58900
80.0p
78
Filip Danielsson
Sk Bore
1:51:27.668600
+9:51.59000
80.0p
79
Fabian Schaad
Drusberg
1:51:27.668600
+9:51.59000
80.0p
80
Ivan Pavlov
Dynamo Club
1:51:28.668700
+9:52.59100
80.0p
81
Jonatan Engström
Borås SK
1:51:30.668900
+9:54.59300
79.9p
82
Robin Frost
Team Forever Nordic
1:51:30.668900
+9:54.59300
79.9p
82
Axel Jutterström
IFK Mora SK
1:51:30.668900
+9:54.59300
79.9p
84
Ronny Wedin
Norbergs SK
1:51:32.669100
+9:56.59500
79.9p
85
Johan Kanto
Göteborgs SK
1:51:32.669100
+9:56.59500
79.9p
86
Harald Treude
Team SV Lützel Rothaarsteig
1:51:33.669200
+9:57.59600
79.9p
87
Mart Põlluste
Tartu Suusaklubi
1:51:34.669300
+9:58.59700
79.9p
88
Andrrs Holmer
Stockholms RK
1:51:42.670100
+10:06.60500
79.7p
89
Joar Thele
Lyn Ski
1:52:04.672300
+10:28.62700
79.4p
90
Tor Olav Nesheim Hægeland
Rustad IL
1:52:22.674100
+10:46.64500
79.1p
91
Alexander Karlsson
IKF Mora SK
1:52:46.676500
+11:10.66900
78.7p
92
Ole-Martin Lid
Tomrefjord IL
1:52:48.676700
+11:12.67100
78.7p
93
Michal Vank
SK Skol Brno
1:52:48.676700
+11:12.67100
78.7p
94
Atle Smenes
Rustad IL
1:52:51.677000
+11:15.67400
78.6p
95
Mikael Sandgren
IFK Mora SK
1:53:01.678000
+11:25.68400
78.5p
96
Hans-Edvard Bragvin Andresen
Trøsken IL
1:53:30.680900
+11:54.71300
78.0p
97
Stian Svendby
Lyn Ski
1:53:32.681100
+11:56.71500
78.0p
98
Øystein Solbjørg
Vestringen IL
1:53:33.681200
+11:57.71600
77.9p
99
Hannes Mäenpää
Ski Team Mäenpää
1:53:48.682700
+12:12.73100
77.7p
100
Ole-Jørgen Folkestad
Trøsken IL
1:53:48.682700
+12:12.73100
77.7p
101
Jonas Böhlmark
No club
1:53:50.682900
+12:14.73300
77.7p
102
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
1:53:51.683000
+12:15.73400
77.7p
103
Isac Holmström
IF Åland
1:53:55.683400
+12:19.73800
77.6p
104
Viktor Mäenpää
Ski Team Mäenpää
1:53:57.683600
+12:21.74000
77.6p
105
Daniel Olsson
Garphyttans IF
1:53:57.683600
+12:21.74000
77.6p
106
Andreas Viker
IK Stern
1:53:57.683600
+12:21.74000
77.6p
107
Alexander Loevik Nyheim
Tomrefjord IL
1:54:16.685500
+12:40.75900
77.3p
108
Bjørn Erik Langstein
Tomrefjord IL
1:54:30.686900
+12:54.77300
77.0p
109
Aleksandr Shishpanov
Kllg
1:55:27.692600
+13:51.83000
76.2p
110
Adam Blomberg
Göteborgs SK
1:55:44.694300
+14:08.84700
75.9p
111
Andreas Lundh
Halmstad OK
1:55:45.694400
+14:09.84800
75.9p
112
Vegard Ødegården
Rustad IL
1:56:43.700200
+15:07.90600
75.0p
113
Tommy Bylund
Göteborgs SK
1:56:47.700600
+15:11.91000
75.0p
114
Ludvig Holmberg
Ulricehamns IF
1:57:22.704100
+15:46.94500
74.5p
115
Viktor Asking
IF Ski Team Skåne
1:57:24.704300
+15:48.94700
74.4p
116
Johan Lintzén
No club
1:57:36.705500
+16:00.95900
74.3p
117
Ståle Hansen
Stovnerkameratene
1:57:37.705600
+16:01.96000
74.3p
118
Daniel Jonsson
Rembo IK
1:57:37.705600
+16:01.96000
74.3p
119
Björn Hänninen
Högbo GOIF
1:57:39.705800
+16:03.96200
74.2p
120
Kristian Furuskog
Berga SOK
1:57:51.707000
+16:15.97400
74.1p
121
Erling Viljugrein Stølen
Lillehammer SK
1:57:54.707300
+16:18.97700
74.0p
122
Leif Eklund
IFK Skövde SK
1:58:16.709500
+16:40.99900
73.7p
123
Kenneth Berglund
AXA SC
1:58:18.709700
+16:42.100100
73.7p
124
Torbjörn Gustafsson
Borås Gif
1:58:22.710100
+16:46.100500
73.6p
125
Andreas Davidson
Borås SK
1:58:24.710300
+16:48.100700
73.6p
126
Mattias Qvarnström
Lekeryd-Svarttorps SK
1:58:26.710500
+16:50.100900
73.6p
127
Thomas Wollentz
Halmstads Skidklubb
1:58:27.710600
+16:51.101000
73.5p
128
Christian Ragnar
Berga SOK
1:58:35.711400
+16:59.101800
73.4p
129
Petr Vlcek
No club
1:58:44.712300
+17:08.102700
73.3p
130
Martin Herbert
IFK Mora
1:58:51.713000
+17:15.103400
73.2p
131
Robert Brundin
Karlslunds IF SF
1:59:05.714400
+17:29.104800
73.0p
132
Larz Andersson
Karlslunds IF SF
1:59:12.715100
+17:36.105500
72.9p
133
Kenneth Ingemarsson
IK Stern
1:59:16.715500
+17:40.105900
72.9p
134
Fredrik Wallström
Naprapat Walle SK
1:59:21.716000
+17:45.106400
72.8p
135
Ole-Henrik Lervik
Molde og Omegn IF - Ski
1:59:21.716000
+17:45.106400
72.8p
136
Göran Hammarson
Stockholms RK
1:59:56.719500
+18:20.109900
72.3p
137
Niklas Hedin
Norrbärke SK
2:00:22.722100
+18:46.112500
71.9p
138
Alexander Lundh
Halmstad OK
2:00:32.723100
+18:56.113500
71.8p
139
Edvin Andersson
Landsbro IF SK
2:00:55.725400
+19:19.115800
71.5p
140
Magnus Kristiansen
Skiforeningen
2:01:02.726100
+19:26.116500
71.4p
141
Rickard Molin
Naprapat Walle Skidklubb
2:01:09.726800
+19:33.117200
71.3p
142
Romain Balieu
Stockholms RK
2:01:12.727100
+19:36.117500
71.3p
143
Johan Olausson
Magra is
2:01:15.727400
+19:39.117800
71.2p
144
Magnus Hult
Norrbärke SK
2:01:15.727400
+19:39.117800
71.2p
145
Ulf Erik Forsbakk
Driv IL
2:01:16.727500
+19:40.117900
71.2p
146
Anders Magnusson
IK Stern
2:01:33.729200
+19:57.119600
71.0p
147
Peter Eich
Sg.Oberammergau
2:01:34.729300
+19:58.119700
71.0p
147
Claes Olsson
Göteborgs SK
2:01:34.729300
+19:58.119700
71.0p
149
Olle Frykfeldt
Ik Hakarpspojkarna
2:01:34.729300
+19:58.119700
71.0p
150
Morten Christensen
Hareskoven Skiklub
2:01:34.729300
+19:58.119700
71.0p
151
Dan Sundgren
Stockholms RK
2:01:35.729400
+19:59.119800
71.0p
Logga in för att slippa de här annonserna
152
Robert Olsson
Sk Bore
2:01:35.729400
+19:59.119800
71.0p
153
Jakob Jansson
Östersunds SK
2:01:38.729700
+20:02.120100
70.9p
154
Antonio Cicchetti
Västerås Skidklubb
2:01:43.730200
+20:07.120600
70.9p
155
Anders Bergvall
IK Stern
2:01:55.731400
+20:19.121800
70.7p
156
Thomas Persson
Karlslunds IF SF
2:02:00.731900
+20:24.122300
70.6p
157
Lennart Romin
Gävle SK
2:02:04.732300
+20:28.122700
70.6p
158
Mikael Larsson
Trosabygdens ok
2:02:05.732400
+20:29.122800
70.6p
159
Daniel Härström
IFK Skövde Skidklubb
2:02:05.732400
+20:29.122800
70.6p
160
Kenneth Nybohm
Sundbybergs IK Skidor
2:02:06.732500
+20:30.122900
70.6p
161
Richard Brankell
Mölndal Outdoor IF
2:02:12.733100
+20:36.123500
70.5p
162
Tobias Magnusson
Eds Sk
2:02:36.735500
+21:00.125900
70.2p
163
Tobias Johansson Lundmark
Ryda SK
2:03:17.739600
+21:41.130000
69.7p
164
Dan Efraimsson
Malungs IF
2:03:37.741600
+22:01.132000
69.4p
165
Lars-Erik Larsson
Ryda SK
2:03:37.741600
+22:01.132000
69.4p
166
Jörgen Hugosson
Landsbro IF Skidor
2:03:39.741800
+22:03.132200
69.4p
166
Hannes Assarsson
Nässjö SF
2:03:39.741800
+22:03.132200
69.4p
168
Geir Hansen
Kyrksæterøra IL
2:03:39.741800
+22:03.132200
69.4p
169
Korel Machácen
No club
2:03:39.741800
+22:03.132200
69.4p
170
Richard Nylén
Magra is
2:03:41.742000
+22:05.132400
69.4p
171
David Jönsson
Ik Hakarpspojkarna
2:03:42.742100
+22:06.132500
69.3p
172
Jüri Vahar
Joulu Skiclub
2:03:43.742200
+22:07.132600
69.3p
173
Anders Persson
Trosabygdens ok
2:03:50.742900
+22:14.133300
69.2p
174
Kristian Jansson
IF Ski Team Skåne
2:04:18.745700
+22:42.136100
68.9p
175
Johan Ahlberg
Ryda SK
2:04:28.746700
+22:52.137100
68.8p
176
Mats Risberg
IF Ski Team Skåne
2:04:37.747600
+23:01.138000
68.7p
177
Anton Enberg
Falun Borlänge SK
2:04:39.747800
+23:03.138200
68.6p
178
Jan Östlund
Högbo GOIF
2:04:39.747800
+23:03.138200
68.6p
179
Johan Andersson
IK Stern
2:04:45.748400
+23:09.138800
68.6p
180
Jesper Larsson
Väsby SK
2:05:12.751100
+23:36.141500
68.2p
181
Lennart Holmström
IF Åland
2:05:15.751400
+23:39.141800
68.2p
182
Helge Tøndel
Kyrksaeteroera IL
2:05:23.752200
+23:47.142600
68.1p
183
Johan Klinga
AXA SC
2:05:24.752300
+23:48.142700
68.1p
184
Niklas Lagersson
KS
2:05:25.752400
+23:49.142800
68.1p
185
Steen Hinnum
Holte ski
2:05:27.752600
+23:51.143000
68.0p
186
Jörgen Lindgren
IK Stern
2:05:30.752900
+23:54.143300
68.0p
187
Heinrich Hau
Germany - SC Lanzenhain
2:06:09.756800
+24:33.147200
67.5p
188
Andreas Järnberg
IK Nocout.Se
2:06:20.757900
+24:44.148300
67.4p
189
Joakim Lilja
Trollhättans SOK
2:06:24.758300
+24:48.148700
67.4p
190
Jeppe Mordhorst
Københavns Skiklub (Ks)
2:06:26.758500
+24:50.148900
67.3p
191
Mikael Jacobsen
Rold Skov Skiklub
2:06:27.758600
+24:51.149000
67.3p
192
Felix Kappelberger
SC Aising-Pang
2:06:33.759200
+24:57.149600
67.3p
193
Jørgen Stensløkken
Strandbygda IL
2:06:47.760600
+25:11.151000
67.1p
194
Martin Danklint
Tranemo IF Skidklubb
2:06:53.761200
+25:17.151600
67.0p
195
Ulrik Karlsson
Motala AIF SK
2:06:56.761500
+25:20.151900
67.0p
196
Isak Mankert
IK Stern
2:07:09.762800
+25:33.153200
66.8p
197
Jörgen Henriksson
Eds Sk
2:07:10.762900
+25:34.153300
66.8p
198
Bill Engman
Karlslunds IF SF
2:07:15.763400
+25:39.153800
66.8p
199
Jacob Bilgrav
Holte ski
2:07:16.763500
+25:40.153900
66.8p
200
Alexander Blom
Högsäters SK
2:07:19.763800
+25:43.154200
66.7p
201
Jonas Nilsson
Roslagsbro If
2:07:20.763900
+25:44.154300
66.7p
202
Lars Hemma
Brøttum IL
2:07:24.764300
+25:48.154700
66.7p
203
Jonas Sjölin
Nässjö SF
2:07:34.765300
+25:58.155700
66.5p
204
Daniel Ehn
Norbergs SK
2:07:35.765400
+25:59.155800
66.5p
205
Johannes Nyberg
AXA
2:07:36.765500
+26:00.155900
66.5p
206
Erik Ubberg
IK Stern
2:07:43.766200
+26:07.156600
66.4p
207
Atle Fischer
Opil
2:07:58.767700
+26:22.158100
66.3p
208
Staffan Engdegård
IF Rigor
2:07:59.767800
+26:23.158200
66.3p
209
Stefan Larsson
Magra is
2:08:04.768300
+26:28.158700
66.2p
210
Fredrik Kahnberg
ÅF SK
2:08:25.770400
+26:49.160800
66.0p
211
Eskil Mattsson
IK Stern
2:08:27.770600
+26:51.161000
65.9p
212
Max Bergström
Orsa SK
2:08:29.770800
+26:53.161200
65.9p
213
John Einar Jørgenvåg
Nanset IF
2:08:45.772400
+27:09.162800
65.7p
214
Hans Sundberg
Föreningen IKJ Haninge
2:08:52.773100
+27:16.163500
65.7p
215
Oskar Ekholm
Karlslunds IF SF
2:08:53.773200
+27:17.163600
65.6p
216
Mads Novik Nilsen
Hamar SK
2:08:57.773600
+27:21.164000
65.6p
217
Fredrik Björk
Ik Rex
2:09:16.775500
+27:40.165900
65.4p
218
Holger Weiss
SC Kelkheim
2:09:38.777700
+28:02.168100
65.1p
219
Lennart Karlsson
Holmedals AIS
2:09:46.778500
+28:10.168900
65.1p
220
Lars Furuseth
Oseberg Skilag
2:09:47.778600
+28:11.169000
65.0p
221
Roger Johansson
OK Vargen
2:09:50.778900
+28:14.169300
65.0p
222
Henning Skilbred
Opil
2:09:50.778900
+28:14.169300
65.0p
223
Henrik Brøvig
Oppegård IL
2:09:52.779100
+28:16.169500
65.0p
224
Göran Andersson
Strömtorps ik
2:09:56.779500
+28:20.169900
64.9p
224
Carlos Lannes
Club Montaña Guardia Civil
2:09:56.779500
+28:20.169900
64.9p
226
Carl Lönnbark
AXA SC
2:10:03.780200
+28:27.170600
64.9p
227
Mats-Erik Larsson
Ryda SK
2:10:14.781300
+28:38.171700
64.7p
228
Ulf Lövgren
Volvo if
2:10:18.781700
+28:42.172100
64.7p
229
Morgan Åkesson
Stora Skedvi ik
2:10:27.782600
+28:51.173000
64.6p
230
Daniel Fredriksson
AXA Sports Club
2:10:29.782800
+28:53.173200
64.6p
231
Göran Klinga
AXA SC
2:10:32.783100
+28:56.173500
64.5p
232
Markus Qvarnström
Ik Hakarpspojkarna
2:10:33.783200
+28:57.173600
64.5p
233
Bengt Bern
FK Herkules
2:10:39.783800
+29:03.174200
64.5p
234
Henrik Johnsson
Hällbybrunns IF
2:10:57.785600
+29:21.176000
64.3p
235
Vladimir Korolev
Volkusha
2:10:59.785800
+29:23.176200
64.3p
236
Johan Käll
No club
2:11:07.786600
+29:31.177000
64.2p
237
Niclas Persson
Högsäters GF
2:11:15.787400
+29:39.177800
64.1p
238
Jiri Fisnar
No club
2:11:18.787700
+29:42.178100
64.1p
239
Morten E Lund
Hamar SK
2:11:18.787700
+29:42.178100
64.1p
240
Tomas Jelinek
Sundbybergs IK
2:11:29.788800
+29:53.179200
63.9p
241
Martin Clément
København SK
2:11:31.789000
+29:55.179400
63.9p
242
Niklas Hedberg
Naprapat Walle SK
2:11:36.789500
+30:00.179900
63.9p
243
Jose Enrique Acero Vera
Acero Vera Bajo Cero
2:11:40.789900
+30:04.180300
63.8p
244
Jonatan Carlsson
Lidköpings VSK
2:11:46.790500
+30:10.180900
63.8p
245
Kent Persson
Roslagsbro If
2:11:47.790600
+30:11.181000
63.7p
246
Per-Anders Gustafsson
Borås Gif
2:11:50.790900
+30:14.181300
63.7p
247
Martin Eriksson
Lima IF
2:11:54.791300
+30:18.181700
63.7p
248
Casper Wakefield
SKL - Leksand
2:11:56.791500
+30:20.181900
63.6p
249
Yury Antokhin
Orsha Skimarathon
2:12:06.792500
+30:30.182900
63.5p
250
Arne Johansson
Räddningstjänstens IF
2:12:14.793300
+30:38.183700
63.5p
251
Christer Hördell
Stockholms RK
2:12:41.796000
+31:05.186400
63.2p
252
Rasmus Andersson
Malungs IF
2:12:51.797000
+31:15.187400
63.1p
253
Stefan Johansson
Räddningstjänstens IF
2:12:57.797600
+31:21.188000
63.0p
254
Erik Brisenheim
Stockholms RK
2:12:58.797700
+31:22.188100
63.0p
255
Dan Wallerman
Ingarö IF
2:13:35.801400
+31:59.191800
62.6p
256
Joakim Viker
IK Stern
2:13:42.802100
+32:06.192500
62.5p
257
Tobias Arvidsson
IF Ski Team Skåne
2:13:45.802400
+32:09.192800
62.5p
258
Anders Thorin
Hindås sk
2:13:50.802900
+32:14.193300
62.5p
259
Per Kristian Helland
Storebrand Sport
2:13:59.803800
+32:23.194200
62.4p
260
Ulf Uddbäck
Gävle Skidkamrater
2:13:59.803800
+32:23.194200
62.4p
261
Ola Andreassen
Opil
2:13:59.803800
+32:23.194200
62.4p
262
Johan Walfridsson
Garphyttans IF
2:14:00.803900
+32:24.194300
62.4p
263
Gunnar Holmberg
Skanska IF
2:14:00.803900
+32:24.194300
62.4p
264
Mikael Åström
Ronneby OK
2:14:11.805000
+32:35.195400
62.3p
265
Stefan Elfström
IK Stern
2:14:20.805900
+32:44.196300
62.2p
266
Fredrik Johansson
Norrbärke SK
2:14:24.806300
+32:48.196700
62.1p
267
Ulrich Wahlström
Sockertoppen IF
2:14:38.807700
+33:02.198100
62.0p
268
Niklas Björklund
Norrbärke SK
2:14:41.808000
+33:05.198400
61.9p
269
Peter Ravn Brinck
København SK
2:14:51.809000
+33:15.199400
61.8p
270
Erik Annerstedt
IK Stern
2:14:59.809800
+33:23.200200
61.8p
271
Morten Lander
København SK
2:15:01.810000
+33:25.200400
61.7p
272
Michael Edberg
Sk Hylte
2:15:02.810100
+33:26.200500
61.7p
273
Pierre Björkli
Borås SK
2:15:03.810200
+33:27.200600
61.7p
274
Björn Tjällgren
Nordisk Skidallians
2:15:04.810300
+33:28.200700
61.7p
275
Ragnar Andresen
Froland IL
2:15:04.810300
+33:28.200700
61.7p
276
Jes Knudsen
Holte Ski
2:15:07.810600
+33:31.201000
61.7p
277
Dag Rune Bekkemellem
Njård
2:15:18.811700
+33:42.202100
61.6p
278
Kent Tigerberg
Lidköpings VSK
2:15:28.812700
+33:52.203100
61.5p
279
Arne Nåbo
Trollhättans SOK
2:15:50.814900
+34:14.205300
61.3p
280
Mikalai Hurin
Orsha Skimarathon
2:16:05.816400
+34:29.206800
61.1p
281
David Ranfalk
IK Stern
2:16:09.816800
+34:33.207200
61.1p
282
Johan Fornander
Ik Rex
2:16:16.817500
+34:40.207900
61.0p
283
Christoffer Risebrandt
Främmestads IK
2:16:17.817600
+34:41.208000
61.0p
284
Jens Nørlay
No club
2:16:18.817700
+34:42.208100
61.0p
285
Jonas Järvstedt
IF Ski Team Skåne
2:16:36.819500
+35:00.209900
60.8p
286
Fredrik Larsson
Lidköpings VSK
2:16:36.819500
+35:00.209900
60.8p
287
Niklas Solsjö
IFK Skövde Skidklubb
2:16:49.820800
+35:13.211200
60.7p
288
Jerzy Krol
IF Ski Team Skåne
2:16:54.821300
+35:18.211700
60.6p
289
Ronnie Branteström
Ik Rex
2:17:08.822700
+35:32.213100
60.5p
290
Mikael Forsberg
No club
2:17:14.823300
+35:38.213700
60.5p
291
André Olofsson
CT Triathlon
2:17:17.823600
+35:41.214000
60.4p
292
Tore Tajet
Møller BIL
2:17:26.824500
+35:50.214900
60.3p
293
Jens Petter Hegseth
Oil
2:17:26.824500
+35:50.214900
60.3p
294
Jan Osvald Soovik
Göteborgs SK
2:17:27.824600
+35:51.215000
60.3p
295
Viktor Mazko
SF Vershina
2:17:29.824800
+35:53.215200
60.3p
296
Lars Tegenfeldt
Göteborgs Polismäns IF
2:18:28.830700
+36:52.221100
59.8p
297
Michael Larsson
Säffle Skidklubb
2:18:29.830800
+36:53.221200
59.7p
298
Johannes Carlsson Matti
Borås SK
2:18:31.831000
+36:55.221400
59.7p
299
Jari Toivanen
Västerås Skidklubb
2:18:51.833000
+37:15.223400
59.5p
300
Nils Risberg
Sundbybergs IK
2:18:52.833100
+37:16.223500
59.5p
301
Patrik Malmberg
Kristianstadspolisen Idrotts och Skyttef
2:18:54.833300
+37:18.223700
59.5p
302
Arve Rønning
Skiforeningen i Oslo og Akershus
2:19:04.834300
+37:28.224700
59.4p
303
Staffan Henriksson
Lidköpings VSK
2:19:28.836700
+37:52.227100
59.2p
304
Janne Huhtala
AXA Sports Club
2:19:33.837200
+37:57.227600
59.2p
305
Harald Amundsen
Skiforeningen
2:19:39.837800
+38:03.228200
59.1p
306
Marcus Bergman
No club
2:19:53.839200
+38:17.229600
59.0p
307
Christoffer Lomberg
Broby Goif
2:19:54.839300
+38:18.229700
59.0p
308
Per Lagerström
Västerås Skidklubb
2:20:01.840000
+38:25.230400
58.9p
309
Edward Mucha
Rytro
2:20:55.845400
+39:19.235800
58.4p
310
Jonathan Backlund
Räddningstjänstens IF
2:20:57.845600
+39:21.236000
58.4p
311
Michael Nilsson
Sya SK
2:21:09.846800
+39:33.237200
58.3p
312
Christian Snar
Vallsta sk
2:21:29.848800
+39:53.239200
58.1p
313
Ralf Barocke
TSV Mönchröden
2:21:40.849900
+40:04.240300
58.0p
314
Linus Wallden
Nässjö SF
2:21:50.850900
+40:14.241300
57.9p
315
Joakim Matti
Soppero Sameförening
2:21:53.851200
+40:17.241600
57.9p
316
Bengt Lindén
Sundbyberg
2:22:10.852900
+40:34.243300
57.8p
317
Jørn Eriksen
Skagerak Sportsklubb
2:22:14.853300
+40:38.243700
57.7p
318
Jouni Rantala
Kangasalan Kisa
2:22:16.853500
+40:40.243900
57.7p
319
Sören Skålberg
IK Stern
2:22:24.854300
+40:48.244700
57.6p
320
Tom Petersen
IF Ski Team Skåne
2:22:31.855000
+40:55.245400
57.6p
321
Anders Wadman
No club
2:22:33.855200
+40:57.245600
57.6p
322
Ljot Strömseng
IK Stern
2:22:33.855200
+40:57.245600
57.6p
323
Mats Berggren
Ufk
2:22:48.856700
+41:12.247100
57.4p
324
Johan Päivärinta
Borgstena IF
2:22:54.857300
+41:18.247700
57.4p
325
Stefan Böregård
Krogsereds IK
2:23:27.860600
+41:51.251000
57.1p
326
Airat Fahrutdinov
Estonian Railway Sports Club
2:23:28.860700
+41:52.251100
57.1p
327
Harri Sjöblom
Svenljunga IK
2:23:29.860800
+41:53.251200
57.1p
328
Anders Green
Tunafors sk
2:23:34.861300
+41:58.251700
57.0p
329
David Schäfer
TSV Mönchröden
2:23:57.863600
+42:21.254000
56.8p
330
Tobias Persson
IFK Mora SK
2:24:25.866400
+42:49.256800
56.6p
331
Lars Alfredsson
Härlövs IF
2:24:25.866400
+42:49.256800
56.6p
332
Inge Solberg
Opil
2:24:28.866700
+42:52.257100
56.6p
333
Mikael Samuelsson
Serneke IF
2:24:51.869000
+43:15.259400
56.4p
334
Tomas Ottosson
SK Glädjen Göteborg
2:24:51.869000
+43:15.259400
56.4p
335
Lars Jonasson
Uddevalla IS
2:24:52.869100
+43:16.259500
56.4p
336
Johan Moreau
(Blank)
2:24:54.869300
+43:18.259700
56.4p
337
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:24:58.869700
+43:22.260100
56.3p
338
Pål Bratlien
Nordea
2:25:03.870200
+43:27.260600
56.3p
339
Petter Wiberg
Uppsala SLK
2:25:19.871800
+43:43.262200
56.2p
340
Fredrik Windell
Borås SK
2:26:54.881300
+45:18.271700
55.4p
341
Björn Holm
Sya SK
2:27:03.882200
+45:27.272600
55.3p
342
Håkan Camper
IF Ski Team Skåne
2:27:15.883400
+45:39.273800
55.2p
343
Kent Skogsund
Västerås Skidklubb
2:27:30.884900
+45:54.275300
55.1p
344
Lars Gabrielsson
Dalstorps IF
2:27:33.885200
+45:57.275600
55.1p
345
Peter Gustafsson
Räddningstjänsten Norra Älvsborg
2:27:46.886500
+46:10.276900
55.0p
346
Jimmy Schiöld
AXA SC
2:28:15.889400
+46:39.279800
54.7p
347
Anders Larsson
AXA SC
2:28:22.890100
+46:46.280500
54.7p
348
Thomas Adolfsson
Hindås sk
2:28:27.890600
+46:51.281000
54.6p
349
Marcus Kartberg
Hindås sk
2:28:27.890600
+46:51.281000
54.6p
350
Jakob Dannemark
Lysekils Skid o Löpareklubb
2:28:32.891100
+46:56.281500
54.6p
351
Andreas Fredriksson
No club
2:28:40.891900
+47:04.282300
54.5p
352
Per Andersson
Trollhättans SOK
2:29:02.894100
+47:26.284500
54.4p
Logga in för att slippa de här annonserna
353
Jan Løken
Skoppum IL
2:29:14.895300
+47:38.285700
54.3p
354
Krister Kvist
Ifk Helsingborg
2:29:33.897200
+47:57.287600
54.1p
355
Emil Andersson
If Hallby SOK
2:29:37.897600
+48:01.288000
54.1p
356
Knut Lyngar
Oppegaard Il
2:29:52.899100
+48:16.289500
54.0p
357
Niklas Eriksson
If Hallby SOK
2:30:16.901500
+48:40.291900
53.8p
358
Björn Jingfors
AXA Sports Club
2:31:32.909100
+49:56.299500
53.2p
359
Kjell Lindén
Stockholms RK
2:31:48.910700
+50:12.301100
53.1p
360
Urban Hörnström
Volvo if
2:31:51.911000
+50:15.301400
53.1p
361
Jonas Bredenberg
Istrums SK
2:31:56.911500
+50:20.301900
53.1p
362
Erik Ferm
Räddningstjänstens IF
2:32:04.912300
+50:28.302700
53.0p
363
Esteban Esparza Peru
Peru Club Esqui DE Fondo Uharte
2:32:57.917600
+51:21.308000
52.6p
364
Magnus Gildevall
IK Stern
2:33:02.918100
+51:26.308500
52.6p
365
Claes Brovall
Trollhättepolisens IF
2:33:38.921700
+52:02.312100
52.3p
366
Morten Karlsen
Koll IL
2:33:40.921900
+52:04.312300
52.3p
367
Martin Källgård
IK Stern
2:34:10.924900
+52:34.315300
52.1p
368
Mads Kolte-Olsen
København SK
2:34:30.926900
+52:54.317300
52.0p
369
André Wennersten
Björnstorps IF
2:34:38.927700
+53:02.318100
51.9p
370
Richard Ekra
No club
2:34:49.928800
+53:13.319200
51.8p
371
Stein Kjølstad
Kjelsås IL
2:34:49.928800
+53:13.319200
51.8p
372
Roger Wallström
Ifk Helsingborg
2:34:57.929600
+53:21.320000
51.8p
373
Albert Dahlin
Östgöta Helikopter Skoif
2:35:00.929900
+53:24.320300
51.7p
374
Lars Jørgen Sommer
København SK
2:35:01.930000
+53:25.320400
51.7p
375
Gunnar Berge
Rustad IL
2:35:01.930000
+53:25.320400
51.7p
376
Gergely Somogyi
Cityskier
2:35:07.930600
+53:31.321000
51.7p
377
Erik Öhrner
AXA Sports Club
2:35:09.930800
+53:33.321200
51.7p
378
Anders Östberg
Bovallstrands SK
2:35:12.931100
+53:36.321500
51.7p
379
Lars-gunnar Andersson
Storvreta IK
2:35:21.932000
+53:45.322400
51.6p
380
Robert Edh
Borås SK
2:35:43.934200
+54:07.324600
51.4p
381
Niclas Peterson
SK Glädjen Göteborg
2:35:44.934300
+54:08.324700
51.4p
382
Johan Lidén
Magra is
2:35:59.935800
+54:23.326200
51.3p
383
Rolf Karlsson
OK Klyftamo
2:36:02.936100
+54:26.326500
51.3p
384
Johan Åberg
Ok Landehof
2:36:11.937000
+54:35.327400
51.3p
385
Kenneth Maarup
Ibm-Klubben
2:36:13.937200
+54:37.327600
51.2p
386
Fredrik Larsson
IF Ski Team Skåne
2:36:33.939200
+54:57.329600
51.1p
387
Per Ekblom
Ryda SK
2:38:13.949200
+56:37.339600
50.4p
388
Magnus Svensson
Åmåls OK
2:38:47.952600
+57:11.343000
50.2p
389
Joakim Berglund
GKN Aerospace FF
2:39:19.955800
+57:43.346200
50.0p
390
Peter Sallenhag
IFK Helsingborg Skidor
2:39:38.957700
+58:02.348100
49.9p
391
Andreas Lindin
Ifk Helsingborg
2:40:33.963200
+58:57.353600
49.5p
392
Jan Langaas
Nordea
2:41:50.970900
+1:00:14.361300
49.0p
393
Mikael Isaksson
AXA Sports Club
2:42:37.975600
+1:01:01.366000
48.7p
394
Sondre Wold Anrtsen
Innstrandens IL
2:42:51.977000
+1:01:15.367400
48.6p
395
Tomas Bergman
Åkersberga SK
2:42:58.977700
+1:01:22.368100
48.6p
396
Henrik Hillberg
AXA Sports Club
2:44:50.988900
+1:03:14.379300
47.9p
397
Niklas Österman
Berber IS
2:45:19.991800
+1:03:43.382200
47.7p
398
Anders Hedliden
Linköpings SK
2:45:55.995400
+1:04:19.385800
47.5p
399
Mikael Lundh
Ryda SK
2:47:03.1002200
+1:05:27.392600
47.1p
400
Anders Westin
Linköpings SK
2:47:11.1003000
+1:05:35.393400
47.1p
401
Olof Christensson
Semcon
2:47:21.1004000
+1:05:45.394400
47.0p
402
Egil Friestad
IF Ski Team Skåne
2:49:44.1018300
+1:08:08.408700
46.2p
403
Lennart Svensson
3city Triathlon Herrar
2:50:31.1023000
+1:08:55.413400
46.0p
404
Johan Olaison
Eksjö SOK
2:55:03.1050200
+1:13:27.440600
44.5p
405
Giuseppe Cicchetti
Sci Club Gran Sasso Piana di Navelli
2:56:02.1056100
+1:14:26.446500
44.2p
406
Torbjörn Larson
Björnstorps IF
3:01:22.1088100
+1:19:46.478500
42.6p
407
Robin Östberg
Bovallstrands SK
3:04:18.1105700
+1:22:42.496100
41.8p
408
Finn Sørflaten
Skiforeningen
3:06:03.1116200
+1:24:27.506600
41.3p
409
Paul Mcshane
Björnstorps IF
3:16:51.1181000
+1:35:15.571400
38.6p
-
Peter Arvidsson
Jokkmokks SK
23:59:58.8639700
-
David Augustsson
Hindås sk
23:59:58.8639700
-
Andreas Blohm
Filipstads SF
23:59:58.8639700
-
Mattias Bryntesson
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
Per Dahlberg
Lidköpings VSK
23:59:58.8639700
-
Gustav Eriksson
IFK Mora SK
23:59:58.8639700
-
Magnus Haglund
Åkersberga SK
23:59:58.8639700
-
Håkan Jansson
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
Chris Jespersen
Strindheim IL
23:59:58.8639700
-
Mats Johansson
Dala-Floda IF
23:59:58.8639700
-
Gustav Johansson
Ulricehamns IF
23:59:58.8639700
-
Henric Johansson
Grava SK
23:59:58.8639700
-
Morgan Lindstam
Sya SK
23:59:58.8639700
-
Stefan Nordstrand
Ufk
23:59:58.8639700
-
Patrik Rasmussen
Bovallstrands SK
23:59:58.8639700
-
Per Sandström
Eds Sk
23:59:58.8639700
-
Jesper Spjuth
IF Ski Team Skåne
23:59:58.8639700
-
Bjørn-Erik Dragsten
IK Junkeren
23:59:58.8639700
-
Terje Engen
Skiptvet IL
23:59:58.8639700
-
Lars-Erik Enquist
Högbo GOIF
23:59:58.8639700
-
Björn Fredriksson Rexed
No Club
23:59:58.8639700
-
Petter Kaarby
Lyn Ski
23:59:58.8639700
-
Kim Larsen
København SK
23:59:58.8639700
-
Sigurd Braathen Reigstad
Osterøy IL
23:59:58.8639700
-
Daniel Aarum
Stovnerkameratene
23:59:59.8639800
-
Hans-Olov Andersson
Korsnäs Korpförening
23:59:59.8639800
-
Pontus Andersson
Herrljunga SK Skid o OL Klubb
23:59:59.8639800
-
Jens Andersson
Sundbybergs Skidklubb
23:59:59.8639800
-
Olof Brandén
Göteborgs Polismäns IF
23:59:59.8639800
-
Jörgen Brink
Delsbo IF
23:59:59.8639800
-
Staffan Dickfors
Rembo IK
23:59:59.8639800
-
Daniel Edquist
AXA SC
23:59:59.8639800
-
Stefan Ericson
AXA SC
23:59:59.8639800
-
Ståle Fenstad
Rustad IL
23:59:59.8639800
-
Loris Frasnelli
Team Futura
23:59:59.8639800
-
Jimmy Friestad
IF Ski Team Skåne
23:59:59.8639800
-
Thomas Gjestrumbakken
Spydeberg IL
23:59:59.8639800
-
Calle Halfvarsson
Sågmyra SK
23:59:59.8639800
-
Tomas Helldén
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
Jakob Hermann
No club
23:59:59.8639800
-
Thomas Hjelm
Mälarö SOK
23:59:59.8639800
-
Bob Impola
Kopparberg
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 1217[
1
2
3
]