Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Fristil
2016-03-12
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
9:52.59100
2
Malin Oskarsson
SK Leksand
9:55.59400
+3.200
2
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
9:55.59400
+3.200
4
Matilda Bandefur
Idre SK
10:01.60000
+9.800
5
Yrla Abrahamsson
IK Stern
10:14.61300
+22.2100
6
Erika Lavén
Täby IS SK
10:25.62400
+33.3200
7
Ida Garfvè
IFK Mora SK
10:28.62700
+36.3500
7
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
10:28.62700
+36.3500
9
Elin Björklind
Västerås Skidklubb
10:30.62900
+38.3700
10
Hanna Mårtensson
Utrikes SK
10:31.63000
+39.3800
10
Elin Näslund
Vårby IK
10:31.63000
+39.3800
12
Ellen Björk
Orsa SK
10:33.63200
+41.4000
13
Nora Westerlund
Vårby IK
10:41.64000
+49.4800
14
Lina Rydén
IFK Mora SK
10:44.64300
+52.5100
15
Molly Andersson
Domnarvets GOIF
10:45.64400
+53.5200
16
Ninni Einarsson
Töcksfors IF
10:49.64800
+57.5600
17
Astrid Kolberg
Köla AIK
10:50.64900
+58.5700
18
Greta Perers
IFK Hedemora SK
10:52.65100
+1:00.5900
19
Elsa Carling
Falu IK
10:53.65200
+1:01.6000
20
Emelie Eriksson
Dala-Järna IK
10:59.65800
+1:07.6600
21
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
11:03.66200
+1:11.7000
22
Elin Carlsson
Åsarna IK
11:04.66300
+1:12.7100
23
Klara Forslund
Stockviks SF
11:05.66400
+1:13.7200
24
Gry Dahlgren
Spikbodarnas IK
11:06.66500
+1:14.7300
25
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
11:07.66600
+1:15.7400
26
Tomina Ripa
Idre SK
11:11.67000
+1:19.7800
27
Louise Hallander
Linköpings SK
11:17.67600
+1:25.8400
28
Alma Olsson
Garphyttans IF
11:18.67700
+1:26.8500
29
Alice Eriksson Björling
Domnarvets GOIF
11:24.68300
+1:32.9100
30
Meja Engrund
Åsarna IK
11:30.68900
+1:38.9700
31
Paulina Frid
Filipstads SF
11:31.69000
+1:39.9800
32
Tilde Josefsson
Täby IS SK
11:39.69800
+1:47.10600
33
Moa Hansson
Högbo GOIF
11:44.70300
+1:52.11100
34
Elsa Björkman
Sya SK
11:47.70600
+1:55.11400
35
Tea Hedlund
Stockviks SF
11:51.71000
+1:59.11800
36
Alva Eriksson
Spikbodarnas IK
11:52.71100
+2:00.11900
37
Signe Schagerström
Garphyttans IF
11:53.71200
+2:01.12000
38
Anja Pousette
Funäsdalens IF
11:57.71600
+2:05.12400
39
Alva Adill
Öregrunds IK
11:59.71800
+2:07.12600
40
Tilde Marsch
Näsvikens IK
12:06.72500
+2:14.13300
41
Linnea Hedin
Brandsbols SK
12:07.72600
+2:15.13400
42
Terese Terent
Näsvikens IK
12:17.73600
+2:25.14400
43
Sara Åbom
Valbo Aif
12:34.75300
+2:42.16100
44
Frida Jansson
Öregrunds IK
12:35.75400
+2:43.16200
45
Selma Ivarsson
Högbo GOIF
12:39.75800
+2:47.16600
46
Klara Ersson
Falu IK
12:48.76700
+2:56.17500
47
Caroline Maklin
Orsa SK
13:07.78600
+3:15.19400
48
Alice Frisk
IFK Hedemora SK
13:08.78700
+3:16.19500
49
Fanny Sundin
Orsa SK
13:15.79400
+3:23.20200
50
Greta Lind
Täby IS SK
13:28.80700
+3:36.21500
51
Jessica Rennermalm
Lima IF
13:42.82100
+3:50.22900
-
Alva Klockare
Kvarnsvedens GOIF SK
23:59:59.8639800
-
Hanna Larsson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
Lilly Engman
Dala-Järna IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)