Kom ihåg mig!
Information
  • Arrangör: Hestra IF
  • Plats: Borås se
  • Rullskidor
  • Fristil
  • Intervallstart
Startlista, sammanfattning
15km, Rullskidor, Fristil
 Hanna Abrahamsson Eksjö SOKRanking: 67.8p (Rullskidor)
 Lisa Jonsson Sävedalens AIKRanking: 66.5p (Rullskidor)
 Freya Orban IF Ski Team SkåneRanking: 63.3p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Julia Angelsiöö Storvreta IKRanking: 71.4p (Rullskidor)
 Olivia Hansson Karlslunds IF SFRanking: 70.8p (Rullskidor)
 Marika Sundin Delsbo IFRanking: 70.0p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Elin Arwidson OK LindenaRanking: 55.7p (Rullskidor)
 Ulrika Lindberg IK SternRanking: 47.2p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Erik Bertilsson IF Hallby SOKRanking: 82.1p (Rullskidor)
 Gustav Aflodal Sundbybergs IKRanking: 82.0p (Rullskidor)
 Fredrik Nilsson Nybro SkiRanking: 80.1p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Andreas Svensson Ulricehamns IFRanking: 83.8p (Rullskidor)
 Tobias Westman IK SternRanking: 83.2p (Rullskidor)
 Alfred Buskqvist IK SternRanking: 83.1p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Johan Kanto Göteborgs SKRanking: 82.1p (Rullskidor)
 Robert Brundin Karlslunds IF SFRanking: 80.5p (Rullskidor)
 Mattias Claesson OK LandehofRanking: 74.8p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Per Löwendahl Göteborgs SKRanking: 78.2p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Anders Carlson SOK 68Ranking: 76.3p (Rullskidor)
 Håkan Huselius IF Ski Team SkåneRanking: 69.8p (Rullskidor)
 Johan Käll Borås GIFRanking: 69.7p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Adam Blomberg Göteborgs SKRanking: 80.3p (Rullskidor)
 Joakim Bydinger KskRanking: 75.8p (Rullskidor)
 Kenneth Ingemarsson IK SternRanking: 75.7p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Bengt Åke Olofsson IF Ski Team SkåneRanking: 71.0p (Rullskidor)
 Anders Buskqvist IK SternRanking: 63.5p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Sören Skålberg IK SternRanking: 65.4p (Rullskidor)
 Bo Tigerberg Lidköpings VSKRanking: 61.6p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Kent Tigerberg Lidköpings VSKRanking: 71.3p (Rullskidor)
 Mats-Göran Melin Apladalens LkRanking: 58.6p (Rullskidor)
 Per-Elis Svensson Lönashults GIFRanking: 50.7p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Jan Osvald Soovik Göteborgs SKRanking: 65.7p (Rullskidor)
 Bertil Persson Göteborgs SKRanking: 65.0p (Rullskidor)
15km, Rullskidor, Fristil
 Elena Ektova Team sRanking: 56.4p (Rullskidor)
7.5km, Rullskidor, Fristil
 Cora Badh Falköpings AIK SK
 Lovisa Moqvist Sävedalens AIK
 Moa Hansson Landsbro IF SK
7.5km, Rullskidor, Fristil
 Hugo Hilmersson Göteborgs SK
 Karl Stark Vaggeryds SOK
 Lukas Höiby OK Landehof
7.5km, Rullskidor, Fristil
 Alf Spåra IK AluminiumRanking: 49.8p (Rullskidor)
 Kjell Carlgren OK AlehofRanking: 41.5p (Rullskidor)
2.5km, Rullskidor, Fristil
 Ebba Johansson IF Ski Team Skåne
 Kristina Finnskog Tranemo IF
 Lina Björk IFK Skövde SK
2.5km, Rullskidor, Fristil
 Adrian Skiöld Borås SK
 Anton Grahn IF Hallby SOK
 Elliot Åkesson IF Hallby SOK
Öppen tävling
Det här är en öppen tävling på Skidresultat.se, det betyder att alla inloggade användare kan ändra/lägga till uppgifter och resultat.

Du kan ansöka om att bli tävlingsadministratör för den här tävlingen här!
Bädda in
Bädda in resultaten på din hemsida eller blogg!