12.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonas Braam | Kimstad GOIF | 40:51.245050 | 63.2p | |
12.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Johan Flynning | Södertälje IF | 36:52.221190 | 70.0p | |
2 | Jonas Nilsson | Vreta Skid o Mk | 37:32.225170 | 68.7p | |
3 | Stefan Sand | Södertälje IF | 37:34.225340 | 68.7p | |
9.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Oscar Johansson | Linköpings SK | 27:18.163750 | ||
2 | Jan Neelissen | Södertälje IF | 30:48.184730 | ||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tove Pettersson | Vreta Skid o Mk | 22:36.135560 | ||
2 | Karin Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 23:13.139280 | ||
3 | Linnea Johansson | Linköpings SK | 24:58.149790 | ||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emma Pettersson | Vreta Skid o Mk | 22:42.136190 | ||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Sanna Tykesson | Sya SK | 22:08.132710 | 51.0p | |
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Sara Gifting | Vreta Skid o Mk | 22:11.133070 | 50.9p | |
2 | Ulrika Wånggren | Motala Aif SK | 23:23.140270 | 48.3p | |
3 | Pia Andersson | Motala Aif SK | 25:30.152920 | 44.4p | |
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Albin Johansson | Linköpings SK | 19:28.116710 | ||
2 | Ludvig Carlsson | Sya SK | 21:26.128510 | ||
3 | Jacob Thellsén | Vreta Skid o Mk | 21:26.128560 | ||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tom Forsberg | Zinkgruvans IF | 17:15.103420 | ||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lova Broström | Sya SK | 11:02.66190 | ||
2 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 11:42.70190 | ||
3 | Lina Samuelsson | Boxholm-Ekeby SK | 12:05.72440 | ||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Viktor Lindqvist | Boxholm-Ekeby SK | 9:49.58860 | ||
2 | David Borg | Oxvretens SK | 9:58.59760 | ||
3 | David Rosén | Sya SK | 10:45.64470 | ||
1.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tilda Thudèn | Boxholm-Ekeby SK | 6:10.36940 | ||
2 | Klara Borg | Oxvretens SK | 6:30.38970 | ||
3 | Ellen Holm | Vreta Skid o Mk | 6:55.41440 | ||
1.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Karl Kylborn | Almby IK | 6:09.36850 | ||
2 | Karl Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 6:29.38800 | ||
3 | Sebastian Fransson | Boxholm-Ekeby SK | 7:01.42020 | ||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ella Beronius | Boxholm-Ekeby SK | 4:42.28190 | ||
2 | Ella Johnsson | Zinkgruvans IF | 5:26.32530 | ||
3 | Elina Mangs Banye | Kimstad GOIF | 5:54.35340 | ||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hugo Braam | Kimstad GOIF | 4:17.25620 | ||
2 | Axel Kylborn | Almby IK | 4:44.28380 | ||
3 | Albin Fransson | Boxholm-Ekeby SK | 4:56.29520 |