Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Fjälltopploppet
2017-04-08
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 11
2.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Ida Åström
Täfteå IK
10:07.60620
2
Maja Pålsson
Utrikes SK
10:39.63810
+31.3090
3
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
10:48.64740
+41.4020
4
Minna Mikaelsson
Vårby IK
11:04.66370
+57.5650
5
Ines Stjerna
Utrikes SK
11:10.66900
+1:02.6180
6
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
11:11.67060
+1:04.6340
7
Hilde Oscarsson
Ås IF
11:19.67850
+1:12.7130
8
Enya Daabach
Åsarna IK
11:19.67860
+1:12.7140
9
Ebba Westergren
Täfteå IK
11:31.69010
+1:23.8290
10
Ellen Berg
Granbergsdals IF
11:34.69360
+1:27.8640
11
Heidi-Sofie Sandnes Rynning
Norway
11:47.70670
+1:40.9950
11
Agnes Millén
Sälens IF
11:47.70670
+1:40.9950
13
Emma Nilsson
Näsvikens IK
12:08.72760
+2:01.12040
14
Elin Gezelius
IFK Mora SK
12:19.73840
+2:12.13120
15
Marit Kvithammer Flakne
Norway
12:36.75570
+2:29.14850
16
Frida Mojanis
Lima IF
12:37.75610
+2:29.14890
17
Maya Rennermalm
Lima IF
12:37.75620
+2:30.14900
18
Signe Feil
Stockviks SF
12:39.75880
+2:32.15160
19
Selma Rudlund
Hägglunds Ski Team SK
12:43.76290
+2:36.15570
19
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
12:43.76290
+2:36.15570
21
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
12:51.77020
+2:44.16300
22
Nellie Sjöberg
Kovlands IF
12:54.77350
+2:47.16630
23
Sofia Nilsson
Offerdals SK
12:58.77710
+2:50.16990
24
Julia Jonsson
Alnö SK
12:59.77830
+2:52.17110
25
Pilleriin Vilipuu
Estonia
13:00.77910
+2:52.17190
26
Skade Spovmark
Husums IF SK
13:01.78020
+2:54.17300
27
Zarja Berce
Rehns BK
13:04.78380
+2:57.17660
28
Elsa Norberg
Hudiksvalls IF
13:08.78750
+3:01.18030
29
Kajsa Limby
IFK Mora SK
13:19.79820
+3:12.19100
30
Frida Kjellgren
Järpens SK
13:19.79850
+3:12.19130
31
Märta Hübenette
Husums IF SK
13:26.80520
+3:19.19800
32
Lova Larsson
Molidens IK
13:30.80940
+3:23.20220
33
Emilina Bång
Östersunds SK
13:34.81390
+3:27.20670
34
Ellen Rydhult
Svegs IK
13:38.81780
+3:31.21060
35
Magdalena Arwidson Lif
Lima IF
13:40.81990
+3:33.21270
36
Tuva Lian Horten
Norway
13:43.82250
+3:36.21530
37
Saga Hampusson
Röbäcks SK
13:51.83050
+3:44.22330
38
Wilma Olofsson
Malungs IF
13:52.83160
+3:45.22440
39
Kajsa Johansson
Hägglunds Ski Team SK
13:57.83630
+3:50.22910
40
Wilma Helmersson
Svegs IK
14:06.84560
+3:59.23840
41
Stina Eriksson
Åsarna IK
14:32.87100
+4:24.26380
42
Nora Nordqvist
Husums IF SK
14:35.87460
+4:28.26740
43
Ida Hallin
Husums IF SK
15:15.91430
+5:08.30710
43
Ida Staffansson
Funäsdalens IF
15:15.91430
+5:08.30710
45
Selma Stengårds
Lima IF
15:30.92970
+5:23.32250
46
Julia Lindberg
Åsarna IK
16:04.96320
+5:57.35600
47
Ottilia Pedersen
Åsarna IK
16:37.99670
+6:30.38950
-
Philippa Eriksson
Filipstads SF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)