Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Fristil distans
2014-03-22
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 11
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tove Eriksson
Stockviks SF
12:22.74100
2
Sara Andersson
IFK Mora SK
13:49.82800
+1:27.8600
3
Linn Palmberg
Högbo GOIF
13:57.83600
+1:35.9400
4
Ellen Hedeberg
SK Bore
14:27.86600
+2:05.12400
5
Emma Lindberg
Funäsdalens IF
14:42.88100
+2:20.13900
6
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
14:46.88500
+2:24.14300
7
Clara Zetterwall
Domnarvets GOIF
15:01.90000
+2:39.15800
8
Sofia Enberg
Pargas IF
15:01.90000
+2:39.15800
9
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
15:06.90500
+2:44.16300
10
Elin Törnqvist
Garphyttans IF
15:16.91500
+2:54.17300
11
Filippa Lundgren Wikström
Grava SK
15:17.91600
+2:55.17400
12
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
15:27.92600
+3:05.18400
13
Maja Bergqvist
Korsnäs IF SK
15:28.92700
+3:06.18500
14
Lina Hennings
Östersunds SK
15:43.94200
+3:21.20000
15
Hannah Bengtsson
Hagfors SF
15:45.94400
+3:23.20200
16
Alba Johansson
Sundbybergs IK
15:48.94700
+3:26.20500
17
Rebecka Westlund
Sunne SLF
15:59.95800
+3:37.21600
18
Hanna Hodin
Årsunda IF
16:02.96100
+3:40.21900
19
Maja Heikki
Sälens IF
16:10.96900
+3:48.22700
20
Linalotta Nelson
Landsbro IF SK
16:18.97700
+3:56.23500
21
Josefin Ahnbrink
Sundbybergs IK
16:20.97900
+3:58.23700
22
Emma Wågesson
Landsbro IF SK
16:32.99100
+4:10.24900
23
Ellen Karlsson
Årjängs IF
16:51.101000
+4:29.26800
24
Jenny Persson
Sälens IF
17:09.102800
+4:47.28600
25
Lova Busk
Svegs IK
17:14.103300
+4:52.29100
26
Kajsa Heikki
Sälens IF
17:17.103600
+4:55.29400
27
Alma Wallman
IFK Grängesberg SK
17:21.104000
+4:59.29800
28
Tilde Ingvarsson
Svegs IK
17:23.104200
+5:01.30000
29
Thea Nordin
Korsnäs IF SK
17:28.104700
+5:06.30500
30
Emma Olaspers
Orsa SK
17:28.104700
+5:06.30500
31
Ebba Wulcan
Åmåls OK
17:52.107100
+5:30.32900
32
Sanna Bäck
Svegs IK
18:01.108000
+5:39.33800
33
Alice Millén
Sälens IF
18:03.108200
+5:41.34000
34
Elina Thorslund
Kungsgårdens SK
18:18.109700
+5:56.35500
35
Malin Ryss
IFK Mora SK
18:22.110100
+6:00.35900
36
Emma Fogelström
Häverödals IF
18:26.110500
+6:04.36300
37
Malin Sjöström
Svegs IK
19:12.115100
+6:50.40900
38
Vendela Söderqvist
Falu IK
19:26.116500
+7:04.42300
39
Frida Johansson
Bengtsfors Bois
20:10.120900
+7:48.46700
40
Tilde Friberg
Korsnäs IF SK
20:19.121800
+7:57.47600
41
Agnes Krüger
Falu IK
20:20.121900
+7:58.47700
42
Siri Lin
Pargas IF
21:16.127500
+8:54.53300
43
Elsa Fischer
Hagfors SF
21:18.127700
+8:56.53500
44
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
21:40.129900
+9:18.55700
45
Elsa Andersson
Vansbro AIK SK
22:53.137200
+10:31.63000
46
Vilma Eriksson
IFK Grängesberg SK
24:16.145500
+11:54.71300
47
Thea Fröberg
Zinkgruvans IF
24:55.149400
+12:33.75200
-
Alva Holm
Falu IK
23:59:58.8639700
-
Ronja Hillman
Kungsgårdens SK
23:59:59.8639800
-
Thea Sandberg
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Maja Unger
Sågmyra SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)