Kom ihåg mig!
Information
  • Arrangör: Hestra IF
  • Plats: Borås se
  • Rullskidor
  • Klassisk stil
  • Masstart
Startlista, sammanfattning
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Julia Angelsiöö Storvreta IKRanking: 71.4p (Rullskidor)
 Olivia Hansson Karlslunds IF SFRanking: 70.8p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Elin Arwidson OK LindenaRanking: 55.7p (Rullskidor)
 Ulrika Lindberg IK SternRanking: 47.2p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Åsa Brusehed IK SternRanking: 47.0p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Lena Hilmersson Göteborgs SKRanking: 57.4p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Eleonor Öström IK SternRanking: 48.7p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Andreas Svensson Ulricehamns IFRanking: 83.8p (Rullskidor)
 Mattias Bryntesson Trollhättans SOKRanking: 83.6p (Rullskidor)
 Tobias Westman IK SternRanking: 83.2p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Andreas Berntsson IK SternRanking: 74.5p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Per Löwendahl Göteborgs SKRanking: 78.2p (Rullskidor)
 Magnus Hamp IK SternRanking: 77.3p (Rullskidor)
 Claes Olsson Göteborgs SKRanking: 63.4p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Anders Carlson SOK 68Ranking: 76.3p (Rullskidor)
 Larz Andersson Karlslunds IF SFRanking: 73.5p (Rullskidor)
 Torbjörn Gustafsson Borås GIFRanking: 71.0p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Adam Blomberg Göteborgs SKRanking: 80.3p (Rullskidor)
 Joakim Bydinger KskRanking: 75.8p (Rullskidor)
 Kenneth Ingemarsson IK SternRanking: 75.7p (Rullskidor)
41km, Rullskidor, Klassisk stil
 Bengt Åke Olofsson IF Ski Team SkåneRanking: 71.0p (Rullskidor)
 Michael Johansson IK SternRanking: 68.7p (Rullskidor)
 Anders Buskqvist IK SternRanking: 63.5p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Hanna Abrahamsson Eksjö SOKRanking: 67.8p (Rullskidor)
 Freya Orban IF Ski Team SkåneRanking: 63.3p (Rullskidor)
 Evelina Lindeberg Årjängs IFRanking: 60.3p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Erik Bertilsson IF Hallby SOKRanking: 82.1p (Rullskidor)
 Fredrik Nilsson Nybro SkiRanking: 80.1p (Rullskidor)
 Simon Jonsson IF Hallby SOKRanking: 80.0p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Henrik Dellborg IK SternRanking: 65.5p (Rullskidor)
 Sören Skålberg IK SternRanking: 65.4p (Rullskidor)
 Göran Johansson Magra ISRanking: 62.5p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Kent Tigerberg Lidköpings VSKRanking: 71.3p (Rullskidor)
 Mats-Göran Melin Apladalens LkRanking: 58.6p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Jan Osvald Soovik Göteborgs SKRanking: 65.7p (Rullskidor)
 Bertil Persson Göteborgs SKRanking: 65.0p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Alf Spåra IK AluminiumRanking: 49.8p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Elena Ektova Team sRanking: 56.4p (Rullskidor)
20km, Rullskidor, Klassisk stil
 Jonatan Larsson VänersborgRanking: 58.4p (Rullskidor)
 Dmitry Krichevskiy Team s
 Viktor Mazko Svv Bil
8km, Rullskidor, Klassisk stil
 Ebba Johansson IF Ski Team Skåne
 Kristina Finnskog Tranemo IF
 Lina Björk IFK Skövde SK
8km, Rullskidor, Klassisk stil
 Cora Badh Falköpings AIK SK
 Moa Hansson Landsbro IF SK
 Rebecca Lekberg Sävedalens AIK
8km, Rullskidor, Klassisk stil
 Adrian Skiöld Borås SK
 Harald Ekenberg IK Stern
 Hjalmar Gedda OK Landehof
8km, Rullskidor, Klassisk stil
 Hugo Hilmersson Göteborgs SK
 Karl Stark Vaggeryds SOK
 Lukas Höiby OK Landehof
Öppen tävling
Det här är en öppen tävling på Skidresultat.se, det betyder att alla inloggade användare kan ändra/lägga till uppgifter och resultat.

Du kan ansöka om att bli tävlingsadministratör för den här tävlingen här!
Bädda in
Bädda in resultaten på din hemsida eller blogg!