Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Västgötaloppet
2013-01-20
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
OBS! Nyhet!
Visa ihopslagen resultatlista med seedningsgränser för Vasaloppet
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 842[
1
2
]
D 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Karin Nilsson
IFK Umeå
2:07:59.767800
68.4p
2
Signe Schlöer
København SK
2:12:16.793500
+4:17.25600
65.6p
3
Kristin Ander
OK Landehof
2:24:11.865000
+16:12.97100
58.7p
4
Johanna Sundström
Hestra IF
2:24:30.866900
+16:31.99000
58.6p
5
Jennifer Friman
IF Rigor
2:26:02.876100
+18:03.108200
57.8p
6
Anna Holmgren Fällgren
Burseryds IF
2:31:48.910700
+23:49.142800
55.1p
7
Amy Rankka
Ulricehamns IF
2:32:28.914700
+24:29.146800
54.8p
8
Sara Dolk
Hultsfreds Lk
2:36:02.936100
+28:03.168200
53.2p
9
Susanne Gedda
SK Hylte
2:36:20.937900
+28:21.170000
53.1p
10
Sandra Knoll
Stockholms RK
2:38:34.951300
+30:35.183400
52.2p
11
Karin Söderström
IK Stern
2:38:50.952900
+30:51.185000
52.1p
12
Sofia Ebermark
IK Stern
2:38:52.953100
+30:53.185200
52.1p
13
Katja Larsson
SOK 68
2:39:18.955700
+31:19.187800
51.9p
14
Jenny Johansson
IK Ymer
2:40:12.961100
+32:13.193200
51.5p
15
Johanna Karlsson
IF Ski Team Skåne
2:46:56.1001500
+38:57.233600
49.0p
16
Katja Madeyski Bengtson
OK Landehof
2:49:44.1018300
+41:45.250400
48.0p
17
Carina Kalered
OK Denseln
2:53:02.1038100
+45:03.270200
46.9p
18
Therese Andersson
Högaborgs Athleter
2:54:23.1046200
+46:24.278300
46.5p
19
Annette Sjögren
Ulricehamns IF
2:54:39.1047800
+46:40.279900
46.4p
20
Martina Dahlström
Trollhättans SOK
2:54:40.1047900
+46:41.280000
46.4p
21
Fina Kuikka
IK Stern
3:00:28.1082700
+52:29.314800
44.6p
22
Sara Lorén
OK Landehof
3:01:11.1087000
+53:12.319100
44.4p
23
Cecilia Bonander
Ulricehamns IF
3:02:01.1092000
+54:02.324100
44.1p
24
Katarina Bonander Andersson
Gällstads IF
3:03:32.1101100
+55:33.333200
43.7p
25
Alexandra Backlund
No Club
3:03:45.1102400
+55:46.334500
43.7p
26
Sofia Backåberg
OK Kullingshof
3:05:31.1113000
+57:32.345100
43.2p
27
Clary Cameras
IK Stern
3:05:36.1113500
+57:37.345600
43.1p
28
Andrea Thomasson
Borås SK
3:06:46.1120500
+58:47.352600
42.8p
29
Linn Lennartsson
IK Stern
3:08:02.1128100
+1:00:03.360200
42.5p
30
Helen Svanström
OK Alehof
3:08:41.1132000
+1:00:42.364100
42.3p
31
Erika Redelöv
OK Skogshjortarna
3:11:58.1151700
+1:03:59.383800
41.4p
32
Annie Lennartsson
Torsås OK
3:13:38.1161700
+1:05:39.393800
41.0p
33
Sara Karlsson
Gnosjö FK
3:13:53.1163200
+1:05:54.395300
41.0p
34
Helena Eberil
IK Stern
3:15:53.1175200
+1:07:54.407300
40.5p
35
Susanne Bylock
IK Stern
3:19:46.1198500
+1:11:47.430600
39.5p
36
Anna Larsson
IK Stern
3:22:42.1216100
+1:14:43.448200
38.9p
37
Louise Magnusson
OK Landehof
3:28:36.1251500
+1:20:37.483600
37.6p
38
Maria Trulsson
Härlövs IF
3:28:56.1253500
+1:20:57.485600
37.5p
39
Agnetha LE Claire
FK Herkules
3:29:35.1257400
+1:21:36.489500
37.4p
40
Therese Alfredsson
No Club
3:32:21.1274000
+1:24:22.506100
36.8p
41
Mia Söderberg
IFK Helsingborg
3:37:51.1307000
+1:29:52.539100
35.7p
42
Åsa Petersson
IK Stern
3:38:40.1311900
+1:30:41.544000
35.6p
43
Kristina Holmdahl
IK Stern
3:41:17.1327600
+1:33:18.559700
35.1p
44
Elsebeth Ingerslev
København SK
3:46:42.1360100
+1:38:43.592200
34.1p
45
Annelie Lindberg
IF Hagen SK
3:49:55.1379400
+1:41:56.611500
33.6p
46
Sara Ljungdahl
Stadium IF
3:51:09.1386800
+1:43:10.618900
33.4p
47
Charlotte Andren Andås
Göteborg
3:55:35.1413400
+1:47:36.645500
32.7p
48
Charlotte Larsson
Axa SC
4:15:41.1534000
+2:07:42.766100
29.7p
49
Susanne Rönneke
IK Stern
4:27:57.1607600
+2:19:58.839700
28.2p
50
Pernille Langhoff-roos
Holte Ski
4:51:54.1751300
+2:43:55.983400
25.6p
51
Marianne Madsen
Holte Ski
5:03:11.1819000
+2:55:12.1051100
24.6p
-
Elina Wahlberg
OK Dacke
23:59:58.8639700
-
-
Connie Kjeldsen
Holte Ski
23:59:58.8639700
-
-
Helen Ander
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
Cara Hansson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
Logga in för att slippa de här annonserna
H 21
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Markus Jönsson
Tranemo IF
1:48:49.652800
85.0p
2
Anton Jernberg
Hudiksvalls IF
1:48:50.652900
+1
85.0p
3
Marcus Johansson
Ulricehamns IF
1:48:51.653000
+2.100
85.0p
4
Henrik Alm
Idre SK
1:48:52.653100
+3.200
85.0p
5
Erik Johansson
Tranemo IF
1:49:40.657900
+51.5000
84.1p
6
Erik Wickström
Ulricehamns IF
1:49:42.658100
+53.5200
84.1p
7
Fredrik Ousbäck
IFK Skövde SK
1:51:52.671100
+3:03.18200
81.9p
8
Pontus Rygh
Ulricehamns IF
1:54:37.687600
+5:48.34700
79.2p
9
Christian Olsson
Tranemo IF
1:54:38.687700
+5:49.34800
79.2p
10
Pär Ingelström
IK Stern
1:54:40.687900
+5:51.35000
79.2p
11
Johannes Knoll
OK Dacke
1:55:28.692700
+6:39.39800
78.4p
12
Martin Gotting
Ulricehamns IF
1:56:48.700700
+7:59.47800
77.2p
13
Anders Rundqvist
Annelunds IF
1:58:07.708600
+9:18.55700
76.1p
14
Karl Zeits
Djurgårdens IF Af
1:58:21.710000
+9:32.57100
75.9p
15
Stefan Palm
Ulricehamns IF
2:00:04.720300
+11:15.67400
74.4p
16
Mattias Karlsson
Ulricehamns IF
2:00:04.720300
+11:15.67400
74.4p
17
Jesper Nilsson
Ulricehamns IF
2:00:10.720900
+11:21.68000
74.4p
18
Johan Palmér
IK Vista
2:00:16.721500
+11:27.68600
74.3p
19
Erik Nero
Mullsjö SOK
2:00:16.721500
+11:27.68600
74.3p
20
Ola Martner
Göteborgs SK
2:00:20.721900
+11:31.69000
74.2p
21
Albin Andersson
Skene Sim o IS
2:00:26.722500
+11:37.69600
74.1p
22
Mattias Claesson
OK Landehof
2:01:18.727700
+12:29.74800
73.4p
23
Martin Eklöf
Björkfors GOIF
2:01:40.729900
+12:51.77000
73.1p
24
Anders Lilja
IK Stern
2:01:55.731400
+13:06.78500
73.0p
25
Fredrik Swärd
Tidaholm SOK Sisu
2:01:56.731500
+13:07.78600
72.9p
26
Markus Olin
IK Hakarpspojkarna
2:01:57.731600
+13:08.78700
72.9p
27
Dick Gustafsson
OK Landehof
2:02:00.731900
+13:11.79000
72.9p
28
Martin Ivarsson
Trollhättans SOK
2:02:07.732600
+13:18.79700
72.8p
29
Peter Gustavsson
OK Stigen
2:02:12.733100
+13:23.80200
72.7p
30
Magnus Dahlblom
SK Hylte
2:02:13.733200
+13:24.80300
72.7p
31
Tomas Pettersson Hjelmkvist
IF Hallby SOK
2:02:34.735300
+13:45.82400
72.4p
32
Marcus Ullman
OK Alehof
2:02:41.736000
+13:52.83100
72.3p
33
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
2:02:52.737100
+14:03.84200
72.2p
34
Jesper Halvarsson
Björkfors GOIF
2:03:11.739000
+14:22.86100
72.0p
35
Ragnar Crona
Volvo IF
2:03:13.739200
+14:24.86300
71.9p
36
John Karlsson
K3 IF
2:03:19.739800
+14:30.86900
71.9p
37
Joakim Svensson
Hultsfreds Lk
2:03:49.742800
+15:00.89900
71.5p
38
Gustav Berggren
IK Stern
2:03:50.742900
+15:01.90000
71.5p
39
Mattias Nygren
Ulricehamns IF
2:03:57.743600
+15:08.90700
71.4p
40
Simon Larsson
Äspereds IF
2:04:01.744000
+15:12.91100
71.3p
41
Erling Mattsson
IK Stern
2:04:17.745600
+15:28.92700
71.1p
42
Joakim Gustafsson
Ulricehamns IF
2:04:17.745600
+15:28.92700
71.1p
43
Joachim Stadig
Hestra IF
2:04:24.746300
+15:35.93400
71.0p
44
Adam Blomberg
OK Landehof
2:04:41.748000
+15:52.95100
70.8p
45
Jens Thorild
Göteborgs SK
2:05:02.750100
+16:13.97200
70.6p
46
Niclas Hansson
Burseryds IF
2:05:24.752300
+16:35.99400
70.3p
47
Joacim Larsson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:05:25.752400
+16:36.99500
70.3p
48
Martin Melin
OK Kullingshof
2:05:33.753200
+16:44.100300
70.2p
49
Marcus Svalsjö
OK Landehof
2:05:35.753400
+16:46.100500
70.2p
50
Magnus Johansson
FK Finn
2:05:41.754000
+16:52.101100
70.1p
51
Simon Solsjö
Ölmstads IS
2:05:52.755100
+17:03.102200
70.0p
52
Patrik Petersson
Dalstorps IF
2:06:41.760000
+17:52.107100
69.4p
53
Johan Ölander
Borås SK
2:07:08.762700
+18:19.109800
69.0p
54
Thorbjörn Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:07:09.762800
+18:20.109900
69.0p
55
Stefan Carlen
OK Landehof
2:07:12.763100
+18:23.110200
69.0p
56
Robin Sundqvist
IK Stern
2:07:27.764600
+18:38.111700
68.8p
57
Jakob Hanberger
IF Hallby SOK
2:07:49.766800
+19:00.113900
68.6p
58
Peter Johansson
Falköpings AIK SK
2:07:52.767100
+19:03.114200
68.5p
59
Roger Lindberg
IK Wilske
2:07:54.767300
+19:05.114400
68.5p
60
Magnus Eriksson
Borgstena IF
2:07:58.767700
+19:09.114800
68.5p
61
Martin Damm
Björkfors GOIF
2:08:21.770000
+19:32.117100
68.2p
62
Anders Johansson
OK Kroppefjäll
2:08:50.772900
+20:01.120000
67.9p
63
Peter Tunek
Södra Vi IF
2:09:35.777400
+20:46.124500
67.3p
64
Oscar Bergenholtz
Äspereds IF
2:09:40.777900
+20:51.125000
67.3p
65
Jeppe Mordhorst
København SK
2:09:43.778200
+20:54.125300
67.3p
66
Mikael Zachrisson
IK Stern
2:09:57.779600
+21:08.126700
67.1p
67
Mårten Svensson
Simlångsdalens IF
2:10:05.780400
+21:16.127500
67.0p
68
Peter Bernroth
Burseryds IF
2:11:10.786900
+22:21.134000
66.3p
69
Magnus Öberg Bernhed
Sävedalens AIK
2:11:11.787000
+22:22.134100
66.3p
70
Tobias Hendén
Högaborgs Athleter
2:12:15.793400
+23:26.140500
65.6p
71
Jonas Söderberg
Navåsens FK
2:12:51.797000
+24:02.144100
65.2p
72
Kenneth Rolling
Halmstad OK
2:12:55.797400
+24:06.144500
65.2p
73
Stefan Olsson
Axa SC
2:13:01.798000
+24:12.145100
65.1p
74
Stefan Trennemo
Äspereds IF
2:13:07.798600
+24:18.145700
65.0p
75
Jonas Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
2:13:08.798700
+24:19.145800
65.0p
76
Dan Kuylenstierna
Mullsjö SOK
2:13:14.799300
+24:25.146400
65.0p
77
Viktor Weidenmo
IF Hagen SK
2:13:29.800800
+24:40.147900
64.8p
78
Erik Karlsson Landen
IK Stern
2:13:38.801700
+24:49.148800
64.7p
79
Alfred AX
Ödeshögs SK
2:14:30.806900
+25:41.154000
64.2p
80
Kristian Larsson
IK Stern
2:14:43.808200
+25:54.155300
64.1p
81
Niklas Larsson
IK Uven
2:14:49.808800
+26:00.155900
64.0p
82
Johan Tärnhuvud
OK Dacke
2:14:54.809300
+26:05.156400
63.9p
83
Fredrik Persson
IK Stern
2:15:25.812400
+26:36.159500
63.6p
84
Niklas Backåberg
OK Kullingshof
2:15:25.812400
+26:36.159500
63.6p
85
Mats Persson
IK Stern
2:15:26.812500
+26:37.159600
63.6p
86
Johan Söderberg
SOK 68
2:15:28.812700
+26:39.159800
63.6p
87
Fredrik Ottosson
Bodafors OK
2:15:30.812900
+26:41.160000
63.6p
88
Fredrik Larsson
SOK 68
2:15:37.813600
+26:48.160700
63.5p
89
Magnus Edgren
Lekeryd-Svarttorps SK
2:16:08.816700
+27:19.163800
63.2p
89
Marcus Carlsson
IFK Skövde SK
2:16:08.816700
+27:19.163800
63.2p
91
Sebastian Persson
No Club
2:16:19.817800
+27:30.164900
63.1p
92
Markus Johansson
Rydboholms SK
2:16:26.818500
+27:37.165600
63.0p
93
Andreas Ramstedt
IK Stern
2:16:59.821800
+28:10.168900
62.7p
94
Andreas Thorold
IK Stern
2:17:00.821900
+28:11.169000
62.7p
95
Tobias Bromander
Tidaholm SOK Sisu
2:17:00.821900
+28:11.169000
62.7p
96
Thomas Bolmgren
Gnosjö FK
2:17:41.826000
+28:52.173100
62.3p
97
Olle Frykfeldtd
IK Hakarpspojkarna
2:17:46.826500
+28:57.173600
62.2p
98
Martin Claesson
OK Landehof
2:18:26.830500
+29:37.177600
61.9p
99
Roger Gustavsson
Magra IS
2:18:29.830800
+29:40.177900
61.8p
100
Torbjörn Gustafsson
Borås GIF
2:18:31.831000
+29:42.178100
61.8p
101
Mikael Nilsson
Landsbro IF SK
2:18:35.831400
+29:46.178500
61.8p
102
Lars Andervang
Fritsla Vik
2:18:42.832100
+29:53.179200
61.7p
103
Per Carlsson
IK Stern
2:19:11.835000
+30:22.182100
61.4p
104
Anders Erlandsson
Skanska IF
2:19:13.835200
+30:24.182300
61.4p
105
Robert Davidsson
Ölmstads IS
2:19:15.835400
+30:26.182500
61.4p
106
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:19:24.836300
+30:35.183400
61.3p
107
Oskar Hane
IK Ymer
2:19:26.836500
+30:37.183600
61.3p
108
Gustav Karlsson
Ödeshögs SK
2:19:36.837500
+30:47.184600
61.2p
109
Henrik Ulldahl
Jönköpings OK
2:19:38.837700
+30:49.184800
61.2p
110
Andreas Enander
Ulricehamns IF
2:19:44.838300
+30:55.185400
61.1p
111
Tomas Johansson
IK Hakarpspojkarna
2:19:57.839600
+31:08.186700
61.0p
112
Andreas Gustafsson Ainemo
Hultsfreds Lk
2:20:11.841000
+31:22.188100
60.9p
113
Gert Johansson
OK Alehof
2:20:13.841200
+31:24.188300
60.9p
114
Martin Kristensson
Öxabäcks Vinter-IK
2:20:52.845100
+32:03.192200
60.5p
115
Tommy Kreivi Sandell
IF Hallby SOK
2:20:56.845500
+32:07.192600
60.5p
116
Per Thunberg
Burseryds IF
2:21:05.846400
+32:16.193500
60.4p
117
Lars Lorén
Borgstena IF
2:21:18.847700
+32:29.194800
60.3p
118
Stefan Sandahl
IK Hakarpspojkarna
2:21:26.848500
+32:37.195600
60.2p
119
Joakim Assarsson
Nässjö SF
2:21:31.849000
+32:42.196100
60.2p
120
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:21:32.849100
+32:43.196200
60.1p
121
Andreas Henningsson
IK Stern
2:21:33.849200
+32:44.196300
60.1p
122
Stefan Melby
Ringhals IF
2:21:39.849800
+32:50.196900
60.1p
123
Johan Davidsson
Nässjö SF
2:21:40.849900
+32:51.197000
60.1p
124
Micael Wigerud
Axa SC
2:22:01.852000
+33:12.199100
59.9p
125
Daniel Håkansson
IK Hakarpspojkarna
2:22:17.853600
+33:28.200700
59.7p
126
Jesper Bengtsson
Simlångsdalens IF
2:22:26.854500
+33:37.201600
59.7p
127
Patrik Hedemyr
IK Stern
2:22:33.855200
+33:44.202300
59.6p
128
Håkan Ek
Grönahögs IK
2:23:04.858300
+34:15.205400
59.3p
129
Lars Tegenfeldt
Göteborgs Polismäns IF
2:23:08.858700
+34:19.205800
59.3p
130
Peter Lekberg
Sävedalens AIK
2:23:21.860000
+34:32.207100
59.2p
131
Jim Engström
OK Landehof
2:23:36.861500
+34:47.208600
59.1p
132
Marcus Johansson
Bredaryds SOK
2:23:56.863500
+35:07.210600
58.9p
133
Erik Axelsson
Simlångsdalens IF
2:24:10.864900
+35:21.212000
58.8p
134
Thomas Swahn
Arvika IS
2:24:11.865000
+35:22.212100
58.7p
135
Johan Nilsson
IK Stern
2:24:11.865000
+35:22.212100
58.7p
136
Leif Hansson
OK Alehof
2:24:12.865100
+35:23.212200
58.7p
137
Staffan Asplund
Kungälvs OK
2:24:18.865700
+35:29.212800
58.7p
137
Robin Larsen
Intersport IF
2:24:18.865700
+35:29.212800
58.7p
139
Gustav Risting
IF Hagen SK
2:24:43.868200
+35:54.215300
58.5p
140
Anders Ringström
OK Landehof
2:25:02.870100
+36:13.217200
58.3p
141
Jan Hindér
Volvo IF
2:25:11.871000
+36:22.218100
58.2p
142
Roger Skiöld
Borås SK
2:25:16.871500
+36:27.218600
58.2p
143
Emil Johansson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:25:34.873300
+36:45.220400
58.0p
144
Markus Qvarnström
IK Hakarpspojkarna
2:25:52.875100
+37:03.222200
57.9p
145
Johan Gustavsson
Skogsbygdens IF
2:25:55.875400
+37:06.222500
57.9p
146
Fredrik Green
Trollhättans SOK
2:26:18.877700
+37:29.224800
57.7p
147
Harry Nikula
Herrljunga Skid o OL
2:26:25.878400
+37:36.225500
57.6p
148
Martin Jonsson
Skillingaryds FK
2:26:28.878700
+37:39.225800
57.6p
149
Marcus Trulsson
Härlövs IF
2:26:36.879500
+37:47.226600
57.5p
150
Sven Lindqvist
IK Stern
2:26:38.879700
+37:49.226800
57.5p
151
Jan-Ola Andersson
Hvetlanda SK
2:26:42.880100
+37:53.227200
57.5p
152
Andreas Kandre
Onsala
2:26:45.880400
+37:56.227500
57.5p
153
Linus Iseborn
Främmestads IK
2:26:47.880600
+37:58.227700
57.4p
154
Klas Andersson
IK Stern
2:27:01.882000
+38:12.229100
57.3p
155
Adam Staadig
Tidaholm SOK Sisu
2:27:06.882500
+38:17.229600
57.3p
156
Anders Isaksson
Lerums SOK
2:27:06.882500
+38:17.229600
57.3p
157
Johan Hallin
SOK 68
2:27:08.882700
+38:19.229800
57.3p
158
Jonathan Lawaetz Rasmussen
København SK
2:27:10.882900
+38:21.230000
57.3p
159
Fredrik Svensson
OK Dacke
2:27:15.883400
+38:26.230500
57.2p
160
Jörgen Eriksson
Ätrans IF
2:27:30.884900
+38:41.232000
57.1p
161
Roger Gustafsson
Magra IS
2:27:51.887000
+39:02.234100
56.9p
162
Jonas Rölander
Borås SK
2:27:53.887200
+39:04.234300
56.9p
163
Johan Engström
Club Ski & Run
2:27:56.887500
+39:07.234600
56.9p
164
Henrik Gustafsson
Alingsås
2:28:06.888500
+39:17.235600
56.8p
165
Lennart Bengtsson
Falkenbergs OK
2:28:12.889100
+39:23.236200
56.8p
166
Carl Håkon Svenning
Oppegård IL
2:28:14.889300
+39:25.236400
56.7p
167
Henrik Svensson
Äspereds IF
2:28:17.889600
+39:28.236700
56.7p
168
Anders Karlsson
IK Trasten
2:28:30.890900
+39:41.238000
56.6p
169
Mats Franzén
Ulricehamns IF
2:28:38.891700
+39:49.238800
56.5p
170
Fredrik Wessberg
OK Landehof
2:28:38.891700
+39:49.238800
56.5p
171
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:28:42.892100
+39:53.239200
56.5p
172
Johan Olsson
Äspereds IF
2:28:43.892200
+39:54.239300
56.5p
173
Magnus Lennartsson
Rydboholms SK
2:28:47.892600
+39:58.239700
56.5p
174
Pär Häggendal
Uddevalla SK
2:28:53.893200
+40:04.240300
56.4p
175
Per Pemberton
Gellivare SK
2:28:56.893500
+40:07.240600
56.4p
176
Mikael Karlsson
Tormestorps IF
2:28:59.893800
+40:10.240900
56.4p
177
Kristian Gotting
Tvärreds IF
2:29:02.894100
+40:13.241200
56.4p
178
Håkan Strandberg
Astrazeneca IF
2:29:09.894800
+40:20.241900
56.3p
179
Andréas Håkansson
Axa SC
2:29:29.896800
+40:40.243900
56.1p
180
Simon Oscarsson
Tvärreds IF
2:29:50.898900
+41:01.246000
56.0p
181
Oskar AX
Ödeshögs SK
2:29:54.899300
+41:05.246400
56.0p
182
Christian Bengtsson
Volvo Flygmotor FF
2:30:11.901000
+41:22.248100
55.8p
183
Hans Richard Knubbe
IK Trasten
2:30:23.902200
+41:34.249300
55.7p
184
Freddy Tengberg
Göteborgs SK
2:30:29.902800
+41:40.249900
55.7p
185
Roger Hagström
Seb IF
2:30:46.904500
+41:57.251600
55.6p
186
Thomas Ljungqvist
Axa SC
2:30:55.905400
+42:06.252500
55.5p
187
Erik Bresky
IK Ymer
2:31:04.906300
+42:15.253400
55.4p
188
Mattias Lennartson
Axa SC
2:31:08.906700
+42:19.253800
55.4p
189
Jörgen Andersson
IFK Skövde SK
2:31:22.908100
+42:33.255200
55.3p
190
Jörgen Larsson
Skanska IF
2:31:24.908300
+42:35.255400
55.3p
191
Daniel Petersson
Gnosjö FK
2:31:26.908500
+42:37.255600
55.2p
192
Jan Eric Thelin
Lidköpings VSK
2:31:27.908600
+42:38.255700
55.2p
193
Anders Fredriksson
Arvika IS
2:31:43.910200
+42:54.257300
55.1p
194
Peter Jarl
Axa SC
2:31:56.911500
+43:07.258600
55.0p
195
Torkel Gustafsson
IK Ymer
2:32:17.913600
+43:28.260700
54.9p
196
Robert Bäck
Jönköpings OK
2:32:28.914700
+43:39.261800
54.8p
197
Per Blomberg
Lidköpings VSK
2:32:38.915700
+43:49.262800
54.7p
198
David Elgh
IK Vista
2:32:41.916000
+43:52.263100
54.7p
199
Erik Brandén
IK Stern
2:32:47.916600
+43:58.263700
54.6p
200
Linus Bladh
Tormestorps IF
2:32:54.917300
+44:05.264400
54.6p
201
Peter Strömberg
Volvo IF
2:32:56.917500
+44:07.264600
54.6p
202
Thor Kruse Andersen
IK Stern
2:32:58.917700
+44:09.264800
54.6p
203
Isak Mankert
Club Ski & Run
2:33:00.917900
+44:11.265000
54.5p
204
Jonas Törndahl
No Club
2:33:02.918100
+44:13.265200
54.5p
205
Robert Larsson
Högaborgs Athleter
2:33:04.918300
+44:15.265400
54.5p
206
Andreas Carlén
Bodsjöböle SK
2:33:07.918600
+44:18.265700
54.5p
207
Calle Thyberg
Uddevalla IS
2:33:10.918900
+44:21.266000
54.5p
208
Erik Gustafsson
Göteborgs SK
2:33:23.920200
+44:34.267300
54.4p
209
Kristian Tydén
IK Ymer
2:33:30.920900
+44:41.268000
54.3p
210
Odd Löfvendahl
IK Stern
2:33:43.922200
+44:54.269300
54.2p
211
Thomas Axelsson
Lerums SOK
2:33:46.922500
+44:57.269600
54.2p
212
Jonas Wakéus
IK Stern
2:34:04.924300
+45:15.271400
54.1p
213
Niklas Solsjö
IFK Skövde SK
2:34:11.925000
+45:22.272100
54.0p
214
Anders Furéh
Valldal IL
2:34:21.926000
+45:32.273100
54.0p
215
Thomas Axberg
OK Landehof
2:34:23.926200
+45:34.273300
53.9p
216
Thomas Oljelund
OK Alehof
2:34:26.926500
+45:37.273600
53.9p
217
Jerker Fritzell
SK Hylte
2:34:41.928000
+45:52.275100
53.8p
218
Dennis Svensson
OK Landehof
2:34:41.928000
+45:52.275100
53.8p
219
Björn Tunander
Hällefors SK
2:34:45.928400
+45:56.275500
53.8p
220
Mikael Erlandsson
Älvdalens IF SK
2:34:48.928700
+45:59.275800
53.8p
221
Ronny Bengtsson
Tormestorps IF
2:34:56.929500
+46:07.276600
53.7p
222
Jonatan Lövkvist
Bankeryds Skid o Mk
2:35:16.931500
+46:27.278600
53.6p
223
Sören Karlsson
Tormestorps IF
2:35:24.932300
+46:35.279400
53.5p
224
Mats Kvarnström
Skogsbygdens IF
2:35:41.934000
+46:52.281100
53.4p
225
Ola Franzén
Falköpings AIK SK
2:36:16.937500
+47:27.284600
53.1p
226
Johan Ahlbin
Volvo IF
2:36:16.937500
+47:27.284600
53.1p
227
Hans Gillesén
IK Stern
2:36:41.940000
+47:52.287100
53.0p
228
David Lennström
No Club
2:36:41.940000
+47:52.287100
53.0p
229
Björn Dicander
Magra IS
2:37:01.942000
+48:12.289100
52.8p
230
Adam Bengtsson
No Club
2:37:07.942600
+48:18.289700
52.8p
231
Erik Andersson
IK Stern
2:37:12.943100
+48:23.290200
52.7p
232
Stein Kleiven
Sävedalens AIK
2:37:13.943200
+48:24.290300
52.7p
233
Martin Malmkvist
Axa SC
2:37:15.943400
+48:26.290500
52.7p
234
Magnus Wall Jungbjer
Göteborgs SK
2:37:16.943500
+48:27.290600
52.7p
235
Magnus Grahn
Bredaryds SOK
2:37:18.943700
+48:29.290800
52.7p
236
Tomas Johansson
Tidaholm SOK Sisu
2:37:19.943800
+48:30.290900
52.7p
237
Thomas Riggers
OK Landehof
2:37:27.944600
+48:38.291700
52.6p
238
Kent Nero
Mullsjö SOK
2:37:47.946600
+48:58.293700
52.5p
239
Pierre Björkli
Borås SK
2:38:06.948500
+49:17.295600
52.4p
240
Stefan Carlsson
IK Ymer
2:38:19.949800
+49:30.296900
52.3p
241
Mikael Johansson
IK Ymer
2:38:19.949800
+49:30.296900
52.3p
242
Daniel Svensson
Äspereds IF
2:38:30.950900
+49:41.298000
52.2p
243
Anders Carlson
OK Alehof
2:38:33.951200
+49:44.298300
52.2p
244
Daniel Johansson
IFK Skövde SK
2:38:39.951800
+49:50.298900
52.2p
245
Viktor Johansson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:38:47.952600
+49:58.299700
52.1p
246
Stefan Andersson
IF Hallby SOK
2:38:54.953300
+50:05.300400
52.1p
247
Joakim Österlund
Länghems IF
2:38:56.953500
+50:07.300600
52.0p
248
Cristian Bodin
IK Stern
2:39:09.954800
+50:20.301900
52.0p
249
Joakim Lilja
Trollhättans SOK
2:39:09.954800
+50:20.301900
52.0p
250
Mikael Rydström
IK Stern
2:39:14.955300
+50:25.302400
51.9p
251
Lars Palmqvist
Hvetlanda SK
2:39:16.955500
+50:27.302600
51.9p
252
Clas Olsson
Äspereds IF
2:39:23.956200
+50:34.303300
51.9p
253
Mikael Hallqvist
Mölndahl Outdoor IF
2:39:33.957200
+50:44.304300
51.8p
254
Bertil Sjögren
Ulricehamns IF
2:39:48.958700
+50:59.305800
51.7p
255
Henrik Guné
Axa SC
2:39:55.959400
+51:06.306500
51.6p
256
Benjamin Ericsson
Äspereds IF
2:40:05.960400
+51:16.307500
51.6p
257
Peter Johansson
IK Stern
2:40:16.961500
+51:27.308600
51.5p
258
Fredrik Windell
Borås SK
2:40:22.962100
+51:33.309200
51.5p
259
Fredrik Hallberg
OK Reftele
2:40:31.963000
+51:42.310100
51.4p
260
Pelle Rudenstam
IK Vista
2:40:36.963500
+51:47.310600
51.4p
261
Alexander Gustavsson
IK Stern
2:40:41.964000
+51:52.311100
51.3p
262
Marcus Klerfors
OK Alehof
2:41:30.968900
+52:41.316000
51.0p
263
Göran Backlund
Hindås SK
2:41:33.969200
+52:44.316300
51.0p
264
Mattias Jackson
OK Alehof
2:41:34.969300
+52:45.316400
51.0p
265
Staffan Henriksson
Lidköpings VSK
2:41:38.969700
+52:49.316800
51.0p
266
Joakim Carlsson
IK Stern
2:42:11.973000
+53:22.320100
50.8p
267
Mikael Larsson
Lidköpings VSK
2:42:19.973800
+53:30.320900
50.7p
268
Michael Edberg
SK Hylte
2:42:20.973900
+53:31.321000
50.7p
269
Jonas Richson
Göteborgs SK
2:42:25.974400
+53:36.321500
50.7p
270
Rikard Bengtsson
IK Ymer
2:42:36.975500
+53:47.322600
50.6p
271
Stephan Hjalmarsson
IK Hakarpspojkarna
2:42:41.976000
+53:52.323100
50.6p
272
Robert Franzén
Tenhults SOK
2:43:10.978900
+54:21.326000
50.4p
273
Peter Brandt
IK Hakarpspojkarna
2:43:28.980700
+54:39.327800
50.3p
274
Mikael Sundberg
IK Stern
2:43:28.980700
+54:39.327800
50.3p
275
Håkan Gedda
SK Hylte
2:43:37.981600
+54:48.328700
50.2p
276
Joakim Rölander
Borås SK
2:43:39.981800
+54:50.328900
50.2p
277
Magnus Jönsson
OK Dacke
2:43:39.981800
+54:50.328900
50.2p
278
Magnus Carlsson
Uddevalla IS
2:43:42.982100
+54:53.329200
50.2p
279
Steen Ejerskov
København SK
2:43:50.982900
+55:01.330000
50.1p
280
Martin Andersson
IK Stern
2:43:52.983100
+55:03.330200
50.1p
281
Daniel Olsson
Äspereds IF
2:43:53.983200
+55:04.330300
50.1p
282
Marcus Alm
Göteborgs SK
2:43:56.983500
+55:07.330600
50.1p
283
Ulrik Stridbæk
København SK
2:43:59.983800
+55:10.330900
50.1p
284
Björn Andersson
ASK Växjö
2:44:04.984300
+55:15.331400
50.0p
285
Magnus Sjöberg
Axa SC
2:44:16.985500
+55:27.332600
50.0p
286
Daniel Johansson
IF Hagen SK
2:44:54.989300
+56:05.336400
49.7p
287
Filip Larsed
IK Stern
2:44:55.989400
+56:06.336500
49.7p
288
Mikael Lindén
SK Hylte
2:45:20.991900
+56:31.339000
49.6p
289
Marcus Andersson
IF Ski Team Skåne
2:45:46.994500
+56:57.341600
49.4p
290
Seppo Koivisto
Tranemo IF
2:45:53.995200
+57:04.342300
49.4p
291
Henrik Lindberg
IF Hagen SK
2:45:57.995600
+57:08.342700
49.4p
292
Per Nyberg
IK Stern
2:46:01.996000
+57:12.343100
49.3p
293
Håkan Hjerpe
Kungälvs Roddklubb
2:46:30.998900
+57:41.346000
49.2p
294
Stefan Bäck
Jönköpings OK
2:46:36.999500
+57:47.346600
49.1p
295
Jan-Olof Storm
IK Hakarpspojkarna
2:46:46.1000500
+57:57.347600
49.1p
296
Kristian Lans
Falköpings AIK SK
2:46:53.1001200
+58:04.348300
49.0p
297
Göran Alm
Göteborgs SK
2:46:58.1001700
+58:09.348800
49.0p
298
Mattias Carlsson
Kungälvs Roddklubb
2:47:00.1001900
+58:11.349000
49.0p
299
Stellan Christiansson
No Club
2:47:21.1004000
+58:32.351100
48.9p
300
Christian Gunni
Holte Ski
2:47:26.1004500
+58:37.351600
48.8p
301
Tobias Lövkvist
Bankeryds Skid o Mk
2:47:33.1005200
+58:44.352300
48.8p
302
Anders Strandh
IF Hallby SOK
2:47:46.1006500
+58:57.353600
48.7p
303
Rickard Andersson
IF Hallby SOK
2:47:54.1007300
+59:05.354400
48.7p
304
Martin Christensen
København SK
2:48:03.1008200
+59:14.355300
48.6p
305
Lars Antonson
IF Rigor
2:48:12.1009100
+59:23.356200
48.6p
306
Pekka Hacksell
Borås SK
2:48:15.1009400
+59:26.356500
48.5p
307
Mikael Paulsson
Bullarens GOIF
2:48:21.1010000
+59:32.357100
48.5p
308
Ljubisa Kitanovic
Thule Sweden AB
2:48:27.1010600
+59:38.357700
48.5p
309
Jon Holmberg
Axa SC
2:48:44.1012300
+59:55.359400
48.4p
310
Björn Söderblom
IK Wallgårda
2:48:52.1013100
+1:00:03.360200
48.3p
311
Mattias Ambjörnsson
Ellos IF
2:49:26.1016500
+1:00:37.363600
48.1p
312
Emil Bergdal
Hvetlanda SK
2:49:26.1016500
+1:00:37.363600
48.1p
313
Fredrik Lundgren
OK Landehof
2:49:30.1016900
+1:00:41.364000
48.1p
314
Mattias Carlsson
Hvetlanda SK
2:49:30.1016900
+1:00:41.364000
48.1p
315
Fredrik Gillberg
IK Stern
2:49:43.1018200
+1:00:54.365300
48.0p
316
Henrik Sandberg
OK Landehof
2:49:52.1019100
+1:01:03.366200
48.0p
317
Fredrik Runesson
IK Stern
2:49:52.1019100
+1:01:03.366200
48.0p
318
Uffe Kåre Rasmussen
Bagsværd
2:50:08.1020700
+1:01:19.367800
47.9p
319
Staffan Berg
OK Landehof
2:50:24.1022300
+1:01:35.369400
47.8p
320
Ulrik Abelson
Åtvidabergs IF
2:50:31.1023000
+1:01:42.370100
47.8p
321
Jens Rangefelt
Axa SC
2:51:01.1026000
+1:02:12.373100
47.6p
322
Thomas Rosendal
Hellerup
2:51:05.1026400
+1:02:16.373500
47.6p
323
Johan Lantz
Helsingborgs SOK
2:51:18.1027700
+1:02:29.374800
47.5p
324
Jan Berntsson
Magra IS
2:51:34.1029300
+1:02:45.376400
47.4p
325
Dan Sjölander
IK Stern
2:51:37.1029600
+1:02:48.376700
47.4p
326
Pål Annerström
IK Stern
2:51:38.1029700
+1:02:49.376800
47.4p
327
Michael Edgren
IK Vista
2:51:52.1031100
+1:03:03.378200
47.3p
328
Andreas Jilvero
Navåsens FK
2:51:56.1031500
+1:03:07.378600
47.3p
329
Mikael Svensson
IFK Skövde SK
2:52:20.1033900
+1:03:31.381000
47.1p
330
Elias Jakobsson
IK Dran
2:52:33.1035200
+1:03:44.382300
47.1p
331
Jonas Carlson
Hvetlanda SK
2:52:34.1035300
+1:03:45.382400
47.1p
332
Claes Svensson
Hvetlanda SK
2:52:34.1035300
+1:03:45.382400
47.1p
333
Otto Strandvig
Holte Ski
2:52:37.1035600
+1:03:48.382700
47.1p
334
Henrik Dellborg
IK Stern
2:52:44.1036300
+1:03:55.383400
47.0p
335
Stefan Johansson
OK Vivill
2:52:53.1037200
+1:04:04.384300
47.0p
336
Kenneth Bergström
IK Stern
2:52:55.1037400
+1:04:06.384500
47.0p
337
Kim Berglund
IFK Helsingborg
2:52:56.1037500
+1:04:07.384600
46.9p
338
Claes Stejre
IK Stern
2:53:06.1038500
+1:04:17.385600
46.9p
339
Anders Rosenberg
OK Landehof
2:53:15.1039400
+1:04:26.386500
46.8p
340
Mikael Eriksson
IK Hakarpspojkarna
2:53:37.1041600
+1:04:48.388700
46.7p
341
Staffan Brunnhage
Magra IS
2:53:37.1041600
+1:04:48.388700
46.7p
342
David Hägg
IK Stern
2:53:40.1041900
+1:04:51.389000
46.7p
343
Daniel Naurin
OK Skogshjortarna
2:53:41.1042000
+1:04:52.389100
46.7p
344
Henrik Jilvero
Navåsens FK
2:53:44.1042300
+1:04:55.389400
46.7p
345
Anders Thorell
IK Stern
2:53:47.1042600
+1:04:58.389700
46.7p
346
Peter Naij
Skeppshult
2:53:55.1043400
+1:05:06.390500
46.6p
Logga in för att slippa de här annonserna
347
Linus Cedervärn
Tvärreds IF
2:54:04.1044300
+1:05:15.391400
46.6p
348
Kim Læbo Rasmussen
Tisvildeleje Mountainbike
2:54:07.1044600
+1:05:18.391700
46.6p
349
Stefan Eking
Halmstad OK
2:54:31.1047000
+1:05:42.394100
46.4p
350
Tobias Arvidsson
Björnstorps IF
2:54:31.1047000
+1:05:42.394100
46.4p
351
Hans Torsborn
Ulricehamns IF
2:54:46.1048500
+1:05:57.395600
46.4p
352
Erik Martin
Arvika IS
2:54:52.1049100
+1:06:03.396200
46.3p
353
Stefan Fransson
IFK Helsingborg
2:55:31.1053000
+1:06:42.400100
46.1p
354
Rickard Gotting
Grönahögs IK
2:56:04.1056300
+1:07:15.403400
45.9p
355
Morten Aagaard
Køge Skiklub
2:56:18.1057700
+1:07:29.404800
45.9p
356
Milad Samadi
Göteborg
2:56:51.1061000
+1:08:02.408100
45.7p
357
Iver Berger Færder
Ålborg Skiklub
2:56:55.1061400
+1:08:06.408500
45.7p
358
Patrik Holmslätt
Trollhättans SOK
2:57:07.1062600
+1:08:18.409700
45.6p
359
Peter Aagaard
Køge Skiklub
2:57:07.1062600
+1:08:18.409700
45.6p
360
Linus Holmdahl
No Club
2:57:07.1062600
+1:08:18.409700
45.6p
361
Torbjörn Svensson
Dalstorps IF
2:57:12.1063100
+1:08:23.410200
45.6p
362
Thomas Svensson
Hvetlanda SK
2:57:20.1063900
+1:08:31.411000
45.5p
363
Jerker Petersson
OK Gynge
2:57:23.1064200
+1:08:34.411300
45.5p
364
Stefan Håkansson
Halmstad OK
2:57:29.1064800
+1:08:40.411900
45.5p
365
Johan Alfredson
Kungälvs OK
2:57:40.1065900
+1:08:51.413000
45.4p
366
Johan Gottfridsson
Kungsäters IF
2:57:45.1066400
+1:08:56.413500
45.4p
367
Tobias Franzén
ASK Växjö
2:57:58.1067700
+1:09:09.414800
45.4p
368
Olle Edvardsson
OK Alehof
2:58:05.1068400
+1:09:16.415500
45.3p
369
Henrik Østergaard
København SK
2:58:07.1068600
+1:09:18.415700
45.3p
370
Lars Wiklund
IK Stern
2:58:14.1069300
+1:09:25.416400
45.3p
371
Axel Kristoffersen
Køge Skiklub
2:58:26.1070500
+1:09:37.417600
45.2p
372
Stig Josefsson
Ulricehamns IF
2:58:27.1070600
+1:09:38.417700
45.2p
373
Christian Boye
København SK
2:58:35.1071400
+1:09:46.418500
45.2p
374
Martin Gottlieb
København SK
2:58:37.1071600
+1:09:48.418700
45.2p
375
Per Ola Enander
Lidköpings VSK
2:58:43.1072200
+1:09:54.419300
45.1p
376
Tomas Westerbrand
Nacka Värmdö SK
2:58:49.1072800
+1:10:00.419900
45.1p
377
Per Paulsson
Navåsens FK
2:59:14.1075300
+1:10:25.422400
45.0p
378
Joachim Holmberg
Högaborgs Athleter
2:59:55.1079400
+1:11:06.426500
44.8p
379
Erik Hagelskjær Lauridsen
København SK
3:00:00.1079900
+1:11:11.427000
44.7p
380
Ingemar Andersson
OK Landehof
3:00:22.1082100
+1:11:33.429200
44.6p
381
Jimmie Arvidsson
Björnstorps IF
3:00:29.1082800
+1:11:40.429900
44.6p
382
Lars Henrik Tornøe
København SK
3:00:32.1083100
+1:11:43.430200
44.6p
383
Johan Hartler
IK Stern
3:00:45.1084400
+1:11:56.431500
44.5p
384
Tony Persson
OK Alehof
3:00:46.1084500
+1:11:57.431600
44.5p
385
Ulf Oscarsson
Tvärreds IF
3:00:53.1085200
+1:12:04.432300
44.5p
386
Jonatan Larsson
OK Skogsvargarna
3:01:10.1086900
+1:12:21.434000
44.4p
387
Sune Johansson
Falköpings AIK SK
3:01:14.1087300
+1:12:25.434400
44.4p
388
Lars Brydolf
Öijared
3:01:28.1088700
+1:12:39.435800
44.3p
389
Morgan Johansson
Tranemo IF
3:02:11.1093000
+1:13:22.440100
44.1p
390
Magnus Samuelsson
OK Landehof
3:02:19.1093800
+1:13:30.440900
44.1p
391
Conny Eriksson
Ätrans IF
3:02:32.1095100
+1:13:43.442200
44.0p
392
Jens Kristensen
Lyngby
3:02:49.1096800
+1:14:00.443900
43.9p
393
Göran Högberg
Trollhättans SOK
3:03:02.1098100
+1:14:13.445200
43.9p
394
Torbjörn Karlsson
FK Finn
3:03:17.1099600
+1:14:28.446700
43.8p
395
Jakob Höjer
København SK
3:03:38.1101700
+1:14:49.448800
43.7p
396
Örjan Persson
Brännebrona SK
3:03:47.1102600
+1:14:58.449700
43.6p
397
Thomas Blomberg
Kolding Skiklub
3:03:52.1103100
+1:15:03.450200
43.6p
398
Dick Gustafsson
OK Alehof
3:03:57.1103600
+1:15:08.450700
43.6p
399
Kasper Moos
København SK
3:04:00.1103900
+1:15:11.451000
43.6p
400
Peter Bråhn
Burseryds IF
3:04:13.1105200
+1:15:24.452300
43.5p
401
Michael Schultz
Ålborg Skiklub
3:04:32.1107100
+1:15:43.454200
43.4p
402
Simon Flodén
IK Stern
3:04:36.1107500
+1:15:47.454600
43.4p
403
Peter Norrby
Axa SC
3:04:42.1108100
+1:15:53.455200
43.4p
404
Erik Hartwig
IK Stern
3:04:49.1108800
+1:16:00.455900
43.4p
405
Ragnar Uppström
FK Herkules
3:05:14.1111300
+1:16:25.458400
43.2p
406
Martin Trulsson
Härlövs IF
3:05:15.1111400
+1:16:26.458500
43.2p
407
Mats Kjellstrand
IK Stern
3:05:30.1112900
+1:16:41.460000
43.2p
408
Carl-Olof Rieden
No Club
3:05:34.1113300
+1:16:45.460400
43.1p
409
Lars Gustafsson
No Club
3:05:57.1115600
+1:17:08.462700
43.0p
410
Mickael Pynson
Mölndal
3:06:03.1116200
+1:17:14.463300
43.0p
411
Mattias Bergström
Norrköpings SK
3:06:19.1117800
+1:17:30.464900
42.9p
412
Klaus Brekke
København SK
3:06:34.1119300
+1:17:45.466400
42.9p
413
Andreas Olofsson
Lugi SK
3:06:42.1120100
+1:17:53.467200
42.8p
414
Bernt Mårtensson
Bollebygd
3:06:49.1120800
+1:18:00.467900
42.8p
415
Ulf Christoffersson
Borås GIF
3:06:55.1121400
+1:18:06.468500
42.8p
416
Bart Roetink Gyldenløve
København SK
3:07:00.1121900
+1:18:11.469000
42.7p
417
Per Gårdebrink
Axa SC
3:07:16.1123500
+1:18:27.470600
42.7p
418
Peter Husum
København SK
3:07:26.1124500
+1:18:37.471600
42.6p
419
Andreas Karberg
København SK
3:07:33.1125200
+1:18:44.472300
42.6p
420
Erling Olsson
Hästhult AIK
3:07:45.1126400
+1:18:56.473500
42.5p
421
Stefan Lundberg
Fagersanna
3:07:52.1127100
+1:19:03.474200
42.5p
422
Jonas Karlsson
Bovallstrands SK
3:07:53.1127200
+1:19:04.474300
42.5p
423
Henrik Johansson
Stångenäs Ais
3:07:53.1127200
+1:19:04.474300
42.5p
424
Erik Arvidsson
Axa SC
3:07:56.1127500
+1:19:07.474600
42.5p
425
Leif Karlsson
Hindås SK
3:08:25.1130400
+1:19:36.477500
42.4p
426
Niclas Olsson
Peab Fritid
3:08:32.1131100
+1:19:43.478200
42.3p
427
Anders Jenséus
Team Ski&Run
3:08:39.1131800
+1:19:50.478900
42.3p
427
Benny Sporre
Göteborg Energi IF
3:08:39.1131800
+1:19:50.478900
42.3p
429
Michael Wallin
IK Stern
3:08:41.1132000
+1:19:52.479100
42.3p
430
Staffan Stenfelt
IF Rigor
3:09:32.1137100
+1:20:43.484200
42.1p
431
Christoffer Larsson
Wäst-bygg IF
3:09:35.1137400
+1:20:46.484500
42.1p
432
Olle Markgren
Byske SK
3:10:06.1140500
+1:21:17.487600
41.9p
433
Pär Svensson
Alvesta SOK
3:10:14.1141300
+1:21:25.488400
41.9p
434
Jonas Jönsson
IF Ski Team Skåne
3:11:30.1148900
+1:22:41.496000
41.6p
435
Jonatan Lampa
IF Rigor
3:11:46.1150500
+1:22:57.497600
41.5p
436
Ove Lillestöl
Hestra IF
3:11:54.1151300
+1:23:05.498400
41.5p
437
Anton Stoltz
IK Stern
3:12:21.1154000
+1:23:32.501100
41.3p
438
Carsten Helmuth Pedersen
Ålborg Skiklub
3:13:21.1160000
+1:24:32.507100
41.1p
439
Lars Ander
OK Landehof
3:13:47.1162600
+1:24:58.509700
41.0p
440
Tom Nordin Christensen
København SK
3:14:08.1164700
+1:25:19.511800
40.9p
441
Patrik Ewerstein
Kroppefjälls IF
3:14:22.1166100
+1:25:33.513200
40.8p
442
Petter Hannerz
Malmö FK
3:14:35.1167400
+1:25:46.514500
40.8p
443
Jonas Mörhed
Vaggeryds SOK
3:14:51.1169000
+1:26:02.516100
40.7p
444
Kristoffer Åström
Elme SK
3:14:53.1169200
+1:26:04.516300
40.7p
445
Ulf Johansson
Axa SC
3:15:05.1170400
+1:26:16.517500
40.7p
Visar resultat 1 till 500 av 842[
1
2
]