Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
SM Långlopp
2012-04-01
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart
1
Hanna Brodin
Åsarna IK
1:38:17.589670
85.7p
2
Charlotte Kalla
IFK Tärendö
1:39:34.597300
+1:16.7530
84.4p
3
Sara Lindborg
Östersunds SK
1:40:15.601490
+1:58.11720
83.7p
4
Maria Rydqvist
Älvdalens IF SK
1:40:38.603700
+2:20.13930
83.3p
5
Anna Haag
IFK Mora SK
1:40:54.605380
+2:37.15610
83.1p
6
Lina Korsgren
Falun Borlänge SK
1:42:24.614300
+4:06.24530
81.7p
7
Linn Sömskar
IFK Umeå
1:43:50.622920
+5:32.33150
80.3p
8
Marika Sundin
Sollefteå SK
1:44:17.625670
+6:00.35900
79.9p
9
Elin Mohlin
Sollefteå SK
1:44:46.628550
+6:28.38780
79.5p
10
Eva Svensson
IFK Mora SK
1:45:12.631150
+6:54.41380
79.1p
11
Magdalena Pajala
Piteå Elit SK
1:45:31.633060
+7:13.43290
78.8p
12
Stina Nilsson
Malungs IF
1:45:56.635570
+7:39.45800
78.5p
13
Maria Nordström
Gävle SK
1:46:48.640760
+8:30.50990
77.7p
14
Ingrid Vikman
Östersunds SK
1:47:30.644980
+9:13.55210
77.1p
15
Emma Wikén
Åsarna IK
1:47:53.647240
+9:35.57470
76.8p
16
Emilia Lindstedt
Sundbybergs IK
1:47:55.647460
+9:37.57690
76.8p
17
Nina Lintzén
Årsunda IF
1:48:02.648180
+9:45.58410
76.7p
18
Linda Danvind Malm
IFK Umeå
1:48:15.649450
+9:57.59680
76.5p
19
Lisa Larsen
Sundbybergs IK
1:48:43.652220
+10:25.62450
76.1p
20
Frida Hallquist
Åsarna IK
1:48:46.652550
+10:28.62780
76.1p
21
Ulrica Persson
Sunne SLF
1:48:55.653460
+10:37.63690
76.0p
22
Johanna Meyer
Camp Södergren SC
1:50:23.662220
+12:05.72450
74.8p
23
Ida Lindkvist
IFK Mora SK
1:50:45.664450
+12:27.74680
74.5p
24
Sandra Olsson
SK Bore
1:51:51.671090
+13:34.81320
73.6p
25
Lina Hultin
Garphyttans IF
1:53:24.680310
+15:06.90540
72.5p
26
Moa Larsson
Domnarvets GOIF
1:53:55.683470
+15:38.93700
72.1p
27
Jennie Jirhed
Östersunds SK
1:54:23.686240
+16:05.96470
71.8p
28
Eva Johansson
Linköpings SK
1:57:17.703690
+19:00.113920
69.7p
29
Linnéa Björn
Sundbybergs IK
1:57:41.706040
+19:23.116270
69.5p
30
Kristina Lycke
Malungs IF
2:00:45.724410
+22:27.134640
67.4p
31
Hanna Slotte
Falu IK
2:06:02.756160
+27:44.166390
64.2p
-
Sanna Hallberg
Åsarna IK
23:59:58.8639700
-
-
Madeleine Thorn
Ulricehamns IF
23:59:58.8639700
-
-
Lisa K Svensson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-
-
Helene Söderlund
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
-
Petra Nilsson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-
-
Anna Janjons
Falun Borlänge SK
23:59:59.8639800
-
-
Sofia Bleckur
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-