Kom ihåg mig!

USM stafett

 

2017-02-13

8.5km, Längdskidor, Fristil, Stafett
1Högbo GIF lag 123:11.60
-7:15.50
-7:00.30
-8:55.80
2IFK Umeå lag 123:12.20+0.60
-7:14.70
-7:02.70
-8:54.80
3Offerdals SK 123:22+10.40
-7:12.70
-7:22.20
-8:47.10
4Duveds IF 123:39.20+27.60
-7:31.40
-7:16.90
-8:50.90
5Täby IS SK lag 123:44.40+32.80
-7:31.80
-7:07.90
-9:04.70
6Dala-Järna IK 123:53+41.40
-7:32.50
-7:12.10
-9:08.40
7Bergeforsens SK 123:54+42.40
-7:16.20
-7:18.10
-9:19.70
8IK Fryken 11:02-37:50.40
-7:33
-7:10.80
-9:29.80
9Sollefteå Skidor IF lag 124:15.20+1:03.60
-7:20.80
-7:15
-9:39.40
10Sävast Ski Team IF 124:25.70+1:14.10
-7:36.60
-7:43.90
-9:05.20
11Bondsjöhöjdens IK lag24:29.20+1:17.60
-7:20.80
-7:17.10
-9:51.30
12Garphyttans IF lag25:08.90+1:57.30
-7:23.10
-7:30
-10:15.80
13Offerdals SK 225:11.70+2:00.10
-7:42.10
-7:29.90
-9:59.70
14Tranemo IF Skidklubb lag25:32.40+2:20.80
-7:21.40
-8:11
-10:00
15Landsbro IF SK 125:56.80+2:45.20
-6:57.10
-8:38.20
-10:21.50
16Luleå Gjutarens IF lag26:14.10+3:02.50
-7:25.20
-7:52.60
-10:56.30
17Sävedalens AIK lag26:31.10+3:19.50
-8:00.20
-8:36.50
-9:54.40
18Bodens SK 126:33+3:21.40
-7:25.90
-8:40.50
-10:26.60
19IFK Umeå lag26:41.40+3:29.80
-7:41.20
-7:47.10
-11:13.10
-Eksjö SOK lag0
-DNS
-DNS
-DNS
-SK Bore lag0
-DNS
-DNS
-DNS
-Åsarna IK lag0
-DNS
-DNS
-DNS
-Högbo GIF lag0
-7:30.20
-7:48.90
-DNF
Logga in för att slippa de här annonserna
8.5km, Längdskidor, Fristil, Stafett
1IF Strategen lag 120:34.40
-6:23.20
-6:15.20
-7:56
2Landehofs lag 120:35.50+1.10
-6:35.70
-6:03.50
-7:56.30
3Sollefteå Skidor IF lag 120:38.80+4.40
-6:29.60
-6:16.20
-7:53
4OK Sarven 120:39.40+5
-6:22.90
-6:23.50
-7:53
5Stora Tuna IK SK 120:43.20+8.80
-6:29.50
-6:14.10
-7:59.60
6IFK Mora SK lag 121:02.10+27.70
-6:32.90
-6:11.10
-8:18.10
7Täfteå IK 121:17.30+42.90
-6:25.20
-6:33
-8:19.10
8Högbo GIF lag 121:24+49.60
-6:33.40
-6:38.50
-8:12.10
9Storvreta IK 121:26+51.60
-6:30.20
-6:14.70
-8:41.10
10SK Bore lag21:29.70+55.30
-6:28.20
-6:28.90
-8:32.60
11Strömnäs GIF 121:31.10+56.70
-6:44.40
-6:37.20
-8:09.50
12Vreta Skid o MK 121:48.30+1:13.90
-6:50.70
-6:46.90
-8:10.70
13Täby IS SK lag21:53.90+1:19.50
-6:29.20
-6:22.40
-9:02.30
14Dala-Järna IK 122:01.40+1:27
-6:46.20
-7:10.10
-8:05.10
15Sundbybergs IK 122:10.90+1:36.50
-6:28.90
-7:15.10
-8:26.90
16IFK Umeå lag22:12.80+1:38.40
-6:26.90
-7:16.10
-8:29.80
17Matfors SK 122:24.90+1:50.50
-6:35
-6:45.70
-9:04.20
18Garphyttans IF lag22:27.80+1:53.40
-7:06.50
-6:55.10
-8:26.20
19Tranemo IF Skidklubb lag22:30.50+1:56.10
-6:54.10
-7:06.20
-8:30.20
20Eksjö SOK lag22:34.10+1:59.70
-6:53.60
-6:46.10
-8:54.40
21IF Strategen lag22:43.70+2:09.30
-6:42.80
-7:01.80
-8:59.10
22IF Hallby SOK 123:04.10+2:29.70
-6:36.50
-7:24.30
-9:03.30
23Vårby IK 123:05.40+2:31
-7:09.30
-6:58.60
-8:57.50
24IFK Hedemora SK lag123:19.70+2:45.30
-7:32.10
-7:19.20
-8:28.40
25Landsbro IF SK 123:25.70+2:51.30
-6:34.50
-7:26.90
-9:24.30
26Ulricehamns IF 123:38.80+3:04.40
-7:21.20
-7:33.90
-8:43.70
27IK Stern 123:50.50+3:16.10
-6:55.40
-7:49.20
-9:05.90
28Borås SK 124:14.80+3:40.40
-6:53
-7:46.50
-9:35.30
29Äspereds IF 124:21.80+3:47.40
-7:54.10
-7:22.10
-9:05.60
30Bergeforsens SK 124:23.30+3:48.90
-7:22.10
-7:34.50
-9:26.70
31Kalix SK lag24:26.90+3:52.50
-7:22.60
-7:48.60
-9:15.70
32Ås IF 125:03.60+4:29.20
-7:37.70
-8:02.30
-9:23.60
33Sollefteå Skidor IF lag25:04.10+4:29.70
-6:49.80
-7:38.10
-10:36.20
34Garphyttans IF lag25:50.40+5:16
-7:45.80
-8:08.30
-9:56.30
-Bodens SK 10
-DNS
-DNS
-DNS
-Domnarvets GOIF 10
-DNS
-DNS
-DNS
-Årjängs IF lag0
-DNS
-DNS
-DNS
-Åsarna IK lag 10
-DNS
-DNS
-DNS
-Hudiksvalls IF 10
-DNS
-DNS
-DNS
 
Ad