2023-04-23 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 2:24.14330 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 2:12.13110 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:57.11620 | |||||
2023-04-22 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
16 | Per Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:54:02.684120 | 64.9p | ||||
2023-04-22 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 14:25.86470 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 12:18.73760 | |||||
2023-04-01 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Ulf Eriksson | Stora Tuna IK SK | 3:16:19.1177800 | 57.8p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 14:20.85970 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 13:30.80970 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 14:15.85440 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 12:09.72810 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 11:05.66470 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 10:31.63060 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 10:05.60440 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Viggo Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 10:26.62520 | |||||
2023-02-26 | ||||||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 26:27.158600 | |||||
2023-02-19 | ||||||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Björn Stina Danmo | Stora Tuna IK SK | 4:40.27900 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 3:44.22300 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 3:13.19200 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 8:07.48600 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Viggo Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 10:21.62000 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 2:56.17500 | |||||
0.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 2:50.16900 | |||||
2023-02-19 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Marcus Lindahl | Stora Tuna IK SK | 2:40:59.965800 | 56.9p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:27:06.882500 | 63.4p | ||||
11 | Hans Jaxgård | Stora Tuna IK SK | 2:34:08.924700 | 59.9p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
73 | Karl Oskar Backlund | Stora Tuna IK SK | 4:00:03.1440200 | 45.2p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
65 | Magnus Liljeholm | Stora Tuna IK SK | 4:37:51.1667000 | 33.8p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
169 | Johan Fremling | Stora Tuna IK SK | 3:36:38.1299700 | 39.2p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:45:50.634900 | 75.4p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
69 | Marcus Lindahl | Stora Tuna IK SK | 2:25:28.872760 | 58.5p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
20 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:20:29.842830 | 60.9p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 2:51:39.1029800 | 44.8p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
178 | Marcus Lindahl | Stora Tuna IK SK | 2:16:01.816000 | 58.5p | ||||
2023-01-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 20:11.121010 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 19:57.119640 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 15:50.94910 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 11:09.66850 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 10:27.62670 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 7:25.44480 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Viggo Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 6:55.41410 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
64 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:06:29.398890 | 76.4p | ||||
2023-01-07 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 17:04.102310 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 9:57.59650 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 9:59.59890 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
37 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 28:41.172080 | 77.3p | ||||
2023-01-02 | ||||||||
4.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 13:09.78800 | 59.1p | ||||
2.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:40.45900 | |||||
2022-12-10 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 13:19.79800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 11:12.67100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 8:04.48300 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:01.48000 | |||||
2022-04-23 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 10:48.64710 | |||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Per Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:25:54.515390 | 60.6p | ||||
2022-04-23 | ||||||||
24km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:01:38.369720 | 85.1p | ||||
20 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:08:05.408410 | 78.0p | ||||
2022-04-10 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
37 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 42:26.254590 | 78.7p | ||||
- | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 40:27.242610 | 82.7p | ||||
41 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 43:44.262340 | 76.3p | ||||
59 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 46:14.277380 | 72.1p | ||||
2022-04-09 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
32 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 20:10.120920 | 77.9p | ||||
42 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 20:23.122290 | 77.1p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 19:28.116760 | 80.5p | ||||
40 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 20:54.125350 | 75.3p | ||||
67 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 22:50.136910 | 69.2p | ||||
2022-04-08 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
26 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
35 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
17 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
29 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
44 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
2022-04-02 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 3:54:11.1405000 | 47.5p | ||||
14 | Anna-Lena Karlsson | Stora Tuna IK SK | 6:25:58.2315700 | 27.6p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
34 | Lars Karlsson | Stora Tuna IK SK | 5:07:15.1843400 | 35.2p | ||||
2022-03-19 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 31:35.189400 | 69.1p | ||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 12:09.72860 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 9:38.57740 | |||||
23 | Atle Rytterkull | Stora Tuna IK SK | 11:56.71540 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 10:42.64190 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 9:48.58730 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:02.48150 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 8:55.53400 | |||||
2022-03-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:42.142100 | 80.3p | ||||
52 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 25:18.151780 | 75.0p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 24:15.145420 | 78.4p | ||||
44 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 24:51.149090 | 76.4p | ||||
68 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 25:57.155630 | 73.0p | ||||
2022-03-10 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
33 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
18 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
52 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
2022-03-09 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 53:27.320650 | 84.0p | ||||
59 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:03:20.379950 | 72.1p | ||||
- | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
22 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 43:57.263620 | 77.3p | ||||
65 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 47:56.287580 | 71.6p | ||||
2022-02-20 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Olle Kalered | Stora Tuna IK SK | 1:57:11.703000 | 84.1p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Marcus Lindahl | Stora Tuna IK SK | 2:45:29.992800 | 54.2p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Ulf Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-02-12 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Olle Kalered | Stora Tuna IK SK | 2:06:51.761010 | 86.9p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:21:37.849670 | 62.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Marcus Lindahl | Stora Tuna IK SK | 2:37:05.942420 | 54.7p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 3:41.22000 | |||||
17 | Virve Olsson | Stora Tuna IK SK | 4:04.24300 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 3:10.18900 | |||||
21 | Majken Karlsson | Stora Tuna IK SK | 3:32.21100 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 3:04.18300 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 2:40.15900 | |||||
8 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 2:42.16100 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 2:07.12600 | |||||
8 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 2:33.15200 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 2:02.12100 | |||||
3 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 2:06.12500 | |||||
2022-02-12 | ||||||||
7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 9:41.58000 | |||||
27 | Majken Karlsson | Stora Tuna IK SK | 11:49.70800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 9:22.56100 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:37.45600 | |||||
8 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 8:28.50700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:06.36500 | |||||
7 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 7:26.44500 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Elvira Karlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 6:51.41000 | |||||
21 | Virve Olsson | Stora Tuna IK SK | 8:37.51600 | |||||
23 | Siri Hagberg | Stora Tuna IK SK | 10:41.64000 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Gustav Annwall | Stora Tuna IK SK | ||||||
- | Ivar Claesson | Stora Tuna IK SK | ||||||
- | Viggo Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | ||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Sally Hake Landberg | Stora Tuna IK SK | - | |||||
- | Signe Janjons | Stora Tuna IK SK | - | |||||
2022-02-05 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
5 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
2022-02-05 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 18:41.112000 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 19:00.113900 | |||||
2022-02-04 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 32:17.193640 | 83.9p | ||||
2022-01-30 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:32.39190 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 4:01.24040 | |||||
2022-01-30 | ||||||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 2:12.13170 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 1:43.10240 | |||||
2022-01-29 | ||||||||
4.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 14:22.86160 | |||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:48.52770 | |||||
2022-01-29 | ||||||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
11 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 18.1780 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 15.1480 | |||||
2022-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 2:52:23.1034200 | 43.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
35 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:12:03.792200 | 61.0p | ||||
2022-01-16 | ||||||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
9 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 13:29.80800 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
11 | Maja Maxén | Stora Tuna IK SK | 9:47.58600 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 9:30.56900 | |||||
10 | Atle Rytterkull | Stora Tuna IK SK | 12:24.74300 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
9 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 9:54.59300 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:41.40000 | |||||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 10:55.65400 | |||||
2022-01-16 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
21 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:23:49.502830 | 79.8p | ||||
23 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:24:09.504860 | 79.4p | ||||
54 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 1:28:41.532090 | 74.2p | ||||
89 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:34:27.566610 | 68.5p | ||||
2022-01-15 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
24 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
15 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
2022-01-14 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
35 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 31:25.188460 | 74.4p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 28:06.168530 | 85.1p | ||||
38 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 31:00.185910 | 75.6p | ||||
45 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 32:01.192010 | 72.7p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
190 | Marcus Wallin | Stora Tuna IK SK | 2:41:06.966500 | 51.9p | ||||
206 | Fredrik Wallin | Stora Tuna IK SK | 2:59:22.1076100 | 45.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Marcus Lindahl | Stora Tuna IK SK | 2:39:51.959000 | 52.5p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
13 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 30:35.183460 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
5 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 10:12.61140 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
8 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 9:40.57990 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
6 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:03.48220 | |||||
2022-01-08 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 27:30.164930 | 73.7p | ||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 10:18.61740 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 9:05.54440 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:30.50920 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:24.44340 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Alva Aldin | Stora Tuna IK SK | 7:37.45650 | |||||
2022-01-02 | ||||||||
11km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
4.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 7:46.46570 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Stella Lindåse Hägg | Stora Tuna IK SK | 10:22.62110 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 8:09.48870 | |||||
2021-12-19 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 40:13.241200 | 81.3p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Olle Kalered | Stora Tuna IK SK | 39:05.234480 | 84.5p | ||||
2021-12-18 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
23 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 25:45.154410 | 75.3p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 24:03.144240 | 82.3p | ||||
80 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 27:31.165040 | 69.2p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Olle Kalered | Stora Tuna IK SK | 24:32.147100 | 80.2p | ||||
2021-12-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 43:26.260530 | |||||
9 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 45:33.273200 | |||||
10km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 40:27.242630 | |||||
14 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 45:08.270770 | |||||
3.3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
32 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | 27:17.163630 | |||||
3.3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
4 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 18:40.111910 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 19:21.116070 | |||||
9 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 19:23.116250 | |||||
2021-10-10 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 10:14.61340 | 78.6p | ||||
16 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 10:59.65890 | 73.2p | ||||
21 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 11:34.69300 | 69.6p | ||||
2021-02-21 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 2:45:12.991100 | 72.1p | ||||
17km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 48:07.288600 | 74.6p | ||||
2021-02-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 12:08.72700 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 10:31.63000 | |||||
2021-01-30 | ||||||||
15km, Längdskidor | ||||||||
26 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 43:49.262800 | 77.9p | ||||
45 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 46:06.276500 | 73.3p | ||||
2021-01-24 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 38:48.232740 | 84.1p | ||||
62 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 41:43.250260 | 78.0p | ||||
81 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 44:05.264440 | 73.6p | ||||
- | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-01-23 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 3:12.19180 | |||||
31 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 3:17.19640 | |||||
2021-01-17 | ||||||||
11km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 25:34.153300 | 84.7p | ||||
- | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2021-01-10 | ||||||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
29 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:04:32.387110 | 81.4p | ||||
34 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:04:47.388650 | 81.1p | ||||
53 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 1:06:33.399210 | 78.9p | ||||
79 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:14:40.447990 | 70.0p | ||||
2021-01-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 32:47.196670 | 82.5p | ||||
40 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 33:26.200520 | 80.9p | ||||
46 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 33:58.203710 | 79.6p | ||||
85 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 36:21.218050 | 74.3p | ||||
2020-03-11 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 44:57.269660 | 83.5p | ||||
19 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 45:34.273300 | 82.5p | ||||
31 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 46:35.279420 | 80.9p | ||||
2020-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 28:40.171980 | 84.4p | ||||
13 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 28:44.172300 | 84.3p | ||||
15 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 29:09.174800 | 83.2p | ||||
2020-02-15 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
27 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 1:18:19.469880 | 83.2p | ||||
53 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:22:34.495310 | 79.3p | ||||
2020-02-14 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
44 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
63 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | ||||||
2020-02-08 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
10 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
6 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
46 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
Final | ||||||||
28 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
2020-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 2:57:50.1066900 | 46.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:11:34.789300 | 68.3p | ||||
2020-02-07 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
53 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 24:04.144380 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 17:11.103090 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 14:01.84000 | |||||
44 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 15:57.95630 | |||||
2020-02-02 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Ulf Eriksson | Stora Tuna IK SK | 2:03:25.740400 | 61.5p | ||||
2020-01-25 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
73 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
80 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
130 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | ||||||
2020-01-24 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
26 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 32:39.195800 | 83.1p | ||||
38 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 33:23.200270 | 81.5p | ||||
73 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 35:39.213860 | 76.9p | ||||
98 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 37:05.222450 | 74.2p | ||||
2020-01-18 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 2:43:18.979700 | 47.6p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
27 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:08:09.768800 | 63.4p | ||||
2020-01-05 | ||||||||
14.4km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
20 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 37:20.223910 | 77.2p | ||||
- | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 23:59:57.8639600 | |||||
7.2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
12 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 18:23.110270 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
27 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 15:58.95770 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
17 | Maja Maxén | Stora Tuna IK SK | 12:40.75900 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 10:01.60070 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
11 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 9:41.58080 | |||||
2020-01-05 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Madelene Lärfars Rystedt | Stora Tuna IK SK | 1:19:59.479800 | 51.2p | ||||
2020-01-04 | ||||||||
8.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 18:36.111580 | 84.1p | ||||
26 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 20:04.120370 | 77.8p | ||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 13:26.80530 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
32 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 10:12.61160 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Maja Maxén | Stora Tuna IK SK | 8:32.51130 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:02.42170 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 5:53.35270 | |||||
2019-12-22 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
13 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 40:23.242250 | 81.6p | ||||
47 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 42:19.253850 | 77.8p | ||||
81 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 45:43.274220 | 72.1p | ||||
2019-12-21 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 2:28.14700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
19 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 3:39.21800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 4:20.25900 | |||||
2019-12-21 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
10 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
64 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | ||||||
74 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
2019-12-14 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 21:00.125900 | 66.7p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Moa Birkebæk | Stora Tuna IK SK | 18:03.108250 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 15:56.95510 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 10:05.60440 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:38.39730 | |||||
4 | Arvid Eriksson | Stora Tuna IK SK | 7:10.42900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 9:21.56080 | |||||
2019-12-08 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
66 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 42:51.257040 | 81.9p | ||||
75 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 43:21.260070 | 80.9p | ||||
- | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-11-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 27:18.163720 | 81.3p | ||||
58 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 29:06.174550 | 76.7p | ||||
61 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 29:17.175690 | 76.3p | ||||
2019-04-14 | ||||||||
6.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 14:46.88570 | |||||
2019-04-14 | ||||||||
35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
53 | Henning Sjökvist | Stora Tuna IK SK | 1:31:04.546380 | 84.8p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 1:21:17.487660 | 84.0p | ||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
38 | Per Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:37:59.587890 | 69.9p | ||||
2019-04-07 | ||||||||
11.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
4 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 32:02.192100 | 86.2p | ||||
5.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Jakob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 20:18.121700 | |||||
5.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
5 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 17:35.105400 | |||||
3.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
1 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 9:00.53900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 11:42.70100 | |||||
5.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
1 | Tomas Löfgren | Stora Tuna IK SK | 17:34.105300 | 69.9p | ||||
5 | Staffan Eriksson | Stora Tuna IK SK | 21:09.126800 | 58.0p | ||||
6 | Per Carlsson | Stora Tuna IK SK | 21:33.129200 | 56.9p | ||||
2019-04-06 | ||||||||
16km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 43:06.258500 | 87.7p | ||||
8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 24:52.149100 | |||||
8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 22:27.134600 | |||||
4.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 11:13.67200 | |||||
3.1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 10:56.65500 | |||||
5.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Tomas Lövgren | Stora Tuna IK SK | 15:33.93200 | 65.2p | ||||
8 | Per Carlsson | Stora Tuna IK SK | 17:18.103700 | 58.6p | ||||
11 | Staffan Eriksson | Stora Tuna IK SK | 17:43.106200 | 57.3p | ||||
2019-03-30 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 26:28.158700 | 79.8p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 14:00.83900 | |||||
20 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 14:14.85300 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Maja Maxén | Stora Tuna IK SK | 12:01.72000 | |||||
24 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 12:56.77500 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 10:22.62100 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 8:17.49600 | |||||
- | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 9:05.54400 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:29.50800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 8:46.52500 | |||||
64 | August Frost | Stora Tuna IK SK | 13:44.82300 | |||||
2019-03-23 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 43:02.258120 | 83.9p | ||||
2019-03-22 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
65 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
2019-03-17 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:26.50500 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 5:45.34400 | |||||
2019-03-16 | ||||||||
0.33km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 1:48.10700 | |||||
0.33km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 1:18.7700 | |||||
2019-03-16 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 9:27.56600 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:47.46600 | |||||
2019-03-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 30:24.182340 | 85.0p | ||||
56 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 33:30.200970 | 77.5p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
38 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 19:17.115600 | 65.6p | ||||
2019-03-07 | ||||||||
1.47km, Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kvartsfinal | ||||||||
4 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 3:12.19139 | |||||
Kval | ||||||||
53 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 3:23.20207 | |||||
1.215km, Längdskidor, Sprint, Fristil | ||||||||
Kval | ||||||||
31 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 3:21.20050 | |||||
2019-03-06 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 39:26.236550 | 84.7p | ||||
29 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 41:14.247310 | 81.4p | ||||
2019-02-24 | ||||||||
19km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 50:31.303000 | |||||
23 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 51:55.311400 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
37 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 32:45.196400 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
58 | Nora Cederberg | Stora Tuna IK SK | 34:09.204800 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 28:19.169800 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 22:28.134700 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 58:21.350060 | 82.0p | ||||
- | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Markus Lang | Stora Tuna IK SK | 2:06:08.756700 | 72.0p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:22:22.854100 | 61.8p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Ulf Eriksson | Stora Tuna IK SK | 2:24:13.865200 | 60.8p | ||||
11 | Christer Navjord | Stora Tuna IK SK | 2:35:32.933100 | 55.4p | ||||
2019-02-16 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 25:17.151600 | 82.3p | ||||
28 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 26:11.157020 | 79.6p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-10 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Stafett | ||||||||
14 | Stora Tuna IK Skidklubb | 24:53.149220 | ||||||
Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | |||||||
Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | |||||||
Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | |||||||
2019-02-10 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Gunnar Olsson | Stora Tuna IK SK | 4:47:34.1725300 | 45.7p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 3:22:35.1215400 | 46.9p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Markus Lang | Stora Tuna IK SK | 2:20:48.844700 | 71.3p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Jonas Högberg | Stora Tuna IK SK | 2:38:59.953800 | 61.9p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
76 | Anna-Lena Karlsson | Stora Tuna IK SK | 4:45:27.1712600 | 31.4p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
217 | Lars Karlsson | Stora Tuna IK SK | 4:45:26.1712500 | 31.4p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Maria Byhlin | Stora Tuna IK SK | 2:08:53.773200 | 56.1p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Julia Björn | Stora Tuna IK SK | 2:59:51.1079000 | 46.4p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Lars Björn | Stora Tuna IK SK | 2:53:51.1043000 | 48.3p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
27 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 2:26.14515 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
24 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
22 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 2:22.14124 | |||||
49 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 2:31.15063 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
21 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
49 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | ||||||
2019-02-08 | ||||||||
7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 17:55.107400 | |||||
25 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 18:48.112780 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Jakob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 12:39.75870 | |||||
2019-02-03 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Julia Björn | Stora Tuna IK SK | 3:26:03.1236290 | 46.8p | ||||
2019-01-27 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Ingrid Alexandersson | Stora Tuna IK SK | 2:54:02.1044100 | 49.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Emil Alexandersson | Stora Tuna IK SK | 2:29:49.898800 | 59.3p | ||||
2019-01-20 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 21:13.127220 | |||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 20:42.124180 | |||||
10 | Jakob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 21:11.127050 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 12:49.76850 | |||||
2019-01-19 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 22:45.136400 | 81.4p | ||||
2019-01-19 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 16:09.96880 | 65.5p | ||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 15:05.90430 | |||||
3 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 15:31.93000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 11:10.66950 | |||||
6 | Maja Maxén | Stora Tuna IK SK | 11:27.68620 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 8:52.53170 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 9:43.58280 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 7:31.45040 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 6:38.39750 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:56.41560 | |||||
2019-01-13 | ||||||||
10.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Olle Kalered | Stora Tuna IK SK | 31:21.188000 | 78.4p | ||||
9 | Rikard Claesson | Stora Tuna IK SK | 33:45.202400 | 72.1p | ||||
12 | Markus Lang | Stora Tuna IK SK | 35:30.212900 | 68.1p | ||||
5.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 16:11.97000 | |||||
13 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 16:26.98500 | |||||
21 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 17:25.104400 | |||||
2.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 13:43.82200 | |||||
2.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 11:15.67400 | |||||
30 | LI Emil Eklund | Stora Tuna IK SK | 31:17.187600 | |||||
- | Erik Lundback | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 8:50.52900 | |||||
1.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 7:38.45700 | |||||
1.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 7:12.43100 | |||||
19 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:11.49000 | |||||
24 | August Frost | Stora Tuna IK SK | 8:35.51400 | |||||
1.7km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Line Löfgren | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-01-12 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
17 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | ||||||
19 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
0.8km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
4 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
22 | Nora Aldin | Stora Tuna IK SK | ||||||
0.8km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
18 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | ||||||
21 | Alma Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | ||||||
0.8km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
19 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | ||||||
20 | August Frost | Stora Tuna IK SK | ||||||
0.8km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
10 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | ||||||
2019-01-12 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 44:27.266620 | 84.1p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2019-01-06 | ||||||||
1.1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
49 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
- | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | ||||||
0.8km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
34 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
2019-01-06 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
- | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5.6km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
18 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 16:28.98780 | |||||
2.8km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
2 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 8:45.52400 | |||||
2.8km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 7:49.46840 | |||||
21 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 10:32.63160 | |||||
2km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
26 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 11:00.65970 | |||||
2km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
28 | Alma Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 10:35.63460 | |||||
2km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
6 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:55.47480 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
9 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 6:46.40540 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
15 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 8:22.50110 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
- | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2019-01-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
7 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 15:00.89900 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
20 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 14:08.84710 | |||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
16 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 13:03.78260 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 8:03.48260 | |||||
2.8km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 6:54.41320 | |||||
17 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 7:58.47730 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
24 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 7:47.46690 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
30 | Alma Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 7:28.44760 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:32.39110 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 5:28.32720 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
17 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 6:43.40220 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 5:19.31870 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 2:19.13880 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 2:20.13990 | |||||
0.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 1:43.10260 | |||||
0.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 1:31.9000 | |||||
22 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 1:46.10580 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 1:35.9430 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 1:28.8780 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
29 | Alma Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 1:26.8530 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
18 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 1:47.10600 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Hugo Claesson | Stora Tuna IK SK | 1:28.8790 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 1:16.7580 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 56:20.337940 | 84.2p | ||||
56 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 1:01:14.367380 | 78.1p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2019-01-05 | ||||||||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 10:41.64060 | |||||
2019-01-04 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 8:42.52100 | |||||
2019-01-04 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 7:59.47800 | |||||
2019-01-04 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 27:28.164710 | 82.8p | ||||
34 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 28:43.172250 | 79.4p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 16:01.96020 | 69.1p | ||||
2018-12-30 | ||||||||
10.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 30:06.180560 | 77.2p | ||||
6.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Jakob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 20:08.120710 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 11:47.70650 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 6:51.41020 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 7:49.46860 | |||||
2018-12-29 | ||||||||
9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Erik Blomgren | Stora Tuna IK SK | 20:43.124200 | 79.5p | ||||
2018-12-16 | ||||||||
1.6km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
6 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.6km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
18 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.6km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
8 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
2018-12-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
1 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 52:29.314860 | |||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
17 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 31:29.188830 | |||||
- | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
17 | Hennie Löfgren | Stora Tuna IK SK | 23:07.138630 | |||||
21 | Alma Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 24:13.145240 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
2 | Moa Birkebaek | Stora Tuna IK SK | 17:11.103000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
11 | Viktor Kullman | Stora Tuna IK SK | 20:27.122630 | |||||
2.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 15:37.93680 | |||||
17 | Helmer Jöhnemark | Stora Tuna IK SK | 17:33.105220 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
6 | Märta Eriksson | Stora Tuna IK SK | 15:31.93030 | |||||
1.5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
14 | Oskar Kullman | Stora Tuna IK SK | 16:48.100790 | |||||
5km, Längdskidor, Jaktstart | ||||||||
6 | Hans Nykvist | Stora Tuna IK SK | 36:05.216410 | |||||
2018-12-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
34 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | 27:02.162180 | 78.0p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | 14:33.87290 | 71.0p | ||||
2018-12-08 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
56 | Jonas Carlsson | Stora Tuna IK SK | ||||||
1.1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
32 | Sofia Eriksson | Stora Tuna IK SK | ||||||
2018-12-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sander Krouwel | Stora Tuna IK SK | 21:47.130600 | 77.2p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Frank Krouwel | Stora Tuna IK SK | 15:17.91600 | |||||
32 | Jacob Carlsson | Stora Tuna IK SK | 16:27.98600 |