Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Fjällbryntloppet
2011-01-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Sofie Elebro
IFK Umeå
50:47.304630
71.3p
2
Jennie Jirhed
Östersunds SK
50:51.305050
+4.320
71.2p
3
Lisa Dahl
Offerdals SK
51:06.306560
+19.1830
70.8p
4
Evelina Bångman
Offerdals SK
51:09.306810
+21.2080
70.7p
5
Rebecka Forsberg
Malungs IF
52:27.314650
+1:40.9920
68.8p
6
Lisa K Svensson
Åsarna IK
52:35.315490
+1:48.10760
68.6p
7
Frida Hallquist
Åsarna IK
52:40.315930
+1:53.11200
68.5p
8
Matilda Andersson
Häggenås SK
53:48.322710
+3:00.17980
66.8p
9
Sara Hallquist
Åsarna IK
53:56.323570
+3:09.18840
66.6p
10
Emma Gustafson
Offerdals SK
54:34.327370
+3:47.22640
65.8p
11
Petra Nilsson
Åsarna IK
55:23.332260
+4:36.27530
64.7p
12
Lina Kardin
Offerdals SK
57:29.344800
+6:41.40070
62.1p
13
Moa Strömquist
Östersunds SK
57:58.347740
+7:11.43010
61.5p
14
Erika Oskarsson
Camp Södergren SC
59:19.355810
+8:31.51080
60.0p
15
Linnea Bångman
Offerdals SK
1:01:10.366930
+10:23.62200
58.0p
16
Cecilia Thomasson
Marieby GIF
1:01:20.367950
+10:33.63220
57.8p
17
Kristin Barkman
Östersunds SK
1:07:03.402260
+16:16.97530
52.4p
18
Monica Amren
Ragunda IF
1:08:02.408100
+17:14.103370
51.6p
19
Gun Eriksson
Offerdals SK
1:09:48.418720
+19:00.113990
50.2p
20
Gerd Eriksson
Offerdals SK
1:09:48.418750
+19:01.114020
50.1p
21
Kerstin Sundberg
No Club
1:09:54.419370
+19:07.114640
50.1p
22
Anna Engholm
No Club
1:11:20.427960
+20:33.123230
49.0p
23
Mikaela Larsson
Fältjägarnas IF
1:11:50.430910
+21:02.126180
48.6p
24
Marie Eriksson
Spikbodarnas IK
1:19:14.475390
+28:27.170660
43.7p
25
Federica Calidoni
Östersunds SK
1:21:15.487400
+30:27.182670
42.6p
26
Helén Söderholm
Gräftåvallens SK
1:22:35.495490
+31:48.190760
41.8p
27
Bodil Edler
Östersunds SK
1:28:13.529200
+37:25.224470
39.0p
28
Sara Leckborn
Eds Atlet
1:29:45.538410
+38:57.233680
38.2p
29
Ingrid Kjellin
Erikslunds SK
1:29:50.538950
+39:03.234220
38.2p
30
Karin Segersten
No Club
1:33:41.562020
+42:53.257290
36.5p
-
Märit Izzo
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Kajsa Sundell
No Club
23:59:58.8639700
-
-
Ida Indahl
Camp Södergren SC
23:59:58.8639700
-
-
Åsa Hedin
Vemdalens IF
23:59:58.8639700
-
-
Maria Nordström
Camp Södergren SC
23:59:58.8639700
-
-
Kristina Kristoffersson
Vemdalens IF
23:59:58.8639700
-
-
Agneta Söderberg
Rödön SK
23:59:58.8639700
-
-
Irina Persson
Lierne IL
23:59:59.8639800
-