Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen - fri stil
2017-03-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 10
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tage Börjesson
Vreta Skid o MK
5:20.31900
2
Arvid Trofast
Borensbergs IF Cykel och Skidklubb
5:22.32100
+2.100
3
Anton Adill
Öregrunds IK
5:29.32800
+9.800
3
Oskar Olsson
Äspereds IF
5:29.32800
+9.800
5
Viktor Östberg
Domnarvets GOIF
5:35.33400
+15.1400
5
Pelle Anger
IFK Hedemora SK
5:35.33400
+15.1400
7
Oskar Söder
IFK Grängesberg SK
5:36.33500
+16.1500
8
Erik Danielsson
Dala-Järna IK
5:41.34000
+21.2000
8
Olle Rune
Täby IS SK
5:41.34000
+21.2000
10
Vilmar Aastrup
Täby IS SK
5:52.35100
+32.3100
11
Fabian Larsson
Norabygdens SK
5:54.35300
+34.3300
12
Gustav Grändborn
Trönö IK
5:56.35500
+36.3500
13
Thijn Omblets
Sälens IF
5:57.35600
+37.3600
14
Vegard Nordbrandt
Åsarna IK
5:59.35800
+39.3800
15
Arvid Carlsson
Åsarna IK
6:00.35900
+40.3900
16
Erik Wiklund
Sundbybergs IK
6:06.36500
+46.4500
17
Love Tholander
Sundbybergs IK
6:08.36700
+48.4700
18
Miron Weber
Vreta Skid o MK
6:10.36900
+50.4900
19
Eric Stigers
IFK Hedemora SK
6:11.37000
+51.5000
20
Leon Kvistegården
Högbo GIF
6:13.37200
+53.5200
20
Edvin Skytt
Falu IK
6:13.37200
+53.5200
22
Elias Vetterskog
Norrbärke SK
6:14.37300
+54.5300
23
Fabian Bergqvist
Garphyttans IF
6:18.37700
+58.5700
24
Hugo Enhörning
Täby IS SK
6:20.37900
+1:00.5900
25
Albin Löv
Domnarvets GOIF
6:27.38600
+1:07.6600
25
Tim Persson
Högbo GIF
6:27.38600
+1:07.6600
27
Frode Montelius Risberg
Falu IK
6:30.38900
+1:10.6900
28
Oliver Björkman
IFK Mora SK
6:35.39400
+1:15.7400
29
Linus Wedin
Garphyttans IF
6:40.39900
+1:20.7900
30
Alfred Pedersen
Åsarna IK
6:45.40400
+1:25.8400
31
Anton Hedmark
Täby IS SK
6:46.40500
+1:26.8500
32
Viktor Ågren
Sätra IF
6:52.41100
+1:32.9100
33
David Elmwall
Högbo GIF
6:56.41500
+1:36.9500
34
Vidar Sjögren
Falu IK
7:00.41900
+1:40.9900
35
Noa Arkebäck
Falu IK
7:05.42400
+1:45.10400
36
Wilmer Hagrot
Sundbybergs IK
7:08.42700
+1:48.10700
37
Oscar Alenius
IFK Hedemora SK
7:12.43100
+1:52.11100
38
Felix Almgren
IFK Mora SK
7:14.43300
+1:54.11300
39
Olle Brandin
Falu IK
7:19.43800
+1:59.11800
40
Adam Carlsson
Sya SK
8:10.48900
+2:50.16900
-
Ville Norling
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Olle Gedda
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
Rasmus Lövgren
Finspångs SOK
23:59:59.8639800
-
Atle Blomquist
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
-
Folke Helldén
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)