Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Fristil distans
2014-03-22
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 9
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Elsa Brandt
Domnarvets GOIF
9:50.58900
2
Elsa Palmberg
Högbo GOIF
10:42.64100
+52.5100
3
Emilia Tysk
IFK Mora SK
10:57.65600
+1:07.6600
4
Elsa Persson
Delsbo IF
11:04.66300
+1:14.7300
5
Moa Bergqvist
Korsnäs IF SK
11:11.67000
+1:21.8000
6
Sofie Karlsson-holmer
IFK Mora SK
11:34.69300
+1:44.10300
7
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
11:41.70000
+1:51.11000
8
Evelina Sparf
Åkersberga SK
11:43.70200
+1:53.11200
9
Ellen Bengtsson
Orsa SK
11:56.71500
+2:06.12500
10
Julia Björn
SK Bore
12:05.72400
+2:15.13400
11
Alva Thudeen
Sya SK
12:16.73500
+2:26.14500
12
Anna Karlsson
Årjängs IF
12:31.75000
+2:41.16000
13
Ebba Hennings
Östersunds SK
12:40.75900
+2:50.16900
14
Maja Rönning
Röros IL
12:48.76700
+2:58.17700
15
Anna Backlund
Högbo GOIF
12:59.77800
+3:09.18800
16
Anja Berger
Domnarvets GOIF
13:06.78500
+3:16.19500
17
Thea Eriksson
Årjängs IF
13:11.79000
+3:21.20000
18
Astrid Schjölberg
Röros IL
13:20.79900
+3:30.20900
19
Rebecka Lennartsson
Holmedals Ais
13:32.81100
+3:42.22100
20
Novali Johansson
Sundbybergs IK
13:32.81100
+3:42.22100
21
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
13:38.81700
+3:48.22700
22
Ida Körle
OK Landehof
13:44.82300
+3:54.23300
23
Alva Nordin
Korsnäs IF SK
13:46.82500
+3:56.23500
24
Ella Nordlund
Falu IK
13:59.83800
+4:09.24800
25
Julia Hagelberg-nordahl
Falu IK
14:05.84400
+4:15.25400
26
Elsa Lundin
Falu IK
14:10.84900
+4:20.25900
27
Lotta Schouten
Vreta Skid o Mk
14:17.85600
+4:27.26600
28
Elsa Kaipe
Falu IK
14:22.86100
+4:32.27100
29
Amanda Atterhed
Garphyttans IF
14:39.87800
+4:49.28800
30
Mira Nordin
Korsnäs IF SK
14:41.88000
+4:51.29000
31
Klara Eriksson
Valbo Aif
15:10.90900
+5:20.31900
32
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
15:16.91500
+5:26.32500
33
Inga Löseth Brynhildsvold
Röros IL
15:19.91800
+5:29.32800
34
Karin Sadeghi
Falu IK
15:24.92300
+5:34.33300
35
Karin Emilsdotter
Domnarvets GOIF
15:24.92300
+5:34.33300
36
Ida Jonsson
Falu IK
15:29.92800
+5:39.33800
-
Sanna Hörnell
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Moa Birkebaek
Stora Tuna IK SK
23:59:59.8639800
-
Alva Ersson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)