10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Carolin Andersson | Gellivare SK | 25:04.150300 | 74.0p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Fredrik Finnskog | Tranemo IF | 26:31.159000 | 70.0p | |
2 | Anton Johansson | Tranemo IF | 26:32.159100 | 69.9p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Edvin Wilson | Tranemo IF | 25:03.150200 | 74.1p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Christian Olsson | Tranemo IF | 24:36.147500 | 75.4p | |
2 | Per Löwendahl | IK Stern | 26:00.155900 | 71.4p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Roger Lindberg | IK Wilske | 30:47.184600 | 60.3p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Johan Gabre | Borås SK | 28:08.168700 | 65.9p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Torbjörn Svenningsson | Mullsjö SOK | 25:39.153800 | 72.3p | |
2 | Benny Mild | Gällstads IF | 30:52.185100 | 60.1p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Johanna Björklund | IF Hallby SOK | 15:26.92500 | ||
2 | Klara Svensson | Äspereds IF | 15:27.92600 | ||
3 | Emma Rönn | Tranemo IF | 15:48.94700 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Christoffer Gabre | Borås SK | 15:25.92400 | ||
2 | Axel Ljunghammer | Äspereds IF | 15:26.92500 | ||
3 | Simon Swedberg | Borås SK | 15:31.93000 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Anton Nilsson | Tranemo IF | 13:29.80800 | ||
1 | Erik Finnskog | Tranemo IF | 13:29.80800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Stina Kannius | Ulricehamns IF | 11:07.66600 | ||
2 | Johanna Johansson | Tranemo IF | 11:30.68900 | ||
3 | Jenny Movitz | Borås SK | 11:48.70700 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Alma Backlund | Äspereds IF | 11:08.66700 | ||
2 | Ida Andersson | Borås SK | 11:23.68200 | ||
3 | Julia Ström | Ulricehamns IF | 12:55.77400 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Anton Swedberg | Borås SK | 10:33.63200 | ||
2 | Linus Nygren | Ulricehamns IF | 10:52.65100 | ||
3 | Adam Boman | Tranemo IF | 10:53.65200 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Ida Wallin | Länghems IF | 10:49.64800 | ||
2 | Alma Johansson | OK Landehof | 11:57.71600 | ||
3 | Alice Nyman | Länghems IF | 12:30.74900 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Felicia Järsenholt | Ulricehamns IF | 6:30.38900 | ||
2 | Maja Kannius | Ulricehamns IF | 6:48.40700 | ||
3 | Tuva Persson | Tranemo IF | 6:49.40800 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Harald Ekenberg | IK Stern | 7:23.44200 | ||
2 | Melker Persson | Tranemo IF | 16:30.98900 | ||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Masstart | |||||
1 | Isak Lieback | Länghems IF | 5:57.35600 | ||
1 | Erik Backlund | Äspereds IF | 5:57.35600 | ||
3 | Hugo Sjögren | Tranemo IF | 6:14.37300 |