Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Kristinaloppet
2009-02-07
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 21
30km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Anna Lindgren
Brovallens IF
1:50:15.661400
66.9p
2
Tove Olsson
Fagersta Södra IK
1:51:30.668900
+1:15.7400
66.2p
3
Linnea Svedlund
Norbergs SK
1:56:16.697500
+6:01.36000
63.4p
4
Ninni Hedberg
Norbergs SK
1:58:03.708200
+7:48.46700
62.5p
5
Caroline Ström
Tierps IF
1:58:53.713200
+8:38.51700
62.1p
6
Sandra Hansson
Kvarnsvedens GOIF SK
2:00:55.725400
+10:40.63900
61.0p
7
Johanna Enström
Brovallens IF
2:01:12.727100
+10:57.65600
60.9p
8
Kristin Åberg Nilsson
Bromma Vällingby SOK
2:04:33.747200
+14:18.85700
59.2p
9
Sara Granqvist
Sisu Forshaga SK
2:10:44.784300
+20:29.122800
56.4p
10
Malin Björkqvist
Norbergs OK
2:11:55.791400
+21:40.129900
55.9p
11
Annica Rydelius-Jansson
Norbergs Ck
2:29:50.898900
+39:35.237400
49.2p
12
Kristina Lund
Mälarö SOK
2:31:19.907800
+41:04.246300
48.8p
13
Anna-Lena Karlsson
Stora Tuna IK SK
2:39:02.954100
+48:47.292600
46.4p
14
Birgit Olsson
Stora Tuna IK SK
3:07:48.1126700
+1:17:33.465200
39.3p
D 21 Motion
30km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Tina Eriksson
Sundbybergs IK
2:05:03.750200
59.0p
2
Linnea Malm
IFK Mora SK
2:10:19.781800
+5:16.31500
56.6p
3
Petra Widén
Norbergs SK
2:11:46.790500
+6:43.40200
56.0p
4
Lisbeth Stark
Sälens IF
2:15:13.811200
+10:10.60900
54.6p
5
Britty Forsman
Söderbärke GOIF
2:15:29.812800
+10:26.62500
54.4p
6
Ingrid Munktelius
Surahammars SOK
2:17:24.824300
+12:21.74000
53.7p
7
Lena Tengstrand
IFK Lidingö SOK
2:18:27.830600
+13:24.80300
53.3p
8
Carina Hammarstrand
Sya SK
2:20:47.844600
+15:44.94300
52.4p
9
Erika Bodehed
Göteborgs SK
2:22:50.856900
+17:47.106600
51.6p
10
Margareta Rainer
Gävle SK
2:22:55.857400
+17:52.107100
51.6p
11
Wenche Thornadsson
Nacka Värmdö SK
2:24:12.865100
+19:09.114800
51.2p
12
Karin Westerberg
Norrköpings SK
2:24:17.865600
+19:14.115300
51.1p
13
Inggegerd Ask
Tystberga
2:24:20.865900
+19:17.115600
51.1p
14
Margareta Östensson
Sälens IF
2:24:22.866100
+19:19.115800
51.1p
15
Maria Holmqvist
Spånga
2:25:30.872900
+20:27.122600
50.7p
16
Jennie Sundström
Uppsala Studenters IF
2:26:12.877100
+21:09.126800
50.5p
17
Linn Hansdotter
Norbergs SK
2:29:06.894500
+24:03.144200
49.5p
18
Susanne Bata Sundin
Falun Borlänge SK
2:29:08.894700
+24:05.144400
49.5p
19
Inger Löfgren
Falun Borlänge SK
2:29:12.895100
+24:09.144800
49.4p
20
Birgitta Erlandsson
Segerström
2:29:33.897200
+24:30.146900
49.3p
21
Lisethe Karlsson
Fagersta Södra IK
2:35:12.931100
+30:09.180800
47.5p
22
Cecilia Hall-Svensson
Söderåkra
2:35:39.933800
+30:36.183500
47.4p
23
Katja Annala
Risbroskolans IF
2:35:57.935600
+30:54.185300
47.3p
24
Suzanne Hammarin-Jonsson
Krylbo OK
2:36:16.937500
+31:13.187200
47.2p
25
Birgitta Klingström
Ekerö
2:36:37.939600
+31:34.189300
47.1p
26
Therés Möller
Bksol
2:37:00.941900
+31:57.191600
47.0p
27
Maria Bengtsson
Tandvårdsgruppen
2:39:29.956800
+34:26.206500
46.3p
28
Karin Olsson
Fagersta Södra IK
2:39:30.956900
+34:27.206600
46.2p
29
Mona Alvarsson
IFK Hedemora SK
2:39:32.957100
+34:29.206800
46.2p
30
Ulrika Berglund
Horndals IF
2:39:49.958800
+34:46.208500
46.2p
31
Sara Hillbom
Finspångs SOK
2:40:34.963300
+35:31.213000
45.9p
32
Sofia Lundahl
Alingsås
2:40:37.963600
+35:34.213300
45.9p
33
Lena Palm
Skarpnäcks OL
2:40:42.964100
+35:39.213800
45.9p
34
Sandra Thorsell
No Club
2:42:28.974700
+37:25.224400
45.4p
35
Sofie Thorsell
No Club
2:42:30.974900
+37:27.224600
45.4p
36
Rebecca Granström
Fagersta Södra IK
2:42:46.976500
+37:43.226200
45.3p
37
Christina Wolffram
Seb IF
2:42:53.977200
+37:50.226900
45.3p
38
Anita Olsson
Johanneshov IF
2:43:40.981900
+38:37.231600
45.1p
39
Yvonne Tordebring
Munkedals SOK
2:43:53.983200
+38:50.232900
45.0p
40
Anna Korpi
Stockholms SIF
2:44:11.985000
+39:08.234700
44.9p
41
Helen Karlsson
Volvo Flygmotor FF
2:44:34.987300
+39:31.237000
44.8p
42
Tove Karlsson
Dingle IF
2:45:00.989900
+39:57.239600
44.7p
43
Jennie Sandell
Nacka Värmdö SK
2:46:18.997700
+41:15.247400
44.4p
44
Jenny My Johansson
Telia IF, Farsta
2:46:29.998800
+41:26.248500
44.3p
45
Torun Östling
Vidsels IK
2:47:26.1004500
+42:23.254200
44.1p
46
Anita Ylitalo
Fagersta Södra IK
2:47:50.1006900
+42:47.256600
44.0p
47
Nina Eriksson
Stockholms SIF
2:50:04.1020300
+45:01.270000
43.4p
48
Anna Bergqvist
Nacka Värmdö SK
2:50:22.1022100
+45:19.271800
43.3p
49
Ann Frisk
IFK Hedemora SK
2:51:21.1028000
+46:18.277700
43.1p
50
Caroline Svedberg
Norbergs SK
2:52:27.1034600
+47:24.284300
42.8p
51
Anna Westberg
Fagersta Södra IK
2:52:29.1034800
+47:26.284500
42.8p
52
Agneta Vikström
OK Hedströmmen
2:52:31.1035000
+47:28.284700
42.8p
53
Pernilla Sandqvist
Uppsala Studenters IF
2:52:48.1036700
+47:45.286400
42.7p
54
Pernilla Odqvist
Stockholms SIF
2:53:51.1043000
+48:48.292700
42.4p
55
Anki Swedenstedt Sjödin
Saltsjö-Duvnäs
2:54:30.1046900
+49:27.296600
42.3p
56
Gisela Lindqvist
IFK Enskede
2:54:46.1048500
+49:43.298200
42.2p
57
Evelina Hilmersson
Söderbärke GOIF
2:54:51.1049000
+49:48.298700
42.2p
58
Malin Lindström
Uppsala Studenters IF
2:54:53.1049200
+49:50.298900
42.2p
59
Susanne Davidsson
SOL Tranås
2:55:46.1054500
+50:43.304200
42.0p
60
Lotta Erlandsson
Spånga
2:56:19.1057800
+51:16.307500
41.8p
61
Pernilla Haglund
I2 IF
2:56:40.1059900
+51:37.309600
41.8p
62
Johanna Forsman
Sörbo Såg
2:56:42.1060100
+51:39.309800
41.7p
63
Yvonne Rosenqvist
IFK Lidingö SOK
2:56:44.1060300
+51:41.310000
41.7p
64
Anette Mååg
Falun Borlänge SK
2:57:35.1065400
+52:32.315100
41.5p
65
Lina Segerblom
I2 IF
2:58:00.1067900
+52:57.317600
41.4p
66
Jana Chmielniakova
Uppsala Studenters IF
2:58:12.1069100
+53:09.318800
41.4p
67
Anna Hichens-Bergström
Norbergs SK
2:59:04.1074300
+54:01.324000
41.2p
68
Anna Rönnings
Krylbo OK
2:59:24.1076300
+54:21.326000
41.1p
69
Hanna Erlandsson
Friskis och Svettis
2:59:26.1076500
+54:23.326200
41.1p
70
Ann-Marie Neuberg
Högsätra På Glid
2:59:36.1077500
+54:33.327200
41.1p
71
Anna Toresson
Falun Borlänge SK
3:01:36.1089500
+56:33.339200
40.6p
72
Maria Rubin Czarnecki
Norbergs SK
3:01:39.1089800
+56:36.339500
40.6p
73
Sandra Frisk
Svartsjö
3:01:51.1091000
+56:48.340700
40.6p
74
Nina Garpedal
Stenhamra
3:01:53.1091200
+56:50.340900
40.6p
75
Monica Granlund
Vårby IK
3:02:34.1095300
+57:31.345000
40.4p
76
Anne Hilde
Vårby IK
3:02:36.1095500
+57:33.345200
40.4p
77
Helena Lundin
Avesta OK
3:02:40.1095900
+57:37.345600
40.4p
78
Annalena Carlsson
Karlslunds IF SF
3:02:42.1096100
+57:39.345800
40.4p
79
Malin Andersson
Örby IS
3:03:00.1097900
+57:57.347600
40.3p
80
Eva Wennborg
Saltsjö Boo
3:03:25.1100400
+58:22.350100
40.2p
81
Marie Sparrman
Väsby SK
3:03:29.1100800
+58:26.350500
40.2p
82
Nina Ericson
IFK Lidingö SOK
3:03:50.1102900
+58:47.352600
40.1p
83
Ingrid Andersson
Linköpings OK
3:04:22.1106100
+59:19.355800
40.0p
84
Helena Bartsch
Saltsjö Boo
3:04:58.1109700
+59:55.359400
39.9p
85
Petra Odqvist
Stockholms SIF
3:05:04.1110300
+1:00:01.360000
39.9p
86
Malin Lindegren
Team Esplanad
3:05:46.1114500
+1:00:43.364200
39.7p
87
Elisabet Elmertoft
Norbergs OK
3:06:15.1117400
+1:01:12.367100
39.6p
88
Karin Ekström
Hestra IF
3:06:18.1117700
+1:01:15.367400
39.6p
89
Wiwie Dunhall
Sala OK
3:06:33.1119200
+1:01:30.368900
39.5p
90
Linda Mahlberg
Örsundsbro
3:06:57.1121600
+1:01:54.371300
39.5p
91
Pernilla Schilling
Uppsala Studenters IF
3:07:46.1126500
+1:02:43.376200
39.3p
92
Aina Eriksson
Stora Tuna IK SK
3:07:51.1127000
+1:02:48.376700
39.3p
93
Lotta Erngren
Uppsala Studenters IF
3:07:57.1127600
+1:02:54.377300
39.2p
94
Ylva Tryselius
Väsby SK
3:08:13.1129200
+1:03:10.378900
39.2p
95
Anna Mellegård
Stockholms SIF
3:08:16.1129500
+1:03:13.379200
39.2p
96
Åsa Jonsson
Linköpings OK
3:08:18.1129700
+1:03:15.379400
39.2p
97
Cecilia Mats-Ers
Sollentuna Sbk
3:08:50.1132900
+1:03:47.382600
39.1p
98
Carola Lindh
Axa SC
3:08:55.1133400
+1:03:52.383100
39.0p
99
Helena Evsäter
Axa SC
3:08:57.1133600
+1:03:54.383300
39.0p
100
Helene Lindberg
Täby OK
3:09:05.1134400
+1:04:02.384100
39.0p
101
Helene Gamstedt
Sollentuna Sbk
3:09:35.1137400
+1:04:32.387100
38.9p
102
Christina Odqvist
IFK Lidingö SOK
3:09:37.1137600
+1:04:34.387300
38.9p
103
Karin Henriksson
Hägersta GF
3:09:45.1138400
+1:04:42.388100
38.9p
104
Maria Gustafson
Dingle IF
3:10:09.1140800
+1:05:06.390500
38.8p
105
Anita Stridh
Baggetorps IF
3:10:28.1142700
+1:05:25.392400
38.7p
106
Maud Gruneau
City Wolfs SC
3:10:38.1143700
+1:05:35.393400
38.7p
107
Anna Vadeby
Vikingstad
3:10:54.1145300
+1:05:51.395000
38.6p
108
Petra Kinnerberg
Vikingstad
3:10:56.1145500
+1:05:53.395200
38.6p
109
Cecilia Berglöf
Karlskoga SLK
3:11:04.1146300
+1:06:01.396000
38.6p
110
Marit Naeslund
Grillby
3:11:07.1146600
+1:06:04.396300
38.6p
111
Elisabeth Andersson
Uppsala Studenters IF
3:11:13.1147200
+1:06:10.396900
38.6p
112
Karin Hegeland
Dingle IF
3:11:24.1148300
+1:06:21.398000
38.5p
113
Åsa Bergman Johansson
Sya SK
3:11:33.1149200
+1:06:30.398900
38.5p
114
Anna Karmskog
SOL Tranås
3:11:56.1151500
+1:06:53.401200
38.4p
115
Kerstin Sondell
Falu IK
3:12:40.1155900
+1:07:37.405600
38.3p
116
Anna-Lena Bengtsson
Nacka Värmdö SK
3:13:01.1158000
+1:07:58.407700
38.2p
117
Maria Senbom
Sollentuna Sbk
3:13:36.1161500
+1:08:33.411200
38.1p
118
Karin Freyland
Sunhultsbrunn
3:13:40.1161900
+1:08:37.411600
38.1p
119
Josefine Böjeryd
I2 IF
3:14:41.1168000
+1:09:38.417700
37.9p
120
Mia Eriksson
Väsby SK
3:15:05.1170400
+1:10:02.420100
37.8p
121
Ewa Krylander
Stockholms SIF
3:16:40.1179900
+1:11:37.429600
37.5p
122
Christina Persson
Saltsjö Boo
3:16:50.1180900
+1:11:47.430600
37.5p
123
Maria Tängerstad
Malmköpings Alpina SK
3:16:53.1181200
+1:11:50.430900
37.5p
124
Carin Riley
IFK Lidingö SOK
3:20:36.1203500
+1:15:33.453200
36.8p
125
Annica Nyberg
Ikj Haninge
3:20:53.1205200
+1:15:50.454900
36.7p
126
Elisabet Zemturis
Trollskogens Vk
3:21:13.1207200
+1:16:10.456900
36.7p
127
Kristina Wååg
Saltsjö Boo
3:21:16.1207500
+1:16:13.457200
36.7p
128
Ulrika Ekström
Väse IK
3:22:13.1213200
+1:17:10.462900
36.5p
129
Sofia Andersson
Vara
3:22:47.1216600
+1:17:44.466300
36.4p
130
Bodil Berggren
Tullinge SK
3:23:18.1219700
+1:18:15.469400
36.3p
131
Pernilla Henriksson
Filipstads SF
3:24:15.1225400
+1:19:12.475100
36.1p
132
Frida Södeling
Stockholms SIF
3:24:17.1225600
+1:19:14.475300
36.1p
133
Elke Wilke-Günther
Tierps IF
3:24:28.1226700
+1:19:25.476400
36.1p
134
Stina Linke Lindeberg
Tierps IF
3:24:47.1228600
+1:19:44.478300
36.0p
135
Ulla Hemmingsson
Väse IK
3:26:25.1238400
+1:21:22.488100
35.7p
136
Yvonne Bank
Väse SK
3:26:27.1238600
+1:21:24.488300
35.7p
137
Sigrid Sturegård Sinclair
Högsätra På Glid
3:27:14.1243300
+1:22:11.493000
35.6p
138
Helena Bjarnle
Stockholms SIF
3:27:24.1244300
+1:22:21.494000
35.6p
139
Ulla Sjöblom
IFK Lidingö SOK
3:27:26.1244500
+1:22:23.494200
35.6p
140
Anna-Karin Kullback
Stora Skedvi IK
3:27:40.1245900
+1:22:37.495600
35.5p
141
Jeanette Johansson
Sjöbo
3:28:01.1248000
+1:22:58.497700
35.5p
142
Maria Lundahl
Alingsås
3:28:12.1249100
+1:23:09.498800
35.4p
143
Mona Svensson
Linköpings OK
3:28:16.1249500
+1:23:13.499200
35.4p
144
Sara Johansson
Högsätra På Glid
3:29:54.1259300
+1:24:51.509000
35.1p
145
Liselotte Eklund
Karlslunds IF SF
3:30:30.1262900
+1:25:27.512600
35.0p
146
Maud Fagerström
Brevens IF
3:30:32.1263100
+1:25:29.512800
35.0p
147
Pia Karlsson
Mellösa IF
3:30:36.1263500
+1:25:33.513200
35.0p
148
Eva Kihlman
Väsby SK
3:31:12.1267100
+1:26:09.516800
34.9p
149
Ulrika Axelsson
Lövestad
3:31:46.1270500
+1:26:43.520200
34.8p
150
Kristina Jönsson
Lövestad
3:31:47.1270600
+1:26:44.520300
34.8p
151
Pia Cedergren
Lund
3:32:06.1272500
+1:27:03.522200
34.8p
152
Erica Sterkenburg
Karlskoga SLK
3:32:35.1275400
+1:27:32.525100
34.7p
153
Therese Svanberg
Mölndal
3:32:41.1276000
+1:27:38.525700
34.7p
154
Jenny Forsling
Karlskoga SLK
3:32:43.1276200
+1:27:40.525900
34.7p
155
Saowanee Suphap
No Club
3:33:06.1278500
+1:28:03.528200
34.6p
156
Gunilla Lindahl
Astrazeneca IF
3:33:09.1278800
+1:28:06.528500
34.6p
157
Lina Walla
Sturefors
3:35:08.1290700
+1:30:05.540400
34.3p
158
Elin Larsson
Sollentuna Sbk
3:36:14.1297300
+1:31:11.547000
34.1p
159
Cecilia Claesson
Stockholms SIF
3:36:17.1297600
+1:31:14.547300
34.1p
160
Karin Jensen
Bromma Vällingby SOK
3:36:31.1299000
+1:31:28.548700
34.1p
161
Celine Souillet
Volvo Flygmotor FF
3:37:24.1304300
+1:32:21.554000
33.9p
162
Katarina Forsberg
Uppsala Studenters IF
3:38:30.1310900
+1:33:27.560600
33.8p
163
Kristina Nordin
Östervåla IF
3:38:32.1311100
+1:33:29.560800
33.8p
164
Kajsa Svanberg
Väsby SK
3:39:33.1317200
+1:34:30.566900
33.6p
165
Karin Holmgren
Alingsås
3:39:55.1319400
+1:34:52.569100
33.5p
166
Susanne Eriksson
Hägersta GF
3:40:10.1320900
+1:35:07.570600
33.5p
167
Britt Ring
Norrköpings SK
3:40:43.1324200
+1:35:40.573900
33.4p
168
Berit Åberg
Saltsjö Boo
3:41:18.1327700
+1:36:15.577400
33.3p
169
Märta Lysholm
Uppsala Studenters IF
3:41:25.1328400
+1:36:22.578100
33.3p
170
Marie Fellke
Falun Borlänge SK
3:41:34.1329300
+1:36:31.579000
33.3p
171
Christina Jorshammar
IFK Lidingö SOK
3:42:13.1333200
+1:37:10.582900
33.2p
172
Marit Hichens-Bergström
Norbergs SK
3:44:20.1345900
+1:39:17.595600
32.9p
173
Louise Tuvehjelm
Nacka Värmdö SK
3:44:28.1346700
+1:39:25.596400
32.9p
174
Cecilia Öhman
Nacka Värmdö SK
3:44:33.1347200
+1:39:30.596900
32.9p
175
Katarina Rydberg
Uddevalla SK
3:45:30.1352900
+1:40:27.602600
32.7p
176
Jaana Blixt
Eslövs FK
3:45:33.1353200
+1:40:30.602900
32.7p
177
Katrina Svahn
Södra Sandby
3:45:38.1353700
+1:40:35.603400
32.7p
178
Camilla Jungbeck
Sjöbo
3:46:08.1356700
+1:41:05.606400
32.6p
179
Jessica Johansson
No Club
3:46:11.1357000
+1:41:08.606700
32.6p
180
Anna Hallberg
Sörskogens IF
3:46:49.1360800
+1:41:46.610500
32.5p
181
Kristina Byberg
Stenungsunds OK
3:46:57.1361600
+1:41:54.611300
32.5p
182
Ann Alexandersson
Solna OK
3:47:02.1362100
+1:41:59.611800
32.5p
183
Agneta Johansson
IFK Hedemora SK
3:47:03.1362200
+1:42:00.611900
32.5p
184
Ylva Kjell
Sollentuna Sbk
3:47:21.1364000
+1:42:18.613700
32.4p
185
Ann-Caroline Holmgren
Uppsala Studenters IF
3:47:26.1364500
+1:42:23.614200
32.4p
186
Katarina Olsson
Örsundsbro
3:47:48.1366700
+1:42:45.616400
32.4p
Logga in för att slippa de här annonserna
187
Katrin Jansson
Tierps IF
3:51:20.1387900
+1:46:17.637600
31.9p
188
Susanne Bergander
Ikj Haninge
3:52:01.1392000
+1:46:58.641700
31.8p
189
Irina Söderberg
City Wolfs SC
3:52:57.1397600
+1:47:54.647300
31.7p
190
Helen Henningsson
Frövi IK
3:53:26.1400500
+1:48:23.650200
31.6p
191
Helen Skarehag
Frövi IK
3:53:28.1400700
+1:48:25.650400
31.6p
192
Elisabeth Nordvall
Saltsjöbadens SLK
3:54:15.1405400
+1:49:12.655100
31.5p
193
Karin Glanshed
Ikj Haninge
3:55:11.1411000
+1:50:08.660700
31.4p
194
Anna Granlund
Vidsels IK
3:55:41.1414000
+1:50:38.663700
31.3p
195
Ylva Zettrholm
OK Kolmården
3:55:52.1415100
+1:50:49.664800
31.3p
196
Mia Johnsson
Stenhamra
3:58:30.1430900
+1:53:27.680600
30.9p
197
Ingegerd Lundkvist
City Wolfs SC
3:58:51.1433000
+1:53:48.682700
30.9p
198
Linda Änghede
ASK Växjö
4:06:35.1479400
+2:01:32.729100
29.9p
199
Ingrid Änghede
Hovmanstorp
4:06:38.1479700
+2:01:35.729400
29.9p
200
Cecilia Zethraeus
No Club
4:07:24.1484300
+2:02:21.734000
29.8p
201
Ingmarie Jonsson
Enköpings Aif
4:07:26.1484500
+2:02:23.734200
29.8p
202
Jenny Nordman
Tierps IF
4:09:14.1495300
+2:04:11.745000
29.6p
203
Annika Moritz
No Club
4:10:57.1505600
+2:05:54.755300
29.4p
204
Johanna Heij
Friskis och Svettis
4:11:54.1511300
+2:06:51.761000
29.3p
205
Elin Petersen
Alunda
4:12:15.1513400
+2:07:12.763100
29.2p
206
Lovisa Melin
Alunda
4:12:17.1513600
+2:07:14.763300
29.2p
207
Viktoria Eriksson
Trättsbo IF
4:12:21.1514000
+2:07:18.763700
29.2p
208
Sofia Fristam
Täby OK
4:12:27.1514600
+2:07:24.764300
29.2p
209
Maria Schirlbauer
Norbergs SK
4:13:05.1518400
+2:08:02.768100
29.1p
210
Caroline Hägglund
Sportklubben
4:13:37.1521600
+2:08:34.771300
29.1p
211
Hanna Wennerström
Norbergs SK
4:13:40.1521900
+2:08:37.771600
29.1p
212
Siv Sörman
Wedvågs IF
4:17:20.1543900
+2:12:17.793600
28.7p
213
Agneta Hedlund
Storvreta IK
4:21:11.1567000
+2:16:08.816700
28.2p
214
Lotta Isetoft
Eskilstuna IK
4:21:26.1568500
+2:16:23.818200
28.2p
215
Gunilla Grenö
Stockholms SIF
4:23:53.1583200
+2:18:50.832900
28.0p
216
Anna Härlin
City Wolfs SC
4:37:16.1663500
+2:32:13.913200
26.6p
217
Pauline Sheridan
Tullinge SK
4:41:06.1686500
+2:36:03.936200
26.2p
218
Anita Björk
Västerhaninge
4:42:39.1695800
+2:37:36.945500
26.1p
219
Hanna Karlsson
Hägersta GF
4:45:44.1714300
+2:40:41.964000
25.8p
220
Git Svensson
Sya SK
4:51:19.1747800
+2:46:16.997500
25.3p
221
Caroline Persson
Bredaryds SOK
4:56:55.1781400
+2:51:52.1031100
24.8p
222
Cyntia Delldén
Väsby SK
4:58:11.1789000
+2:53:08.1038700
24.7p
223
Martina Ericson
No Club
4:58:45.1792400
+2:53:42.1042100
24.7p
224
Patricia Kanevåg
Strängnäs-Malmby OL
5:11:53.1871200
+3:06:50.1120900
23.7p
225
Anna Almkvist
Friskis och Svettis
5:13:49.1882800
+3:08:46.1132500
23.5p
226
Evelina Johansson
Johanneshov IF
5:13:51.1883000
+3:08:48.1132700
23.5p
227
Ella Carlsson
Spånga
5:25:14.1951300
+3:20:11.1201000
22.7p