Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Västgötaloppet Motion
2015-02-07
Deltävling i
Björn Dählie Ski Challenge
<<< Skinnarloppet
Västgötaloppet Ski Challenge >>>
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 612[
1
2
]
D 21 Motion
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Anna Eriksson
Serneke IF
2:37:56.947500
49.1p
2
Andrea Ohlsson
Ulricehamns IF
2:45:22.992100
+7:26.44500
46.3p
3
Elin Hallin
Hössna IF
2:51:30.1028900
+13:34.81300
44.3p
4
Hanna Floberg
Äspereds IF
3:00:20.1081900
+22:24.134300
41.6p
5
Hanna Nilsson
Göteborg
3:01:20.1087900
+23:24.140300
41.3p
6
Sofia Skörde
Gnosjö FK
3:06:42.1120100
+28:46.172500
39.9p
7
Anna Nordsäter
Eds SK
3:06:56.1121500
+29:00.173900
39.8p
8
Charlotta Eriksson
Axa Sport Club
3:08:09.1128800
+30:13.181200
39.5p
9
Ingrid Söderström
IK Stern
3:10:49.1144800
+32:53.197200
38.8p
10
Ulrika Granfors
IF Rigor
3:11:09.1146800
+33:13.199200
38.8p
11
Cecilia Bonander
Ulricehamns IF
3:11:31.1149000
+33:35.201400
38.7p
12
Ulrika Kaborn
Eds SK
3:11:48.1150700
+33:52.203100
38.6p
13
Märta Mollén
Sävedalens AIK
3:12:30.1154900
+34:34.207300
38.4p
14
Maria Bohlin Nygren
Borås
3:12:59.1157800
+35:03.210200
38.3p
15
Mia Söderberg
IFK Helsingborg
3:13:17.1159600
+35:21.212000
38.2p
16
Jennie-ann Svensson
Krogsered IK
3:13:44.1162300
+35:48.214700
38.1p
17
Anna-karin Schön
Borås
3:13:46.1162500
+35:50.214900
38.1p
18
Henriette Kihl
Københavns Skiklub
3:15:48.1174700
+37:52.227100
37.7p
19
Patricia Fröman
Trädet
3:16:38.1179700
+38:42.232100
37.5p
20
Christina Lindqvist
Hestra Ssk
3:16:38.1179700
+38:42.232100
37.5p
21
Jessica Jonsson
Göteborg
3:17:17.1183600
+39:21.236000
37.3p
22
Jenny Nilsson
Göteborg
3:21:24.1208300
+43:28.260700
36.4p
23
Therese Alfredsson
Göteborgs SK
3:21:38.1209700
+43:42.262100
36.3p
24
Carmita Leander
Krogsereds IF
3:22:34.1215300
+44:38.267700
36.1p
25
Nina Svensson
Främmestad IK
3:24:21.1226000
+46:25.278400
35.8p
26
Anna Ohls
Kvarnsvedens Goif Skidklubb
3:25:31.1233000
+47:35.285400
35.5p
27
Monica Bylin
Tranemo IF
3:25:53.1235200
+47:57.287600
35.5p
28
Agneta Marklund
Alingsås
3:28:07.1248600
+50:11.301000
35.0p
29
Kristin Back Frisk
Vänersborgs Skidklubb
3:28:45.1252400
+50:49.304800
34.9p
30
Maria Berg
Cgi Idrottsförening
3:29:22.1256100
+51:26.308500
34.8p
31
Miranda Ericsson
Göteborg
3:31:09.1266800
+53:13.319200
34.4p
32
Kerstin Svensson
Trollhättans SOK
3:32:17.1273600
+54:21.326000
34.2p
33
Monica Andersson
Tidaholm
3:32:44.1276300
+54:48.328700
34.1p
34
Clara Lindqvist
IK Stern
3:32:45.1276400
+54:49.328800
34.1p
35
Sven Henriksson
Lerum
3:33:18.1279700
+55:22.332100
34.0p
36
Jenny Von Sydow
Göteborg
3:34:28.1286700
+56:32.339100
33.8p
37
Magdalena Persson
Mölndal Outdoor IF
3:37:07.1302600
+59:11.355000
33.3p
38
Karin Nilsson
IK Trenne Ullared
3:39:59.1319800
+1:02:03.372200
32.8p
39
Arja Johansson
Skövde
3:40:04.1320300
+1:02:08.372700
32.8p
40
Karolina Byström
Göteborg
3:40:58.1325700
+1:03:02.378100
32.6p
41
Anna Hägglind
Göteborg
3:41:47.1330600
+1:03:51.383000
32.5p
42
Angelica Johansson
Tidaholm SOK Sisu
3:41:54.1331300
+1:03:58.383700
32.5p
43
Maria Orosz Haraldsson
Mullsjö SOK
3:45:01.1350000
+1:07:05.402400
31.9p
44
Sofia Nordström
Göteborg
3:45:05.1350400
+1:07:09.402800
31.9p
45
Maj Larsson
Redvägs SK
3:45:50.1354900
+1:07:54.407300
31.8p
46
Andréa Johansson
Göteborg
3:48:46.1372500
+1:10:50.424900
31.3p
47
Elin Skörde
Gnosjö FK
3:49:13.1375200
+1:11:17.427600
31.2p
48
Emma Ivarsson
IK Stern
3:49:36.1377500
+1:11:40.429900
31.2p
49
Louise Svensson
Göteborg
3:49:54.1379300
+1:11:58.431700
31.1p
50
Emelie Eurenius
Axa Sport Club
3:49:58.1379700
+1:12:02.432100
31.1p
51
Caroline Fredriksson
Borås
3:50:19.1381800
+1:12:23.434200
31.1p
52
Åsa Norrblom
Lindome
3:50:40.1383900
+1:12:44.436300
31.0p
53
Anna Johansson
Gislaved
3:52:23.1394200
+1:14:27.446600
30.7p
54
Sofia Isaksson
Axa Sport Club
3:52:35.1395400
+1:14:39.447800
30.7p
55
Caroline Allansson
IK Stern
4:05:57.1475600
+1:28:01.528000
28.8p
56
Evelina Schou
IK Stern
4:06:07.1476600
+1:28:11.529000
28.8p
57
Emilie Sörensson
Axa Sport Club
4:07:36.1485500
+1:29:40.537900
28.6p
58
Sara Berggren Herou
Volvo IF
4:11:07.1506600
+1:33:11.559000
28.1p
59
Monica Eurenius
Axa Sport Club
4:14:12.1525100
+1:36:16.577500
27.7p
60
Anna-karin Bäck
IK Stern
4:14:31.1527000
+1:36:35.579400
27.7p
61
Lina Karlsson
OK Reftele
4:16:13.1537200
+1:38:17.589600
27.5p
62
Helene Frejd
Träslövsläge
4:21:00.1565900
+1:43:04.618300
26.9p
63
Anna Magnusson
Göteborg
5:11:32.1869100
+2:33:36.921500
22.0p
-
Christina Wallerman
Borås GIF
23:59:58.8639700
-
-
Anna Belfrage
Göteborg
23:59:58.8639700
-
-
Annica Börjesson
Göteborg
23:59:58.8639700
-
-
Lisa Höglund
OK Skogshjortarna
23:59:58.8639700
-
-
Pia Johansson
Kode
23:59:58.8639700
-
-
Linda Hamming
Lerum
23:59:58.8639700
-
-
Elma Durakovic
Göteborg
23:59:58.8639700
-
-
Ingvor Hallin
Hössna IF
23:59:59.8639800
-
-
Linda Petersson
IK Högaborgs Atleter
23:59:59.8639800
-
-
Annika Söfelde
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Elin Pestat
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Nina Fors
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Lina Nordin
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Tina Ingemarsson
Krogsereds IK
23:59:59.8639800
-
-
Annica Bäckborn
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
-
Elin Wilson Anundsson
Tranemo IF Skidklubb
23:59:59.8639800
-
-
Elin Svensson
Trollhättans SOK
23:59:59.8639800
-
-
Alexandra Jansson
Ölands SK
23:59:59.8639800
-
-
Anne Elerud-tryde
Göteborg
23:59:59.8639800
-
-
Linda Heiman
Göteborg
23:59:59.8639800
-
-
Ulrike Van Ransbeeck
Malmö
23:59:59.8639800
-
-
Camilla Brandstedt
Falköping
23:59:59.8639800
-
H 21 Motion
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Patrik Sonehag
IK Stern
2:10:31.783000
62.8p
2
Marcus Johansson
IK Stern
2:12:08.792700
+1:37.9600
61.8p
3
Fredrik Olausson
Idefjordens SK
2:13:39.801800
+3:08.18700
60.9p
4
Magnus Anundsson
Tranemo IF
2:13:52.803100
+3:21.20000
60.7p
5
Andreas Hedlund
Mullsjö SOK
2:14:27.806600
+3:56.23500
60.4p
6
Tobias Pettersson
Hestra Ssk
2:15:59.815800
+5:28.32700
59.5p
7
Peter Ask
Borås SK
2:15:59.815800
+5:28.32700
59.5p
8
John Harrysson
Onsala
2:16:02.816100
+5:31.33000
59.5p
9
Torvald Gunnarsson
Landsbro IF
2:16:03.816200
+5:32.33100
59.5p
10
Olle Düring
Tyresö
2:17:23.824200
+6:52.41100
58.7p
11
Per Kjell
Tibro
2:17:40.825900
+7:09.42800
58.5p
12
Daniel Westmermark
IK Wilske
2:18:00.827900
+7:29.44800
58.4p
13
Mattias Johansson
Lysekils Skid O Löpareklubb
2:18:59.833800
+8:28.50700
57.8p
14
Magnus Dahlström
Äspereds IF
2:20:05.840400
+9:34.57300
57.2p
15
Fredrik Lindh
Blybergs FF
2:20:43.844200
+10:12.61100
56.9p
16
Lars Dahlgren
Ryda SK
2:21:41.850000
+11:10.66900
56.4p
17
Henrik Axelsson
IFK Helsingborg
2:24:20.865900
+13:49.82800
55.0p
18
Daniel Hägglind
Göteborg
2:24:22.866100
+13:51.83000
55.0p
19
Jonas Richson
Aktivitus Sport Club
2:24:23.866200
+13:52.83100
55.0p
20
Andreas Eriksson
Hestra Ssk
2:24:28.866700
+13:57.83600
55.0p
21
Alfred Emanuelsson
Torpa OK
2:25:52.875100
+15:21.92000
54.3p
22
Mattias Johansson
Uddevalla IS
2:26:00.875900
+15:29.92800
54.2p
23
Filip Wärnelöv
Gnosjö FK
2:26:20.877900
+15:49.94800
54.1p
24
Jimmy Svantesson
Ryda SK
2:26:29.878800
+15:58.95700
54.0p
25
Anders Torvaldsen
IK Stern
2:26:39.879800
+16:08.96700
53.9p
26
Andreas Carlén
Bodsjöböle Skidklubb
2:27:02.882100
+16:31.99000
53.7p
27
Staffan Herbst
Göteborg
2:27:16.883500
+16:45.100400
53.6p
28
Gustav Sterner
Köla AIK
2:27:18.883700
+16:47.100600
53.6p
29
Anders Carlander
Skogsbygdens IF
2:27:24.884300
+16:53.101200
53.6p
30
Jörgen Jindö
IK Stern
2:27:26.884500
+16:55.101400
53.6p
31
Andreas Asp
Mariestad
2:27:26.884500
+16:55.101400
53.6p
32
Kenneth Holgersson
Tidaholms SOK
2:27:42.886100
+17:11.103000
53.4p
33
Stefan Johansson
Tidaholm SOK Sisu
2:28:07.888600
+17:36.105500
53.2p
34
Daniel Björkmyr
OK Kullingshof
2:29:03.894200
+18:32.111100
52.8p
35
Axel Schörling
Malmö
2:29:21.896000
+18:50.112900
52.7p
36
Mats Franzén
Ulricehamns IF
2:30:09.900800
+19:38.117700
52.3p
37
Stefan Hornebrant
Trollhättans SOK
2:30:12.901100
+19:41.118000
52.3p
38
Erik Johansson
Göteborg Majorna OK
2:30:18.901700
+19:47.118600
52.2p
39
Ulf Gustafsson
Ryda SK
2:30:32.903100
+20:01.120000
52.1p
40
Daniel Josefsson
Bredaryds SOK
2:30:33.903200
+20:02.120100
52.1p
41
Pelt Henk Van
Slt
2:30:41.904000
+20:10.120900
52.1p
42
Håkan Pettersson
OK Kroppefjäll
2:31:07.906600
+20:36.123500
51.9p
43
Magnus Palmér
Hestra IF
2:31:32.909100
+21:01.126000
51.7p
44
Thomas Paulsson
Idefjordens SK
2:31:33.909200
+21:02.126100
51.7p
45
Joakim Torstensson
Bullarens Goif
2:31:45.910400
+21:14.127300
51.6p
46
Adam Stenman
Stockholm
2:32:05.912400
+21:34.129300
51.5p
47
Mads Mourier
Slagelse Skiklub
2:32:10.912900
+21:39.129800
51.4p
48
Martin Johansson
Ymer
2:32:28.914700
+21:57.131600
51.3p
49
Andreas Ulveström
Borås Energi Och Miljö
2:32:30.914900
+21:59.131800
51.3p
50
Samuel Elmersson
Gnosjö FK
2:32:31.915000
+22:00.131900
51.3p
51
Staffan Kanen
Kungsbacka
2:32:36.915500
+22:05.132400
51.2p
52
Marcus Kleinfeld
Axa Sport Club
2:32:44.916300
+22:13.133200
51.2p
53
Emil Salonen
Vänersborgs SK
2:32:47.916600
+22:16.133500
51.2p
54
Otto Zeidler
IFK Helsingborg
2:32:48.916700
+22:17.133600
51.2p
55
Fredrik Hallberg
Rejlers IF
2:33:39.921800
+23:08.138700
50.8p
56
Fredrik Fransson
Axa Sport Club
2:34:25.926400
+23:54.143300
50.5p
57
Lars Helgesson
Alehof
2:35:22.932100
+24:51.149000
50.1p
58
Mattias Svensson
IFK Helsingborg
2:35:25.932400
+24:54.149300
50.1p
59
Gunnar Schymberg
IK Stern
2:35:36.933500
+25:05.150400
50.0p
60
Christian Svensson
Anderstorps OK
2:35:38.933700
+25:07.150600
50.0p
61
Niklas Petersson Fröling
Axa Sport Club
2:35:59.935800
+25:28.152700
49.8p
62
Bo-arne Olsson
Eslövs FK
2:36:03.936200
+25:32.153100
49.8p
63
Peter Lindberg
SK Glädjen
2:36:07.936600
+25:36.153500
49.8p
64
Ove Lillestöl
Hestra IF
2:36:09.936800
+25:38.153700
49.8p
65
Nils Fredriksson
Borås
2:36:47.940600
+26:16.157500
49.5p
66
Magnus Gynnemo
Vindrarp SK
2:36:48.940700
+26:17.157600
49.5p
67
Stefan Carlsson
IK Ymer
2:36:50.940900
+26:19.157800
49.5p
68
Tobias Arvidsson
Apladalens Löparklubb
2:36:57.941600
+26:26.158500
49.4p
69
Robert Lindqvist
Nexans Sweden
2:37:02.942100
+26:31.159000
49.4p
70
Adriel Young
Mölnlycke
2:37:13.943200
+26:42.160100
49.3p
71
Robin Eriksson
Hestra Ssk
2:37:14.943300
+26:43.160200
49.3p
72
Tapio Koppelo
OK Stigen
2:37:15.943400
+26:44.160300
49.3p
73
Johan Nordsäter
Eds SK
2:37:28.944700
+26:57.161600
49.2p
74
Mikael Nygren
Borås
2:38:05.948400
+27:34.165300
49.0p
75
Håkan Johansson
Gudhems IF
2:38:31.951000
+28:00.167900
48.8p
76
Ronny Andersson
Lugi SK
2:38:43.952200
+28:12.169100
48.7p
77
Brynolf Gustafsson
IK Stern
2:39:23.956200
+28:52.173100
48.5p
78
Martin Moberg
Vänersborgs SK
2:39:36.957500
+29:05.174400
48.4p
79
Johan Gustavsson
IK Wilske
2:39:45.958400
+29:14.175300
48.4p
80
Fredrik Lundberg
Gillberga SK
2:39:52.959100
+29:21.176000
48.3p
81
Thomas Bergh
Lidköpings VSK
2:40:22.962100
+29:51.179000
48.1p
82
Michael Svensson
Mullsjö SOK
2:40:52.965100
+30:21.182000
47.9p
83
Lars Antonson
Rigor IF
2:40:55.965400
+30:24.182300
47.9p
84
Elias Johnsson
OK Nackhe
2:41:07.966600
+30:36.183500
47.8p
85
Oskar Stömne
Lugi SK
2:41:26.968500
+30:55.185400
47.7p
86
Mikael Helgesson
Alehof
2:41:38.969700
+31:07.186600
47.6p
87
Martin Pettersson
Ryda SK
2:41:50.970900
+31:19.187800
47.6p
88
Henrik Egerbo
IK Trasten
2:41:53.971200
+31:22.188100
47.6p
89
Jan Lundberg
Angered
2:42:36.975500
+32:05.192400
47.3p
90
Martin Forssell
Triathlon Väst
2:43:06.978500
+32:35.195400
47.1p
91
Peter Johannesson
Arvika IS
2:43:34.981300
+33:03.198200
46.9p
92
Tobias Itzigehl
IFK Helsingborg
2:43:48.982700
+33:17.199600
46.9p
93
Mikael Lundh
Ryda SK
2:43:54.983300
+33:23.200200
46.8p
94
David Glans
IK Stern
2:44:48.988700
+34:17.205600
46.5p
95
Ola Willstrand
Borås
2:45:28.992700
+34:57.209600
46.3p
96
Jonas Friis-liby
Joa IF
2:45:37.993600
+35:06.210500
46.2p
97
Johan Mattsson
Stångenäs Ais
2:46:10.996900
+35:39.213800
46.0p
98
Joel Ohlsson
IK Stern
2:46:22.998100
+35:51.215000
46.0p
99
Henrik Svensson
IK Stern
2:46:52.1001100
+36:21.218000
45.8p
100
Patrik Alperud
Ymer
2:46:55.1001400
+36:24.218300
45.8p
101
Martin Mjälgård
Ulricehamn
2:46:58.1001700
+36:27.218600
45.7p
102
Henrik Orrsjö
Göteborg
2:47:06.1002500
+36:35.219400
45.7p
103
Mats Marklund
Rydebäck
2:47:14.1003300
+36:43.220200
45.7p
104
Niklas Fredriksson
IK Stern
2:47:48.1006700
+37:17.223600
45.5p
105
Jimmy Ullmark
Volvo
2:47:55.1007400
+37:24.224300
45.4p
106
Lars Johansson
Ryda SK
2:47:56.1007500
+37:25.224400
45.4p
107
Björn Alström
Bålsta SK
2:48:00.1007900
+37:29.224800
45.4p
108
Kenneth Nygren
Sjuntorp
2:48:23.1010200
+37:52.227100
45.3p
109
Björn Westling
Mölndal Outdoor IF
2:49:06.1014500
+38:35.231400
45.0p
110
Christer Olsson
Idefjordens SK
2:49:09.1014800
+38:38.231700
45.0p
111
Robert Danklint
Dalsjöfors
2:49:20.1015900
+38:49.232800
45.0p
112
Kjell Hermansson
Stenungsunds OK
2:49:59.1019800
+39:28.236700
44.7p
113
Andreas Johansson
Axa Sport Club
2:50:12.1021100
+39:41.238000
44.7p
114
Mikael Sundberg
IK Stern
2:50:18.1021700
+39:47.238600
44.6p
115
Mats Johansson
Axa Sport Club
2:50:20.1021900
+39:49.238800
44.6p
Logga in för att slippa de här annonserna
116
Marcus Larsson
Gånghester
2:50:45.1024400
+40:14.241300
44.5p
117
Erik Uhlander
Axa Sport Club
2:51:12.1027100
+40:41.244000
44.3p
118
Daniel Svensson
Gnosjö FK
2:51:29.1028800
+40:58.245700
44.3p
119
Hampus Persson
Mölndal Outdoor IF
2:51:32.1029100
+41:01.246000
44.2p
120
Per Engelbrektsson
IFK Skövde Skidklubb
2:51:35.1029400
+41:04.246300
44.2p
121
Leif Claesson
Hestra IF
2:51:53.1031200
+41:22.248100
44.1p
122
Arnfinn Haugland
Lidköpings Vintersportklubb
2:51:54.1031300
+41:23.248200
44.1p
123
Mikael Rigert
Tranemo IF
2:52:03.1032200
+41:32.249100
44.1p
124
Emil Kr?yer
Köpenhamn
2:52:33.1035200
+42:02.252100
43.9p
125
Björn Ingemarsson
Alingsås
2:52:37.1035600
+42:06.252500
43.9p
126
Lars Klasson
Dalsjöfors Goif
2:52:40.1035900
+42:09.252800
43.9p
127
Simon Claesson
IK Ymer
2:52:45.1036400
+42:14.253300
43.9p
128
Samuel Alexandersson
Göteborg
2:52:46.1036500
+42:15.253400
43.9p
129
Jan-erik Karlén
Uddevalla IS
2:52:53.1037200
+42:22.254100
43.8p
130
Martin Svensson
Göteborg
2:52:55.1037400
+42:24.254300
43.8p
131
Ragnar Uppström
FK Herkules
2:53:21.1040000
+42:50.256900
43.7p
132
Marcus Palmqvist
Axa Sport Club
2:53:25.1040400
+42:54.257300
43.6p
133
Claes Götarsson
Ulricehamns IF
2:53:56.1043500
+43:25.260400
43.5p
134
Stefan Mathsson
Åsarp
2:54:05.1044400
+43:34.261300
43.4p
135
Claes Thor
IK Stern
2:54:10.1044900
+43:39.261800
43.4p
136
Fredrik Kållberg
Linköping
2:54:15.1045400
+43:44.262300
43.4p
137
Jörgen Hurtig
Anderstorps OK
2:54:30.1046900
+43:59.263800
43.3p
138
Henrik Østergaard
Københavns Skiklub
2:54:32.1047100
+44:01.264000
43.3p
139
Anders Dahlberg
Hestra IF
2:54:48.1048700
+44:17.265600
43.2p
140
Jörgen Andersson
Axa Sport Club
2:54:58.1049700
+44:27.266600
43.2p
141
Christian Melin
Bottnaryds IF
2:55:13.1051200
+44:42.268100
43.1p
142
Jan Johansson
Axa SC
2:55:22.1052100
+44:51.269000
43.1p
143
Håkan Dahlgren
Brålanda
2:55:24.1052300
+44:53.269200
43.0p
144
Niklas Barkman
Mullsjö SOK
2:55:44.1054300
+45:13.271200
42.9p
145
Gustav Von Sydow
Göteborg
2:56:02.1056100
+45:31.273000
42.9p
146
Fredrik O Edberg
Göteborg
2:56:03.1056200
+45:32.273100
42.8p
147
Bo-göran Svensson
Falkenbergs OK
2:56:17.1057600
+45:46.274500
42.8p
148
Anders Hjelte
Varberg
2:56:30.1058900
+45:59.275800
42.7p
149
Hugo Eriksson
Sävedalen
2:56:40.1059900
+46:09.276800
42.7p
150
Tomas Eriksson
Sävedalen
2:56:40.1059900
+46:09.276800
42.7p
151
Per Waltersson
Tranemo IF
2:56:45.1060400
+46:14.277300
42.6p
152
Mikael Johansson
Gällstads IF
2:56:57.1061600
+46:26.278500
42.6p
153
Fredrik Sveningsson
Grönahögs IK
2:57:29.1064800
+46:58.281700
42.4p
154
Jonas Johansson
Hallby SOK
2:57:37.1065600
+47:06.282500
42.4p
155
Mikael Svensson
Gnosjö FK
2:57:39.1065800
+47:08.282700
42.4p
156
Jan Hasselberg
IK Ymer
2:57:41.1066000
+47:10.282900
42.4p
157
Fredrik Herou
Volvo IF
2:58:08.1068700
+47:37.285600
42.2p
158
Peter Josefsson
Jönköping
2:58:09.1068800
+47:38.285700
42.2p
159
Magnus Orre
IK Ymer
2:58:10.1068900
+47:39.285800
42.2p
160
Henrik Dalengren
Tidaholm SOK Sisu
2:58:14.1069300
+47:43.286200
42.2p
161
Morgan Johansson
Tranemo IF
2:58:32.1071100
+48:01.288000
42.1p
162
Hans Persson
Jönköping
2:58:34.1071300
+48:03.288200
42.1p
163
Jonas Carlsson
OK Reftele
2:58:38.1071700
+48:07.288600
42.1p
164
Henrik Augustsson
Axa Sport Club
2:58:40.1071900
+48:09.288800
42.1p
165
Jan Østergaard
København Skiklub
2:58:46.1072500
+48:15.289400
42.0p
166
Axel Vänerhav
Lerum
2:59:09.1074800
+48:38.291700
41.9p
167
Per Kaatman
Göteborg
2:59:16.1075500
+48:45.292400
41.9p
168
Martin Dahl
Borås Energi Och Miljö
2:59:21.1076000
+48:50.292900
41.9p
169
Jörgen Åkesson
Axa Sport Club
2:59:33.1077200
+49:02.294100
41.8p
170
Kalle Persson
Axa Sport Club
2:59:41.1078000
+49:10.294900
41.8p
171
Per-ivan Engström
OK Orion
2:59:43.1078200
+49:12.295100
41.8p
172
Peter Lysell
OK Landehof
2:59:56.1079500
+49:25.296400
41.7p
173
Rikard Jarl
Torslanda
2:59:56.1079500
+49:25.296400
41.7p
174
Bengt Andersson
Axa Sport Club
2:59:59.1079800
+49:28.296700
41.7p
175
Magnus Nyman
Linköpings Skidklubb
3:00:22.1082100
+49:51.299000
41.6p
176
Ulf Persson
Mölndal Outdoor IF
3:00:37.1083600
+50:06.300500
41.5p
177
Carl-fredrik Ahnsberg
Axa Sport Club
3:00:38.1083700
+50:07.300600
41.5p
178
Per Thorén
OK Landehof
3:00:41.1084000
+50:10.300900
41.5p
179
Christoffer Persson
Ymer IK
3:01:02.1086100
+50:31.303000
41.4p
180
Joakim Färén
Skövde
3:01:08.1086700
+50:37.303600
41.4p
181
Per-erik Larsson
Ryda SK
3:01:12.1087100
+50:41.304000
41.4p
182
Per Nilsson
Gillberga SK
3:01:16.1087500
+50:45.304400
41.3p
183
Anders Lundin
Göteborg
3:01:20.1087900
+50:49.304800
41.3p
184
Martin Brinck
IK Stern
3:01:42.1090100
+51:11.307000
41.2p
185
Bert-ola Mattsson
Idefjordens SK
3:01:45.1090400
+51:14.307300
41.2p
186
Nicklas Torgardh
Göteborgs SK
3:01:45.1090400
+51:14.307300
41.2p
187
Johan Roos
Borås SK
3:01:47.1090600
+51:16.307500
41.2p
188
Peter Svensson
Hestra IK
3:01:51.1091000
+51:20.307900
41.2p
189
Peter Ceimertz
Halmstadsgarnisons IF
3:02:00.1091900
+51:29.308800
41.1p
190
Jan-olof Hermansson
IK Ymer
3:02:00.1091900
+51:29.308800
41.1p
191
Stig Ericsson
Sok68
3:02:01.1092000
+51:30.308900
41.1p
192
Troels Østergaard
Bottnaryd IF
3:02:01.1092000
+51:30.308900
41.1p
193
David Ranfalk
IK Stern
3:02:02.1092100
+51:31.309000
41.1p
194
Paul Mcshane
Björnstorps IF
3:02:18.1093700
+51:47.310600
41.1p
195
Lars Gustafsson
Volvo IF
3:02:39.1095800
+52:08.312700
41.0p
196
Emil Andersson
Axa Sport Club
3:02:41.1096000
+52:10.312900
40.9p
197
Stig Berglund
Hällingsjö
3:02:42.1096100
+52:11.313000
40.9p
198
Joacim Fransson
Anderstorps OK
3:02:48.1096700
+52:17.313600
40.9p
199
Gunnar Johansson
Skövde
3:02:51.1097000
+52:20.313900
40.9p
200
Albin Nilsson
Uddevalla
3:03:01.1098000
+52:30.314900
40.9p
201
Björn Sjökvist
OK Kullingshof
3:03:25.1100400
+52:54.317300
40.7p
202
Peter Jørgensen
Københavns Skiklub
3:03:26.1100500
+52:55.317400
40.7p
203
Oscar Westerlund
Göteborg
3:03:46.1102500
+53:15.319400
40.7p
204
Dennis Andersson
Lysekils HV
3:03:46.1102500
+53:15.319400
40.7p
205
Johan Skattner
IF Rigor
3:03:55.1103400
+53:24.320300
40.6p
206
Michael Wallin
IK Stern
3:04:13.1105200
+53:42.322100
40.5p
207
Patric Pettersson
OK Kroppefjäll
3:04:18.1105700
+53:47.322600
40.5p
208
Daniel Göransson
Göteborg
3:04:23.1106200
+53:52.323100
40.5p
209
Rasmus Dahlqvist
Uddevalla IS
3:04:44.1108300
+54:13.325200
40.4p
210
Reijo Laxholm
Hestra IF
3:04:47.1108600
+54:16.325500
40.4p
211
Magnus Uppström
Volvo IF
3:04:52.1109100
+54:21.326000
40.4p
212
Daniel Fransson
Tranemo IF
3:05:10.1110900
+54:39.327800
40.3p
213
Jörgen Lindwall
Äspereds IF
3:05:14.1111300
+54:43.328200
40.3p
214
Erik Hallenbo
IK Stern
3:05:20.1111900
+54:49.328800
40.2p
215
Jan Lundkvist
Göteborgs Skidklubb
3:05:41.1114000
+55:10.330900
40.1p
216
Carl Dotevall
IK Stern
3:05:47.1114600
+55:16.331500
40.1p
217
Per Ola Enander
Lidköpings VSK
3:05:50.1114900
+55:19.331800
40.1p
218
Christer Paasikivi
Timmele
3:05:53.1115200
+55:22.332100
40.1p
219
David Nellbeck
Göteborg
3:06:03.1116200
+55:32.333100
40.0p
220
Niclas Holm
IK Stern
3:06:10.1116900
+55:39.333800
40.0p
221
Fredrik Ohlsson
Hesta
3:06:11.1117000
+55:40.333900
40.0p
222
Fredrik Westerberg
Axa Sport Club
3:06:38.1119700
+56:07.336600
39.9p
223
Niklas Frejd
Träslövsläge
3:06:39.1119800
+56:08.336700
39.9p
224
Erik Larsson
Bredaryd
3:06:47.1120600
+56:16.337500
39.9p
225
Magnus Oderstam
Storahöga
3:07:23.1124200
+56:52.341100
39.7p
226
Börje Pålsson
Uddevalla IS
3:07:31.1125000
+57:00.341900
39.7p
227
Rikard Eriksson
Ericsson IF
3:07:34.1125300
+57:03.342200
39.7p
228
Håkan Olausson
Magra IS
3:08:15.1129400
+57:44.346300
39.5p
229
Mikael Skönvall
Borås
3:08:31.1131000
+58:00.347900
39.4p
230
Pelle Brandt
Svenljunga IK
3:08:39.1131800
+58:08.348700
39.4p
231
Torgny Alström
Falköpings AIK
3:08:59.1133800
+58:28.350700
39.3p
232
Anders Hjärtnäs
Öjersjö
3:09:04.1134300
+58:33.351200
39.3p
233
Torgrim Brochmann
Uddevalla
3:09:15.1135400
+58:44.352300
39.2p
234
Peter Liljeros
Landvetter
3:09:28.1136700
+58:57.353600
39.2p
235
Anders Johanson
Ellos IF
3:09:30.1136900
+58:59.353800
39.2p
236
Per Claesson
Hestra Idrottsförening
3:09:53.1139200
+59:22.356100
39.1p
237
Stefan Widdgård
Ljungskile
3:10:36.1143500
+1:00:05.360400
38.9p
238
Johan Moreau
Ikstern
3:10:39.1143800
+1:00:08.360700
38.9p
239
Lars Olsson
OK Nackhe
3:10:41.1144000
+1:00:10.360900
38.9p
240
Marcus Persson
IK Ymer
3:11:13.1147200
+1:00:42.364100
38.7p
241
Hans Lindeberg
IF Rigor
3:11:14.1147300
+1:00:43.364200
38.7p
242
Magnus Andersson
Askims IK
3:11:27.1148600
+1:00:56.365500
38.7p
243
Johannes Orrsjö
Majs
3:11:30.1148900
+1:00:59.365800
38.7p
244
Hans Jonsson
IFK Skövde SK
3:11:38.1149700
+1:01:07.366600
38.6p
245
Lars-henric Ohlström
Varberg
3:11:45.1150400
+1:01:14.367300
38.6p
246
Markus Karlén
Axa Sport Club
3:12:24.1154300
+1:01:53.371200
38.5p
247
Jan Johansson
Axa Sport Club
3:12:30.1154900
+1:01:59.371800
38.4p
248
Anders Holmer
Halmstad Garnisons IF
3:12:32.1155100
+1:02:01.372000
38.4p
249
Björn Åkerström
IK Stern
3:12:35.1155400
+1:02:04.372300
38.4p
250
Jesper Hess
Alingsås
3:12:59.1157800
+1:02:28.374700
38.3p
251
Tobias Håkansson
Gränums IF
3:13:59.1163800
+1:03:28.380700
38.1p
252
Bengt Johansson
IK Stern
3:14:02.1164100
+1:03:31.381000
38.1p
253
Nils Östebo
IK Stern
3:14:16.1165500
+1:03:45.382400
38.0p
254
Magnus Ekman
Axa Sport Club
3:14:45.1168400
+1:04:14.385300
37.9p
255
Magnus Jönsson
Gränums IF
3:14:46.1168500
+1:04:15.385400
37.9p
256
Henrik Isaksson
Alingsås
3:15:06.1170500
+1:04:35.387400
37.8p
257
Joakim Näs
Gillberga SK
3:15:30.1172900
+1:04:59.389800
37.7p
258
Martin Wehlin
Göteborg
3:15:42.1174100
+1:05:11.391000
37.7p
259
Mats Ohlsson
Ulricehamns IF
3:15:45.1174400
+1:05:14.391300
37.7p
260
Fredrik Johansson
Blybergs FF
3:15:51.1175000
+1:05:20.391900
37.6p
261
Anders Grände
Varbergs Mtb
3:16:31.1179000
+1:06:00.395900
37.5p
262
Erik Andersson
Göteborg
3:16:55.1181400
+1:06:24.398300
37.4p
263
Martin Christofferson
Göteborg
3:17:16.1183500
+1:06:45.400400
37.3p
264
Dick Gustafsson
OK Alehof
3:17:19.1183800
+1:06:48.400700
37.3p
265
Roger Karlsson
Torslanda
3:17:28.1184700
+1:06:57.401600
37.3p
266
Andreas Idegård
IK Stern
3:17:42.1186100
+1:07:11.403000
37.2p
267
Per-erik Johansson
No Club
3:17:45.1186400
+1:07:14.403300
37.2p
268
Olof Tengström
Främmestads IK
3:17:47.1186600
+1:07:16.403500
37.2p
269
Gustav Lundqvist
Åkersberga
3:18:00.1187900
+1:07:29.404800
37.1p
270
Björn Balldin
Göteborg
3:18:25.1190400
+1:07:54.407300
37.1p
271
Johan Söderhielm
Axa Sport Club
3:19:10.1194900
+1:08:39.411800
36.9p
272
Johannes Sandberg
Ryda SK
3:19:12.1195100
+1:08:41.412000
36.9p
273
Josef Östman
Axa Sport Club
3:19:41.1198000
+1:09:10.414900
36.8p
274
Isac Östman
Axa Sport Club
3:19:41.1198000
+1:09:10.414900
36.8p
275
Alexander Liljeblad
Göteborg
3:19:48.1198700
+1:09:17.415600
36.7p
276
Björn Sellgren
IF Friska Viljor
3:19:59.1199800
+1:09:28.416700
36.7p
277
Anton Gyllensvaan
Mullsjö Skid OK
3:19:59.1199800
+1:09:28.416700
36.7p
278
Jimmy Söhrman
IF Rigor
3:20:02.1200100
+1:09:31.417000
36.7p
279
Christian Strömberg
Bankeryd
3:20:05.1200400
+1:09:34.417300
36.7p
280
Johan Helmrot
Marbäcks IF
3:20:08.1200700
+1:09:37.417600
36.7p
281
Klas Hjort
Lugi Skidklubb
3:20:33.1203200
+1:10:02.420100
36.6p
282
Lars Filip Groth
Københavns Skiklub
3:20:51.1205000
+1:10:20.421900
36.5p
283
Fredrik Primnell
Axa Sport Club
3:21:13.1207200
+1:10:42.424100
36.4p
284
Bertil Carlsson
Axa Sport Club
3:21:56.1211500
+1:11:25.428400
36.3p
285
Johan Lindquist
IK Wilske
3:22:25.1214400
+1:11:54.431300
36.2p
286
Daniel Mossberg
IK Ymer
3:22:49.1216800
+1:12:18.433700
36.1p
287
Marcus Lyrfjord
IK Ymer
3:22:49.1216800
+1:12:18.433700
36.1p
288
William Norrblom
IK Stern
3:23:01.1218000
+1:12:30.434900
36.1p
289
Asbjørn Friis Jensen
Aarhus Skiklub
3:23:07.1218600
+1:12:36.435500
36.0p
290
Magnus Lantz
Åsa
3:23:23.1220200
+1:12:52.437100
36.0p
291
Lars-gunnar Karlsson
Tranemo IF Skidor
3:24:06.1224500
+1:13:35.441400
35.8p
292
Per Anders Wiktorsson
Stockholm
3:24:31.1227000
+1:14:00.443900
35.7p
293
Joakim Holm
IK Stern
3:24:33.1227200
+1:14:02.444100
35.7p
294
Kent Hagen Eriksson
IFK Skövde SK
3:24:43.1228200
+1:14:12.445100
35.7p
295
Gunnar Philipson
Bullarens Gymnastik O IF
3:24:51.1229000
+1:14:20.445900
35.7p
296
Anders Billström
IK Stern
3:25:01.1230000
+1:14:30.446900
35.6p
297
Dan Ingemarsson
Krogsereds IK
3:25:16.1231500
+1:14:45.448400
35.6p
298
Nikolaj Ture Gregersen
Københavns Skiklub
3:25:24.1232300
+1:14:53.449200
35.6p
299
Nils Philipson
Göteborgs Skidklubb
3:26:03.1236200
+1:15:32.453100
35.4p
300
Martin Borgman
Axa Sport Club
3:26:30.1238900
+1:15:59.455800
35.3p
301
Johan Lundin
Dalsjöfors
3:27:33.1245200
+1:17:02.462100
35.1p
302
Stefan Karlsson
Lundsbrunn
3:27:48.1246700
+1:17:17.463600
35.1p
303
Martin Helin
Axa Sport Club
3:28:05.1248400
+1:17:34.465300
35.0p
304
Michael Bergendahl
Älmestad
3:28:14.1249300
+1:17:43.466200
35.0p
305
Oscar Garpenholt
Rigor IF
3:28:21.1250000
+1:17:50.466900
35.0p
306
Martin Adler
Axa Sport Club
3:29:33.1257200
+1:19:02.474100
34.7p
307
Christian Mossberg
IK Ymer
3:29:36.1257500
+1:19:05.474400
34.7p
308
Olof Weister
IFK Helsingborg
3:30:30.1262900
+1:19:59.479800
34.5p
309
Robert Nilsson
Hallby SOK
3:30:44.1264300
+1:20:13.481200
34.5p
310
Stefan Johansson
Skövde
3:30:47.1264600
+1:20:16.481500
34.5p
311
Jonas Milefors
Axa Sport Club
3:31:16.1267500
+1:20:45.484400
34.4p
312
Einar Krog
KS
3:31:25.1268400
+1:20:54.485300
34.4p
313
Jonas Ask
IK Stern
3:31:47.1270600
+1:21:16.487500
34.3p
314
Arne Alfredsson
Vattenfalls IF
3:32:02.1272100
+1:21:31.489000
34.2p
315
Truls Rosen
Axa Sport Club
3:32:17.1273600
+1:21:46.490500
34.2p
316
Patrik Edinge
Nyköpings OK
3:33:09.1278800
+1:22:38.495700
34.0p
Logga in för att slippa de här annonserna
317
Bengt Svensson
OK Gisle
3:33:16.1279500
+1:22:45.496400
34.0p
318
Søren Christensen
Københavns Skiklub
3:33:16.1279500
+1:22:45.496400
34.0p
319
Mark Howell
Köpenhamns Skidklub
3:33:26.1280500
+1:22:55.497400
34.0p
320
Fredrik Johansson
Idrottsklubben Högaborgsatleter
3:33:42.1282100
+1:23:11.499000
33.9p
321
Magnus Lennartsson
Kode
3:34:19.1285800
+1:23:48.502700
33.8p
322
Michael Rogström
IK Stern
3:34:21.1286000
+1:23:50.502900
33.8p
323
Jan Amnäs
IF Rigor
3:34:25.1286400
+1:23:54.503300
33.8p
324
Kristofer Miving
Knivsta
3:35:13.1291200
+1:24:42.508100
33.6p
325
Gabriel Palmenäs
IK Stern
3:36:12.1297100
+1:25:41.514000
33.5p
326
Anton Norrblom
IK Stern
3:36:33.1299200
+1:26:02.516100
33.4p
327
Jonas Kortelainen
Stockholm
3:37:06.1302500
+1:26:35.519400
33.3p
328
André Carlsson
Genarps IF
3:37:27.1304600
+1:26:56.521500
33.2p
329
Per Walfridsson
Kvarnsvedens Goif Skidklubb
3:37:47.1306600
+1:27:16.523500
33.2p
330
Morten Marott Larsen
Københavns Skiklub
3:38:39.1311800
+1:28:08.528700
33.0p
331
Christoffer Sandahl
Falköping
3:38:49.1312800
+1:28:18.529700
33.0p
332
Lars-henry Selin
Bullarens Gymnastik O IF
3:39:00.1313900
+1:28:29.530800
33.0p
333
Mattias Ekeroth
Halmstad Sprinters
3:39:10.1314900
+1:28:39.531800
32.9p
334
Magnus Ingelsten
Barsebäck
3:40:10.1320900
+1:29:39.537800
32.8p
335
Peter Carlson
Norrköping
3:40:17.1321600
+1:29:46.538500
32.7p
336
Christian Holmberg
Peab Fritid
3:41:10.1326900
+1:30:39.543800
32.6p
337
Niels Dahl-nielsen
Københavns Skiklub
3:41:35.1329400
+1:31:04.546300
32.5p
338
Torbjörn Larson
Björnstorps IF
3:41:45.1330400
+1:31:14.547300
32.5p
339
Christian Ejdervik
Ytterby
3:41:51.1331000
+1:31:20.547900
32.5p
340
Mats Brändström
Ulricehanmn
3:41:54.1331300
+1:31:23.548200
32.5p
341
Love Saltin
Karlskoga
3:42:29.1334800
+1:31:58.551700
32.4p
342
Johan Dahlgren
Axa Sport Club
3:42:49.1336800
+1:32:18.553700
32.3p
343
Per Weinreich
Københavns Ski Klub
3:43:23.1340200
+1:32:52.557100
32.2p
344
Mats Andreasson
Halmstad
3:43:44.1342300
+1:33:13.559200
32.1p
345
Erik Börjesson
Axa Sport Club
3:44:18.1345700
+1:33:47.562600
32.0p
346
Daniel Lundmark
Asperö
3:44:37.1347600
+1:34:06.564500
32.0p
347
Tommy Marko
Ikhp
3:44:42.1348100
+1:34:11.565000
32.0p
348
Björn Olsson
Malmö Frisksportklubb
3:44:50.1348900
+1:34:19.565800
32.0p
349
Carl-gustav Andersson
Rude
3:44:53.1349200
+1:34:22.566100
31.9p
350
Jonas Svantesson
Borås
3:45:03.1350200
+1:34:32.567100
31.9p
351
Oskar Hellberg
Axa Sport Club
3:45:21.1352000
+1:34:50.568900
31.9p
352
Sven-åke Larsson
Redvägs SK
3:45:50.1354900
+1:35:19.571800
31.8p
353
Joel Gustafsson
Göteborg
3:48:22.1370100
+1:37:51.587000
31.4p
354
Kevin Hasslöf
Lysekils HV
3:49:22.1376100
+1:38:51.593000
31.2p
355
Paul Hanborg
Ärla Idrottsförening
3:51:31.1389000
+1:41:00.605900
30.9p
356
Lukas Olsson
Gränums IF
3:53:55.1403400
+1:43:24.620300
30.5p
357
Andrew Wilson
Hönö
3:54:59.1409800
+1:44:28.626700
30.4p
358
Jonas Janebrant
Malmö
3:55:56.1415500
+1:45:25.632400
30.2p
359
Egil Midtbø
OK Alehof
3:56:43.1420200
+1:46:12.637100
30.1p
360
Lukas Cronberg
IK Stern
3:56:58.1421700
+1:46:27.638600
30.1p
361
Linus Olsson
Gränums IF
3:58:32.1431100
+1:48:01.648000
29.8p
362
Tom Rebbitt
Ockero
3:59:42.1438100
+1:49:11.655000
29.7p
363
Niklas Olmyr
Perstorp AB IF
4:00:35.1443400
+1:50:04.660300
29.5p
364
IB Schou
IK Stern
4:03:06.1458500
+1:52:35.675400
29.2p
365
Rikard Jeppsson
Kristianstad
4:04:12.1465100
+1:53:41.682000
29.0p
366
Johan Eurenius
Axa Sport Club
4:05:30.1472900
+1:54:59.689800
28.8p
367
Krister Juliander
Länghems IF
4:06:04.1476300
+1:55:33.693200
28.8p
368
Eero Toivonen
Länghems IF
4:06:08.1476700
+1:55:37.693600
28.8p
369
Mikael Olofsson
Länghems IF
4:06:15.1477400
+1:55:44.694300
28.7p
370
Niklas Gustafsson
Axa Sport Club
4:07:34.1485300
+1:57:03.702200
28.6p
371
Michael Ekberg
IF Elfsborg
4:09:40.1497900
+1:59:09.714800
28.3p
372
Martin Sylvesten
Göteborg
4:10:09.1500800
+1:59:38.717700
28.2p
373
Pär Sköld
Göteborg
4:14:54.1529300
+2:04:23.746200
27.6p
374
Sten Mortensen
Københavns Skiklub
4:16:14.1537300
+2:05:43.754200
27.5p
375
Rikard Kelloniemi
Halmstad OK
4:21:11.1567000
+2:10:40.783900
26.9p
376
Troels Dalgaard
Jystrup Danmark
4:22:02.1572100
+2:11:31.789000
26.8p
377
Jörgen Edinge
Hästhults AIK
4:33:12.1639100
+2:22:41.856000
25.5p
378
Christian Jernberg
Göteborg
4:33:26.1640500
+2:22:55.857400
25.5p
379
Joakim Stuart
Göteborg
4:39:29.1676800
+2:28:58.893700
24.9p
380
Oskar Stenriker I
Axa Sport Club
4:50:40.1743900
+2:40:09.960800
23.8p
381
Anders Nylén
IF Ski Team Skåne
4:52:06.1752500
+2:41:35.969400
23.7p
382
Anton Magnusson
Malmö
5:11:06.1866500
+3:00:35.1083400
22.0p
383
Christopher Kolbjörnsen
Svedala
5:11:32.1869100
+3:01:01.1086000
22.0p
-
Johan Heinerud
Alehof
23:59:58.8639700
-
-
Mats Olsson
Axa Sport Club
23:59:58.8639700
-
-
André Wennersten
Björnstorp IF
23:59:58.8639700
-
-
Christoffer Idh
Borås SK
23:59:58.8639700
-
-
Karl Sterner
Köla AIK
23:59:58.8639700
-
-
Hampus Arvidsson
OK Skogshjortarna
23:59:58.8639700
-
-
Jörn Stuve
Stora Mellby
23:59:58.8639700
-
-
Sven Gardell
Ulricehamns IF
23:59:58.8639700
-
-
Jan Lundgren
Fjärås
23:59:58.8639700
-
-
Lars Moberg Björnsen
Danmark
23:59:58.8639700
-
-
Göran Larsson
Ringhals IF
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Kindesjö
Härlövs Idrottsförening
23:59:58.8639700
-
-
Mathias Ström
Kode
23:59:58.8639700
-
-
Joakim Harrysson
Träningskompaniet Halmstad
23:59:58.8639700
-
-
Gustaf Ankarcrona
Axa Sport Club
23:59:58.8639700
-
-
Jan Carlson
Stadium Idrottsförening
23:59:58.8639700
-
-
Fredrik Holmgren
Axa Sport Club
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Strandell
Axa Sport Club
23:59:59.8639800
-
-
Pär Fagberg
Axa Sport Club
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Hofwing
Axa Sport Club
23:59:59.8639800
-
-
Lennart Ehrencrona
Axa Sport Club
23:59:59.8639800
-
-
Mattias Björk
Bredaryds SOK
23:59:59.8639800
-
-
Lars Uhlin
EJ Medlem
23:59:59.8639800
-
-
Håkan Johansson
Eskilstuna
23:59:59.8639800
-
-
Niklas Gunnarsson
Eskilstuna
23:59:59.8639800
-
-
Christopher Nilsson
Grava SK
23:59:59.8639800
-
-
Bengt Münter
Göteborgs Skidklubb
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Jorstadius
Göteborgs Skidklubb
23:59:59.8639800
-
-
Anders Bengtsson
Handelsbanken IF
23:59:59.8639800
-
-
Ingvar Andersson
Hermansby IF
23:59:59.8639800
-
-
Jon Wahlström
Hjärnarps Ghol
23:59:59.8639800
-
-
Gunnar Jönsson
Härlövs IF
23:59:59.8639800
-
Visar resultat 1 till 500 av 612[
1
2
]