Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Folksam CUP Parstafett
2015-03-08
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H/D 21
Längdskidor, Stafett
1
Ångermanland 1
Anton Eriksson
Ångermanland
Frida Karlsson
Ångermanland
Anton Eriksson
Ångermanland
Frida Karlsson
Ångermanland
2
Dalarna 1
Samuel Björn
Dalarna
Katrin Sjöden
Dalarna
Samuel Björn
Dalarna
Katrin Sjöden
Dalarna
3
Jämtland-Härjedalen 1
Erik Engelin
Jämtland-Härjedalen
Gabriella Pålsson
Jämtland-Härjedalen
Erik Engelin
Jämtland-Härjedalen
Gabriella Pålsson
Jämtland-Härjedalen
4
Norrbotten 1
Andreas Karlsson
Norrbotten
Ebba Larsson
Norrbotten
Andreas Karlsson
Norrbotten
Ebba Larsson
Norrbotten
5
Stockholm 1
Johan Herbert
Stockholm
Eleonora Olsmats
Stockholm
Johan Herbert
Stockholm
Eleonora Olsmats
Stockholm
6
Dalarna 4
Sebastian Eriksson
Dalarna
Nora Jacobsson
Dalarna
Sebastian Eriksson
Dalarna
Nora Jacobsson
Dalarna
7
Mixlag 6
Harald Eklöf
Småland
Axel Svensson
Småland
Harald Eklöf
Småland
Axel Svensson
Småland
8
Dalarna 2
Samuel Oscarsson
Dalarna
Ella Olsson
Dalarna
Samuel Oscarsson
Dalarna
Ella Olsson
Dalarna
9
Jämtland-Härjedalen 3
Sven Leander
Jämtland-Härjedalen
Maria Novak
Jämtland-Härjedalen
Sven Leander
Jämtland-Härjedalen
Maria Novak
Jämtland-Härjedalen
10
Dalarna 3
Malte Stefansson
Dalarna
Ella Halvarsson
Dalarna
Malte Stefansson
Dalarna
Ella Halvarsson
Dalarna
11
Mixlag 5
Edvin Rösliden
Östergötland
Ludvig Carlsson
Östergötland
Edvin Rösliden
Östergötland
Ludvig Carlsson
Östergötland
12
Värmland 1
Christian Olsson
Värmland
Alicia Jansson
Värmland
Christian Olsson
Värmland
Alicia Jansson
Värmland
13
Norrbotten 2
Elias Forss
Norrbotten
Alva Mikko
Norrbotten
Elias Forss
Norrbotten
Alva Mikko
Norrbotten
14
Mixlag 3
Timor Sandberg
Hälsingland
Olle Larsson Wermelin
Hälsingland
Timor Sandberg
Hälsingland
Olle Larsson Wermelin
Hälsingland
15
Örebro 1
Olle Windahl
Örebro
Elin Schagerström
Örebro
Olle Windahl
Örebro
Elin Schagerström
Örebro
16
Uppland 1
Edvin Nordström
Uppland
Anna Herbert
Uppland
Edvin Nordström
Uppland
Anna Herbert
Uppland
17
Ångermanland 2
Johan Samuelsson
Ångermanland
Lovisa Henning
Ångermanland
Johan Samuelsson
Ångermanland
Lovisa Henning
Ångermanland
18
Östergötland 1
Albin Johansson
Östergötland
Kristina Axelsson
Östergötland
Albin Johansson
Östergötland
Kristina Axelsson
Östergötland
19
Västerbotten 2
Oskar Årebäck
Västerbotten
Siri Löfgren
Västerbotten
Oskar Årebäck
Västerbotten
Siri Löfgren
Västerbotten
20
Ångermanland 3
Pontus Wikström
Ångermanland
Tilda Johansson
Ångermanland
Pontus Wikström
Ångermanland
Tilda Johansson
Ångermanland
21
Västerbotten 1
William Schultz
Västerbotten
Nora Bäckström
Västerbotten
William Schultz
Västerbotten
Nora Bäckström
Västerbotten
22
Jämtland-Härjedalen 2
Felix Forsberg
Jämtland Härjedalen
Sanna Ångström
Jämtland Härjedalen
Felix Forsberg
Jämtland Härjedalen
Sanna Ångström
Jämtland Härjedalen
23
Mixlag 2
Samuel Wallberg
Hälsingland
Albin Gräntz
Hälsingland
Samuel Wallberg
Hälsingland
Albin Gräntz
Hälsingland
24
Norrbotten 4
Hampus Östlin
Norrbotten
Ellen Holmgren
Norrbotten
Hampus Östlin
Norrbotten
Ellen Holmgren
Norrbotten
25
Göteborg 1
Olle Westin
Göteborg
Matilda Ekenberg
Göteborg
Olle Westin
Göteborg
Matilda Ekenberg
Göteborg
26
Norrbotten 3
Oskar Sundqvist
Norrbotten
Moa Majbäck
Norrbotten
Oskar Sundqvist
Norrbotten
Moa Majbäck
Norrbotten
27
Småland 2
Elias Andersson
Småland
Lovisa Blomgren
Småland
Elias Andersson
Småland
Lovisa Blomgren
Småland
28
Värmland 2
Viktor Gustafsson
Värmland
Evelina Lindeberg
Värmland
Viktor Gustafsson
Värmland
Evelina Lindeberg
Värmland
29
Gästrikland 1
Ida Palmberg
Gästrikland
Emma Blixt
Gästrikland
Ida Palmberg
Gästrikland
Emma Blixt
Gästrikland
30
Småland 1
Leo Johansson
Småland
Alma Haag
Småland
Leo Johansson
Småland
Alma Haag
Småland
31
Västergötland 1
Edvin Quist Weghagen
Västergötland
Lina Nygren
Västergötland
Edvin Quist Weghagen
Västergötland
Lina Nygren
Västergötland
32
Hälsingland 1
Emil Logård
Hälsingland
Nora Nordlund
Hälsingland
Emil Logård
Hälsingland
Nora Nordlund
Hälsingland
33
Västerbotten 3
Arvid Larsson
Västerbotten
Kristina Fridman
Västerbotten
Arvid Larsson
Västerbotten
Kristina Fridman
Västerbotten
34
Medelpad 1
Petter Dahl
Medelpad
Emmy Nygren
Medelpad
Petter Dahl
Medelpad
Emmy Nygren
Medelpad
35
Västerbotten 4
William Westerlund
Västerbotten
Felicia Konradsson
Västerbotten
William Westerlund
Västerbotten
Felicia Konradsson
Västerbotten
36
Jämtland-Härjedalen 4
Jon Zachrisson
Jämtland Härjedalen
Magdalena Mixter Schönningsson
Jämtland Härjedalen
Jon Zachrisson
Jämtland Härjedalen
Magdalena Mixter Schönningsson
Jämtland Härjedalen
37
Uppland 2
Markus Hägglund
Uppland
Johanna Ingard
Uppland
Markus Hägglund
Uppland
Johanna Ingard
Uppland
38
Mixlag 1
Filip Fahlström
Medelpad
Hanna Jonsson
Ångermanland
Filip Fahlström
Medelpad
Hanna Jonsson
Ångermanland
39
Mixlag 4
Axel Svingstedt
Medelpad
Emma Olofsson
Värmland
Axel Svingstedt
Medelpad
Emma Olofsson
Värmland
40
Hälsingland 2
Karl Sparrow
Hälsingland
Thea Giselman
Hälsingland
Karl Sparrow
Hälsingland
Thea Giselman
Hälsingland
41
Göteborg 2
Emil Tedeholm Larsson
Göteborg
Gabriella Bengtson
Göteborg
Emil Tedeholm Larsson
Göteborg
Gabriella Bengtson
Göteborg
42
Hälsningland 3
Oskar Hammarström
Hälsingland
Fanny Engström
Hälsingland
Oskar Hammarström
Hälsingland
Fanny Engström
Hälsingland
43
Gästrikland 2
Frida Cavallin
Gästrikland
Emma Wilkenson
Gästrikland
Frida Cavallin
Gästrikland
Emma Wilkenson
Gästrikland
44
Uppland 3
David Sundqvist
Uppland
Christina Åkerblom Andersson
Uppland
David Sundqvist
Uppland
Christina Åkerblom Andersson
Uppland
45
Gästrikland 3
Elin Svärd
Gästrikland
Amanda Sörling
Gästrikland
Elin Svärd
Gästrikland
Amanda Sörling
Gästrikland